Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno idiotyczna tabela bo ja mam niby 22 ale większość to Mirotić  i Larry Nance Jr. Razem 18.

 

Przecież absencji Nance'a w ogóle nie brałem pod uwagę w tabeli. Liczyłem tylko absencje w s5. 

 

Pojedynczy rest liczyłem jako absencję, bo akurat w przypadku PG on miał tam 4 bardzo intensywne mecze przed "rest", więc zakładam, że nie był to shutdown tylko potrzebował się zregenerować. Sporo graczy ma z tego powodu 1 mecz opuszczony wszystkich traktowałem sprawiedliwie i według tego samego kryterium ( patrz sytuacja u mnie z Tajem Gibsonem i też 1 mecz przerwy z powodu rest)

 

 

 

A to nie jest najciekawsze tylko najdurniejsze spostrzeżenie jakie widziałem od kilku miesięcy.

 

Przyrównywać moją absencję czwartej opcji w drużynie ( Mirotic ) i rezerwowego który wchodzi jako 3 a nawet jako czwarty z ławki ( Nance ) do absensji Knicks to już jest najwyższy poziom fluberyzmu. Iriving 7 meczy out. Leonard 8. Rubio 7. Marcus Morris 4.

 

Jak ja mam takie same problemy jak Knicks to chyba albo gram w inną grę albo naprawdę szkoda nerwów.

Ja tylko napisałem, że jest dokładnie tyle samo absencji w pierwszej piątce, a każdy już sobie te absencje sam będzie wyceniał, bo wszystkie są wypisane w arkuszu, do którego odsyłam. To jest tylko podane informacyjnie w ilu meczach nie można skorzystać z podstawowej pierwszej piątki. 

 

Przykro mi z powodu takich komentarzy, bo poświęciłem sporo czasu, żeby rzetelnie i sprawiedliwie uzupełnić absencje, aby ułatwić głosowanie i tworzenie opisów.

Dodałem do arkusza podsumowanie wszystkich urazów z rotacji. Nie rozpiszę Wam tak ładnie jak Fluber, sprawdźcie sobie :tongue:  ale zdecydowanie liderują Warriors i Blazers. Na drugim końcu Grizzlies, Pelicans i Atlanta.

 

Nie robiłem takiego podsumowanie z kilku powodów. Po pierwsze nie wiedziałem jak wycenić nieobecność rezerwowego ( jako pół startera???), po drugie niektórzy w rotacji wpisywali sobie graczy, którzy pauzują cały trymestr, a niektórzy nie, więc takie proste sumowanie nie jest prawdziwe w niektórych przypadkach, po trzecie w tej podstawowej rotacji pojawiały się różne liczby graczy ( od 8 do 10) w związku z czym osoby z mniejszą liczbą graczy w rotacji mają automatycznie mniej absencji. Ale oczywiście poglądowo daje to jakiś obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, napisał tylko, że macie tyle samo absencji - w tych słowach. 

Co nie jest kłamstwem oczywiście, a to przecież tylko jakaś agregacja i ciekawostka. Przecież chyba każdy przy głosowaniu odpala sobie injuries i tam od razu widzisz, że George ma 0, Smart 0  a Irving 7 Kawhi 8. To przecież żadna tajemnica :grin: Bez przesady ;)

 

Już ktoś wczoraj pisał, że ludzie są z natury leniwi więc ktoś czytając taki post flubera może od razu wysnuć sobie teorię że Celtics z kontuzjami mieli taki sam problem jak Knicks czy 76ers co jest nieprawdą. 

 

Nie zakładam, że tak na pewno jest, ale założyć muszę szansę na to.

 

Fluberyzmy należy od razu prostować co by nie dopuścić do tego aby się utarły w świadomości.

 

 

Przecież absencji Nance'a w ogóle nie brałem pod uwagę w tabeli. Liczyłem tylko absencje w s5. 

 

Pojedynczy rest liczyłem jako absencję, bo akurat w przypadku PG on miał tam 4 bardzo intensywne mecze przed "rest", więc zakładam, że nie był to shutdown tylko potrzebował się zregenerować. Sporo graczy ma z tego powodu 1 mecz opuszczony wszystkich traktowałem sprawiedliwie i według tego samego kryterium ( patrz sytuacja u mnie z Tajem Gibsonem i też 1 mecz przerwy z powodu rest)

 

 

Ja tylko napisałem, że jest dokładnie tyle samo absencji w pierwszej piątce, a każdy już sobie te absencje sam będzie wyceniał, bo wszystkie są wypisane w arkuszu, do którego odsyłam. To jest tylko podane informacyjnie w ilu meczach nie można skorzystać z podstawowej pierwszej piątki. 

 

Przykro mi z powodu takich komentarzy, bo poświęciłem sporo czasu, żeby rzetelnie i sprawiedliwie uzupełnić absencje, aby ułatwić głosowanie i tworzenie opisów.

 

Fluber a czym się różni "rest" od "potrzeba regeneracji"? Miotasz się chłopaku. Nie miał żadnej kontuzji a jak by wtedy trzeba było, to by zagrał. 

 

Jaki piszesz, że jest tyle samo absencji w pierwszej piątce to jeśli nie chcesz się narażać na czyjeś ( w tym przypadku moje ) ataki to precyzuj. Bo co innego jak 95% absencji w pierwszej piątce robi Ci jeden gracz, a co innego jak rozkłada się to praktycznie na 1, 2 i 3 opcję ( patrz Knicks ).

 

Co do Twojej pracy. Sam podlajkowałem Twój post w Media Room za Twoją pracę co sam pewnie zauważyłeś, ale nie psuj dobrego wrażenia jakimiś ogólnikowymi komentarzami uderzającymi w kogoś. Zrobiłeś kawał dobrej roboty ale ten dopisek "Celtics mają tyle samo absencji co 76ers czy Knicks" uderza bezpośrednio w moje interesy bez podania dokładnych szczegółów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Celtics mają tyle samo absencji co 76ers czy Knicks" uderza bezpośrednio w moje interesy bez podania dokładnych szczegółów.

 

Ten dopisek jest prawdziwy nie wiem czemu tak się miotasz. Tym tokiem rozumowania nic napisać nie wolno, bo zaraz się przecież ktoś oburzy, bo jego interesy. Fluber nie jest od tego żeby Ci pilnować interesów, a myśląc w ten sposób podając takie dane w formie ciekawostki powinien 30 drużyn opisać.

BEZ SENS. 

Tak samo jak to czepianie się. 

 

Poza tym zastosowałeś fatalne podwójne standardy, bo przecież idąc swoją logiką i nie narażając się na ataki czy jak to tam napisałeś, powinieneś sam odnotować dla nas, że 17 z 22 absencji w s5 robi Covington a 

 

 

 

co innego jak 95% absencji w pierwszej piątce robi Ci jeden gracz, a co innego jak rozkłada się to praktycznie na 1, 2 i 3 opcję

 

i

 

 

Już ktoś wczoraj pisał, że ludzie są z natury leniwi więc ktoś czytając taki post flubera może od razu wysnuć sobie teorię że Celtics z kontuzjami mieli taki sam problem jak Knicks czy 76ers co jest nieprawdą. 

 

 

 

Więc

 

 

nie psuj dobrego wrażenia jakimiś ogólnikowymi komentarzami uderzającymi w kogoś. Zrobiłeś kawał dobrej roboty ale ten dopisek "Celtics mają tyle samo absencji co 76ers czy Knicks" uderza bezpośrednio w Teca interesy bez podania dokładnych szczegółów.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dopisek jest prawdziwy nie wiem czemu tak się miotasz. Tym tokiem rozumowania nic napisać nie wolno, bo zaraz się przecież ktoś oburzy, bo jego interesy. Fluber nie jest od tego żeby Ci pilnować interesów, a myśląc w ten sposób podając takie dane w formie ciekawostki powinien 30 drużyn opisać.

BEZ SENS. 

Tak samo jak to czepianie się. 

 

Załóżmy:

 

Draymond Green opuścił 19 meczy. Łącznie z tym co masz - razem 30 meczy. Ktoś "X" pisze, że masz prawie takie same problemy co drużyna "Y". W świadomości się uciera, że kurde w T2 GSW było połamane, ale mało kto dostrzega, że 19/30 to sam Green był połamany czyli Twoja która? 4/5 opcja ofensywna którą z łatwością zastępujesz? 

 

O ile sam wpis prawdziwy bo 22=22, o tyle niepodanie szczegółu i możliwość że ktoś to zapamięta i tego się będzie trzymał przy bilansach bez patrzenia w arkusz, czy bez spostrzeżenia że 19/22 to sam Mirotić mogło by być dla mnie krzywdzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę tylko podam, że ja nie wpisywałem do tabelek rotacji, bo mi się zapomniało i nie ma to znaczenia przed opisami, a zrobiła to jakaś dobra dusza, której dziękuję, ale nie wiem czy tak będzie to wyglądało, pewnie inaczej niż jest.

 

Nie ma to znaczenia dla kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś wczoraj pisał, że ludzie są z natury leniwi więc ktoś czytając taki post flubera może od razu wysnuć sobie teorię że Celtics z kontuzjami mieli taki sam problem jak Knicks czy 76ers co jest nieprawdą. 

 

Nie zakładam, że tak na pewno jest, ale założyć muszę szansę na to.

 

Fluberyzmy należy od razu prostować co by nie dopuścić do tego aby się utarły w świadomości.

 

Przecież nikt Ci nie broni skomentować, że absencje w Knicks to głównie Irving i Leonard, a absencje w Celtics to głównie Mirotić, ale nie twierdź, że napisałem coś, czego nie napisałem. 

 

 

 

Fluber a czym się różni "rest" od "potrzeba regeneracji"? Miotasz się chłopaku. Nie miał żadnej kontuzji a jak by wtedy trzeba było, to by zagrał. 

 

Tylko, że Ty bazujesz na statystykach, któreg George robił po tym, jak się zregenerował, więc uczciwie jest to traktować jako kontuzję. Tak samo jak w Knicks Leonard opuszcza wszystkie b2b przecież nie dlatego, że jest kontuzjowany, albo Irving dwa razy opuścił pojedynczy mecz z Cavs wcale nie dlatego, że był kontuzjowany. Wcale byś nie skorzystał na tym w stosunku do Knicks gdybym te pojedyncze absencje gwiazd liczył jako ich granie, bo wtedy Leonardowi i Irvingowi bym musiał pewnie z 10 meczów absencji odjąć luźno. Ba, podejrzewam, że zarówno Irving jak i Leonard mogliby zagrać w każdym meczu 2T jakby "trzeba było" jak to napisałeś.

 

Nie jesteśmy ze sobą na "chłopaku" Eld poza tym.

 

 

 

Jaki piszesz, że jest tyle samo absencji w pierwszej piątce to jeśli nie chcesz się narażać na czyjeś ( w tym przypadku moje ) ataki to precyzuj. Bo co innego jak 95% absencji w pierwszej piątce robi Ci jeden gracz, a co innego jak rozkłada się to praktycznie na 1, 2 i 3 opcję ( patrz Knicks ).

 

Musiałbym sprecyzować wszystko, bo zaraz Suns się oburzą, że przecież Lakers mają absencje LeBrona, a oni dużo słabszych graczy i to nie jest tak samo itd. itd. Każdy mógłby się do czegoś przyczepić.

Ja chciałbym tylko dodać, że Plumlee nie ma nic wspólnego z grą w pierwszej piątce i widnieć powinna ładna liczba w postaci 17 absencji(Hood 7 i Waiters 10) :smile:

Jak uzupełniałem składy to musiałeś mieć tego biednego Milesa wpisanego do s5 w swojej rotacji. No ale chyba nie powinieneś narzekać jak się wbije do świadomości, że nie dość, że jesteś słaby to jeszcze kontuzjowany?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra. 

 

Przepraszam Cię Fluber.

 

Reakcja ( moja ) nieadekwatna do akcji ( Twojej ).

 

c***owo mi się dzień zaczął i ewidentnie szukam jakiejś zwady a kofeina na pusty żołądek to też nie było najmądrzejsze rozwiązanie.

 

Wybacz raz jeszcze i dziękuję za włożoną pracę.

 

Wyżyję się dziś na siłce.

 

Masz u mnie piwo tylko się na jakimś zjeździe pojaw, a że alkohol zawszę donoszę to Ci Ignazz potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



Pisze ze jest zdrowy bo urodziło się mu dziecko.
Tylko tyle.
Nie pisze ze u mnie zagrał i rzucił 50.


To ci, którym się nie urodziło są chorzy? :tongue:

Nie no, ale Januaremu chodzi o to - zresztą słusznie - że to bez znaczenia czy urodziło mu się dziecko, umarł żółw czy ma urodziny siostry jak Neymar - nie grał więc ma wpisane, że nie grał. Tylko tyle.

 


Nie robiłem takiego podsumowanie z kilku powodów. Po pierwsze nie wiedziałem jak wycenić nieobecność rezerwowego ( jako pół startera???), po drugie niektórzy w rotacji wpisywali sobie graczy, którzy pauzują cały trymestr, a niektórzy nie, więc takie proste sumowanie nie jest prawdziwe w niektórych przypadkach, po trzecie w tej podstawowej rotacji pojawiały się różne liczby graczy ( od 8 do 10) w związku z czym osoby z mniejszą liczbą graczy w rotacji mają automatycznie mniej absencji. Ale oczywiście poglądowo daje to jakiś obraz.


Wiem, że nie jest to idealne, jak sam zauważasz jakiś tam obraz to daje - zwłaszcza w zestawieniu z absencjami s5.
Dodatkowo gracze "out of..." są standardowo wyrzuceni do osobnej kolumny. Warto by się właśnie zastanowić czy nie uzupełnić każdemu rotacji do 10 graczy, bo jednak mowa o RS i tych 10 aktywnych do grania mieć to podstawa, z której potem ewentualnie można rzeźbić przy urazach. Jeżeli któryś roster wygląda tak, że 8 czy 9 miejsce musi zająć John Doe który opuścił 15 spotkań, bo nikogo innego nie ma to też jest info, że jest krótko trochę. Stąd widząc właśnie w większości te 9-10 zrobiłem szybko sumy.  Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry opis Flubera. Duo Collison-CJ przemawia do mnie o wiele bardziej niż Rozier-CJ. Collisona nawet trochę widziałem ostatnimi razy oglądając Pacers przez Bogdanovića i jest to niewątpliwe wzmocnienie dla Flubera. Rozier jak six man u Flubera to może być kozak bo nie ma tam Irvinga który go blokuje + ma swobodę z tym co zrobi z drugim składem.

 

Mimo niezbyt łatwego terminarza te .500 za II trymestr raczej powinno być jak nawet nie wyżej przy założeniu że z Ronniem dali sobie dokładnie po razie, przegrywa z contenderami, ale jest regularny z tankierami no i słusznie stwierdził, że gra trochę meczy z drużynami które też mają problemy. Do tego 3x Bulls którzy po prostu znikli w tym trymestrze.

 

Zaraz na młynek wrzucę sobie Lucasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego 3x Bulls którzy po prostu znikli w tym trymestrze.

 

 

 

W jakim sensie zniknęli w tym trymestrze? Masz na myśli słabą formę zawodników czy brak mojej aktywności?

 

Tak czy inaczej nowy Gm Bulls idzie w tank więc Cavs są już chyba na 100 procent w playoff. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej nowy Gm Bulls idzie w tank więc Cavs są już chyba na 100 procent w playoff. 

 

Jaki to ma związek? 

Przecież to nie Bulls są 8 siłą wschodu na ten moment i to nie oni są rozważani w kontekście walki o playoffs a Indiana, która gra w tej samej dywizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to ma związek? 

Przecież to nie Bulls są 8 siłą wschodu na ten moment i to nie oni są rozważani w kontekście walki o playoffs a Indiana, która gra w tej samej dywizji.

 

Moim zdaniem jeśli w tym trymestrze Bulls by nadrobili chociaż meczy czy dwa względem 1 trymestru to szansę na plyoff byłby realne :smile:

 

Zwłaszcza że Love w końcu wraca do gry na dniach.

 

Szanuję bardzo aktywność Gm Indiany oraz jego projekt ale w pierwszym trymestrze stracił zbyt dużo.  

 

Więc jakiś związek to ma ;)

 

Plus rozważać każdy sobie może na dowolny temat, ale z moich wniosków Indiana nie zrobi play-off.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze u nas się wszystko uśrednia nie znaczy ze nie może być nadrobienia 3-4 wygranych choć to u nas trudniejsze niż w realu.

 

Mało kto by u nas zagłosował nad wygraniem meczu przez Hawks ( tanker) z Lakers.

 

Tu mamy wyjątkowa sytuacje i mecze bezpośrednie.

U nas się to nie przełoży tak jak w lidze gdzie to dwa mecze za cztery punkty ale ja akurat poproszę o uzupełnienie opisu o ten matchup

Nie zabieram nikomu możliwości awansu jak i spadku

Plus kolejne kontuzje są w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.