Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A to Utah to dużo spotkań gra u siebie czy wszystko na wyjeździe, że sufit na tylko 13 W?

Przy moim terminarzu (w sensie z kim gram) to taki średni bilans jaki mi wyszedl. Dużo meczy bez CP3(18) realnie utrudnia mi walkę o niespodzianki.

 

Ale to tylko proponowany bilans przy tym terminarzu jeśli ktoś da więcej to się nie pogniewam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę sobie na rotacje bucks po powrocie Cousinsa, to w zdrowiu chyba stają się moim faworytem do wygrania wschodu. Dużo tu bedzie zależeć oczywiście od Real bucks w PO, i czy kemba się doczlapie do playoffs, ale bardzo mi się podoba ich skład, znacznie bardziej niż Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę sobie na rotacje bucks po powrocie Cousinsa, to w zdrowiu chyba stają się moim faworytem do wygrania wschodu. Dużo tu bedzie zależeć oczywiście od Real bucks w PO, i czy kemba się doczlapie do playoffs, ale bardzo mi się podoba ich skład, znacznie bardziej niż Knicks.

 

A Celtics już nie? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 osób do poważnego grania z ławki gdzie 2 to Real s5 a Len dzielił minuty w hawks tez plus jeden z lepszych rezerwowych Rose.

I nic tu o Bertansie

Uzupełnię

Stanley Johnson u mnie to #12

Alex Len to #11

 

A w realu wchodzą w 6 minucie do gry

Regularnie

Policz tego overkulla

To nie fantasy ale jakość gry pozostaje.

Takim składem nie zajeżdżam minutami graczy

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 osób do poważnego grania z ławki gdzie 2 to Real s5 a Len dzielił minuty w hawks tez plus jeden z lepszych rezerwowych Rose.

I nic tu o Bertansie

Uzupełnię

Stanley Johnson u mnie to #12

Alex Len to #11

 

A w realu wchodzą w 6 minucie do gry

Regularnie

 

Bertans. Dobra, szalona trójka.

Lena to bym nawet na Twoim miejscu nie wymieniał gdzie sam mu dałeś raptem 9 minut.

Rose zagrał Ci 13 meczy.

Moore gra u Ciebie 22 minuty z czego zagrał  T2 17 meczy i był zdecydowanie jednym z najgorszych startujących SF w lidze.

 

Ignaś, gdzie ta najmocniejsza ławka w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z istotnych elementów którego nie bierzesz pod uwagę to fakt gdy pozyskałem S5 Real nba i dałem ich u mnie na lawke to grają przeciw rezerwom a nie s5 jak w realu.

 

Śmiem twierdzić ze jakość gry rośnie gdy WCS czy N’Moore grają vs ławka a nie jak w rzeczywistości vs starterzy

 

To sporo ułatwia gdy masz vs rezerwy grać .

 

Alex Len gra o kontrakt i jego wstawki u mnie to bardzo dobry kicker.

 

A to 3 Center.

 

Głębia jakość i ilość. Combo.

Nie twierdze ze N’Moore to najlepszy starter przecież tylko ze mam komfort gry nim vs rezerwy które u nas mogą być słabe

Nasza rozrywka ma ciężkie warunki finansowe.

 

Budujesz na drogich 4 gwiazdach lub szerokiej ławce.

 

Wybrałem to drugie z powodu odejścia Leonarda do którego zostałem oddania wręcz zmuszony.

W międzyczasie okazuje się ze para LMA Murray nie jest taka słaba a pozyskanych starterów wypuszczam na wasze rezerwy.

 

Jestem optymista

Nie mogę być karany za to ze widzę więcej niż Real GM i graczy jak WCS czy N’Moore wykorzystuje lepiej niż realu GM którzy z braku opcji pałują ich tam gdzie się może nie nadają.

 

Starter u mnie z ławki to zaleta i komfort którego realne ekipy nie maja czasem

Rs jest długi i pełen kontuzji. Poszedłem w 12 osób

Zmniejszając wydatki przy tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moore z ławki Pels był jeszcze gorszy niż jako starter. Kluczowe w jakich lineupach gra.

Pozyskanie startera i granie nim z ławki nie przeszkadza mi układać zespołu pod pewne wybrane pasujące cechy.

 

Znaczenie słowa fit znam.

 

Unikam graczy bez rzutu

Robię to równocześnie Bez układania składu bez stopera na parkiecie

Plus multipozycyjnisc graczy.

 

Wyjątkiem jest WCS ale z ławki sobie poradzi z waszymi rezerwowymi.

Jakie on ma wady w kings znam.

 

Ale z ławki trudniej go expose.

Bo inaczej mu się gra vs Beed a inaczej vs Muscala

Koncepcje przedstawiłem. Poprawie opis o uwagi GM i dodam bilans.

 

A czy przekonam to się przekonam

@boguta już nie ma co mi dał w przymiarce 12:16

Nie każdy musi lubić Ferdka Kiepskiego.

 

Ale szanuje go za to ze się nie przemęczał a na piwo zawsze miał.

;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przekonam to się przekonam

Już Kolader na to fajnie zwrócił uwagę, że jak ktoś ma dużo graczy i ktoś się kontuzjuje ( Pelicans i Wall) to bardziej na tym cierpi niż gdyby od początku gracza nie miał ( core Davis-Griffin-Hield to w tym sezonie kosmos). Podobnie to wygląda u ignazza. Jak się ma dużo graczy do grania, to prędzej, czy później ktoś wypadnie. Jest jedna rzecz, która jest dla mnie minusem  Spurs, ale Ignazz i tak już nie ma na nią wpływu, a kilka osób go już zaatakowało, więc nie będę się tutaj dzielił i dorzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 osób do poważnego grania z ławki gdzie 2 to Real s5 a Len dzielił minuty w hawks tez plus jeden z lepszych rezerwowych Rose.

I nic tu o Bertansie

Uzupełnię

Stanley Johnson u mnie to #12

Alex Len to #11

 

A w realu wchodzą w 6 minucie do gry

Regularnie

Policz tego overkulla

To nie fantasy ale jakość gry pozostaje.

Takim składem nie zajeżdżam minutami graczy

Głębia składu u nas nie jest atutem, wiem to po swoim bilansie w 1T ;)

 

Wybierz 8 najlepszych i pisz, ze nimi grasz ;)

 

ja cały trymestr gram praktycznie 10 ludźmi (a obaj pg i Zeller i tak opuścili sporo gier) i będę miał lepszy bilans od Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto przeczytał opis i już zapomniał to wrzucam tu edycję jako odpowiedz na niektóre uwagi:

 

UWAGA UWAGA

edit:

 

bardzo słusznie w tym opisie znaleziono jeden element pominięty przeze mnie wcześniej:

 

kontuzje PGs:

 

Murray w datach 26.01 - 4.02 pauzował podczas gdy

Derrick Rose mający urazy pauzował: 30.12-8.01 + 25.01-30.01+ 5.02 - 8.02 

 

Robi mi to w terminie 26.01 do 30.01 okres gry bez obu PG.

 

Wtedy w 3 meczach zmuszony jestem grać wyjątkowo Delavedova  w S5 ale mogę skorzystać wtedy także ze zdrowego Shake Milton który był dostępny w składzie ( i u mnie automatycznie musi grać z ławki)

Milton najlepszy mecz sezonu zrobił 27.01 robiąc 11 punktów 4/7 i 3/5 za trzy

oraz 26.01 zagrał jednak N'Moore.( vs real SPURS)

 

wygrane wysoko w realu mecze spurs zbiegły się z doskonałą grą lidera LMA (staty poniżej):

 

27.01 N.O    28/12/2as 12/20 4/4FT

 

28.01 WIZ   30/9/6 asyst 12/21 6/6FT

30.01 Suns  29/14/4 asyst 10/15 6/6FT

 

równocześnie w tym okresie Dellavedova zagrał 2 dobre mecze w sezonie:

 

27.01 16/4/5 5/9 2 trójki

29.01 10/2/3 3/6 3/5 trójki

 

oraz też Bertans:

 

27.01 najlepszy mecz 21/3/2 5/8 za trzy

29.01 18/5/4 5/12 za trzy

 

wiem, że w naszej zabawie nie bawimy się aż w taki detal ale te 2 mecze KRYZYSOWE 27.01 i 29.01 zbiegły się z doskonałym meczem LMA, najlepszymi meczami po urodzeniu dziecka Bertansa ( w obu 5 trójek) lepszym niż zwykle występie Delli.

 

 

wobec kalendarza bardzo liczę, że w obliczu gry liderów mimo kontuzji niektórych graczy kręcę się w okolicach 19-20 wygranych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz mam pytanie.

 

Dałeś sobie 19-20 W. Ile w takim razie od Ciebie dostaną Bucks, Celtics, Warriors czy Sixers? 


 

 

Znaczy to nie jest żaden atak, bo na dobrą sprawę niewiele to mówi. Zmierzam do tego, że jak zawsze powtarzam układając bilanse zawsze patrzę na proporcje. Ustawiam sobie 1-2 drużyny z najwyższym bilansem i jadę w dół zestawiając kolejne do nich, a potem ze sobą. I myślałem, że 21 wygranych będzie miała u mnie ta wspomniana już gdzieś 3. I w takim układzie i tak było ciężko sensownie rozdzielić W po tankerach, żeby nie było tak że mają 2-3 W. 

I teraz moje zdziwienie wynika stąd, że patrzę na 20 W Spurs. Muszę przed nich wrzucić jeszcze sobie Portland, Denver, może Hardena. Dalej jeszcze muszę przecież tych Celtics i Bucks zróżnicować. To wyjdzie, że ten ostatni tier ekip wygrał 25 spotkań, 2 przegrał, a tym samym Clippers mają bilans -1-27, bo nie starczy gier. 

 

Stąd ciekawość jak to Ci się układa.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.