Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.06.2019 o 17:15, january napisał:

Nowy mock od Givony'ego.

 

Utah Jazz - Keldon Johnson

Philadelphia 76ers - Matisse Thybulle

Portland Trail Blazers - KZ Okpala

Cleveland Cavaliers (via Rockets) - Ty Jerome

Brooklyn Nets (via Nuggets) - Luguentz Dort

Golden State Warriors - Eric Paschall

San Antonio Spurs (via Raptors) - Darius Bazley

Milwaukee Bucks - Luka Samanic

wolę żeby Jerome wpadł do Utah, jako hater wszelkiej maści prospectów :P ale pewnie jakby się Johnson ostał to by go nie odpuścili

23 godziny temu, bogans2 napisał:

To wlacz youtube i sie przyjzyj 🙂 Bralbym.

ja też bym brał, co nie zmienia faktu że interesuje mnie twoja wersja yt na której to mu się przyglądałeś, w związku z tym porównaniem do leonarda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2019 o 08:44, spabloo napisał:

Przy takim układzie jak przedstawił Givony, to dostępny byłby Nickeil Alexander-Walker, który nie ma małego wingspanu, a pasuje chyba jeszcze bardziej :). W dzisiejszej NBA trzeba mieć nie tylko shooterów, ale też kreatorów, a jak masz 2 w jednym to już prawie ideał. Oczywiście NAW ideałem nie jest ze względu na atletyzm, ale przez swoją wszechstronność wydaje się, że powinien sobie w NBA poradzić.

No masz racje. NAW tez fajnie wyglada. Ofensywnie "gifted" piwociki i te sprawy. Dobrze rzuca za trzy, moze grac jako pg wiec zawsze jakis bonus. Fajny zawodnik ps. w teorii moze to byc nawet nasz pg of the future, czego nie??

Jezeli polujemy na pozycje nr 2/3 to KZ Okpala moze byc brany jeszcze pod uwage. Lepiej zbudowany i wiekszy zasieg niz NAW. Czyli cos co Weltman lubi.. 

Ciezki wybor powiem. Zobaczymy co sie ostanie

14 minut temu, elwariato napisał:

 

ja też bym brał, co nie zmienia faktu że interesuje mnie twoja wersja yt na której to mu się przyglądałeś, w związku z tym porównaniem do leonarda :)

Najnowsza wersja🙂

Masz tu link

Kwadratowy jak Leonard. Te same przyruchy, mocne wejcia pod kosz. Ten pierwszy jumper z video to jakbym rzut Kawiego widzial.

Potem go jeszcze postudiuje ale gdzies wyczytalem ze z obrona srednio

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2019 o 21:12, bogans2 napisał:

Hachimura wyglada niezle. Jakbym drugiego Kawhiego widzial. Power moves, nawet rzucaja podobnie

Też jestem mega fanem Hachimury i mega mnie dziwi to jak się obsuwa ostatnio w drafcie.

Gość na arenie międzynarodowej przecież już udowodnił swoją wartość, wprowadzając Japonię do MŚ.

Dla mnie to, top3 grajek tego draftu.

Nie miał bym odwagi go brać przed Morantem, a NYK i LAL tez nie powinni go brac, z uwagi że ich picki będą ogromnie ważne przy negocjacjach po ADavisa i nie mogą sobie pozwolić na takowy wybór.

Ale już z 5 na miejscu CAVS już brałbym w ciemno.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, allen napisał:

Przyjmuje zakłady.

Wchodzę z 50zl, ze Charlotte znów wybierze jakiegoś białasa 😂

 

tzn zakład taki:

Cha wybiera gracza o białej karnacji, Ty wygrywasz 50.

Pozostałe kolory skóry wygrywa przeciwnik?

 

jak tak to wchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie teraz NBA mock draft special na ESPN, i jakoś nikt mnie nie kręci w tym roku. Serio, ciężko mi znaleźć gościa do obserwowania. Może warto będzie zobaczyć, co wyrośnie z takiego Moranta lub Barretta (Wojnar nazwał go najlepszym potencjalnym alpha dogiem naboru), ale bez ekscytacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, matek napisał:

Oglądam sobie teraz NBA mock draft special na ESPN, i jakoś nikt mnie nie kręci w tym roku. Serio, ciężko mi znaleźć gościa do obserwowania. Może warto będzie zobaczyć, co wyrośnie z takiego Moranta lub Barretta (Wojnar nazwał go najlepszym potencjalnym alpha dogiem naboru), ale bez ekscytacji. 

Morant to praktycznie jedyny real PG, który jest praktycznie NBA ready. Moim zdaniem MEM powinno potrzymać go z Conleyem min. do ASW, żeby dobrych nawyków od mentora nabrał, ale z drugiej strony MEM mogą taniej wziąć innego vetsa na mentoring. Niemniej chłopak ma potencjał nawet na nowego CP3 - tylko trochę fizyczności musi nabrać. Pewna 2 draftu, być może z perspektywami na lepszą karierę niż przehypowany Zion w NBA.

Pod względem umiejętności czysto koszykarskich, moim faworytem jest Garland - chłopak od lat związany z koszem na najwyższym poziomie, bardzo dobrze trenowany z ogromnym BB IQ. Trochę brakuje fizyczności no i ta kontuzja to jedyne znaki zapytania. Wg mnie warty nawet 3 picku, a 4 to no brainer.

Cobe White to moim zdaniem ma sufit tam, gdzie miał RW podłogę przy podobnym umyśle i gorszej fizyczności - taki trochę jeździec bez głowy w stylu T.Evansa, ale chętnie się pomylę.

Z tymi wszystkimi SG/SF, którzy są wysoko w mockach to każdy ma sporo red flags (jak nie rzut, to defensywa itd.), a widać, że trudno się takim graczom wchodzi dziś do NBA. Zdecydowanie lepiej radzą sobie defensywni specjaliści, którzy z czasem dokładają rzut (lub ofensywni specjaliści) niż overall niby lepsi gracze. Mam wrażenie, że w tym drafcie mamy sporo takich Knoxów, Jacksonów i trochę loteria będzie wśród wybierających ekip. Jak już stawiałbym na Culvera, który może być docelowo bdb 2-3 opcją w PO teamie z względu na swoją defensywę, BB IQ i dosyć dużą różnorodność opcji ofensywnych (dobrze atakuje kosz, ma dobry jumper po koźle (w tym fadeaway), dużo widzi i podaje). Poprawa mechaniki rzutowej oraz dostosowanie fizyczności do NBA, to jego największe wyzwania - powiedzmy sobie szczerze, konkurenci w drafcie mają więcej do poprawy.

Niemniej coś czuję, że więcej "ułożonych" graczy, którzy od razu mogą pełnić rolę pożądanego rolsa w S5 jest na pozycjach PF/C (o nich już sporo tu napisano) oraz SG w dalszej części draftu gdzie taki Hierro ma zadatki na nowego JJ Redicka, Windler na Korvera, a jednym z pewniejszych graczy jest Nick Alexander, którego widzę w roli takiego G. Harrisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

W czym ten Herro przypomina Redicka? Ja gościa nie brałbym nawet w 2 rundzie i generalnie to nie ogarniam co on w ogóle robi w mockach 

Redick to typowe bezwartościowe lazy comp jakich wiele w drafcie, ale nie skreślałbym jednak Herro, po combine spadł u mnie, ale dalej ma bardzo ciekawy skillset, zwłaszcza jak ten draft. 

Kompletnie nieprzewidywalny okaże się ten draft za jakiś czas, główne kryterium oceny tych zawodników (poza Zionem, bo to ~GOAT poziom jeżeli chodzi o bycie prospektem) to powinno być na ile mają potencjał do poprawy swoich mankamentów, np. Hachimura bez dobrych handles i playmakingu, trójki i obrony w wieku 21 lat zdecydowanie nie powinien pojawić się w loterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.