Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

secundo nie mamy pewnosci kto c***a sie zna

Przy wynikach się koperty odtajni ;)

@Qcin_69 @karpik pamiętam oczywiście Woodena, ale to dla mnie będzie zawsze mistrzostwo człowieka morza, bo kibic Pistons przejął właściwie gotowego samograja. Nawet w PO, w kluczowej rywalizacji Bucks to CM rzucił opis, który był decydującym game changerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

ależ na co ja miałbym się obrażać, każdy może mieć swój "odrobinę" spaczony obraz rzeczywistości, na tej samej zasadzie mógłbym mieć do ciebie pretensję że lubisz pulchnych chłopców :P więc spoko, mam nadzieję że tylko reszta naszej społeczności Gmowej wykaże się bardziej trzeźwym osądem :) 

Coś czuje ze begm wchodzi na nowy level obyczajowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji, że pomagam jednemu GM oraz admin forum to dz**** to przyjdę was jeszcze powkurwiać trochę :D generalnie już rozumiem te pośmiec***ki z CMa i jego potężnego legacy :D to co gra plumlee to syf kiła i mogiła a ten go jeszcze w S5 wystawia, myślę, że Curry byłby równie użyteczny na C co ten kartofel. Poza tym jak mnie pamięć nie myli to Alojzowi się wysypały skrzydła na amen, więc luźno gałka w small ball i jazda, KATa trzeba zabiegać a lepszego niż Davis gracza poza Aytonem nie znajdzie do takiego biegania. generalnie Joseph czy Nunn to trucizna na PO, ale widziałem, że też była jakaś wymiana zdań a no i Grant Williams, ciekawe ile z tych jego trójek było kontestowanych ;) 

macie tutaj sporo serii z potencjałem na sweepa: Miami, Minnesota, Houston też i zastanawiałbym się nad upsetem dla Kings i Jazz, ale tutaj pan wariat i shevc muszą się nagimnastykować.ale jedyne co podpowiedzieć mogę to Mikal na LeBrona i Love na Ingrama (tworzy się bardzo ciekawy decoy, gdzie twardogłowy LeBron mógłby nie wyrobić oddawania posiadań żeby ten atakował Kevina a sam Kevin po all-star game stał sie po prostu lepszym Gallo (bo dysponuje lepszym passem, thats the diff), czyli jumperki z topa, ewentualne szukanie przewag w poscie i dość ekonomiczna, ale bardzo mądra gra tworząca bardzo fajną ofensywę). Poza tym w życiu nie kupię narracji Ingrama jako dalszej opcji, bo on wtedy regularnie sra pod siebie, tak samo Russell czy LeBron bez piłki to też aberracja a gdzieś czeka też śmieć brokuł, ten zespół jest stacked, ale ma duży potencjał na wyjebanie się, z drugiej strony sędziowie raczej by na to nie pozwolili aby kartonowy krul się wywalił 

z racji mojej sympatii do wielu graczy z Toronto oraz Philly ta seria wydaje się z mojego punktu widzenia najciekawsza i muszę przyznać ciekawe pomysł Tecu z Clarke w większej roli, ta ofensywa fajnie zbalansowana jest, szkoda wypadu Arizy i Simmonsa jednoczesnie, bo obecność ktoregoś na pewno zrobiłaby serię dla sixers. problemy jakie mam to minuty Harrella na Embiida, w zasadzie dużo lepszy Theis mu nie dał rady a tutaj taki kieszonkowy gracz ma sobie poradzić, ale jakoś nie jestem też fanem naparzania tych post ups, w ATF jak miałem Joela to pisałem o jego innych atutach, ale jak widać nie trafiło to w eter a szkoda, bo z zasadzie czym rózni się duet Joel - Bojan od Joel - Klay/Redick w ofensywie. Fox generalnie ma wszystko aby się zesrać w tej serii - brak prawej ręki, brak rzutu z kozła, brak spacingu. Straszne, ze najgroźniejszym graczem z kozła jest FVV lub kontuzjowany CJ McMidjumper a potem Siakam, mało trochę przy takiej defensywie. 

generalnie niezłą zagwostkę miałbym przy Bucks, bo o ile Giannis to MVP a trener go nie umie wykorzystać jak należy to po drugiej stronie bardzo ciekawy pakiet, zwłaszcza ten Turner, ale nie zdziwię sie jak poleci karta przetargowa z grafiką stoperów Giannisa ;)

 pozdrufki  i bawcie się dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

z racji, że pomagam jednemu GM oraz admin forum to dz**** to przyjdę was jeszcze powkurwiać trochę :D generalnie już rozumiem te pośmiec***ki z CMa i jego potężnego legacy :D to co gra plumlee to syf kiła i mogiła a ten go jeszcze w S5 wystawia, myślę, że Curry byłby równie użyteczny na C co ten kartofel. Poza tym jak mnie pamięć nie myli to Alojzowi się wysypały skrzydła na amen, więc luźno gałka w small ball i jazda, KATa trzeba zabiegać a lepszego niż Davis gracza poza Aytonem nie znajdzie do takiego biegania. generalnie Joseph czy Nunn to trucizna na PO, ale widziałem, że też była jakaś wymiana zdań a no i Grant Williams, ciekawe ile z tych jego trójek było kontestowanych ;) 

Grant 2 lub 3 z tych 4/4 miał wide open, ale możliwe, ze nawet wszystkie - już nie pamiętam. ;) co nie zmienia faktu, że nie można go zostawiać, teraz Toronto juz kontestuje jego trojki. 

Byłem przekonany przed serią - i na to szykowałem gameplan - że Duncan Robinson będzie startował zamiast Plumleego. 

No właśnie z tym smallballem i bieganiem, to idealnie by było - Lowry/Mitchell/Nunn/Oubre/Williams jak dla mnie. Przy Williamsie gdzieś pisałem, że daję mu coś pograć jako smallballowy center jak się da. Noel to gra jak jest Davis, a jak już jest Davis to gra tez raczej KAT, czyli tu przy 3 guardach lineup mógłby wyglądać - Lowry/Mitchell(Nunn)/Joseph/Noel/KAT i z szybkiego biegania nici.. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie wybijasz oręże z rąk, mając Lowryego nie chcesz szybkiej gry (lol) oraz dajesz jakieś pojebane propozycje z Josephem i Noelem a poza tym masz kilku graczy, których nazwiska nie powinny się pojawiać gdziekolwiek w dyskusji ;) generalnie Noel to żaden asset, zabija HCO, sam nic nie zrobi a w defensywie na PF też raczej ejst taki sobie i nie wiem jaki jest ROI tego pomysłu. generalnie CM tutaj powinien iść w coś al'a Curry Beasley Leonard Davis Tucker i to wystarczy do rotacji ma przecież Duncana, McConnella i Cartera, brakuje czegoś na skrzydło, ale generalnie poza TJem nie ma dziury w ofensywie a Timothy może też po prostu klepać gałę i elo, ale tego nie zrobił, więc można użyć to przeciw niemu. Już twoje ustawienie z Donem i Lowrym jest podejrzane (w sensie, bo Lowry na piłce jest taki sobie a jak chcesz używać Donovana jako POA to powodzenia, po 25' takiej gry zejdzie na zawał) to jeszcze kombinujesz z Nunnem na SF, z drugiej strony wyjścia nie masz jako takiego, bo lepszy denny Nunn niż co gorszy, założenia niektóre są dobre, ale ich wykonanie to o panie, bo też tych łap do piłki jest za dużo a widzieliśmy co było kiedy byli tylko Don Mike i Joe razem a tutaj masz Lowry (zabrani mu piłki to jakieś 2 mecze mniej na samo dzień dobry), Don, KAT, Oubre, Joseph i pewnie o kimś zapomniałem, ale to trochę gęb jest a bez KATa spacing się wali na łeb, gdzie z drugiej strony wielkie jego minuty oznaczają bardzo podejrzaną obronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jakby tak podsumować wszystko co się działo w Real life w play offs to dla mnie jak narazie do tej pory trzy drużyny ze wschodu i tylko jedna z zachodu są faworytem do mistrza. Kto zgadnie, o kogo mi chodzi? 

Knicks, Lakers, Toronto i Heat :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Knicks, Lakers, Toronto i Heat :P 

No właśnie Toronto z dnia na dzień wygląda coraz lepiej, ale myślałem o Bucks. Siakam i VanVleet jak już wyrwie Kembie ECF w realu to sytuacja się dynamicznie przecież może zmienić, ale do tej pory bądź co bądź, pomimo mizerii Giannisa cała reszta beGM Bucks wygladała ciut lepiej niż Raptors do tej pory.

 

Mogloby w umie już się kończyć głosowanie, a nie zaczynać, bo postawa Siakama, vanVleeta w ostatnich meczach dużo w naszej podświadomości zmienia , mimo ze mamy nie patrzec na druga rundę to i tak patrzymy i tak, taki Jokic ma jeszcze tez szanse zagrać super mecz i przechylić szale na korzyść LBS-a w pierwszej rundzie choć oficjalnie to niedozwolone oceniać na podstawie drugiej rundy.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No właśnie Toronto z dnia na dzień wygląda coraz lepiej, ale myślałem o Bucks. Siakam i VanVleet jak już wyrwie Kembie ECF w realu to sytuacja się dynamicznie przecież może zmienić, ale do tej pory bądź co bądź, pomimo mizerii Giannisa cała reszta beGM Bucks wygladała ciut lepiej niż Raptors do tej pory.

 

Mogloby w umie już się kończyć głosowanie, a nie zaczynać, bo postawa Siakama, vanVleeta w ostatnich meczach dużo w naszej podświadomości zmienia , mimo ze mamy nie patrzec na druga rundę to i tak patrzymy i tak, taki Jokic ma jeszcze tez szanse zagrać super mecz i przechylić szale na korzyść LBS-a w pierwszej rundzie choć oficjalnie to niedozwolone oceniać na podstawie drugiej rundy.

 

21 minut temu, Lucas napisał:

Jokic jak mial kogos przekonac to wystarczylo obejrzec G7 z Jazz :)

O Bucks szczerze mowiac...zapomniałem :D 

Jokic to swoje zagrał. Pytanie czy support się stawił w odpowiedniej formie na PO, według mnie nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.