Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2018/19


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Co tym masz k*rwa z tym Huerterem? Nie żebym w chłopaka nie wierzył, bo ma czas, ale w Twoich postach to on wychodzi na mega kozaka, który się okaże białym Leonardem i ludzie zaczną sobie dziarać -HUERTER na jego cześć. hue hue xDD

Zajżyj do arkusza beGM to zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dwa mecze i zauważyłem go tylko z twojego w sumie powodu.

Bardziej żartobliwie się wypowiedziałem bo twój zachwyt wiem ze szczery trwa dłużej niż sam nasz Draft tylko musiałeś co podkreślałeś ukryć twoje uczucia co rozumiem.

 

A ze lubisz łączyć dobre z pożytecznym to i dorabiasz trochę retoryki.

 

Ja nie podzielam twojego optymizmu choć daleki jestem od negacji grajka co dwa razy zespół widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań kląć co półtora posta, bo później znowu się zdziwisz, że jesteś zablokowany. 

Skoro zwracasz mi uwagę panie moderatorze to bądź konsekwentny i rzucaj tego typu ostrzeżeniami do każdego kto klnie na tym forum. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jakby nie beGM to bym hajpował Huertera (o czym ze 3 osoby wiedzą) od mniej więcej marca na pełnej.

Obecnie każdy kto ogląda Atlantę (czyli ja jako jedyny w PL :tongue:, 12 ludzi w USA i ci co przypadkiem włączą ich mecze) się zachwyca nie bez powodu Kevinem. I to nie tylko jako prospectem, ale też aktualnym poziomem gry - zwłaszcza w D.

Niesamowite dla mnie, że taki gracz ostał się do 19 picku w obecnej NBA.

 

 

 

Oglądam dość często i muszę powiedzieć, że indywidualnie nie jest to wysoka piłka, to impact dodatni powinien mieć zawsze bo jest dość inteligetny i umie się ustawić, w ataku raczej póki co pion ale może to się rozwinie w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie każdy kto ogląda Atlantę (czyli ja jako jedyny w PL :tongue:, 12 ludzi w USA i ci co przypadkiem włączą ich mecze) 

 

:) niezle te teksty. Nabralem ochoty pojechac na mecz Blazers do Atlanty i zobaczyc jak to tam naprawde jest z nimi. Mysle ze o wiele gorzej niz w takim Orlando to chyba nie bedzie

 

W kazdym razie ta Atlanta to fenomen, moze tam wszyscy na lotnisku pracuja i nie maja jak na mecze smigac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/open?id=1WJwalKIvGJeyoiL1J8TxTSE_aelimBVG

 

https://drive.google.com/open?id=17LvGLjW5S3gsW_3HdmTaLtuICtBnZol-

 

https://drive.google.com/open?id=1_BCTdQFnaUrAGFSO0TX198ELy7lpbmb8

 

tutaj macie screeny z obrony Younga. Na pierwszym brak defensive stance'a. Gdyby Mudiay szybko ruszył w stronę kosza, Trae nie miałby żadnych szans na dogonienie przeciwnika.

 

Na drugim widać błąd przy zasłonie. Young powinien biec prosto za Timem. Trae nabiegał z takiej pozycji, że Tim szybką zmianą kierunku biegu mógłby zgubić rookiego. Na szczęście młodego PG, Tim po otrzymaniu piłki stanął w miejscu i nie było problemu.

 

W ostatnim zaś widać brak zorganizowania w drużynie, ale pokazuje też świeżość i brak doświadczenia w lidze Younga. Trae powinien pobiec do przeciwnika jako szybszy zawodnik (tak normalnie funkcjonuje defensywa), a tak był wpatrzony w Emmanuela (chyba to on). 

 

TBC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/open?id=1WJwalKIvGJeyoiL1J8TxTSE_aelimBVG

 

https://drive.google.com/open?id=17LvGLjW5S3gsW_3HdmTaLtuICtBnZol-

 

https://drive.google.com/open?id=1_BCTdQFnaUrAGFSO0TX198ELy7lpbmb8

 

tutaj macie screeny z obrony Younga

 

pokazuje też świeżość i brak doświadczenia w lidze Younga. Trae powinien pobiec do przeciwnika jako szybszy zawodnik ....... a tak był wpatrzony w Emmanuela (chyba to on).

 

TBC...

Young jest młody a nie świeży.

 

Emanuela ładna dupa to był wpatrzony.

 

Na poważnie.

Dziś młodzi patrzą na Hardena jako wzorzec i rak w NBA jakim jest brak obrony sam się rozwinie i niepotrzebnie liga kręci lody z pasiakami aby podkręcić rezultaty.

 

To będą klasyczne typy graczy. Atletyzm szybkość wbicie trójka i zero pojęcia o obronie zespołowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś młodzi patrzą na Hardena jako wzorzec i rak w NBA jakim jest brak obrony sam się rozwinie i niepotrzebnie liga kręci lody z pasiakami aby podkręcić rezultaty.

 

To będą klasyczne typy graczy. Atletyzm szybkość wbicie trójka i zero pojęcia o obronie zespołowej.

Przykre to, serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/open?id=1lHVY37n3knBLMA39F_qtpSitiMtLAqYE

 

https://drive.google.com/open?id=1KCszPPioMkDL6fFEiYw0z3xke5w6hRUY

 

wiem że zdjęcia zbyt wiele nie tłumaczą, więc postaram się wytłumaczyć. Blake robi handoffa z Reggiem. Trae zamiast bronić krótko Bullocka, podbiegł do Blake'a licząc że Omari przejmie Bullocka. Omarie niezorientowany zostal przy Griffinie, a Bullock trafił open trójeczkę.

 

W ogóle zaobserwowałem u Younga brak myślenia (może wina trenera) w defensywie. Switc***e w dziwnych sytuacjach, help defense gdy nie potrzeba. Kurde, to strasznie słabo wygląda i szkoda że nie został Bud który być może by chłopaka ogarnął. Na dzień dzisiejszy zapowiada się potencjał ofensywny ala Curry z obroną Lillarda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ale tu pustki,

 

 

W sumie to chciałem napisać trochę o Youngu, bo oglądam Hawksów regularnie i jestem chyba zakochany. Niesamowita inteligencja, świetny scoring i passing po picku, niesamowita wizja i dostrzeganie partnerów. Wady w obronie są oczywiste i nie będę o tym pisał, ale myślę że ma szansę by być ok obrońcą w prime. Procenty przyjdą z czasem co widać gołym okiem. W sumie tyle no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie zaczyna podobac ten core Hawks

 

Wiadomo że z Luką zjebali okrutnie, ale Trae ostatnio nawet zaczął w końcu coś grać i trafiać więc mam nadzieje że tym Lou Willem chociaż będzie

Huerter jest w sumie fajny. Z tak ułożoną ręką i solidną defensywą powinien być bardzo przydatny

 

Collins to jest w ogóle mega underrated prospect wg mnie - 19/10 na 63 TS% w dodatku przyzwoicie rzuca trójki - początek sezonu nie mógł trafić ale jak te trójki mu wchodzą to wygląda w ofensywie przerażająco dobrze jak na sophmore

 

jeśli chodzi o jego def to trudno powiedziec, w DPIPM/DRPM wygladal w zeszlym sezonie dobrze w tym slabo a w DRAPM wyglada juz w tym sezonie jeszcze lepiej niz w poprzednim [tez dosyc dobrze tam wygladal]

 

jednak raczej jakims wrzodem okrutnym w D byc nie powinien tak czy siak a w ofensywie jest świetny

 

 

W sumie życzę im Ziona, bo fajnie by tam pasował. No i jakoś nie bardzo pasuje mi potencjalne oglądanie go razem z Sextonem więc lepiej niech tą jedynke zgarną Hawks niż Cavs/Knicks

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten Pierce zapowiada się na bardzo dobrego HC (regres Sixers w obronie, fakt, że Hawks zaczynają wyglądać nieźle), ale grają na tyle dobrze, że nawet przy tej nowej loterii trochę ograniczają swoje szanse na Ziona, bo mogę skończyć na 5 miejscu. W sumie wszystkie opcje dla Ziona poza Cavs są spoko. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom top4 raczej nie zrobią bo suns jak zwykle człowieka oszukali i bliżej 4 niż 40W będzie 

 

wszystko lepsze od Cavs ale Knicks też dosyć słaba opcja, więc wszystko byle tylko nie oni 

 

a fakt że 76ers mają lepszą defensywe od Hawks o całe 2 pts/100  jest strasznie rozczarowujący 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko lepsze od Cavs ale Knicks też dosyć słaba opcja, więc wszystko byle tylko nie oni 

 

Jak dla mnie Zion mógłby trafić właśnie do Knicks. Przecież to marka jak Celtics, Bulls czy Lakers i powinni w końcu wyjść na prostą. A ze zdrowym Porzingisem i Williamsonem na pokładzie będzie im łatwiej o topowego FA.

Jak coś to bandwagon Huertera zamykam 11 stycznia.

:D

Dzień dobry, wsiadam. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks mają dużo młodzieży + KP + big market, bardzo fajne otoczenie.

 

Zresztą, przy obecnych zasadach loterii Orlando/Pistons/Wizards razem mają 20% szans na Ziona, a nie jest odrealnione, że np. Memphis spadnie do top8 loterii, więc będzie zabawnie w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.