Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2018/19


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez w ofensywie rola obu jest podobna tylko korver ja 3 razy lepiej wypelnia wiec porównanie doug vs iverson jest kompletnie nietrafione.

I to juz abstrahując od faktu ze w wiekszosci zdecydowanej druzyn lepiej miec christie nie iversona

Chyba tylko w zaczarowanym świecie fantasy forum e-nba.

 

Młodszym userom tłumaczę skalę absurdu.

 

Lepiej mieć Danny Greena niż CP3. To jest ten poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załapanie się do ASG jako replacement na wschodzie 2015 to taki accomplishment, że żal miejsca na serwerze na te 3 strony postów na ten temat, smh.

 

Czyli za trzy lata, jakiś fan niedowartościowanego zespołu z trzeciego świata podda dyskusji awans Dragica do ASG w ubiegłym roku :] 

 

EASY! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w zaczarowanym świecie fantasy forum e-nba.

 

Młodszym userom tłumaczę skalę absurdu.

 

Lepiej mieć Danny Greena niż CP3. To jest ten poziom.

 

Przecież CP3 wypada świetnie zarówno w boxscore jak i adv stats.

 

Skąd takie porównanie w kontekście dyskusji o freakin Drummondzie? lol

 

A co Townsa to na pewno lepszy materiał na lidera niż Drummond, bo jest świetny w więcej niż jednej rzeczy. Na chwilę obecną jest jednak tragicznym obrońcą co mocno psuje jego wartość. Dodatkowo mocno średnio wygląda pod kątem 'intangibles' (to moja opinia, bo niemierzalne). Mimo to głównym problemem T-Wolves jest przepłacenie Wigginsa, który nie zapowiada się nawet na dobrego rolsa :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo przeciez,ze drumm to leszcz. on ma te zbiorki,bo innym nie chce sie skakac,df. nie kumasz tego,jak pragne zdrowia?!...a przechwyty [najlepszy wsrod centrow w minionym sezonie] ma dlatego wylacznie,bo inni wysocy sa tak zajebisci w space'ingu [btw - dre za zeszly sezon byl 6. wsrod centrow w tym elemencie gry] i trojkach,ze nie musza machac lapami i biegac. to jest czysta strategia,kolego! trza wiedziec,co jest w 'koszykarskim zyciu' wazne!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież CP3 wypada świetnie zarówno w boxscore jak i adv stats.

 

Skąd takie porównanie w kontekście dyskusji o freakin Drummondzie? lol

Przecież Jokić to fatalny obrońca, skąd taka miłość do niego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Jokić to fatalny obrońca, skąd taka miłość do niego? 

 

Jokic jest kiepski, ale i tak jest z dwa tiery wyżej od Townsa. Dodatkowo wolę jego grę w ofensywie: wybitny facilitator (jak Jok) praktycznie zawsze będzie wartością dodaną a nawet wybitnym scorerom (jak KAT) może przytrafić się slump i wtedy jest lipa.

 

No i jest najbardziej fun2watch graczem w lidze (co najważniejsze).

Fan Jokicia krytykujący Townsa za obronę.

 

Jokic w D >> Towns w D

 

Mimo że obaj są poniżej średniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie Towns obchodzi? Towns to lamus w sumie. Ja tu delikatnie pokazuję waszą ignorancję koledzy. Drummond to roles i ogórek, ale obrona Jokicia choć ogórkowa to nie jest taka najgorsza, bo "jestem fanem". Beka XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tego tysiąclecia takie porównania były na początku dziennym, ale chętnie posłucham co w tym zabawnego.

 

Może będzie to równie zabawne jak temat Paul George w OKC...

 

Na początku tego tysiąclecia Kobe był przed primem a do ludzi zachłyśniętych ofensywnym hero-ballem i awansem Iverka do finałów nie dotarło jeszcze jak duży kawał roboty odwalały tam te wszystkie Mutomba i Hille.

 

Kuwa. Bronię Bryanta na e-nba = musiało zostać napisane coś naprawdę głupiego :grin:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson jest niedoceniany - ale niedoceniany na zasadzie "Doug Christie > Iverson" a nie "w czym koleś z ~top10 alltime był tak naprawdę lepszy?" :] 


Ale co mnie Towns obchodzi? Towns to lamus w sumie. Ja tu delikatnie pokazuję waszą ignorancję koledzy. Drummond to roles i ogórek, ale obrona Jokicia choć ogórkowa to nie jest taka najgorsza, bo "jestem fanem". Beka XDDDD

 

Ziomeq, robisz to źle. Po prostu źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo przeciez,ze drumm to leszcz. on ma te zbiorki,bo innym nie chce sie skakac,df. nie kumasz tego,jak pragne zdrowia?!...a przechwyty [najlepszy wsrod centrow w minionym sezonie] ma dlatego wylacznie,bo inni wysocy sa tak zajebisci w space'ingu [btw - dre za zeszly sezon byl 6. wsrod centrow w tym elemencie gry] i trojkach,ze nie musza machac lapami i biegac. to jest czysta strategia,kolego! trza wiedziec,co jest w 'koszykarskim zyciu' wazne!...

Twój komentarz zostanie zignorowany raczej, bo tu Townsy i Jokicie rządzą. Drummond to ogórek, pamiętaj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomeq, robisz to źle. Po prostu źle.

Naucz mnie jak robić to dobrze, a pójdę w stronę światła. Z góry dzięki. 

Ja tu widzę hipokryzję i zbyt duże ego "znawców". Nic więcej

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież CP3 wypada świetnie zarówno w boxscore jak i adv stats.

 

Skąd takie porównanie w kontekście dyskusji o freakin Drummondzie? lol

 

A co Townsa to na pewno lepszy materiał na lidera niż Drummond, bo jest świetny w więcej niż jednej rzeczy. Na chwilę obecną jest jednak tragicznym obrońcą co mocno psuje jego wartość. Dodatkowo mocno średnio wygląda pod kątem 'intangibles' (to moja opinia, bo niemierzalne). Mimo to głównym problemem T-Wolves jest przepłacenie Wigginsa, który nie zapowiada się nawet na dobrego rolsa :smile:

Kwestia Iversona i Douga. Iverson nigdy nie był na poziomie CP3, a Green nigdy nie był na poziomie Douga(nie licząc fluke sezonu).

Imo, nietrafione porównanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.