Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, january napisał:

Liczę przede wszystkim na aktywne serie:) Myślę, że może być dość ciekawie w kilku pojedynkach - nie tylko w walce na którą wszyscy czekamy o "1st round exit legacy" CMa vs "rodhurr mcgrudhin super player ku*wo" Alonza :) 

 

Nie no ja wiem, że fajnie pomarzyć o ciekawych Playoffs, ale pomyślmy.

Zachód w 1 rundzie to taki odpowiedniak RL Wschodu, tu każdy mecz stracony przez kogoś z "HCA" będzie niespodzianką. Normalnie liczyłbym na wyrównaną serię z Rockets i jakieś G7 może nawet, ale no bez Spencera i JJJ to nie ma co marzyć i się wkurwiać potem 4-1 Houston pewnie. Reszta raczej sweepy, moze coś Kings urwą Denver, bo tu mamy Jokić vs Gobert, gdzie pewnie z RL to część osób przełoży (mimo, że Jokić ma 52% z gry vs Gobert i 43% za 3 w tym matchupie).

Wschód to mamy zajebistą serię Magic z Knicks i tu chyba większośc się mniej lub bardziej jara, ale później to sweep od Bucks, Hornets bez Sabonisa i Westbrooka, więc niestety po ptakach, a Philly bez Simmonsa + nie wiem jak tam liczyć Klaya też bez większych szans na awans.

Także na 8 starć w 1 rundzie mamy jedną fajną serię, gorzej niż w RL NBA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

Nie no ja wiem, że fajnie pomarzyć o ciekawych Playoffs, ale pomyślmy.

Zachód w 1 rundzie to taki odpowiedniak RL Wschodu, tu każdy mecz stracony przez kogoś z "HCA" będzie niespodzianką. Normalnie liczyłbym na wyrównaną serię z Rockets i jakieś G7 może nawet, ale no bez Spencera i JJJ to nie ma co marzyć i się wkurwiać potem 4-1 Houston pewnie. Reszta raczej sweepy, moze coś Kings urwą Denver, bo tu mamy Jokić vs Gobert, gdzie pewnie z RL to część osób przełoży (mimo, że Jokić ma 52% z gry vs Gobert i 43% za 3 w tym matchupie).

Wschód to mamy zajebistą serię Magic z Knicks i tu chyba większośc się mniej lub bardziej jara, ale później to sweep od Bucks, Hornets bez Sabonisa i Westbrooka, więc niestety po ptakach, a Philly bez Simmonsa + nie wiem jak tam liczyć Klaya też bez większych szans na awans.

Także na 8 starć w 1 rundzie mamy jedną fajną serię, gorzej niż w RL NBA ;)

ja tam jeszcze nic nie chcę przesądzać, zobaczymy co z opisów wyjdzie. :) 

Widzę potencjały w pewnych seriach, ale to wszystko zależy od GMów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Dawac już Knicks Magic :D

Jeżeli Alonzo wytrzyma presję i nie da opisu ani nie przejdzie do przepychanek słownych to bierze serie 

 

ale obawiam się ze podobnie do krytyki Doncica napisze coś o Davisie lub Leonardzie a nastepnego dnia padnie rekord 63 Jordana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Jeżeli Alonzo wytrzyma presję i nie da opisu ani nie przejdzie do przepychanek słownych to bierze serie 

Aaron Gordon nie gra całą serie. Moute jako starter w PO? Nie wiem po co Alonzo pchał się na to Knicks.

W Knicks mamy eksplozje Duncana Robinsona, Seth Curry czy PJ Tuckera. Człowiek morza może przekombinować z ustawieniami i pewnie będzie próbował udawać, że brak kreatora nie jest problemem zespołu ( mimo że jego zespół oparty jest na świetnym finisherze i strzelcach ), ale nie wydaje mi się, by Alonzo był w stanie zrobić tak dobre adjustments, by zniwelować swoje braki. W opisach pewnie Alonzo wygra, ale wciąż myślę 4-2/4-3 dla Knicks.

Ciekaw jestem czy @shevcu jest w stanie jakoś wybronić Joe Harrisa, by jednak grał całe PO. Wydaje mi się, że Kings mogą ograć zrobić tu niespodziankę. Będzie potrzebny jednak Joe Harris przez całą serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Jeżeli Alonzo wytrzyma presję i nie da opisu ani nie przejdzie do przepychanek słownych to bierze serie 

Opis naturalnie będzie ;) Brak opisu jest nie w moim stylu :) 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ciekaw jestem czy @shevcu jest w stanie jakoś wybronić Joe Harrisa, by jednak grał całe PO. Wydaje mi się, że Kings mogą ograć zrobić tu niespodziankę. Będzie potrzebny jednak Joe Harris przez całą serie.

Tu się samo prosi o picki Goberta z guardami. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Aaron Gordon nie gra całą serie. Moute jako starter w PO? Nie wiem po co Alonzo pchał się na to Knicks.

W Knicks mamy eksplozje Duncana Robinsona, Seth Curry czy PJ Tuckera. Człowiek morza może przekombinować z ustawieniami i pewnie będzie próbował udawać, że brak kreatora nie jest problemem zespołu ( mimo że jego zespół oparty jest na świetnym finisherze i strzelcach ), ale nie wydaje mi się, by Alonzo był w stanie zrobić tak dobre adjustments, by zniwelować swoje braki. W opisach pewnie Alonzo wygra, ale wciąż myślę 4-2/4-3 dla Knicks.

Ciekaw jestem czy @shevcu jest w stanie jakoś wybronić Joe Harrisa, by jednak grał całe PO. Wydaje mi się, że Kings mogą ograć zrobić tu niespodziankę. Będzie potrzebny jednak Joe Harris przez całą serie.

Bądźmy szczerzy Harris wyjechał po dwóch meczach, kiedy Nets nie mieli większych szans na awans. U mnie szykuje się, wbrew opiniom wielu osób, wyrównana rywalizacja. Skrzydłowi Denver w ataku szału nie robią, brakuje jeszcze Harrisa w Denver. Z jednej strony LBS ma Lou i Burke w dobrej formie ale musi tak rotować składem by raczej obaj ze sobą nie grali bo nie będzie obrony. U mnie Harris w mojej opinii by został. Tu może powalczyć o dobry wynik w PO, tutaj jednak grają wszyscy bo w bance nie było tylko Younga a reszta się zjawiła. Schroeder miał wolne z powodu narodzin dziecka ale po powrocie szaleje. Także idę w kierunku ze u nas Harris by nie wyjechał z enigmatycznym powodem - sprawy osobiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Pado nie prowokuj, a kto mnie tu podgryzał ostatnio non stop :P ? Nie lekceważyłbym na Twoim miejscu Malcolma Brogdona!

Jasiu ja Cie tylko mobilizowalem bo nudno tu było :P ciesz sie że Lillard ma tak c***owy support w rl NBA bo poleci i tak na nazwiskach 😜 ale za rok już wiesz kto bierze Zachod :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.