Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Covington ma 28 lat, świetny kontrakt i zaczął grać w NBA dopiero w wieku 23 lat, więc zostało mu jeszcze sporo dobrego grania - i to byłby niezły ruch (z #11 poszedłby pewnie wysoki), ale Pels przez trzymanie Holidaya nie mają kompletnie co zrobić z #4 pickiem, a posiadanie 9 lat starszych od Ziona graczy (Holiday, Covington) niby jest spoko, ale długoterminowo, to taki sobie pomysł. Jeżeli Griffin liczy, że Zion jako rookie doprowadzi ich do playoffów, to raczej się przeliczy.

Tak, wiem, kultura organizacji, mentoring, bla bla - Pels mają Ziona, więc za dwa lata i tak będą w playoffach, a trochę szkoda rozmieniać assety, z całą sympatią do Covingtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, memento1984 napisał:

Hunter vs Culver - kogo powinni wziac Cavs ? Wydawalo mi sie, ze Hunter.

Ja bym brał Huntera, Cavs mieli taką obronę w zeszłym sezonie, że warto już powoli myśleć o ludziach, którzy powinni być lepsi po bronionej stronie parkietu. Tylko, żę tutaj jeśli chodzi o talent różnice są minimalne.

Coby White miał dzisiaj jakiś niespodziewany workout last minute dla Knicks, ciekawe co kombinują w Nowym Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se myślę, że ten Garland może być świetnym fitem w Pels, jeśli ci zdecydowaliby się na ruszenie Jrue. W zasadzie shooting/scoring Garlanda powinien się przełożyć na ligę. Nie wiem i w sumie chyba nikt nie wie co u niego z playmakingiem, ale mając obok tak dobrych podających jak Lonzo, Zion czy nawet Ingram, ten playmaking staje się w sumie mniej istotny. No w zasadzie Garland wydaje się Pels idealnie pasować, więc mam nadzieję, że nie ruszą tego picku, tylko Jrue za jakieś assety. Trza dać tym Pels ze dwa lata spokoju, szkoda marnować w tym czasie Holidaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Co to w ogóle jest?:) 

 

Chyba mock kilku źródeł, ale dziwne, że nie ma nbadraft.net, którzy rok temu całkiem dobrze przewidzieli kolejność.

 

Ciekawa też rozbieżność między poszedólnymi graczami od 4 picku.

 

Mam nadzieję, że mój ulubiony zawodnik z tego draftu, Rui Hachimura nie trafi do Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, karpik napisał:

Tak se myślę, że ten Garland może być świetnym fitem w Pels, jeśli ci zdecydowaliby się na ruszenie Jrue. 

Jezeli pels rusza jrue to raczej w momencie kiedy pojawia sie pierwsi przegrani wolnej agentury. Wtedy niektore teamy moga byc mocno zdeterminowane zeby wzmocnic sklad. 

9 minut temu, mac napisał:

 

Mam nadzieję, że mój ulubiony zawodnik z tego draftu, Rui Hachimura nie trafi do Spurs.

W koncu ktos kto lubi hachimure:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.