Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

bulek, nikt nie chce zabierać Ci żadnych uprawnień, ale też wiem, ze ogarniasz masę lig, sam jestem we trzech ligach, gdzie jesteś comishem, i jak chcesz mogę Cie odciążyć w takim sensie, że ja to jestem dostępny w internecie praktycznie cały dzień, łatwo się ze mną skontaktować, itd itp. mam dużo czasu i mogę się tą ligą zająć organizacyjnie, choć fajnie jakbyś dalej mial uprawnienia comisha żeby mi w razie czego coś pomóc od strony "strukturalnej", gdzie co kliknąć i takie tam. 

 
a ja od razu bym leciał z tematem, jutro wrzuciłbym ceny zawodników i do końca niedzieli policzył kto będzie mial jaki pick w nadchodzącym drafcie. tym bardziej, że za 3 dni już startuje wolna agentura  w NBA i na hypie doniesień wojnarowskiego będziemy mogli juz handlować :):) wiadomo, że i tak będę ze wszystkimi się konsultował w razie jakich niejasności, z mojej strony pełna transparencja i otwartość na sugestie, zmiany w regulaminie, pomysły, itd. itp.

także przemyśl temat :) mi się po prostu podoba ten format dynastii i jestem chętny utrzymywać tą ligę przy życiu i ją stymulować :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilson ja z chęcią naprawdę się zrzeknę tej funkcji, jeśli czujesz się na siłach, to bardzo chętnie - pozwól tylko, że ogarnę salary graczy i rookasów zgodnie z nowymi przeliczeniami, wtedy już będziesz miał łatwiej ;)

Mogę Ci przesłać mój plik, nie jest on zbyt skomplikowany, zrobiony swego czasu naprędce, jakbys miał pytania to po prostu wal.

Ok, wkleiłem. $ Hardena, Drummonda, Westbrooka, Simmonsa, Hassana i nie wiem kogo tam jeszcze zostały skorygowane o zmniejszenie strat/wolnych do maksymalnego poziomu -3. Reszta b.z. z wyjątkiem Cousinsa, Fultza i nie wiem kogo tam jeszcze z tych istotnych graczy , którzy mają $ z zeszłego sezonu obniżone o 10/15/20% w zależności od rozegranych spotkań.

Salary rookasów:

 pick#1 27

pick#2 15

pick#3 13

pick#4 12

pick#5 10

pick#6 9

pick#7 8

pick#8 8

pick#9 8

pick#10 7

pick#11 6

pick#12 6

pick$13 4

pick#14 4

pick#15-60 3

undrafted 1

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lada moment 1 lipca, a więc będzie można składać oferty:P u mnie do wzięcia poza tobiasem i covingtonem w zasadzie wszyscy, w szczególności derozan, gallinari, kanter, klay. Chętnie nabędę picki do loterii rookies. Zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

Na dniach pozakładam nowe wątki na nowy sezon, ale tak nieoficjalnie wrzucam kolejność picków. jeszcze nieoficjalnie, bo wieczór, mogłem coś pojebać, jutro zweryfikuję jeszcze dokładnie, ale póki co, na 95% będzie to tak:

Pick          Team                                                 GM

1 New York Knicks Tecu
2 Washington Wizards Benon
3 Philadelphia 76ers Buu
4 San Antonio Spurs Bulls2006
5 Minnesota Timberwolves Blackmagic
6 Sacramento Kings Tizz
7 Indiana Pacers Ronnie
8 Brooklyn Nets Pabloboar
9 Chicago Bulls ElChapo
10 Phoenix Suns Bulek
11 Detroit Pistons Falcao
12 Utah Jazz Gawron24
13 Golden State Warriors Qooniu
14 Miami Heat b2b
15 Memphis Grizzlies Tocheck
16 Dallas Mavericks Sylvinho
17 Charlotte Hornets Mikowal
18 Los Angeles Lakers Wilson
19 Milwaukee Bucks Evitacre
20 Denver Nuggets Cvbe
Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bulek napisał:

Ostatnia pozycja w lidze i 17 pick? No wspaniale.

Gdybym jeszcze wcześniej wiedział, iż ten jehowy postanowi namawiać ludzi na ulicach zamiast grać...

hehe. wlasnie sprawdzam. pod drummonda podpialem staty hardena, wiec sporo w dol jednak pojdziesz, z 17 na 10, juz poprawilem :D
 

 

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda że już się dawno pozbyłem tego szalonego assetu, nie wiedziałem że tak wysoko zajdę, nikt nie zaszedł na wyższe miejsce! :(

Ale jeśli Bulek nie ma tego gdzieś zapisanego to powodzenia życzę z szukaniem kto ma czyj pick :D

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, cvbe napisał:

Kurde, szkoda że już się dawno pozbyłem tego szalonego assetu, nie wiedziałem że tak wysoko zajdę, nikt nie zaszedł na wyższe miejsce! :(

Ale jeśli Bulek nie ma tego gdzieś zapisanego to powodzenia życzę z szukaniem kto ma czyj pick :D

Tak btw to dziwne że ja nie przehandlowałem gdzie swojego pick'u zazwyczaj się mnie nie trzymają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bulek napisał:

@cvbe ja mam bodaj Twój pick i na 100% Gawrona.

@evitacre przehandlowałeś do Pabloboara.

No, czyli jednak się mnie te picki nie trzymają - chyba że te wymienione z Ronniem przed sezonem [last season case] ;)

Korzystając z okazji to ja chętnie kupię jakieś picki - kat / curry tylko za 1 ale jak ktoś widzi moich innych graczy u siebie to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cvbe napisał:

Kurde, szkoda że już się dawno pozbyłem tego szalonego assetu, nie wiedziałem że tak wysoko zajdę, nikt nie zaszedł na wyższe miejsce! :(

Ale jeśli Bulek nie ma tego gdzieś zapisanego to powodzenia życzę z szukaniem kto ma czyj pick :D

jakie 3 wymiany picków były zapisane w plikach, ktore dostałem od bulka:

- pick Evitacre 2019 do Pabloboar

- pick Cvbe 2019 do Bulek

- pick Qoniuu 2019 do Tecu

ja swój pick 2019 oddałem do Tecu, 2020 do bulka

reszte trzeba szukać w tematach na forum

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, wilson44 napisał:

jakie 3 wymiany picków były zapisane w plikach, ktore dostałem od bulka:

- pick Evitacre 2019 do Pabloboar

- pick Cvbe 2019 do Bulek

- pick Qoniuu 2019 do Tecu

ja swój pick 2019 oddałem do Tecu, 2020 do bulka

reszte trzeba szukać w tematach na forum

   

 

No to do roboty Komisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.