Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

ale Twojego autystycznego lidera nikt się nie czepia, Ty masz sporo innych problemów.

No takie problemy, że Curry (4/4)&Robinson(7/8)&Tucker(4/4) w ostatnim swoim meczu mieli razem 15/16 za 3  xd, a Davis zdominował mecz.

Pozdrawiam spide 

i tam mbah a moute oraz pelle czy jak mu tam tez pozdrawiam. a co mi tam :D

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

No takie problemy, że Curry&Robinson&Tucker w ostatnim swoim meczu mieli razem 15/16 za 3  xd, a Davis zdominował mecz.

Pozdrawiam spide 

A oni czasami nie mają wokół siebie kreatorów? 🤔

No patrz - Ty nie masz :P 

Pozdrawiamy Knicks 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

polecam obejrzec dzisiejszy mecz clippers

Oglądałem  :) 

To nie moja wina, że u nas Boski Luka przez część GMów jest traktowany niczym Apollo. Właśnie piszę statsy Heat z bąbla i d.. mi ze śmiechu odpada jak widzę bilanse 7-1 😂

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No w sumie jakby sie przyjdzie to najlepszym kreatorem po Leonardzie jest...Sliwka xd 

 

Sporo oglądam mecze z bąbla i widać jak ważni są gracze na piłce, no ale u nas Mam Leonarda, mam Davisa!! Pokłońcie się 🤣

I najlepsze jest to, że C_M to przejdzie u nas. :) ale obiecałem się nie wkurzać w tym roku. 

Jeszcze nie wiem, ale Bucks mogą mieć u mnie nawet dodatni bilans - Kemba wymiata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

Sporo oglądam mecze z bąbla i widać jak ważni są gracze na piłce, no ale u nas Mam Leonarda, mam Davisa!! Pokłońcie się 🤣

I najlepsze jest to, że C_M to przejdzie u nas. :) ale obiecałem się nie wkurzać w tym roku. 

No patrz, może rozumieją, że kreowanie to nie tylko stereotypowy guard.

A w twoim przypadku dziwię się tym bardziej takim spostrzeżeniom, bo jako "uważny" obserwator Miami powinieneś wiedzieć, że klucz w otwieraniu Robinsona leży gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

No patrz, może rozumieją, że kreowanie to nie tylko stereotypowy guard.

A w twoim przypadku dziwię się tym bardziej takim spostrzeżeniom, bo jako "uważny" obserwator Miami powinieneś wiedzieć, że klucz w otwieraniu Robinsona leży gdzie indziej.

Hand offy :) stąd tyle asyst Bama i Olynyka - ale Heat mają charakter, tu mógłbym elaboraty pisać. Duncan jest niesamowity i dość kluczowy jeżeli chodzi o wyniki rl Heat. Tam ta 8-9 osobowa rotacja jest niewiarygodna. Jak coś się nie wydarzy nieoczekiwanego, to Nunn może nie wrócić do rotacji - przynajmniej w tej serii. 

@january tam Jimmie gra power forwarda. Zupełnie nowa pozycja na boisku się wytworzyła - Dort, Westbrook, czy właśnie teraz Butler. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Hand offy :) stąd tyle asyst Bama i Olynyka - ale Heat mają charakter, tu mógłbym elaboraty pisać. Duncan jest niesamowity i dość kluczowy jeżeli chodzi o wyniki rl Heat. 

Fajna argumentacja. Taka na poparcie mojej tezy.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

Fajna argumentacja. Taka na poparcie mojej tezy.

Dzięki i pozdrawiam.

Ale Heat mają Gorana Dragicia no i w buty Nunna wszedł fantastyczny Herro (nie idzie ich pomieścić w jednym składzie). :) Ogólnie Heat zawsze w playoffs zawężają rotację do 8-9 graczy. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, że sporo GMów jeszcze nie zagłosowało, a ja walczę o 2 seed chciałbym poruszyć kilka kwestii:

Gra niższymi lineupami jest dość powszechna w bąblu i w seeding games i w playoffs. Zatem grając duo Lowry/Mitchell, a mając na ławce Nunna, Josepha i McGrudera - spokojnie mogę grać często którymś z nich jako sf - w rl szczególnie dobrze jeszcze w Miami sprawdzał się McGruder. Fajnie by było, zebyście mi go liczyli jako normalnego gracza rotacji, bo gram nim już drugi sezon - zresztą w bąblu grał spore minuty i szczególnie się zapisał w końcówce meczu przeciwko Lillardowi (McGruder trafił w nim game winnera za 3 jakby co). 

Gordon grał w pierwszych 4 najważniejszych meczach. Około 20min. gram Grantem Williamsem, który w rl Celtics jest normalnie graczem rotacji. Celtics graja nim krótkie minuty w seeding games, ale u mnie Williams jest ważny - to, ze sobie radzi widać po jego grze w playoffs (chociażby przeciwko Horfordowi). 

Grając w dwóch meczach przeciwko Knicks mogę grac równocześnie duo Noel/KAT przeciwko Davis/Plumlee. 

Do tego ogrywam zardzewiałego Mbah a Moute - który przecież defensorem zawsze był świetnym - a ja niczego innego od niego nie oczekuję oraz wprowadzam do rotacji Oubre od g5 

Jak się tu zsumuje minuty, to nie ma żadnego problemu na skrzydle - owszem ta rotacja i to łatanie wygląda zawsze słabiej, niż normalna rotacja, ale nie popadajmy w jakieś skrajności. Jestem czesto krytykowany za to, ze dużo piszę - i mam tą świadomość. Niektórzy GMowi przemilczają swoje problemy i dobrze na tym niestety wychodzą. Licze na to, że wygra tu odwaga i przeciwstawienie się problemom gdzie wychodzę z odsłoniętą przyłbicą.  

Przykłady Wenyena Gabriela z rl Portland, czy Juwana Morgana z rl Jazz pokazują, że można sobie poradzić z każdym problemem, jak sie tylko chce. U mnie nie ma żadnych skrajnych przypadków - Gordon, McGruder, Williams to normalni gracze rotacji cały sezon. Oubre uczciwie napisałem, że nic mi nie daje w seeding games - chodzi o jego ogranie. Jedyne co chciałbym, żeby było zinterpretowane tu na moją korzyść, to minuty dla Mbah a Moute, którego ogrywam i ma mi bronić przynajmniej przyzwoicie. 

Walczę o 2 seed raczej z Toronto i Miami - z tego co widzę. Nie bardzo chcę tu krytykować obu GMów tych drużyn, bo jako nieliczni zamieścili opisy, ale wcale nie widzę przewag ich teamów w tych 8 meczach. Oba teamy zmagają się ze swoimi problemami.

Toronto ma bardzo wąską rotacje pod koszem - na pf/c tylko Gallo/Siakam/Favors - gdzie Gallo jeszcze na trójce sporo przecież gra, co przy fantastycznym obwodzie jest jednak sporym problemem mimo wszystko. Marcus mnie krytykuje za moją rotację, ale w Raptors licząc Ennisa jako 8 gracza, później Longer ma naprawdę duży problem - a zakładamy tu, ze cała ósemka grała we wszystkich meczach.

Miami dzięki Boskiemu Luce zyskuje u nas status Świętej Krowy, a oni mają 8 trudnych meczy, gdzie Indiana z którą grają g6 i g8 im przecież nie odpuści grając o unikniecie play in. Teoretycznie najłatwiej wygląda ich mecz z Suns, nawet Celtics z którymi grają w g3 w b2b po trudnym meczu z Toronto grają jeszcze z Adamsem. Boski Luca wygrał w seeding games 2 mecze, Middleton też 2 (w playoffs w grze o stawkę zdobył co dopiero 2pkt. w meczu grając na fatalnej skuteczności), Vucevic ciągnie rl Magic i wygrał 3 mecze, a szukający rytmu Oladipo 4 mecze. Natomiast u nas z jakiegoś powodu dwóch szanowanych GMów oceniło ich na 7-1 (nie licząc Dipo, to 7 meczy wygrali - ale wspólnie w seeding games trio Doncic/Middleton/Vucevic) :) 

Każdy oczywiście ma swój własny wyznacznik oceniania, ale pamiętajcie, że Magic walczą o ten 2 seed i grają w Orlando mając we wszystkich meczach dostępnych 3 graczy z top 30 ligi KAT/Mitchell/Lowry. Wygląda na to, że g8 z Chicago również muszę grac swoim pełnym składem. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

- w rl szczególnie dobrze jeszcze w Miami sprawdzał się McGruder. Fajnie by było, zebyście mi go liczyli jako normalnego gracza rotacji, bo gram nim już drugi sezon -

k**** jak to trąci hipokryzją z twojej strony mając na uwadze moja walkę i twoje odniesienia o juancho, beasley'a czy Dotsona to nie mam pytań.

Zero godności.

Zero wstydu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.