Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, MarcusCamby napisał(a):



4. Celtics vs 5. Bucks
Glos: 2:4

Po wypadnięciu Allena i rotacji jaką wypisał Principe czyli Harrison Barnes jako podstawowy center można powiedzieć, że kończymy zabawę. Tak to miałem się zastanawiać czy nie ma za dużego overreaction do Edwardsa, ale w tej sytuacji raczej szkoda mojego czasu. Celtics położyły kontuzje, bo Barnesa ciężko liczyć jako 100% sprawnego, potem wypadnięcie Allena i ta rotacja wygląda na taką, że Indiana Pacers by to wyciągnęła.

k**** całe szczęście Harrison Barnes w Celtics nie gra na C :D 

A tak serio to Scottie na C nie jest żadnym wynaturzeniem - pewnie nie w tym wymiarze czasowym (tutaj nie było wyboru) ale w wielu lineupach to jest jego naturalna rola, przed przyjściem Poetla bardzo często wykorzystywana w Raptors. 

Co do samej kontuzji to już wyjaśniałem ale kontuzja środkowego palca w lewej ręce naprawdę nie powinna być czymś problematycznym jak tutaj się próbuje przedstawiać - dla praworęcznego zawodnika. Zawodnicy normalnie grają długie serie z takim urazem, był też jeden taki co chyba cały sezon otejpowany zagrał [*], tutaj po 4 tygodniach Barnes wrócił do treningów na hali, do motoryczno-kondycyjnych pewnie jeszcze wcześniej - pierwszy mecz po ponad 7 tygodniach. 

 

Z samym wynikiem nie dyskutuję. @evitacre miał prawo wygrać. Gratulacje i powodzenia! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Principe napisał(a):

k**** całe szczęście Harrison Barnes w Celtics nie gra na C :D 

O k****, faktycznie dojebałem. 

Być może Scottie Barnes na C by faktycznie lepiej wyglądał niż Harrison Barnes, którego sobie zwizualizowałem w głowie, ale wyniku serii by to nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał(a):

Gdzie jest ta przewaga Brunsona nad Mitchellem

taka, że ja nie uważam aby Sixers czy Pacers byli o półkę niżej od Magic, natomiast nie moją winą jest, że Brunson zrobił 2seed i jeszcze nie trafił na świetną defensywę

12 minut temu, karpik napisał(a):

Brunson robi 34-4-7, 2.1 3 na 31% i 54 TS.

Mitchell robi 30-5-5, 2.9 3P na 35% i 58 TS.

wyłaczając pierwsze dwa c***owe mecze, które w opisie brałem na klatę i dawały z automatu 1W Pelicans to po nich Brunson robi 35.8/7.5/2.8tov na blisko 58TS, myślę, że to mimo wszystko lepiej odzwierciedla jego obecną wartość i potwierdza przewagę nad Mitchellem, zwłaszcza, że ten jest już kontuzjowany, a pokonanie Magic w 7 grach nie jest wybitnym osiągnięciem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

taka, że ja nie uważam aby Sixers czy Pacers byli o półkę niżej od Magic 

A kto tak twierdzi?

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

natomiast nie moją winą jest, że Brunson zrobił 2seed i jeszcze nie trafił na świetną defensywę

Wciąż nie widzę pół argumentu za Brunsonem, jest oczywiście więcej graczy w tych PO, którzy mieli cięższe matchupy od Brunsona i byli skuteczniejsi. Jeśli wyznacznikiem tego kto jest najlepszy jest to, że musi w pojedynkę wieźć na swoich plecach skład węgla i papy, to Brunson będzie bardzo wysoko, ale moim zdaniem to nie jest zbyt miarodajny sposób oceniania, bo arbitralnie sam se na dzień dobry skreślasz sporą grupę graczy tylko dlatego, że mają lepszych kolegów w zespole (nie ich wina).

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał(a):

Wciąż nie widzę pół argumentu za Brunsonem

ale ja to nie odbieram żebyś miał inne zdanie, do statystyk odniosłem się w drugim akapicie, Jok też miał ciulowe 2-3 mecze i też nikt go z top3 nie wywala, dobrze wiesz, że na tą łączną efektywność Brunsona miały wpływ pierwsze dwie gry z Sixers, potem na próbce 10 gier wygląda już o niebo lepiej, to który kraniec tego okresu bierzemy za aktualny, bo się trochę gubię?

1 minutę temu, LAF napisał(a):

 

4-1 rządzi !

w sensie szokuje Cb, że ktoś widzi te serię w 5 a nie w 6 grach? 

okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wyłaczając pierwsze dwa c***owe mecze, które w opisie brałem na klatę i dawały z automatu 1W Pelicans to po nich Brunson robi 35.8/7.5/2.8tov na blisko 58TS, myślę, że to mimo wszystko lepiej odzwierciedla jego obecną wartość i potwierdza przewagę nad Mitchellem, zwłaszcza, że ten jest już kontuzjowany, a pokonanie Magic w 7 grach nie jest wybitnym osiągnięciem 

Wyłączając 2 słabe mecze Mitchella w Orlando, to mamy 33,1/4.2/2.5tov na 60TS przeciwko lepszym w obronie drużynom. Jakbym nie patrzył, przewagi Brunsona nie widzę.

I parafrazując Ciebie, nie jest winą Mitchella, że grał w pierwszej rundzie z Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

właśnie top3, ostatnio się zagalopowałem i napisałem o top2, bezczelnie, choć niechcący pomijając Anta, chciałbym przeprosić z tego miejsca @evitacre

Luzik :) 

Chociaż ja mam Jok over Ant, dopóki Ant nie udowodni tego co trzeba udowodnić w Game 7. Niech udowodni i wygra, wtedy można dyskutować kto miał lepsze PO :) 

Godzinę temu, Principe napisał(a):

k**** całe szczęście Harrison Barnes w Celtics nie gra na C :D 

Cholera też chat gpt używał! Jak wrzuciłem Twój team, rozpisałem rotację, kto kogo kryje etc też chat gpt wypluł ze Harrison Barnes zamiast Scottie Barnes  … ; P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał(a):

parafrazując Ciebie, nie jest winą Mitchella, że grał w pierwszej rundzie z Orlando

to się możemy tak przekrzykiwać bez końca, w ostatecznym rozrachunku nie wiem co jest kontrowersyjnego w tym, że Brunson imponuje bardziej niż Mitchell, natomiast nie sądzę czy jest wiele innych osób, którzy braliby Spyde over Brunson lub ich zrównywali na bazie statystyk

ostatecznie, to wciąż tylko mój prywatny ranking a nie prawda objawiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, evitacre napisał(a):

Chociaż ja mam Jok over Ant, dopóki Ant nie udowodni tego co trzeba udowodnić w Game 7. Niech udowodni i wygra, wtedy można dyskutować kto miał lepsze PO

no ja właśnie przez ten G7 wyżej mam Anta, bo jednak to Nuggets są mistrzem, a już dwa razy zostali zmieleni na wiury przez klub na dorobku

7 minut temu, karpik napisał(a):

No ja mam Jokicia i Anta zdecydowanie nad resztą w moim rankingu, także możemy się rozejść ;]

ja jednak poczekam na to co wymyśli Serbski Mojżesz na G7… bo zaraz może się okazać, że trzeba będzie robič updejty w tych rankingach

w ogóle 2x G7 na szali wyniku w beGM, to musiało mi się przytrafić, nigdy nie noże być za nudno

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał(a):

 

Tu jestem najbardziej ciekaw, bo Qcin i Minnesota sama powinna konsekwentnie zagłosować na Denver po zeszłym sezonie w 2R, więc czekam na fikołki ;]

ja się przyznałem, że błędnie zagłosowałem, za co przepraszam, już wtedy mi było głupio że się spóźniłem ze zmianą głosu, bo 4:2 dla Lakers było moim normalnym typem, niestety trolling był głupi i dziecinny z mojej strony i po czasie mogę jedynie przeprosić bo byłem pewny, że głosowanie trwa o 1 dzień dłużej. 

Od tamtej pory przestałem głupio głosować by później zamienić na właściwy typ, bo zrozumiałem, że dla części z was ta gra jest naprawdę ważna, stąd skończyłem z niesmiesznymi prowokacjami.

Jeszcze raz przepraszam za tamten głos 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

O k****, faktycznie dojebałem. 

Być może Scottie Barnes na C by faktycznie lepiej wyglądał niż Harrison Barnes, którego sobie zwizualizowałem w głowie, ale wyniku serii by to nie zmieniło.

Cam Johnson też nie gra w Utah XD

Na pewno na trzeźwo głosowałeś? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.