Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fluber napisał:

Zresztą dwa ostatnie mecze bez capeli hawks wygrali 44 punktami:) 

Young w tym trymestrze bez Capeli -14/100 (!!!), Capela bez Younga -1,5/100. Próbuj dalej :) 

9 minut temu, fluber napisał:

No ale według moich kryteriów to gwiazdy ciągną teamy a nie rolesi. Young, Westbrook czy beal to gwiazdy a capela nie:) 

Ja wiem, że Ci pasuje narracja by patrzeć tylko i wyłącznie na 1 stronę parkietu :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

Ja wiem, że Ci pasuje narracja by patrzeć tylko i wyłącznie na 1 stronę parkietu :P 

Mnie głównie nie pasuje narracja że capela wpadający w połowie sezonu w wymianie za czołowego ballhandlera Twojej ekipy w momencie powaznej kontuzji Twojego najlepszego gracza robi taki sam impakt jak capela grający w rl NBA w Atlancie drugi sezon . Bo na takim podejściu 1 do 1 dużo tracę. 

Lepiej byś się skupił na butlerze, faktycznej gwieździe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Mnie głównie nie pasuje narracja że capela wpadający w połowie sezonu w wymianie za czołowego ballhandlera Twojej ekipy w momencie powaznej kontuzji Twojego najlepszego gracza robi taki sam impakt jak capela grający w rl NBA w Atlancie drugi sezon . Bo na takim podejściu 1 do 1 dużo tracę. 

Myślę, że warto dodać przy Twoim tekście o tym, że Clint gra w Hawks drugi sezon, iż Capela w zeszłym sezonie to nie zagrał ani minuty w Hawks :P, a w Lakers już miał cały poprzedni trymestr na zgranie się.

3 minuty temu, fluber napisał:

Lepiej byś się skupił na butlerze, faktycznej gwieździe. 

No co mam powiedzieć:) Lepszy był od Bricka również w tym trymestrze (choć nigdy Westbrook nie był za czasów beGM tak blisko Jimmyego jak chodzi o poziom jak w tym trymestrze) :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co mam powiedzieć:) Lepszy był od Bricka również w tym trymestrze (choć nigdy Westbrook nie był za czasów beGM tak blisko Jimmyego jak chodzi o poziom jak w tym trymestrze) :P 

No i znowu absurdalnymi tezami odrwacasz uwagę od tego co ważne:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

No i znowu absurdalnymi tezami odrwacasz uwagę od tego co ważne:) 

A co w tym absurdalnego :) ?

Ruszyłeś z kampaniami przesadzonymi na temat Westbrooka. Gra jak na siebie świetny trymestr, ale

- bilans 17-7, który powtarzasz jak mantrę nabił na słabszych teamach, Wizards byli w tym trymestrze 1-5 z ekipami, które zakwalifikowały się do PO (miejsca 1-6 w konferencjach).
- opowieści o fatalnym supporcie Bricka nie mają potwierdzenia w faktach - radzili sobie bez niego na parkiecie znacznie lepiej niż przykładowi Heat bez Butlera.

Jimmy vs Brick, to inni gracze, ale gdzie tu chcesz pisać o absurdalnych tezach?

Defensywa to jedno, nawet nie wiem czy chcesz zaczynać ten wątek, bo przewaga JB jest tu monstrualna i nie wiem jaka przewaga w ataku mogłaby to dopiero wyrównać.

Ale czy naprawdę jest tu przewaga?

scoring? - no ja jednak wyraźnie preferuję 22ppg Butlera na 65 ts w 33 mpg (blowouty niedawne mu zmniejszyły mpg) od 23 ppg Westbrooka na 53 ts w 39 mpg
playmaking? Tu możemy podyskutować - ja preferuję balansowanie gry on/off ball i kontrolę tempa z ochroną piłki Jimmy'ego  z 6,9 apg na a/to ratio 3.85 od 13.8 apg na 3.1 a/to ratio Westbrooka. Ale tu jestem w stanie zrozumieć, iż ktoś woli totalną dominację piłki Westbrooka prowadzącą do takich stats. Co można byłoby uznać za jedyną przewagę Russella - gdyż to jednak inni gracze.
rebounding? Wizards zbierają lepiej w obronie kiedy Brick siedzi, więc te jego 10 zbiórek w defensywie na mecz to cóż... chyba wszyscy wiemy od lat jak te Rebs wyglądają :D 

Tak, Westbrook miał świetny trymestr.
Nie, wciąż to nie jest poziom Butlera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, january napisał:

przewaga JB jest tu monstrualna i nie wiem jaka przewaga w ataku mogłaby to dopiero wyrównać.

Może statystyki w clutch gdzie Butler robi 25 punktów per 36 na 34 procent z gry i 12 procent za 3 na plusominusach minus 4 kontra Westbrook ktory robi 30.6 punktu per 36 na 49.5 procent z gry i 34.5 procent za dokładając  ponad 10 asyst na plusominusach plus 4,6.

Lepiej mieć gracza który w końcówkach się stawia jak Westbrook a nie pęka jak Butler:) 

21 minut temu, january napisał:

Wizards byli w tym trymestrze 1-5 z ekipami, które zakwalifikowały się do PO (miejsca 1-6 w konferencjach).:)

I większość z tych meczów przegrali jednym jebanym punktem! 

Od 20 meczów Wizards nie skończyli meczu z gorszym wynikiem niż 4 punkty w plecy, przecież to jest kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niezły start, 6 opisów a już mamy 3 najlepszych graczy tego trymestru, niezle wam idzie Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

niezły start, 6 opisów a już mamy 3 najlepszych graczy tego trymestru, niezle wam idzie Panowie!

Jeszcze @Eld wpadnie z randlem i @LeweBiodroSmoka z jokicem więc powinniśmy się zatrzymać na pięciu:) 

A nie, jeszcze @RonnieArtestics z Paulem więc będzie sześciu:) 

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, fluber napisał:

Może statystyki w clutch gdzie Butler robi 25 punktów per 36 na 34 procent z gry i 12 procent za 3 na plusominusach minus 4 kontra Westbrook ktory robi 30.6 punktu per 36 na 49.5 procent z gry i 34.5 procent za dokładając  ponad 10 asyst na plusominusach plus 4,6.

Lepiej mieć gracza który w końcówkach się stawia jak Westbrook a nie pęka jak Butler:) 

Interesujące, iż nagle przeszedłeś na 
-statystyki z całego sezonu zamiast 3T
-opisywanie FG% zamiast ts [to akurat jest grubsze wow xd]

:D 

Faktem jest, że Westbrook po prostu grał znacznie więcej w tym trymestrze w końcówkach (81min vs 12 min Butlera), ale na tej znikomej dawce Butler miał 34ppg na 54ts przy 26ppg na 54ts Westbrooka. Jeden i drugi na kosmicznych +-

Przewagę Westbrooka vs Butler w tym trymestrze tak naprawdę widzę jedną - dość ważną. O ile poziom gry to Jimmy>Brick, o tyle Westbrook po prostu grał kilka mpg więcej i 5 spotkań więcej (ja tam nie będę walczył o jakieś braki odpoczynku vs RL, dla moich Lakers zdrowie na PO >>> jakieś plucie się o dodatkowe 1,5 spotkania zawodnika w RS :D).

A to duża różnica, która niweluje przewagę Butlera (albo i nawet daje więcej zysku Westbrookowi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to duża różnica, która niweluje przewagę Butlera (albo i nawet daje więcej zysku Westbrookowi).

No a skoro lakers powinni mieć 24-0 to 18-6 dla Hornets nie jest przesada:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a skoro lakers powinni mieć 24-0 to 18-6 dla Hornets nie jest przesada:) 

a to Lakersi będą mieli dodatni bilans bez Lebrona i ławki? Nie wydaje mi się żeby lakers Januarego byli znacząca lepsi( o ile w ogóle?) od rl Lakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

a to Lakersi będą mieli dodatni bilans bez Lebrona i ławki? Nie wydaje mi się żeby lakers Januarego byli znacząca lepsi( o ile w ogóle?) od rl Lakers

No ale to Lakers uważają że powinni mieć 24-0:) 

Nasi Lakers mają jednak lepsza s5 niż rl Lakers, przy słabszej ławce więc plusowy bilans będą mieli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

No ale to Lakers uważają że powinni mieć 24-0:) 

To jest to minimum, które akceptujemy. Można dawać lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popełniam kilka podstawowych błedow przy opisie:

Po pierwsze zamiast rozpisywać minuty tak jak @MMM2121 czyli zakładając że wszyscy są zdrowi i sumowac do 48 minut to wale po te 55-60 minut na każdej pozycji a potem obrywam że mam słaba rotacje:) 

Po drugie nie udaje że wzięty z ulicy taj Gibson będzie moim zajebistym starterem bo akurat miał dobry fragment w rl NBA tylko trzymam tego housa w rotacji przed koncharem bo jestem lojalny wobec swoich graczy i chce zachować jakiś realizm. 

Drogi gm-ie Warriors, masz świetny trymestr, nie musisz go dodatkowo podkrecac:) 

Btw. W sumie to nawet zabawne że dziś jak dotąd wrzucily opisy osoby które mają najlepsze trymestry w tym sezonie ( przy czym dla spurs i jazz najlepszy oznacza najgorszy...) . I w sumie jest to logiczne:) jeszcze @Eld powinien dziś wrzucić i będzie komplet:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, fluber napisał:

Drogi gm-ie Warriors, masz świetny trymestr, nie musisz go dodatkowo podkrecac:) 

Do reszty postaram się odnieść później, ale z chcecie się dopytam jaki bilans widzisz dla Warriors? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MMM2121 napisał:

Do reszty postaram się odnieść później, ale z chcecie się dopytam jaki bilans widzisz dla Warriors? :) 

Podobny do mojego:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elegancko. Opisy otwarte od kilku godzin, a już ich tyle wjechało.

Dziękuję Panowie!

Tylko dlaczego tak ciulowo czyta się tabelki z tel?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fluber

Dla mnie tam możesz wystawiać w s5 kogo chcesz. Jeśli oceniłeś, że nie ma potrzeby korekty to już Twoja sprawa, ale ja jako jeden z oceniających mogę mieć inne zdanie na temat rozkładu minut, bo w Twojej wyliczance widzę jak beznadziejny House ma 25min, czyli niewiele mniej niż połowę z puli, Redick 10, a Konchar tylko 6, czyli promujesz graczy, którzy byli fatalni ponad gracza, który jak grał to był solidny. 

Kolejna kwestia. Dlaczego mam oceniać Bjelice przez pryzmat jego występu w ostatnim meczu z bottom2 teamem ligi. Trafił do dobrego zespołu, który walczy o PO i ma problemy z załapaniem się do grania, czyli w oczach trenera był za słaby. Analogicznie, Ariza czy w mniejszym stopniu Dedmon, też nowi gracze, od razu stali się ważnymi graczami rotacji Heat. 

Serio mam patrzeć co Hassan robi per36 w tych kilku meczach i udawać, że to pozytywny gracz na ten trymestr? :)

Na temat Kennarda pisałem, że na ławkę może być, ale szału nie ma. Tu zgodzę się z CM, że większe oczekiwania po prostu były. 

Graham oddaje tak znaczną ilość rzutów z dystansu, bo w grze do kosza jest koszmarny. Ale tu nie ma co dyskutować, bo on się nadaje do rotacji o czym pisałem wcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

Kolejna kwestia. Dlaczego mam oceniać Bjelice przez pryzmat jego występu w ostatnim meczu z bottom2 teamem ligi. Trafił do dobrego zespołu, który walczy o PO i ma problemy z załapaniem się do grania, czyli w oczach trenera był za słaby. 

Oczywiscie ze nie mam na myśli tego ze grałby tak w każdym meczu, jednak uważam ze niesprawiedliwe byłoby karanie mnie za bjelice bo ma dużą konkurencję w mocnym teamie i trudna walkę o minuty gdy tylu słabszych graczy gra w słabszych teamach.  

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

Dla mnie tam możesz wystawiać w s5 kogo chcesz. Jeśli oceniłeś, że nie ma potrzeby korekty to już Twoja sprawa, ale ja jako jeden z oceniających mogę mieć inne zdanie na temat rozkładu minut

Gdybym wiedział w jakiej formie będą gracze przed trymestrem to na pewno inaczej bym ułożył minuty:) 

Ale przecież nie mam prawa tego wiedziec! 

No jeżeli chcesz promować gm-ow którzy kompletnie nienaturalnie zmieniają rotacje i wywalają nagle graczy z minut bo w rl NBA nagle ktoś odpalił albo był c***owy to jest to Twoja sprawa. Ja to uważam za patologie tej gry, tępie to od wielu sezonów i niezmiennie krytykuje. Więc powtórzę, nie jestem hipokryta i nie będę stosował takich nieuczciwych zagrywek mimo tego ze nie jest to korzystne dla mojego bilansu. 

House jest u mnie starterem trzeci sezon - nie wyleci ze składu bo zagrał kilka słabszych meczów, na rzecz gościa który do tej pory grał u mnie prawie wylacznie w garbage tylko dlatego ze w rl NBA House był c***owy a konchar świetny. 

14 minut temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

Serio mam patrzeć co Hassan robi per36 w tych kilku meczach i udawać, że to pozytywny gracz na ten trymestr? :)

To nie jest pozytywny gracz, co najwyżej neutralny, gorszy niż Holmes, lepszy niż Len. W per 36 znacznie lepszy niż w rzeczywistości ale nie jest sportowo na poziomie takim żeby się nie łapać do rotacji sacramento i przegrywać minuty z metu. Po prostu z niego zrezygnowano bo nie ma dla niego przyszłości w kings

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiscie ze nie mam na myśli tego ze grałby tak w każdym meczu, jednak uważam ze niesprawiedliwe byłoby karanie mnie za bjelice bo ma dużą konkurencję w mocnym teamie i trudna walkę o minuty gdy tylu słabszych graczy gra w słabszych teamach.  

Ale przecież on w rl Kings też za dużo nie grał i za dobrze to nie wyglądał w tym sezonie. 

4 minuty temu, fluber napisał:

House jest u mnie starterem trzeci sezon - nie wyleci ze składu bo zagrał kilka słabszych meczów, na rzecz gościa który do tej pory grał u mnie prawie wylacznie w garbage tylko dlatego ze w rl NBA House był c***owy a konchar świetny. 

Ale on może sobie być starterem, ale dziwi mnie, że według rotacji gracz, który był fatalny ma rozpisane 19minut niż ten, który był solidny. Dziwne podejście, że nie wynagradzasz graczy za dobrą postawę. 

Ale przecież nie mam prawa tego wiedziec!

Dajmy spokój, przecież wiemy, że tak to nie funkcjonuje. Bo co, niby mam sobie założyć już skład przed trymestrem, nie mając możliwości korygowania tego co dzieje się na żywo :)

9 minut temu, fluber napisał:

Więc powtórzę, nie jestem hipokryta i nie będę stosował takich nieuczciwych zagrywek mimo tego ze nie jest to korzystne dla mojego bilansu. 

To jaki byłby proponowany bilans jakbyś to przewidział? :)

Btw, akurat słabą dyspozycję House'a to nie trudno było przewidzieć. 

11 minut temu, fluber napisał:

Po prostu z niego zrezygnowano bo nie ma dla niego przyszłości w kings

Pytanie, czemu żaden poważniejszy team w rl NBA go nie wziął przed TD :)

Btw, Len jest akurat tym najmniej wykorzystywanym centrem z trzyosobowej rotacji rl Wizards, ale ten pomysł z rozłożeniem minut nabtrzech graczy pod koszem akurat Brooksowi wyszedł :)

ps. Też nie jestem zwolennikiem tego, że Taj od razu wylądował w s5 u @MMM2121

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi