Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Straty też podlegają tankowaniu, co wiadomo nie od dziś, więc tutaj też by się przydał minimalny próg Hardenowi (-3 zamiast -4,17), tyle tylko, że ile by wtedy wyniósł jego dorobek dolarowy? W sezonie zasadniczym przy value 1,44 by miał 87$, ale ile to wynika przy value 1,57? Zasada proporcji tutaj akurat nie działa. Ktoś coś się orientuje, jak to jest wyliczane, jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tak sobie myśle ze w formule roto w naszej lidze roto 9 jest bez sensu z uwagi na graczy którzy nie dogrywają meczów. Kompletnie nie ma sensu tank ast kosztem wysokiej pozycji w TO ponieważ na średnich niby jest spoko ale przez tankerow / olewusow i tak pts w ostatecznym rachunku będzie mało. Imo powinnismy na roto 8 przejść nie od regionalne od kolejnego sezonu :) Tak mnie naszło w niedzielny poranek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tank asyst ma średni sens faktycznie ale tank strat jak najbardziej. I w tym się akurat uwidacznia wartość Hardena który ma większą wartość niż wynika z rankingu bo jego straty nie mają znaczenia dla wartości roto. Tak samo jak wartości drumma z jego wolnymi dlatego przypisujemy mu odgórnie -3 za wolne.

Natomiast w kwestii przejścia na 8cat uważam żeby byłoby zbytnie ułatwienie bo straciłby na tym gracz Leonarda A sztucznie zyskalby westbrook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2019 o 13:33, bulek napisał:

Natomiast w kwestii przejścia na 8cat uważam żeby byłoby zbytnie ułatwienie bo straciłby na tym gracz Leonarda A sztucznie zyskalby westbrook.

Sam napisałeś na przykładzie Hardena - zastanawiasz się czy robić adj jego value z uwagi na straty. Dlatego pisałem ze imo powinniśmy przejść na roto 8 które samo w sobie wyeliminuje ten problem. Argumentem dla mnie jest to że tank ft to jest świadoma taktyka i olewusy na tę strategię nie wpływają, możesz tankować tov ale bedziesz miał tam 7 pts na koniec sezonu bo ludzie nie dograją 100 meczów. W sensie tylko do tego zmierzałem, a że value graczy się zmieni to wiadomo, Ci któzy mają hight tov pojdą w górę z wyceną a taki KL straci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy punkt pod głosowanie - ja w żadnym wypadku nie zamierzam torpedować różnego rodzaju pomysłów, tylko dlatego, że to do mnie nie przemawia ;)

Swoją drogą jeśli mowa o innowacjach, to może dołożyć np. faule? Je tankować jest znacznie trudniej, bo ktoś może grać 30 min i mieć 2 faule, a ktoś w 10 min złapie ze 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, evitacre napisał:

Tutaj jeszcze nic nie kombinowałem :)

No to nie widzę tam nic godnego KD... :)

Ogólnie nadal nie jestem przekonany do roto i niewykluczone że w którymś momencie będę rezygnował z drużyny, więc nie chcę nowemu ownerowi zostawić gorszego składu niż sam miałem a nie umiałem wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cvbe napisał:

No to nie widzę tam nic godnego KD... :)

Ogólnie nadal nie jestem przekonany do roto i niewykluczone że w którymś momencie będę rezygnował z drużyny, więc nie chcę nowemu ownerowi zostawić gorszego składu niż sam miałem a nie umiałem wykorzystać :)

Weź wyczyść nowemu salary z połamańców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw, jak ktos by nie czul sie na silach zeby grac dalej, czy grac tak zeby dograc chociaz te 780 slotów, niech daje znac, znam troche ludzi spoza srodowiska e-nba , ktorzy w miare powaznie beda grali ( nie znaczy, ze na smierc i zycie, po prostu cos beda robic, wystawiac chociaz zawodnikow, i na pewno beda dogrywac full slotów)

pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2019 o 20:22, wilson44 napisał:

tak btw, jak ktos by nie czul sie na silach zeby grac dalej, czy grac tak zeby dograc chociaz te 780 slotów, niech daje znac, znam troche ludzi spoza srodowiska e-nba , ktorzy w miare powaznie beda grali ( nie znaczy, ze na smierc i zycie, po prostu cos beda robic, wystawiac chociaz zawodnikow, i na pewno beda dogrywac full slotów)

pozdrawiam serdecznie :)

Ty się lepiej na komisza zgłoś bo Bulka wyoutowałeś w temacie o roto 8 i nikt ligi nie ogarnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jakby co.

Po prostu teraz takie warunki że w pracy nie mam czasu a potem są inne sprawy niż siedzenie przy kompie i ogarnianie spraw które de facto mogą jeszcze poczekać.

Niemniej jeśli ktoś by zechciał to ogarniać z chęcią się zrzekne tej funkcji. Mój błąd że ostatecznego salary grajkow nie podałem chociaż na next season. Postaram się do końca tyg wszystko ogarnąć bo wbrew pozorom tego nie ma dużo.

Sorry i za zwłokę i za brak aktywności ale w offseason nie zaglądam zbyt na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.