Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Po 4 dniach sezonu typy, że Miami Heat mają być przed moimi Cavaliers wyglądają jak żart. Ostatnie mecze kluczowych ludzi tangiersa: Oladipo  -24, Vucević -24, Doncić -18, Young -18. Redick stracił miejsce w piątce i na razie rzuca poniżęj 40% z gry. Tylko Gallinari wygląda zaskakująco dobrze na starcie sezonu.

 

A Osman kolejny świetny mecz, 22-8, 4 trójki i najlepszy plus minus w zespole:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 dniach sezonu typy, że Miami Heat mają być przed moimi Cavaliers wyglądają jak żart. Ostatnie mecze kluczowych ludzi tangiersa: Oladipo  -24, Vucević -24, Doncić -18, Young -18. Redick stracił miejsce w piątce i na razie rzuca poniżęj 40% z gry. Tylko Gallinari wygląda zaskakująco dobrze na starcie sezonu.

 

A Osman kolejny świetny mecz, 22-8, 4 trójki i najlepszy plus minus w zespole:)

 

Heat może są niżej ale za to Nets to twój "groźny" rywal  :mushroom:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka i LeVert zaczęli świetnie, ale nie wiem, czy powinieneś mieć powody do zadowolenia, skoro pewnie liczysz na czołowy pick w drafcie:)

 

A czy ja gdzieś napisałem jakie są moje cele? Nie znacie rozkładu minut, rotacji itp A już widziałem że będę 6/7 od końca. 

 

 

mogłem podbić te oferty za carisa, szczególnie na początku po przejęciu przez Koladera ehhhhhh

 

TWARDY NEGOCJATOR :(

ps.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IQlhzW5jitI

 

Tomek, czekam :smile:

 

Nic by ci to nie dało, nie miałeś i nie masz grajka który mógłby mnie zainteresować

 

 

Na Ibakę pewnie będzie kogoś szukał, ale myślę, że LeVert to może być gracz, który zostanie w Nets na dłużej i będzie ich twarzą przez lata.

 

Byłem gotowy już teraz przedstawić extension dla LeVerta ale Tomek uświadomił mnie że nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic by ci to nie dało, nie miałeś i nie masz grajka który mógłby mnie zainteresować

 

 

Szkoda, bo to idealny fit do mojej s5 na sg :D

 

Boje się ewentualnie o jego zdrowie. W NCAA miał z tym spore problemy, stąd taki numer w drafcie. Dlatego też całkowicie banku dla niego rozbijać myślę nie można. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zartem jest ocena graczy po suchym +/- z 1-meczowej proby ;) Ponadto zwykle FG%, ktore marginalizuje obwodowych i shooterow z dystansu jak w przypadki wlasnie Redicka to rowniez sredni zart. Rozumiem, ze uwazasz ze tylko i wylacznie ze wzgledow sportowych Fultz gra w s5 kosztem JJ? ;)

 

Taki krotki post fluber, a tyle manipulacji.

 

Ciesze sie, ze mamy typowa formule fantasy w naszej grze, gdzie sa mocno pomieszane skladu wzgledem realNBA i mozna sobie wyobrazic/wnioskowac jak dany gracz, ktory nie sprawdza sie w systemie X moze grac w systemie Y w naszej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zartem jest ocena graczy po suchym +/- z 1-meczowej proby ;) Ponadto zwykle FG%, ktore marginalizuje obwodowych i shooterow z dystansu jak w przypadki wlasnie Redicka to rowniez sredni zart. Rozumiem, ze uwazasz ze tylko i wylacznie ze wzgledow sportowych Fultz gra w s5 kosztem JJ? ;)

 

Taki krotki post fluber, a tyle manipulacji.

Większej próby nie mam przecież:) Po prostu Twoi ludzie zaliczyli słabiutki początek w większości. I tyle:)

 

Redick rok temu robił 46%, no i sportowo akurat w tych dwóch pierwszych meczach lepiej niż Fultz nie wyglądał ( co bardzo możliwe, że się zmieni, po prostu początek ma słaby), więc tu nie ma żadnej manipulacji, poza tym, że oceniam Twoją drużynę po 4 dniach sezonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje faktu, ze ktos zagral slabszy mecz, tylko dobor narzedzi do analizy pod teze, ktora sobie zalozyles jest bledny. Z pierwszej lapanki nie jestes, wiec wiesz ocb.

 

O Redicka sie nie martwie to solidna marka po najlepszym sezonie w karierze. Fultz z kolei wyglada fatalnie, obejrzalem wiekszosc jego meczow w NCAA i gosc byl takim studem, chyba najlepszym prospectem od czasow A. Davisa i to co sie teraz z nim dzieje jest dla mnie niepojete. Szkoda, swietnie sie go ogladalo w Washingtonie, choc zespol smierdzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno napisać o Redicku coś dobrego na początku sezonu, mogłem np. napisać, że rzuca 27% za 3 i wyglądałoby to jeszcze gorzej w jego przypadku. Ja też uważam, że Redick się poprawi. 

 

Fultz wygląda słabo w stosunku do oczekiwań i talentu. 

 

Żeby nie było, że tylko ganię, świetny początek Gallinariego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 dniach sezonu typy, że Miami Heat mają być przed moimi Cavaliers wyglądają jak żart. Ostatnie mecze kluczowych ludzi tangiersa: Oladipo  -24, Vucević -24, Doncić -18, Young -18. Redick stracił miejsce w piątce i na razie rzuca poniżęj 40% z gry. Tylko Gallinari wygląda zaskakująco dobrze na starcie sezonu.

 

A Osman kolejny świetny mecz, 22-8, 4 trójki i najlepszy plus minus w zespole:)

Dopiero początek sezonu ale ja również wypowiadałem się ze Heat u nas są trochę overrated jak na razie ja z Fluberem mieliśmy racje :smile:

 

inna sprawa że Love u mnie wczoraj zaliczył 7 asyst, dobry prognostyk liczę na niego bardzo. 

 

Wiggins też na kontrakcie jakim ma u mnie wygląda fajnie. licze tylko na lepsza skutecznosc za łuku :) 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.