Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Eld napisał:

Ale i tak jest nieźle. 

Czarny koń u nas na 1R PO i walkę o upset z 8 seedu. 

(w sumie są te play-in, to może OKC wskoczy na #7 w nich jak chodzi o rozstawienie drabinki w PO).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Czarny koń u nas na 1R PO i walkę o upset z 8 seedu. 

Jeszcze się siódmym może skończyć bo tam z Shevcu to na dziesiąte części procenta różnice mamy. 

Ale nie miał bym nic przeciwko jak by tak Denver'94, Knicks'99 i Warriors'07 i Memphis'11 trzymali za mnie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Eld napisał:

Jeszcze się siódmym może skończyć bo tam z Shevcu to na dziesiąte części procenta różnice mamy. 

Tam jeszcze shevcu ma zaległe mini 4W od @kolader za ostatni trymestr :P. + Goberty nasze miały lepszy trymestr.

Nie no, najlepszego 3T nie miałeś ze względu na rzeź w absencjach w s5, ale wygląda na to (powrót Brogdona), że na play-in/PO wszyscy zdrowi i OKC mogą być kuresko nieprzyjemnym przeciwnikiem jak któryś z rywali zrobi przykładowego playoff Paula George'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, january napisał:

Tam jeszcze shevcu ma zaległe mini 4W od @kolader za ostatni trymestr :P. + Goberty nasze miały lepszy trymestr.

Nie no, najlepszego 3T nie miałeś ze względu na rzeź w absencjach w s5, ale wygląda na to (powrót Brogdona), że na play-in/PO wszyscy zdrowi i OKC mogą być kuresko nieprzyjemnym przeciwnikiem jak któryś z rywali zrobi przykładowego playoff Paula George'a.

Nie piszę o jakiś 19-6 bo trochę perturbacji było, ale Randle obok Currego i Westbrooka to gracze którzy sporo grali dobrego kosza, a ich GMowie idą po +17 też mając problemy ( LaVine, Ibaka ). Na tym się opieram. Jeszcze przy tym terminarzu...powinno być całkie całkiem.

A PO zobaczymy jak matchupy się ułożą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

a ich GMowie idą po +17

No - tak jak ja idę po 24-0 xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Russell Westbrook robi +30 w Elimination game:) miła odmiana:) szkoda że triple Double sabonisa nic nie dało ale obaj nie mogli awansować:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W top 3 głosowaniu na mvp mam jednego gracza 

w top 3 glosowani na defensive player of the year mam jednego gracza 

w top 3 głosowaniu na sixth mana tez mam jednego gracza.

Może faktycznie ten trymestr na 24-0 powinien być. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś wieczorem wleci mój opis jak coś, zachęcam do przeczytania wszystkich bo to chyba najważniejszy trymestr w historii begm! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój będzie prawdopodobnie jutro wieczorem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, MMM2121 napisał:

Może faktycznie ten trymestr na 24-0 powinien być. 

Zakładając, że Twój bilans z opisu i ten cytat powyżej weźmiemy na poważnie, rozumiem że wiesz jak to świadczy o LaVinie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Alonzo napisał:

Zakładając, że Twój bilans z opisu i ten cytat powyżej weźmiemy na poważnie, rozumiem że wiesz jak to świadczy o LaVinie :) 

Tak 24-0 na poważnie XD 

Można już dać tytuł Golden i rozejść się do domów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto nadmienić, że u nas na 100% awansowałoby Golden St. a nie Memphis. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Alonzo napisał:

Ale to wynika z losowości play-in, które ciężko przewidzieć. W serii best of 7 dalej bym stawiał na Dubs. U nas nie ma tego elementu, choć można się zastanowić czy go nie wprowadzić w jakichś super wyrównanych seriach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda ze usunęli reakcje bo dałbym Haha

Szkoda Golden, w 3 ostatnich meczach między tymi drużynami wygrali 2 a i tak na ryby jadą. 

mi się pomysł play-in podoba, ale stanowczo więcej meczy byłoby sprawiedliwsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Szkoda ze usunęli reakcje bo dałbym Haha

A dlaczego dałbyś Haha??? Kwestionujesz to, że u nas Warriors by wygrali z Grizzlies? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zgadzam sie w pelni. Ten 1 mecz Play IN ma konwencje podobna jak March Madness, gdzie wlasnie te niespodzianki budza takie emocje. Zwyciezyl zespol, ktory idac za moda powinien tankowac w tym roku. Grube minuty w najwazniejszym meczu sezonu graja doswiadczeni gracze z collegu: Bane(30 pick), Tillman (35). Pokazuje to, ze nie tylko freshmanow ,, z potencjalem” trzeba szukac w drafcie. Panowie mieli bardzo obszerna tasme, intangibles. A jednak ze wzgledu na wiek zostali odpuszczeni przez wiele teamow. Podobnie bylo z Brunsonem. 

Ze wzgledu na pieniadze system idzie w kierunku one and done, g league. Jednak ciekawe mnie czy GMowie nie spojrza w strone NFL, gdzie w 1 rundach zazwyczaj bierze sie graczy juz z kilku letnim doswiadczeniem.

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, tangiers napisał:

Zgadzam sie w pelni. Ten 1 mecz Play IN ma konwencje podobna jak March Madness, gdzie wlasnie te niespodzianki budza takie emocje. Zwyciezyl zespol, ktory idac za moda powinien tankowac w tym roku. Grube minuty w najwazniejszym meczu sezonu graja doswiadczeni gracze z collegu: Bane(30 pick), Tillman (35). Pokazuje to, ze nie tylko freshmanow ,, z potencjalem” trzeba szukac w drafcie. Panowie mieli bardzo obszerna tasme, intnagibles. A jednak ze wzgledu na wiek zostali odpuszczeni przez wiele teamow. Podobnie bylo z Brunsonem. 

Ze wzgledu na pieniadze system idzie w kierunku one and done, g league. Jednak ciekawe mnie czy GMowie nie spojrza w strone NFL, gdzie w 1 rundach zazwyczaj bierze sie graczy juz z kilku letnim doswiadczeniem.

Tillman i Bane są świetni. Aż dziw bierze że tak nisko zostali wybrani w rl drafcie - i my akurat o tym wiemy doskonale, gdyż mieliśmy ich wysoko w naszych rankingach. :P 

28 minut temu, karpik napisał:

Ale to wynika z losowości play-in, które ciężko przewidzieć. W serii best of 7 dalej bym stawiał na Dubs. U nas nie ma tego elementu, choć można się zastanowić czy go nie wprowadzić w jakichś super wyrównanych seriach.

W best od 7 w poprzednim sezonie np zaskoczyli (akurat mnie nie) Heat z Bucks ( i tu kontuzja Antak nie ma nic do rzeczy, bo Heat byli na niego wtedy przygotowani), czy Nuggets z Clippers. Po prostu wygrały tam Drużyny przez duże D a nie indywidualności. W tych playoffs trzymam kciuki za Celtics przeciwko silikonom z Brooklynu. 

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, karpik napisał:

można by dać opcję obok bilans, że np daje 4-3, ale dla kogo niech zadecyduje rzut monetą.

W play in analogicznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Alonzo napisał:

Dlatego, że play-in w beGM nie ma sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
31 minut temu, Alonzo napisał:

A dlaczego dałbyś Haha??? Kwestionujesz to, że u nas Warriors by wygrali z Grizzlies? 

Ehh odebrałem twoj post jako śmieszna zaczepkę, to bym dał Haha 

naprawde było trzeba to doprecyzowywać XD 

/Doprecyzowując śmieszna zaczepkę odbieram jako cos pozytywnego, o to chodzi w sumie w BeGm

Edytowane przez MMM2121

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi