Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, january napisał:

 

28. Thunder
SGA-Batum-Anunoby-Bagley-Nurkić* +Exum*, N.Powell, J.Simmons, Leuer, Kaminsky

GM zdecydował się na pójście w stronę tanku w tym sezonie, oddając m. in. Browna i Sabonisa. Dodatkowo kontuzjowany jest Nurkić i team oparty na duecie SGA-Bagley, obudowany dość kiepskimi graczami będzie tułać się w ogonie ligi. Anonimowe źródła cytują zarządcę Thunder, który powiedzieć miał: "No i na ch* się dziwicie , NCAA se pooglądać w tym roku chciałem, to zebrałem 7 picków w 2020 drafcie!" Pod kątem przyszłości jest szkielet w tercecie SGA-Bagley-Nurkić, do którego dokładane mają być kolejne prospecty. Bo patrząc na umowę choćby Batuma to szykuję się tu dłuższa niż 1 rok przebudowa.

 

Dobre, bardzo dobre. Wręcz w punkt poza uwagą, że Powell to 'dość kiepski gracz'. Logiczne, że będę tyły oglądał no ale liczę, że będziesz miał lepsze oceny choćby OG Anunobiego niż że jest kiepski. Ale rozumiem, że chłopaki muszą się sami obronić. 

Picków mogło być nawet 10, ale wolałem je przesunąć na lata kolejne :). 3 pierwsze rundy to świetna sprawa ( i jak się Sylvek spisze to dwie będą lottery ) patrząc jak bolesne będzie uzupełnianie składu z przyszłego FA i ile trzeba będzie przepłacić aby kogoś dostać.

Natomiast co do cap space za rok. I tak będzie i to całkiem nie małe. W zależności od numerów draftu oczywiście ale okolice +20M na spokojnie ( o ile Chinczyki kranu nie zakręcą ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

 

3-4 teamy z bottom mieć będą 60+, także te 20M, to nie jest duże capspace na '20 :D 

UFA

PG:

R. Jackson, Rondo, McConnell, Dragić, Teague, G. Hill, Knight

SG:

Crabbe, Bradley, Lee, Matthews, JJ Redick, Trier, Gordon, Turner, Moore, Clarkson, Forbes

SF:

Bojan Bogdanović, Nader, Bazemore, Harkless, Danuel House Jr., Wilson Chandler, Corwder, Korver, Solomon Hill, Barnes, Parsons, Stanley Johnson

PF:

Faried, Ariza, Portis, Ilyasova, Kleber, Dudley, Diallo, Vonleh, Nene, O’Neale, Patterson, MKG, Tolliver, Dedmon, Al Horford, Bertans

C :

Mahinmi, Dwight Powell, Tyson Chandler, Whiteside, W. Hernangomez, Marjanovic, McGee, Plumlee, O’Quinn, E Davis , Henson, M.Gasol, Biyombo, Noah, DMC, Valanciunas

-------------------------------------------

Do tego raptem paru fajnych RFA ( Siakam, Ingram, Bogdan Bogdanović, Brown, Jamal Murray, Sarić, Malik Beasley ) i kilku fajnych graczy co mogą odstąpić od swojego player option aby wziąć dłuższą gwarantowaną kasę ( Conley, DeRozan, Drummond, A. Davis, Lou Williams, PJ Tucker, Danny Green, Millsap, Hardaway Jr., Wiggins, bracia Lopez ).

I teraz pytanie.

Ilu z nich zasługuje na +20M/rok? Nie ważne czy 40/2 czy 80/4. Pogrubieni czy ktoś jeszcze? 10 mi wychodzi. Może 11 jak ktoś sypnie Barnesowi. 

A ile mamy wolne w przyszłym roku? 400M ? Ten cap space to może być przekleństwo a nie błogosławieństwo. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

"Potrzymaj mi piwo" - tak zareagował GM Blazers, gdy usłyszał, że nie da się zebrać więcej picków niż w swoim czasie słynny obwoźny handlarz z Minnesoty.

XDDD

kiedy przeprowadzasz raptem parę wymian a opinia jest gorsza niż w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

XDDD

kiedy przeprowadzasz raptem parę wymian a opinia jest gorsza niż w rzeczywistości

Polecam przesledzic gre od poczatku :D Qcin nigdy nie kryl sie z tym, ze jest handlarzem ;) 

Btw cieszy mnie ten z tej listy @Eld Valanciunas, nie sadzilem ze jest FA za rok u nas :D Za to wybitna bieda na PG, dobrze ze Spencer ma jeszcze wazna umowe :)

W kwestii lata Magic to moim zdaniem naprawdę udane. Mimo braku Thybulle dwa bardzo solidne wybory, bo Grant powinien mieć pewne minuty w Bostonie, a Okeke generalnie zbierał pozytywne opinie i za rok może być wartościowym zawodnikiem. No i tu to mniejsze ryzyko niż RL Magic, bo wybór z drugiej rundy.

Ten Sirvydis to raczej tez spoko inwestycja, bo Pistons trochę oddali, zeby go przejąć i powinni inwestować w jego rozwój.

Jeśli chodzi o wymiany to:

Prince <-> Kuzma, Baldwin - cóż nie jestem fanem Kuzmy, ale on ma dużo lepszy PR niz gra, a Prince to moim zdaniem trochę kasztan, chociaz w Nets moze bedzie wygladal lepiej. Nie jestem fanem tego zawodnika i oddając Kuzme szukałbym jakiegoś picku / rookie contract dluzszy niz gracza, któremu juz musiales zaproponowac przedłużenie. Duzo bardziej wolalbym uderzyc po OG-ego (jesli wtedy jeszcze byl w Hornets)

Tak to byl tez mniejszy deal ze mna i kupno picku za 1 mln, w sumie bez znaczenia. 

Z extension/FA to ten Prince moim zdaniem lekko przeplacony, ale to juz kwestia oceny gracza. Podoba mi się sprowadzenie Josepha na bardzo rozsądnej umowie oraz mozliwy dobry deal z Nunnem (zakładam, ze to on zamknie roster). McGruder tez przyjemny dla druzyny deal.

Oubre nie oceniam jakos spektakularnie, ale chociaz go nie przeplaciles, wiec moze tam pasować.

No i na plus kontynuacja, bo Lowry-Donovan-Gordon-KAT to bardzo spoko core i w RS powinno dać HCA. Brak spektakularnych ruchów, ale tu nie bylo takiej koniecznosci.

@Alonzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na razie tylko o Suns to się odniosę :)

Najpierw cieszy mnie kolejne potwierdzenie mojej opinii o tym, że na starcie Suns są liderem po #6 na Zachodzie, a Ignazz raz się już o to hurr durzyl ;)

Jeśli chodzi o guardow to docelowo planuje mieszać duetami. Spencer i Bogie będą startować, ale względem fitu lepiej pasuje Spencer - Thybulle / Napier - Bogie. 

Jeśli chodzi o młodzież to nadal mam spore nadzieje wobec Monka i dlatego odrzucałem latem oferty. Może miałem "pecha", że trafiałem na te jego lepsze mecze, ale on w tych Hornets może zaliczyć brekaout year. Chociaż na razie zawodzi. 

Bardzo duże nadzieje wiąże z Sekou, który jest wyborem mocno przyszłościowym. Akurat dopiero skończyłem czytać o nim tekst na Athletic i tam również dobrze go Sam Veceni ocenia jako future prospekt. Sekou-JJJ to może być bardzo fajny duet podkoszowy w przyszłości. 

Jerome był wybrany jako pewniak do bycia solidnym backupem. To wysokie IQ, niezły rzut i obawiam się dość sporej konkurencji w rookie year, ale taki Rubio bywa szklany. Nie ma wielkiego upside, ale liczę że będzie przyjemnym rolesem. Taki solidniak. 

Bol wygląda na pick zmarnowany, co sam już podkreślałem, ale kto wie co będzie w przyszłości. Może pozytywnie zaskoczy. Dobrze że jest w dobrej organizacji. To daje jakaś nadzieję. 

JJJ wiadomo, mam go jako najlepszego prospekta swojego draftu i postaram się go opanować najlepiej jak się da. Dlatego też zamiast tankować (była taka idea przez chwilę, nie ukrywam) próbuje zbudować zespół na Playoffs, który w 2021 pozwoliłby na sprowadzenie all-stara. 

Harris może mieć negatywny PR przez swój RL kontrakt, ale tu jest na bardzo dobrej umowie i to też warto wziąć pod uwagę. 

No ale generalnie szanuje opinie, bo napisane bardzo sensownie. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Pels chwaliłeś Nicolo Melli, a teraz nawet nie widzisz go w 10-osobowerj rotacji. Fakt, że moja głębia robi wrażenie i tylko czekam, aż puści owoce. Ja jestem zadowolony z zebranego talentu. Mohamed Bamba, Mikal Bridges, Coby White, Derrick Jones Jr, Harry Giles, Edmond Sumner, Dzanan Musa, Dillon Brooks, Aaron Holiday. Wszyscy oni na średnio licząc trzyletnich minimalnych lub rookie kontraktach. Dziewięć prospektów + kilka fajnych picków na przyszłość z szansą bycia wysoko, chociażby ten Bulls w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Oczywiście nie powiem, że to jest wzorcowe lato w moim wykonaniu, ale myśl powinna być widoczna gołym okiem. Wielu by pewnie rozmieniło jeszcze Griffina na dodatkowe assety, ale to nie w moim stylu. Jestem spokojny o przyszłość Pels. A wszystko to przecież rok po ataku na mistrza i ogromnym pechem z John Wallem. Jestem z swojej pracy zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wielu by pewnie rozmieniło jeszcze Griffina na dodatkowe assety, ale to nie w moim stylu.

Biedny Blake pewnie płacze przez to po nocach, chociaż i tak ma lepiej niż w Pistons RL. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mikal Bridges

Miles. Mikala oddałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

@MarcusCamby ataku na mistrza czego?

Southwest division?

Tu przecież Marcus ma rację. Wolałbym Jrue osobiście (pomijając kontuzje Jana Ściany), ale miał potężny starpower i pecha ze zdrowiem + drama AD 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Davisa Pels mogli mieć gracza, który pod względem talentu wciąga te wszystkie uzyskane bieda prospecty razem wzięte"

"Później oddano wiele za A.Davisa"

Fragmenty z opisów Kings i Pels wyszły zabawnie. Wiadomo, że można te zdania logicznie obronić, ale wyszło że jedni wzięli za mało, a drudzy oddali za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.