Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

 

i zaden z fanow lakers sie o to nie modli

Prince to po fajnym poczatku sezonu, najwiekszy szkodnik Lakers w tym sezonie. Polecam fora Lakers poczytac co sadza o nim.

Moze nie tyle on, co Ham grajacy nim duze minuty. Choc sam Prince, ktory wchodzi I w minute oddaje 3 rzuty tez raczej nie pomaga sobie w odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Prince to po fajnym poczatku sezonu, najwiekszy szkodnik Lakers w tym sezonie. Polecam fora Lakers poczytac co sadza o nim.

Moze nie tyle on, co Ham grajacy nim duze minuty. Choc sam Prince, ktory wchodzi I w minute oddaje 3 rzuty tez raczej nie pomaga sobie w odbiorze.

to czytamy inne fora w takim razie!

rozumiem, ze gwiazdy basketu u Ciebie w ulubionych?

Prince TOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Nikt nie zna rotacji Knicks akurat.

widzisz, ja wybiegam daleko w przyszlosc i zostawiam wszelkie asy na play-in.

 

tacy pacers sa otwarta ksiazka i niczym nie zaskocza aka nabijanie pustych statsow duzymi minutami przez bridgesa i aytona

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Faktem jest, że Adebayo zaczął rządzić w tym sezonie jako scorer w ISO. Tu widzę postępy. Więcej gra jako „lider ataku”. Butler gra w RS zawsze na pół gwizdka, wiec może sie to zmieni ale popieram jednak tezę, że póki co Bam wyglada jak lider, a Butler jak sidekick. 

Tylko czy ISO scorer, który lubi mieć piłkę to dobry fit w beGM Wolves?

Ja szczerze wątpię, tam piłkę będzie chciał każdy i wszyscy na tym stracą, że piłka jest jedna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tecu napisał(a):

Tylko czy ISO scorer, który lubi mieć piłkę to dobry fit w beGM Wolves?

Ja szczerze wątpię, tam piłkę będzie chciał każdy i wszyscy na tym stracą, że piłka jest jedna. 

tak jak pisałem w opisie po 2T, rola Adebayo jest u mnie inna niż w rl Heat w ofensywie- ma tej piłki na pewno mniej niż w Miami- za to więcej energii oczekuję w obronie (choć nawet przy dużej roli w ofensywie w Heat Bam to szef i czołówka wśród wysokich pod własnym koszem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

tak jak pisałem w opisie po 2T, rola Adebayo jest u mnie inna niż w rl Heat w ofensywie- ma tej piłki na pewno mniej niż w Miami- za to więcej energii oczekuję w obronie (choć nawet przy dużej roli w ofensywie w Heat Bam to szef i czołówka wśród wysokich pod własnym koszem)

dla mnie adebayo jako kreujący wysoki to akurat swietny fit w przypadku twojego teamu

imo to jest idealny center dla wolves i lepszego nie mozna sobie wymarzyc

nie liczac joka i embiida ofc ale oni to inny lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

dla mnie adebayo jako kreujący wysoki to akurat swietny fit w przypadku twojego teamu

imo to jest idealny center dla wolves i lepszego nie mozna sobie wymarzyc

nie liczac joka i embiida ofc ale oni to inny lvl

chodziło mi o scoring w poprzednim poście- fajnie że doceniasz, też Adebayo był u nas #1 wśród wysokich (bo Joka i Embiida nie było jak ruszyć- chociaż co ciekawe 2 sezony temu jeden z nich był już jedną nogą w Minneapolis :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

chodziło mi o scoring w poprzednim poście- fajnie że doceniasz, też Adebayo był u nas #1 wśród wysokich (bo Joka i Embiida nie było jak ruszyć- chociaż co ciekawe 2 sezony temu jeden z nich był już jedną nogą w Minneapolis :))

Oba nazwiska wydają się nierealne do pozyskania patrząc na GM. No chyba że Smok miał chwilę słabości do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Oba nazwiska wydają się nierealne do pozyskania patrząc na GM. No chyba że Smok miał chwilę słabości do Ciebie. 

jesli ktoś negocjuje wymiany na bazie - tego lubię to z nim siadam do stołu, tego nie więc nie wysłucham co ma do powiedzenia - to już dawno by poleciał z krzesełka GMa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie było tematu wymiany Joka, bo pierwsza i jedyna oferta została przez Sote odrzucona

 

pamięć coś zawodzi, a może duma wypiera :D 

Tak czy inaczej, prawda jest że Minnesota pierwsza ofertę odrzuciła (dzisiaj by pewnie tego nie zrobiła :D) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

pomyśl jaka to była oferta skoro taki Cygan ją odrzucił ;]

próbowałem znaleźć te rozmowy, ale coś wcieło i nie ma dowodów

to była telefoniczna rozmowa :P 

Pamiętam, że akurat szedlem Szeroka w Toruniu :P I w sumie moja kontrpropozycje też mocno rozważałeś :D Także nie mów, że to takie chwilowe zamroczenie! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.