Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, takie wpisy to ja szanuje.

 

Skoro mówicie, że Davis podpisuje extension to nie ma tematu :smile:

 

Dla mnie wykonałeś takie ruchy, po których Davis powinien być zadowolony. Byłbym chamski, gdybym pisał inaczej, bo w sumie zależałoby mi by wchodził w 2020 rok jako gracz chcący odejść z drużyny. I chyba nie stałbym na straconej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie wpisy to ja szanuje.

 

Skoro mówicie, że Davis podpisuje extension to nie ma tematu :smile:

Tego nikt nie powiedział, ale Davis z takimi Pels mógłby podpisać extension, z takimi z irl nie ma szans :P Ja raczej byłbym zbliżony do głosowania za przedłużeniem, lecz to jeszcze zależy od tego jakie ruchy do końca sezonu i ostateczny wynik w Playoffach. 

 

No ale mając Davisa wolałbym coś ruszyć na wzmocnienia i ewentualnie potem się zakopać niż sprzedać go za wcześnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardziej kluczowe będą przyszłe playoffs niż te.

 

Nie mniej NOP beGM a NOP RL to dwa różne światy.

 

Ja z całą stanowczością na ten moment głosował bym za extension. Marcus mu stworzył takie otoczenie, że tu spokojnie jest walka o najwyższe cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z całą stanowczością na ten moment głosował bym za extension. Marcus mu stworzył takie otoczenie, że tu spokojnie jest walka o najwyższe cele.

No, na teraz ma stworzone warunki, ale extension odnosi się do przyszłości, a Pels po prostu nie będą w stanie takiego składu utrzymać płacąc 80+ mln za Walla i Griffina. Dokładając maxa dla Davisa, tu nie ma miejsca już nawet na zatrzymanie Hielda, nie mówiąc o jakiejś sensownej ławce. Także na tu i teraz Davis nie może narzekać na support, ale podpisanie extension to jest inna sprawa. Moim zdaniem z tym rosterem nie ma szans na extension, chyba, że marzeniem Davisa jest pchanie wózka z Wallem i Griffinem po 30-ce do pierwszej rundy PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i - Davis prawdopodobnie ucieknie z Pelicans w prawdziwej lidze, co mocno utrudniłoby Camby'emu głosowanie w naszej grze. Ja tylko czepiam się momentu, nie samego faktu handlowania Davisem. No i tej wymiany z Holidayem...

 

Niekoniecznie.

 

Hayward u nas został :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, na teraz ma stworzone warunki, ale extension odnosi się do przyszłości, a Pels po prostu nie będą w stanie takiego składu utrzymać płacąc 80+ mln za Walla i Griffina. Dokładając maxa dla Davisa, tu nie ma miejsca już nawet na zatrzymanie Hielda, nie mówiąc o jakiejś sensownej ławce. Także na tu i teraz Davis nie może narzekać na support, ale podpisanie extension to jest inna sprawa. Moim zdaniem z tym rosterem nie ma szans na extension, chyba, że marzeniem Davisa jest pchanie wózka z Wallem i Griffinem po 30-ce do pierwszej rundy PO.

 

Z bólem serca, ale widzę to podobnie.

 

Ekipa Wall + Davis + Griffin + Hield to będzie jakieś 150mln, a ja już w przyszłym sezonie wchodzę w podatek. Ten zespół jest nie do utrzymania na dłuższą metę. Ten sezon zapowiadał się najlepiej, bo był przed supermaxem Walla. W następnym jeszcze mogę atakować mistrzostwo, ale wtedy oddaje Davisa za darmo.

 

Coś za coś. Okienko na mistrzostwo jest zawsze bardzo lekko uchylone i dla 3-4 wybranych teamów. Pels byli w tej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam deal z Wallem z grubsza rozumiałem i popierałem. W prime to top20 grajek i ktoś taki prędzej od Holiday'a zatrzymałby Davisa. 

 

Nie wyszło, życie. MC nie powinien mieć do swojej pracy zastrzeżeń większych.

 

BMF też popierał, ale teraz po fakcie każdy mądry :P

 

Jedne rzeczy wyszły, inne nie. No niestety szklanej kuli nie mam, by przewidzieć wszystko.

 

Ja wziąłem Walla ze względu na fit i chęć wejścia poziom wyżej jako zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam deal z Wallem z grubsza rozumiałem i popierałem. W prime to top20 grajek i ktoś taki prędzej od Holiday'a zatrzymałby Davisa. 

No ja tylko rozumiałem, bo to był jednak straszny gambling po poprzednim sezonie. 50/50. Z Griffinem się udało, z Wallem nie. Ale owszem, Pels dalej nie są w gorszej sytuacji niż w prawdziwej lidze.

 

No i nie wiem w jakim kierunku chce iść Camby, bo tu się aż prosi o rozmienienie Davisa na prospektów i picki, bo ten Wall niesamowicie może ciążyć w salary zwłaszcza u nas...

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanuję Twoją miłość do Walla Marcus, wielki pech z jego kontuzja i w ogóle, ale tworząc taki core powinieneś wiedzieć, że jedna kontuzja big3 prawdopodobnie pozbawi Cię Davisa dlatego mimo wszystko powinieś sobie go podarować i za te siano dodać 2-3 legitnych rolsów co dałoby takim sam efekt a zmniejszyłoby ryzyko

 

ale wiem jak to jest kierować się sercem więc nie potępiam

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam, że Marcus powinien trzymać Davisa i go nie oddawać. 150M brzmi strasznie? Ok, spoko ale czy te 150M to nie zarobił Tomek w ostatnim sezonie przy misiu dla GSW przy salary na poziomie 101,8M? Zarobił.

 

W przyszłym roku salary skoczy do 109M, co daje mistrzowi beGM przychód na poziomie 174,4M, a za dwa lata do 118M co da przychód mistrzowi na poziomie 188,8M.

 

Jak ma się okienko na misia, choć by lekko uchylone to nie należy z niego rezygnować. Tym bardziej, że Wall po to teraz poszedł pod nóż aby przyszły rok rozegrać jak należy. 

 

Wycisnąć ile się da z tego roku nie ładując się w podatek, gdzie szanse na SWCF nadal są ogromne mimo braku Walla. Nadal widzę w tym teamie szanse na HCA, szczególnie po bardzo dobrym T1 i jednoczesnym problemie Lakersów czy rozbiórce Portland.

 

Ale to tylko moje zdanie. Marcus i tak podejmie najlepszą dla swojego klubu decyzję.

 

-----------------------------

 

Swoją drogą powinniśmy chyba rozpocząć dyskusję, czy aktualny regulamin aby nie jest za ostry. To już druga drużyna w krótkim czasie która zmuszona jest zaorać wszystko aby nie skończyć jak Clippers za czasów LAFa, gdzie teraz BMF na tym cierpi. 

 

Ot taka luźna sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Case spurs jak można się odchudzić pokazuje ze zmiana regulaminu to wcale nie taki dobry pomysł

 

Trzeba się pilnować i te szukanie oszczędności było dla mnie świetnym i trudnym zadaniem ale możliwym do zrobienia.

 

A wszystko dlatego ze chciałem zatrzymać Leonarda a przegrałem z OKC bo gracz mnie olał.

 

Random w grze jest straszny ale bym tak nie luziwal finansów.

 

A twoja rada jest świetna jak Wall nie wróci za szybko za rok.

 

Był taki już wyskakany szybki gracz ze stajni addidasa co miał wrócić za rok.

Cześć mnie nie lubi za to nagabywanie o Delliego którego miałem za Clarksona którego miałem za Dragica ale można ;)))))

Problemem jest Wall.

 

Tu Najlepsze by było ... wole nie kończyć bo życzę dobrze Wallowi

Za dwa lata będzie sprzedawalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.