Skocz do zawartości

WCSF: Spurs (3) - Hornets (7)


Jmy

Kto i w ilu:  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu:

    • Hornets 4-0
    • Spurs 4-3
    • Spurs 4-2
    • Ginoooooblii
    • Spurs 4-1
      0
    • Spurs 4-0
      0
    • Hornets 4-3
    • Hornets 4-2
    • Hornets 4-1
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Slyszalem, ze przed rozpoczeciem sezonu Bayron Scott powiedzail swojemu asystentowi, ze Hornets wygraja 55-60 meczy w regularnym sezonie, na co ten mu odpowiedzial, ze jest szalony. To jak dobrze gra ta druzyna, przeraza mnie.

 

24-39 wow 0.615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW Jmy, wow - poraziłeś mnie, a przypadkiem nie zgubiłeś na końcu zdania emo "wink" :!: :?: Bo co do Bastillona to on od zawsze tłukł, tlucze i tłuc będzie te frazesy... Cóż trudno się mu dziwić - Słoneczka zaszły w oczkach pociemniało, Nasha już "nienasz"..., znaleźc trza nowego hero :roll: Ale Ty, albo madebor :?: Tak bezkrytycznie, bez cienia wątpliwości :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie i obejrzałem drugi mecz i jestem pod wrażeniem Paula. To pierwszy cały mecz, jaki z nim obejrzałem i same superlatywy cisną mi się na... klawiaturę. Spurs mają problem. Na pewno nie są skreśleni, ale to jak łatwo Paul im wjeżdżał pod kosz i podawał powinno SAS napędzić solidnego stracha lub bardzo zmotywować. Dopiero trzeci sezon gra, a już taki cwany, zadziorny, pewny i dojrzały. Czapki z głów. A jak objechał Westa po tym, jak ten dostał technika, super :) To atak, ale obrona NOH też z bardzo dobrej strony się zaprezentowała. BTW, jak Deron zagra dobry mecz, to też ściągnę i obejrzę, i wam powiem, kto jest lepszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre spostrzezenia Szak. Tutaj wlasnie nie chodzi jedynie o to jak Paul gra, ale jego leadership zdolnosc do poukladania tegow wszystkiego na parkiecie. Zachowanie, spokuj, opanowanie, zachowuje sie jak weteran a nie debiutant w po. Ja widzialem wszytkie mecze Hornets w playoffs, Jazz zreszta tez (poza jednym chyba, ktory widzailem w polowie) i nie mam zadnych watpliwosci, ktorego z rozgrywajacych wybralbym budujac wlasna druzyne. Ktos ma poza kibicami Jazz? Bardzo watpliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Panowie SOJUSZNICY Jmy i Bastillon- nie mam ochoty na pyskówki, a tym bardziej podawanie TYPÓW bo nie lubię być wywoływany do tablicy w ten sposób - po prostu Twoja bezrefleksyjny entuzjazm aż mnie powalił (zresztą pamiętam Twoje ubiegłoroczne achy i ochy nad wyczynami Davisa w serii z Jazz i jakoś tak nie widzę GSW w tym roku w PO), a co do Ciebie Bastillon to SAM SIĘ prosiłeś po wielokroć, tak jak jak po wielokroć znosiłem na tym forum Twoje impertynencje. Aha, a privy to sobie możesz pisać do kolegów z twojej Ligi gimnazjalnej i tyle... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxec: Powiem tak Panowie SOJUSZNICY Jmy i Bastillon- nie mam ochoty na pyskówki, a tym bardziej podawanie TYPÓW bo nie lubię być wywoływany do tablicy w ten sposób - po prostu Twoja bezrefleksyjny entuzjazm aż mnie powalił (zresztą pamiętam Twoje ubiegłoroczne achy i ochy nad wyczynami Davisa w serii z Jazz i jakoś tak nie widzę GSW w tym roku w PO)

Zadaje po raz drugi bardzo proste pytanie, kto w twojej opini jest obecnie najlepszym rozgrywajacym w NBA i ktorego sposrod rozgrywajacych wybralbys przy budowaniu druzyny jako pierwszego. Naprawde nie wiem, co tu jest takiego trudnego. Ja jako fan Sixers, pomimo, ze lubie Andre Millera i twierdze, ze jest najbardziej niedocenianym rozgrywajacym w lidze i klasyfkuje sie w pierszej 5-6 pg nie wybralbym go do pierwszej trojki. Ale to nawet nie jest moim pytaniem, kogo bys tam sklasyfikowal. Chodzi mi o jednego, a jak starczy Tobie sil to moze top3. Przeskocz te glupie "wywolywania do tablic i inne bzdury" i odpowiedz mi na zadane proste. Co maja moje ohy i achy nad Byronem Davisem z zeszlorocznych playoffs wspolnego z tym, ze oni nie awansowali w tym? Btw ta masakra nad Kirlenko, jest nie do zapomnienia. Moze to tak chlopaka podlamalo psychicznie, ze plakal o zakonczeniu kariery. I nie wiem po co piszesz o jakis paktach pokojowych pomiedzy mna a wymienionym wyzej Bastillionem. To, ze ktos podziela te sama opinie (czy podobna) nie oznacza, ze jest w jakiejs zmowie badz spisku z druga osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz otóż to co tobie wydaje się so simply w moim przypadku jest trudne, bo DOKŁADNIE chodzi O TEN sposób argumentacji ("jeżeli starczy Ci sił" tudzież "zadałem proste pytanie"). To jest to o czym mówię - tam zabrakło takiego słówka "please". Ot, takie niuanse... Dlatego wybacz, nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem i tyle...

 

P.S. A Andre Miller jest super i zgadzam się tu z Tobą w całej rozciągłosci - ostatecznie absolwent Utah 8)

 

P.S. sojusz nie oznacza koniecznie paktu, wystarczy podobny dobór sił, środków i argumentów dla osiągnięcia tego samego celu (vide wasze wyjątkowo zgodne teksty nt. Williamsa i szans Jazz, po prostu klakę sobie robiliście i tyle Panowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no maxec z tym privem to lekko przesadziles, bo zabrzmialo jakbym ci nie wiadomo co tam nawypisywal, a ja tylko zapytalem o co ci chodzilo... jak wolisz sie wywyzszac wiekiem czy whateva to sobie rob to dalej. przynajmniej wiem z kim mam do czynienia.

 

a co do CP no to chyba nie tylko ja i Jmy tak sadzimy. wystarczy spojrzec np na glosowania na MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie obydwaj ciężka z Wami gadka - no nic, w każdym razie Bastillon, a to bardziej dla wiadomości osób postronnych, czytających:

1) rzeczywiście na PM nie było nic, czego nie mogło by być TU, na TYM forum oficjalnie - nie będę pisał CO TO było, ale pytanie było dość oczywiste i nie wymagało zaśmiecania priva :!: Wybacz... :roll:

 

2) co do Ligi - sam się podłożyłeś pisząc kiedyś o tym, że w niej grasz i że zagrywki, bodajże Williamsa, były na poziomie Twojej gry w tejże, więc SAM MI DAŁEŚ broń do ręki i tyle...

 

A wiesz, przy całym szacunku dla wszystkich forumowiczów i kibiców NBA - jeżeli aż TYLU z nich wybiera CP3,to ok - ich sprawa. Ale przytaczanie tego jako argumentu ma mniej więcej charakter znanego powiedzenia o gównie i muchach :roll:

 

I naprawdę - wiek nie ma tu nic do rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxec: bo DOKŁADNIE chodzi O TEN sposób argumentacji ("jeżeli starczy Ci sił" tudzież "zadałem proste pytanie").

Sam w tym tonie zaczales, wiec nie wiem dlaczego masz pretensje do mnie, ze kontynuowalem:

 

bezrefleksyjny entuzjazm aż mnie powalił

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, ze bezrefleksyjny. Czy potrzebuje, wyznaczyc sobie jakis stosowny czas na to, zeby refleksja byla refleksja?

 

pamiętam Twoje ubiegłoroczne achy i ochy nad wyczynami Davisa w serii z Jazz i jakoś tak nie widzę GSW w tym roku w PO

Mi zarzucasz "taki" sposob argumentacji a sam przytaczasz, smietnik.

 

A wiesz, przy całym szacunku dla wszystkich forumowiczów i kibiców NBA - jeżeli aż TYLU z nich wybiera CP3,to ok - ich sprawa. Ale przytaczanie tego jako argumentu ma mniej więcej charakter znanego powiedzenia o gównie i muchach

Argumentem jest gra Paula i jego sie podwazyc nie da. Liczby, zarowno indywidualne jak i zespolowe o tym mowia. Choc jak wpsomnialem wczensije nie o nie same chodzi. Jednak jest to dowod, ktorego podwazyc nie mozna, w przeciwienstwie do innych rzeczy, ktorych numerami nie da sie poprzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie samego zdziwiła łątwosc z jaką noh rozprawiają sie z sas, czy to noh jest tak silny czy san antonio juz takie stare i wypalone ze nie może sprostac, ciezko powiedziec zobaczymy jak bedzie po dwuch meczach w sa. liczby napewno niekłamią i paul jest rewelacyjny, ale ekipe tam tez maja bardzodobrą i paru gosci dzieki ktorym paul ma takie ładne statystyki jesli chodzi o asysty. a co do popularnosci to na calym swiecie w kazdym sporcie są goscie mocno przereklamowani, dlatego pomimo ze paul jest tak popularny to wcale ta jego popularnośc nie jest jakims bardzo miarodajnym wskaznikiem jego umiejetnosci i przewagi nad deronem, jezeli takowa wogóle jest, mi sie niechce znowu gadac i udowadniac ze d will jest lepszy, najlepiej gdyby noh i jazz mogli sie zmiezyc w finale konferencji do by dalo odpowiedz ktory jest lepszy, chociaz myśle ze nawet jesli d will by znowu wgniutł w ziemie paula jak to zrobił dwukrotnie w sezonie regularnym, to w następnym sezonie znowu by gadano ze nohowy pg jest niedozatrzymania i jest najlepszy w lidze.

ps. sloan i o connor mogli wziążc paula wybrali d willa ja jestem w 100% pewny ze wiedzieli co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwariato: ale ekipe tam tez maja bardzodobrą i paru gosci dzieki ktorym paul ma takie ładne statystyki jesli chodzi o asysty

Ja bym byl ostrozny z uzywaniem tego jako argument w rywalizacji z Williamsem, ktory ekipe pracujaca na jego statystyki ma nie gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.