Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, BMF napisał:

Ja widzę jednego startera playoffowego teamu na ławce.

Ale ja pisze o nadchodzacym sezonie a nie o poprzednim. Zreszta okaze sie w sezonie, faktem jest ze w lidze w ktorej za mocny uchodzi na lawce kwarter brown-huerter-korver-olynyk. Kwartet augustin-kennard-house-kuzma  jest absolutnym topem lawek rezerwowych.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ale ja pisze o nadchodzacym sezonie a nie o poprzednim

Kuzma raczej na pewno nie będzie starterem w Lakers, House ma jakieś szanse, ale i tak będzie miał grać minuty 6-7 gracza (w playoffach wyleciał z rotacji jako rezerwowy,, więc to już zależne od roli Gordona), Snell prędzej wskoczy jako starter do Pistons niż Kennard. Bardzo mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BMF napisał:

Kuzma raczej na pewno nie będzie starterem w Lakers, House ma jakieś szanse, ale i tak będzie miał grać minuty 6-7 gracza (w playoffach wyleciał z rotacji jako rezerwowy,, więc to już zależne od roli Gordona), Snell prędzej wskoczy jako starter do Pistons niż Kennard. Bardzo mało prawdopodobne.

Ja czytałem, że S5 Lakers ma wyglądać tak:

PG – LeBron James
SG – Avery Bradley
SF – Danny Green
PF – Kyle Kuzma
C – Anthony Davis

Ale to się w sumie okaże w sezonie.

Kennarda pamiętałem, że startował w play-offs i też widziałem jakieś przewidywane zestawienia, że ma być starterem na SG, ale nie za bardzo śledzę Pistons, więc @Wooden pomożesz?

House raczej przy Westbrooku i Hardenie w piątce będzie wyborem nad Gordonem, ale naturalnie spodziewam się podobnych minut jak w zeszłym sezonie (25MPG)

Nie mam zamiaru tutaj kruszyć kopii o to ilu starterów play-offowych teamów mam na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis wyraznie mówił, ze chce grać na PF, jak będzie trzeba to pogra i na C, ale prawdopodobnie startować będzie na PF

"Later in his press conference, Davis discussed his preference of playing the power forward position. He leaned over to coach Frank Vogel, who was sitting close by, and said that he'd still play center if needed, but he prefers to have another center bang in the paint for the majority of the game. His preference is a big reason why the team re-signed JaVale McGee and brought in DeMarcus Cousins"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Kennarda pamiętałem, że startował w play-offs i też widziałem jakieś przewidywane zestawienia, że ma być starterem na SG, ale nie za bardzo śledzę Pistons, więc @Wooden pomożesz?

Jeśli Kennard nie będzie starterem fani w Detroit zaczną zamieszki.

Nawet jeśli nie będzie po prostu musi się znaleźć w top3 min w Pistons jako Sixth Man

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

1, ingram

2. dangelo

3. brown

4. huerter

5. hutchinson

Mamy to uwiecznione Rybaku ;)

Z taką Twoją oceną w ewentualnym Finale z Lakers masz sweepa jak nic. 

Ponadto mamy wyraźny sygnał od GMa aktualnego mistrza, że Jasiek nie potrzebuje wcale wymieniać młodzieży. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@january wspominał, że warto będzie to porównać po 3 turze, ale zrobiłem wstępne podejście już teraz:

Sumaryczny i średni rating s5 topowych drużyn w begm ( mocno dla zabawy, bo niektóre ratingi jak Draymond Green 83 to jedno wielkie WTF)

1. Knicks Rubio (zakładam, że tam skończy) - Irving - Leonard - Bogdanović - Davis 78+91+97+78+94 = 438

2. Lakers Russell - Butler - Ingram - James - Dedmon 87+88+81+97+77 = 430

3. 76ers Simmons - Klay - Richardson - Covington - Embiid 87+89+80+91+80 = 427

4. Timberwolves Lillard - Winslow - Tatum - Harris - Drummond 92+78+85+85+86 = 426

4. Warriors Curry - Bledsoe - Draymond - Ibaka - Gasol 95+85+83+81+82 = 426

6. Bucks - Walker - Belinelli - Giannis - Cousins - Lopez 88+75+96+86+79 = 424

7. Raptors Fox - McCollum - Gallinari - Siakam - Favors ( zakładam, że tam trafi) 86+85+85+85+81= 422

7. Heat Beverley (zakładam, że podpiszą) - Oladipo - Doncić- Middleton - Vucević 77+87+87+83+88 = 422

9. Magic Lowry - Mitchell - Oubre - Gordon - Towns 84+88+79+80+89 = 420

10. Hornets Westbrook - Redick - Warren - Kuzma - Sabonis 90+80+81+83+82 = 416

11. Rockets Dragić - Beal - Brown - Porzingis - Adebayo 80+ 88+79+88+79 = 414

12. Spurs - Murray - Brogdon - Wiggins - Collins - Aldridge 78+83+80+84+88 = 413

12. Celtics Smart - Crabbe - Bogdanović - George - Adams 79+74+83+93+84 = 413

12. Wizards Livingston - Harden - Jeff Green ( mają go na cap holdzie, a nie mają cap space, więc liczę jego) - Jamychael Green - Capela 75+ 96+77+78+87 = 413

13. Nuggets Holiday - Harris - Ingles - Grant - Jokić 86+79+78+77+90 = 410

14. Pelicans White)- Hield - Bridges - Griffin - Valanciunas 75+83+75+88+82 = 403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, boje się że czeka mnie kolejny sezon, gdzie bardziej niż o swój zespół będę walczył o docenienie tu Jokicia, bo irl Suns z Bookerem dadzą dupy, a Grizzlies mogą tankować

E to było ogólnie, a nie konkretnie Warren. Bardziej pasuje do Westbrooka i LeBrona co pisałem wcześniej. Trochę zła wypowiedź może zacytowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.