Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2018/19


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zdania że lepiej trafić na jakieś zadupie niż na start do big marketu, bo trafianie do takich Lakers to pomaga jedynie budować hype i kliknięcia na bleacher report. Walton po 3 sezonach nadal nie ogarnął że Ingram nie umi into izolacje, więc nie wiem jak to ma pomagać. Zion gdzie nie pójdzie to i tak ma już wystarczająco markę wyrobiona

 

Knicks mi sie nie podobają, bo

- KP po kontuzji nie wiadomo czy będzie w ogole tak dobry jak przed, a przed kontuzja az tak zajebisty jak mysla w NY tez nie byl

- Mają duzo mlodziezy tylko jakiej.. Robinsona sami tam nie doceniają za bardzo a granie z Knoxami i Frankami to takie ehhh

 

Wiec lepiej tam niz do Cavs, ale nadal jesli chodzi o potencjalny kierunek to zdecydowanie wolałbym tych o ktorych jest ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zion jest na tyle dobry, że trzeba rozważać, gdzie wokół niego zbudują poważny team - a KP, młodzież pod handel i miejsce w salary w największym markecie to fajne perspektywy. Hawks też są fajni, mając Younga, Huertera, Prince'a, Collinsa, dobrego trenera i żadnej złej umowy. Suns w sumie też. Chicago ujdzie, ale tu problemem byłby fit.

 

Cavs, Orlando, Pisons - przestałbym oglądać NBA. ;] Wizards - w sumie też, dopóki mają Wala, no i IMHO Memphis może mocno spaść.

 

Jakieś 60% szans dla mnie, i 11% szans dla Hawks. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks mają dużo młodzieży + KP + big market, bardzo fajne otoczenie.

 

Zresztą, przy obecnych zasadach loterii Orlando/Pistons/Wizards razem mają 20% szans na Ziona, a nie jest odrealnione, że np. Memphis spadnie do top8 loterii, więc będzie zabawnie w maju.

 

Boston już ma dość picków, więc od Grizz z dala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Memphis jest chyba top8 protected. 

 

Czemu średnio pasuje do Chicago? Przeca Zion aż się prosi na small forwarda do Bulls. Obok Markannen z dobrym rzutem a Zion power tank na kosz. Ładny młody core by był. Dunn, Zion, Fin i Carter. Żeby jeszcze tego LaVine'a za co oddać.

Zion powinien grać jako PF. Wiadomo, można mu dać jakieś minuty na SF i podzielić resztę między Lauriego, WCJ i Ziona, ale Markkanen jako center to też taka sobie perspektywa. I jeszcze PG bez dobrego rzutu. Nie płakałbym, ale bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Memphis jest chyba top8 protected.

 

Zion powinien grać jako PF. Wiadomo, można mu dać jakieś minuty na SF i podzielić resztę między Lauriego, WCJ i Ziona, ale Markkanen jako center to też taka sobie perspektywa. I jeszcze PG bez dobrego rzutu. Nie płakałbym, ale bez szału.

Teraz to w Bulls nie fit do Lauriego czy WCJ jest problemem, tylko brak trenera, bo to co próbuje Boylan stworzyć to tragedia. Już chyba Thibs ma większy playbook od niego. Dobry trener by go wkonponował - Lauri i WCJ mają potencjał rzutowy więc pod tym względem pasuja do Ziona, do tego Carter był w NCAA nawet mobilny, więc switche w obronie byłyby jakąśtam opcją. Są możliwości tylko brak kogoś kto by to ogarnął - Boylan tego nie zrobi. Szkoda Ziona do Bulls tak po ludzku. Smutno mi jako fanowi to mówić ale to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu pustki,

W sumie to chciałem napisać trochę o Youngu, bo oglądam Hawksów regularnie i jestem chyba zakochany. Niesamowita inteligencja, świetny scoring i passing po picku, niesamowita wizja i dostrzeganie partnerów. Wady w obronie są oczywiste i nie będę o tym pisał, ale myślę że ma szansę by być ok obrońcą w prime. Procenty przyjdą z czasem co widać gołym okiem. W sumie tyle no.

Ok, Atlanta ma ciekawą młodzież (zwłaszcza Huerter i Collins), ale przecież oni mogli mieć Luke Doncicia, franchise playera. To tak jakby NOLA wymieniła Davisa na Horforda (z całym szacunkiem dla Ala, bo to dobry gracz). Nie ogarniam tego, ale z drugiej strony Atlanta słynie z cracku... stąd pewnie wniosek, że Young>Doncić heheszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Atlanta ma ciekawą młodzież (zwłaszcza Huerter i Collins), ale przecież oni mogli mieć Luke Doncicia, franchise playera. To tak jakby NOLA wymieniła Davisa na Horforda (z całym szacunkiem dla Ala, bo to dobry gracz). Nie ogarniam tego, ale z drugiej strony Atlanta słynie z cracku... stąd pewnie wniosek, że Young>Doncić heheszki

Nie wydaje mi się żeby to był crack.,Zresztą żadna znana substancja odurzająca nie jest w stanie zrobić takiego spustoszenia w mózgu.Moim zdaniem Cuban ma jakieś haki na Travisa Schlenka, albo złożył mu propozycje nie do odrzucenia.,Wysłał nihilistów z kijami bejsbolowymi i fretką , ewentualnie Schlenk obudził się z odciętą  głową ukochanego rumaka w łóżku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby to był crack.,Zresztą żadna znana substancja odurzająca nie jest w stanie zrobić takiego spustoszenia w mózgu.Moim zdaniem Cuban ma jakieś haki na Travisa Schlenka, albo złożył mu propozycje nie do odrzucenia.,Wysłał nihilistów z kijami bejsbolowymi i fretką , ewentualnie Schlenk obudził się z odciętą  głową ukochanego rumaka w łóżku.

 

Pewnie chodziło o jakieś kompromitujące zdjęcia... Cuban wygląda na wariata, ale często zachowuje się po ludzku, więc nie wysyłałby jakichś bandziorów... Raczej dorwał się do zdjęć i skorzystał jak musiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Atlanta ma ciekawą młodzież (zwłaszcza Huerter i Collins), ale przecież oni mogli mieć Luke Doncicia, franchise playera. To tak jakby NOLA wymieniła Davisa na Horforda (z całym szacunkiem dla Ala, bo to dobry gracz). Nie ogarniam tego, ale z drugiej strony Atlanta słynie z cracku... stąd pewnie wniosek, że Young>Doncić heheszki

No dobra, ale po co to piszesz? Nigdzie nie pochwaliłem Atlanty za trade po Younga xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przed draftem wiele się mówiło o tym że Hawks chcą właśnie Trae. Tłumaczyli to tym, że gra efektowanie, że trzepie cyfry i że przyciągnie na trybuny więcej kibiców niż biały z europy. JJJ nie leżał w ich planach w ogóle bo tu mają nazwiska.

 

Nie doszukiwał bym się tutaj żadnej teorii spiskowej czy głupoty. Po prostu dostali co chcieli a z ich punktu widzenia na tamten moment to był super deal bo jeszcze pick od Dallas.

 

Inna sprawa, że teraz pewnie plują sobie w brodę, ale czy oni pierwsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale po co to piszesz? Nigdzie nie pochwaliłem Atlanty za trade po Younga xd.

Ano po to, że piszesz jakieś poematy na temat Younga gdy w tym samym miejscu mógł być Doncić. Uznałem to za komedię, wybacz, i zrobiłem sobie Ricky Gervaisa w temacie. Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanker qrwa co?

 

Tanker nie wali 142 punktów najlepszej obronie w lidze. Tanker nie ma skuteczności za trzy blisko 50%. Tanker nie odjechał by dwa razy trzeciej drużynie zachodu.

 

Gdyby wyciąć Schroedra OKC, to ławka dzisiaj wniosła...9 punktów. Z Niemcem 30. Gdzie wesoła ławka Hawks wbija 49 pkt. Len qrwa 'yestem na wylocie z ligi w CY' 24 pkt. Stary dobry Vince wlepił nam 3 trójki...

 

A ten Huerter to nie miał kiedy poprawiać swojej średniej skuteczności tylko akurat vs. OKC. 

 

A mówiłem że rudym nie należy ufać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

fajnie się ogląda to S5 Atlanty, do tego mądry trener już jest, jak wytrzymają spokojnie i nie zrobią czegoś głupiego to mają bardzo przyjemne perspektywy, chociaż oddania Luki im wybaczyć nie mogę 

 

on/off w ramach ciekawostki

50919639_385764632189455_503382809327435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że takiego Kuzme zna i ceni 100 razy więcej ludzi niż Johna Collinsa .....

 

taki urok grania w tankerze z małego rynku, jednak trzeba powiedzieć sobie jasno, że gosć jest naprawdę dobry i spokojnie się sprawdzi jako sidekick do poważnego gracza,za rok w tym składzie spokojnie mogą robić rush na PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.