Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2021 o 11:53, fluber napisał:

W ostatnim sezonie Malik Beasley grał 30mpg

 

W dniu 9.11.2021 o 11:56, człowiek...morza napisał:

No Beasley pewnie bedzie gral tyle samo

Minnesota ma bilans 11-1 gdy Beasley jest na parkiecie mniej niż 23 minuty i 6-18 gdy gra co najmniej 25 minut:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Po co mu Beasley, ma Jordana poole ! 

Transfer na razie pieknie sie zwraca. 7GP, 13 pts, ast do strat prawie 1 do 1, trojka na 30%. Widac scouting.

Ale ile mozna rozmawiac o tankerach. Wielki Khris Middleton wrocil z forma w 2T: 12G, 20/5/6 na 46% za 3 i TS62%. Korkmaz i Strus tez daja ladna produkcje i pomagaja ze szpitalem na obwodzie(Brooks, Rose).

Czekamy jeszcze na nowego centra:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tangiers napisał:

Transfer na razie pieknie sie zwraca. 7GP, 13 pts, ast do strat prawie 1 do 1, trojka na 30%. Widac scouting.

Ale ile mozna rozmawiac o tankerach. Wielki Khris Middleton wrocil z forma w 2T: 12G, 20/5/6 na 46% za 3 i TS62%. Korkmaz i Strus tez daja ladna produkcje i pomagaja ze szpitalem na obwodzie(Brooks, Rose).

Czekamy jeszcze na nowego centra:

Idealne podsumowanie Miami. Podniecanie się korkmazem. Az dziw bierze, ze żadnego słowa o Portisie. Luka pewnie równie uradowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@Eld po tym komentarzu będzie płakał, ale prawda jest jedna.

A cóż mam faktom zaprzeczać? 

Masz rację i tyle. Przynajmniej tamten Boston odesłał @Alonzo na ryby :D/

 

6 godzin temu, LAF napisał:

Nie chciałbym tutaj robić na odpierdol bo wiem, że mimo wszystko trzeba trochę poświecić się tej zabawie aby coś ugrać 

Tak było jednak kto wie może jeszcze będę uczestniczył w tej zabawie. 

Dużo się zmieniło. Zautomatyzowało, samo MEM będzie wymagać szczególnej uwagi w draft day.

Przemyśl jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Butler też na razie więcej meczów opuścił niż zagrał. Wszyscy mają problemy:)

Butler się połamał, Curry mocno się opuścił, a Lebron robi minusowy bilans, no ale to Sota mająca 2 z 3 najlepszych graczy lidera Zachodu Suns robi minusowy bilans.

No nic nie poradzę, prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż January napisze tu coś obiektywnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

LeBron w 2t jest bardziej minusowy niż Westbrook, choć szczerze nie rozumiem jak to jest możliwe:) 

Cóż, Ci co dłużej grają w BeGM pamiętają dobrze "minusowego" LeBrona i tezy odnośnie LeBrona, że jest gorszy od Korvera i grubo past prime Wade z ławki :)

Inna sprawa, że oczywiście Wolves też są w tym trymestrze c***owi.

W dniu 14.01.2022 o 19:41, Eld napisał:

A cóż mam faktom zaprzeczać? 

Masz rację i tyle. Przynajmniej tamten Boston odesłał @Alonzo na ryby :D/

Nie wiem o czym do mnie piszesz.

Ja tylko chciałem przypomnieć, że jako GM Clippers

LAF > Twój Bożek BMF

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Williams gra 34% na pozycji PF w tym sezonie. Jest to wystaraczająca duża liczba, a sam sezon duży by twierdzić, że spokojnie może grać na tej pozycji.

W obronie on często kryje na obwodzie.

Ewentualny problem wystąpi w ataku, ale tu nadal na pozycji 1-3 będą sami shooterzy.

Stąd jak już macie pilną potrzebę docinania Minny to czepiajcie się w tym trymestrze za dużo Rob Willa na PF, a nie gadajcie coś o myje oni  rotacji. Nie wy ustalacie skład.

Booker też na spore próbce sezonu ma 18% gry na SF, więc nawet dla Was dostepnosc graczy na pozycje bez PGeorga:

PG: reggie, brunson, melton

SG reggie, brunson, melton, booker

SF 3 tatum booker tate

PF tatum tate RobWill

C Ayton RobWill OmerBradley (no on nie gra, dziwne ze nikt go nie chce, bo  real nba to bdb backup jednej z najlepszych ekip z kosmicznym on offem (to sie tu chyba ceni))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.