Skocz do zawartości

WCSF: Spurs (3) - Hornets (7)


Jmy

Kto i w ilu:  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu:

    • Hornets 4-0
    • Spurs 4-3
    • Spurs 4-2
    • Ginoooooblii
    • Spurs 4-1
      0
    • Spurs 4-0
      0
    • Hornets 4-3
    • Hornets 4-2
    • Hornets 4-1
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Spurs zagrali swietna obrone i mamy 2-2. Duncan nareszcie zagral porzadny mecz w tej serii. Wiec seria przenosi sie do NO. Co wiecej znajac przeszlosc, wiemy, ze SAS potrafia grac te mecze nr 5. Bedzie walka i napewno interesujaco. Jesli Horry wystapi w tym meczu bedzie pierwszym w NBA z najwieksza iloscia wystepow w pots season w calej hostorii NBA.

 

PS. bb2 jednak sie meczu nie oplacalo ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dyskusję na temat CP vs D-will i DENNE komentarze proszę pisać w "Wyjaśnijmy sobie..."

 

Spurs na reszcie grają swoje a nawet więcej bo totalnie w G4 zabili największy atut NOH czyli zepołowość i "asystowość".

Deska która kulała wcześniej wygrana 45 do 36 ale asysty 27 do 12 to miazga...

mimo że CP grał swoje ( nie rewelację ale jako jedyny podjął walkę) zwycięstwo przyszło łatwo choć w II połowie.

martwi fakt, że Voughn Barry Oberto Thomas Damon są totalnie nieprzydatni a Horry na razie jest statystą dla rekordu.

2;2 i bal od nowa gdzie Spurs potrafią ten kluczowy 5 mecz wyszarpywać szczególnie teraz gdy mają przewagę psychologiczną.

 

powrót Manu do S5 przyniesie skutek tylko gdy więcej iskry da Finley Barry ale i Horry.

 

na razie seria nudna bo zwycięstwa gospodarzy wyrazne a emocji mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wygrzebalem taka statystyke: Spurs maja przynajmniej jeden mecz wyjazdowy wygrany w kazdej serii playoffs w ostatnich 11 w przeciagu 4 lat. To przynajmniej jeden wygrany mecz wyjazdowy na jedna serie. Czy wygraja dzisiaj w NO czy mecz 7, a moze przegraja oba i przerwa te dluga serie. Ciekawe czy Pop znowu polozy Bowena na Stojakovicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa... :( Spurs znowu przegrali na wyjezdzie. W tych PO wyjatko wazny jest wlasny parkiet, prawie mozna obstawiac w ciemno.

 

Nie poznaje Spurs, ale znajac ich to powiedzialbym, ze to Hornets wyjatkowo dobrze graja, niz Spurs wyjatkowo knoca. Niesamowite jak taki mlody i niedoswiadczony w PO zespol, wygrywa ze Spursami i to taka roznica. Jesli pokonaja Spurs to urosna naprawde do glownych kandydtow do mistrzostwa.

 

Bedzie wtedy arcyciekawa seria LA-NOH :) Jednak jako fan jestem oczywiscie za Spursami, licze, ze wygraja 7 mecz na wyjezdzie, bo o 6 sie nie martwie, jak zwykle home wygra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze kontuzja Chandlera nie jest tak powazna, bo on jest jedynym , ktory potrafi skutecznie bronic Duncana. Brak Chandlera w g6 = pewne zwyciestwo Spurs, gdyz beda musieli polozyc Westa na Duncanie + pomoc, co daje Spurs mnostwo open-looks. W konsekwencji nie spodziewalbym sie westa tak produktywnego w ofensywie. Ale i tak to co zrobil w g5, defensywnie i ofensywnie, robi na mnie wrazenie. Bloki na Duncanie, zbiorki, zdobywal punkty kiedy chcial. Najlepszy mecz zycia pod wzgleden statystycznym i ogolnie. W ogole byl to najwaznieszy mecz w historii klubu z NO i podolali. Bowen na Stojakoviciu skutkuje, ale West nie bedzie mila takiego meczu w San Antonio. W San Antonio nie bedzie publicznosci Hornets. Ktos bedzie musial poza Westem i Paulem byc produktywny w ofensywie. NIE bedzie to Stojak, bo jest na nim Bowen. Moze Moris Peterso. Jednak wyglada na to, ze wszytko prowadzi nas do siedmiomeczowej serii jak sie wczesniej spodziewalem. Cos pieknego. I naprawde lubie tutaj szanse Hornets mimo, ze przed rozpoczeciem playoffs stawialem na Spurs w siedmiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta seria. w serii lakers-jazz widac ile znaczy hca, ale w momencie gdy mamy zespoly z takim samym niemal bilansem, itd a mecze koncza sie albo +20 albo minus 20 to chyba cos nie tak. hornets zycze zatem W w g7. napewno tak im juz nie beda gwizdac. jedno jest pewne. ten kto wygra serie ze spurs w tym roku okryje sie wieczna chwala:)

 

dobrze, ze mecz jest w poniedzialek dopiero. west sie wykuruje. oby hornets tego nie spieprzyli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio to świetny zespoł , mimo tego jak graja ceglanie czy jak kto woli , ale ball movement byl iscie piorunujacy (prawie jak u nas w Bostonie :D ) ale gdy widze tego skur**syna Horriego to noz sie otwiera, na powtorce WYRAŹNIE widać ze zaatakowal specjalnie Westa w plecy , moim zdaniem Imperator Pop nawet dal takie polecenie. Tacy zawodnicy wypaczaja ten sport i mam nadzieje ze Spurs odpadna. Finał zachodu Lakers vs Hornets bedzie naprawde dobry , Paul against KB24 , wyobraźcie to sobie :) Odom - West , Gasol - Chandler , nice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan spursow musze stwierdzic ze dla mnie to tez nie wyglada za pieknie ale na litosc boska nie demonizujmy - faul westa na duncanie byl ewidentny - klasyczny ofens a nie zadne flopowanie - popatrzcie sobie na powtorki, bowen - no to jest jego styl gra czasem w ten sposob - drugi faul byl odgwizdany gospodarsko ok ale pierwszy tu juz nie bardzo - zauwazcie ze jak cp3 wchodzi pod kosz i robi te swoje cyrkowe rzuty to macha rekami i nogami na prawo i lewo - >tak ze na pewno kiedys trafi obronce gdzies - a to w glowe a to w brzuch. Podobnie jak wade. wiec w koncu ktos to wykorzysta przeciw niemu i stanie na ofensa a sedziowie zagwizdza. proste.

Co do horrego - czy to aby na pewno bylo umyslne - mozna miec watpliwosci - no ale antyfani nie maja ich w ogole no bo to tylk odowodzi ich tezom > brutale, nudni i generalnie ich nie lubimy wiec jesli cos pasuje do teorii to trzeba o tym mowic.

Lepiej by bylo zeby west wyzdrowial do poniedzialku - zeby rywalizacja rozstrzygnela sie uczciwie.

Tak nawiasem juz tak sie przyzwyczailem do antyspursowej nagonki - nie tylko na tym forum - ze zupelnie mnie ona nie dziwi.

Troche racji maja panowie rutkowski i wujec z supergiganta ktorzy stawiaja na spursow w 7 meczu - wiecej cwaniactwa, wiecej doswaidczenia przemawia za SA. Wiadomo - jada do nowego orleanu - gospodarz wygrywa - to sie sprawdza w trzech pojedynkach w tegorocznych PO - razem 16 meczy bez zwyciestwa gosci w finach konferencji (sic!) - : [bOS 3-2 CLE, UTH-2 3 LA, i SA 3-3 NO].

Dziwne to - tu sie zgadzam z badboysem. pamietacie moze jedna z najbardziej zacietych seriii - dwa lata temu SA przeciw Dallas - kazdy mecz byl na styku, w prawie kazdym wisiala w powietryu dogrywka, emocje nonstop, genialny mecz 7 ktory niestety skonczyl sie porazka SA przy 41 pkt Duncana i dogrywce ktora roystyrzgnela sie w dramatycznych okolicznosciach.

A w tym roku w serii SA - NO )i nie tylko zreszta - zenada - schemat wyglada tak: mniej wiecej do polowy remis, w trzeciej kwarcie gospodarze odjezdzaja na ok. 10 punktow, w czwartej powiekszaja przewage- wchodza rezerwy i po meczu. Mam tylko nadzieje ze beda emocje w poniedzialek - no bo jak nie bedzie to po pierwsze moja druzyna nie obroni tytulu, a po drugie bedzie to najnudniejsza seria 7 meczowa jaka widzialem od ponad kilkunastu lat (co oczywiscie dla antyfanow bedzie tylko i wylacznie wina SA ;) ). pozdrawiam antyfanow SA- bedzie wam potrzebna otucha bo czeka was przygladanie sie wymarzonemu finalowi konferencji zachodniej - San Antonio - Lakers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał zachodu Lakers vs Hornets bedzie naprawde dobry , Paul against KB24 , wyobraźcie to sobie :) Odom - West , Gasol - Chandler , nice :D

A co ty tak dzielisz szybko skóre na niedżwiedziu, co :?: :roll: Jeszcze ani SAS ani Jazz nie odpadli, więc daruj sobie swoje proroctwa :roll: Ja sobie mogę inaczej to wyobrażać: Parker vs Deron, Duncan vs Boozer, Oberto vs Okur, AK vs Manu, Brewer vs Bowen... I co, gorzej to wygląda :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty tak dzielisz szybko skóre na niedżwiedziu, co :?: :roll: Jeszcze ani SAS ani Jazz nie odpadli, więc daruj sobie swoje proroctwa :roll: Ja sobie mogę inaczej to wyobrażać: Parker vs Deron, Duncan vs Boozer, Oberto vs Okur, AK vs Manu, Brewer vs Bowen... I co, gorzej to wygląda :?:

przeciez utah nie ma zadnych szans na awans do WCF i mowie to nie znajac wyniku G6. zreszta mowilem to cala serie. nawet jak dojdzie do G7 to od poczatku bylo wiadomo, ze LA przejdzie. to tak jak w serii atlanta-boston lub detroit-magic

 

a co do tych fauli, kristtov, to ten pierwszy rowniez byl ewidentnym faulem i to bowena, bo przed odepchnieciem bowen byl w kontakcie z paulem w powietrzu co jest w sumie automatycznym faulem.

faul ofensywny na duncanie to jest hard call i moglo pojsc w jedna lub druga strone, a ze bylo to w san antonio to sie nie dziwie, ze oni to dostali i raczej nie mozna miec pretensji, no ale te dwa pierwsze ewidentne faule bowena + inne fantom faule westa pozostawiaja wiele do zyczenia. po prostu zenada spurs.

 

a to ze horry zrobil to specjalnie/za nakazem popa to jeszcze bardziej ewidentne. nie pierwsze takie jego tanie zagranie i wlasnie spurs maja takich 'przypadkowych' sytuacji bardzo duzo. udoka w G5 jak przebiegal kolo Chandlera to tez mysle, ze nie bylo przypadkowe. za duzo zbiegow okolicznosci, zeby w to wszystko zawsze wierzyc.

 

a te playoffy beznadziejne sa jak na razie. praktycznie 0 emocji. jak zajebiscie sie zaczely w pierwszy dzien(instant classic w serii suns spurs + miazdzacy debiut CP, fajny mecz w houston i jeszcze chyba cavs) tak zajebiscie sie zle koncza teraz. a serie lakers to juz kulminacja zlej strony tych playoffs. praktycznie 0 emocji z nuggets, a teraz gospodarze wygrywaja wszystkie mecze i rywale nawet nie obejmuja prowadzenia w ostatnich ~35 minutach(nie wiem jak w G6), jeszcze na dodatek nie ma obrony.

 

co do serii hornets-spurs to mysle, ze szanse sa rowne i nie warto teraz faworyzowac ani jednej z druzyn. mysle tez ze zwyciezca serii zagra w finalach, bo poziom w drugiej zachodniej serii jest tak zenujacy, ze glowa boli w porownaniu do hornets-spurs

 

a timmy swoja droga to sie niezle kompromituje... ile on tam ma 15 PPG? manu kozak, parker zreszta tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.