Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Melton gra kiepsko w G-League i przegrywa miejsce w rotacji w Suns (!), to nic by nie dał na starcie sezonu Rockets, to jest sedno. Brown jest ujemnym graczem.

 

1. nie byl tak beznadziejny jak jest teraz w suns

2. anderson z koncowki poprzedniego sezonu > ktokolwiek z lawki rockets obecnie 

Anderson w playoffach był bezużyteczny. I znowu, te ~4 mln teraz i ~6 mln za rok daje kilkadziesiąt milion mniejszego podatku dla Rockets, a o tym january nie wspomniał nawet słowem analizując trade, a to był jego główny cel. 

 

I nie mówimy o jakimś sensownym upgradzie, ale dwóch słabych graczach z bottom 3 NBA teamu. Na ten moment bardzo dobry ruch Rockets. Nawet gdyby ławka była troszkę lepsza, to nie zmieniłoby to wystarczająco wiele, by tyle za to płacić, a czy byłaby - można mieć uzasadnione wątpliwości.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale BMF ja nie oceniam tamtego trejdu....

 

Wskazuje tylko ze obecnie ławka rockets jest tak słaba, ze taki Anderson czy Ariza byliby wzmocnieniem oraz to, ze to jak grają w suns czy gdziekolwiek indziej nie miałoby akurat za dużego wpływu jak miałoby to wyglądać teraz w rockets (użyłem dużego uproszczenia ale mam nadzieje ze rozumiesz).

Kokoskov tak wie co robi z rotacją, że jego 25+mpg player po 1/4 sezonu został wypieprzony :tongue:

 

Prawie tak jak d’antoni z melo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dużo nie zaoszczędzili, a za rok będą zrzucać i tak te umowy, przegrany team pochłonie hajsik. 

I dużo łatwiej będzie zrzucić kontrakt Knighta. A jak się nie uda bez oddawania picków (a Morey tego nie chce robić), to te 4/6 mln różnicy to ok. 10 mln teraz i ponad 20 mln podatku za rok. Fortuna, za 2nd roundera z którego może coś będzie w 2022, a może nie.

Wskazuje tylko ze obecnie ławka rockets jest tak słaba, ze taki Anderson czy Ariza byliby wzmocnieniem oraz to, ze to jak grają w suns czy gdziekolwiek indziej nie miałoby akurat za dużego wpływu jak miałoby to wyglądać teraz w rockets (użyłem dużego uproszczenia ale mam nadzieje ze rozumiesz). 

A ja tylko wskazuję, że "Rockets porąbało z tym tradem" po 20 meczach sezonu, w czasie których gracze których oddali są słabi, to spore nadużycie, i to ignorując fakt ignorowania najważniejszego wątku tamtej wymiany. 

Nie łączyłbym Arizy z Andersonem, jak wyżej.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem od dawna ze trzeba kupic jakiegos sensownego wysokiego na lawke [tak, wiem, salary blablabla podatek blabalbla, ale co mnie to interesuje], teraz wypadl Nene... nie, czekaj, on od 2 lat gra tak zle ze nawet jakby byl to pewnie nic by to nie zmienilo.... i jak ten mlody bialas wchodzi z lawki na centra Rockets to NIE MOGE UWIERZYC W TO CO TERAZ NAPISZE  ale tesknie za Tarikiem Blackiem i Joe Dorseyem OJP ZAWIESIL MI SIE KOMPUTER NA 3 MINUTY

(po odwieszeniu)

ogolnie naprawde sporo kasztanow tam biega po boisku, jak nie ma Paula i Nene i Geen jest teraz kontuzjowany  to naprawde taka fauna że PLK by się nie powstydziła.

 

Zobaczymy co dalej z tego wyjdzie, anyway bycie fanem Houston jest fajne, bo jak ogladasz ich mecze to masz prawdopodobnie najlepszych lokalnych komentatorow w lidze ktorzy nawet jak jest -20  u siebie z jakimiś pionkami to i tak sobie dowcipkują i nabijają z Johna Stocktona. No i nie wiem czy widzieliście ostatnio w Waszyngtonie jak Harden wyskoczył w opaseczce, stylówa 9.5 na 10 jak dla mnie! dziffki szalejo. A, no i legitne triple double! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie mocny zachód - Rakiety kręcą się koło 0.500, a i tak są na przedostatnim miejscu w konferencji. Nieźle tam się rotują.

 

z czego 5 spotkan przegrali,gdy nie bylo cp3,a 2,gdy grali bez hardena. do tego dochodza perturbacje z melo i brak lawki. wychodzi tu raczej slabosc 'rakiet' niz 'niesamowita moc' zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem od dawna ze trzeba kupic jakiegos sensownego wysokiego na lawke [tak, wiem, salary blablabla podatek blabalbla, ale co mnie to interesuje], teraz wypadl Nene... nie, czekaj, on od 2 lat gra tak zle ze nawet jakby byl to pewnie nic by to nie zmienilo.... i jak ten mlody bialas wchodzi z lawki na centra Rockets to NIE MOGE UWIERZYC W TO CO TERAZ NAPISZE  ale tesknie za Tarikiem Blackiem i Joe Dorseyem OJP ZAWIESIL MI SIE KOMPUTER NA 3 MINUTY

 

Dorsey był spoko. Pamiętam ten sezon jak wypadł Howard na prawie cały RS, on grał startera i był świetnym obrońcą, a w ofensywie to tam wiadomo Harden nie takie klocki kreuje do tej pory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są na tym świecie ludzie przeciętni. Są ludzie, którzy się przykładają i są dobrzy w tym co robią. Są liderzy. I wreszcie, jest kasta najwyższa. Zwą ich różnie, trendsetterzy, mistrzowie, nadludzie. Właśnie do tej kasty należy James Broda Harden.

 

Podczas gdy pośledni koszykarze bronią patrząc na atakującego zawodnika, Harden poszedł o krok dalej, i jako pierwszy w historii zaliczył no-look steala, w dodatku tuż po tym jak atakujący sfaulował go!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fbvuhcl8hy4

 

"wy maluczcy patrzcie na tego, kogo kryjecie, ja nie muszę, phi & mem z kotem na wasz wysiłek"

 

Kurtyna. GOAT.  DPOTY. Nasil Yani. MVP do końca kariery.

 

(wielkie szczęście, że akurat trafiłem na ten moment, bo ostatnie 2.5 kwarty meczu obejrzałem w 10 minut, więc wiecie. a na pewno nikt z licznych haterów by tego nie zuploadował nawet gdyby to zobaczył)

 

to co, jakiś fajny hejcik na Jamesa? bo coś ostatnio cieńko wam idzie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem wielokrotnie i jeszcze nie wierze z tej sekwencji ...

 

 

 

ale nabrałes wódy w usta i nic nie mówisz!

jeden nieodpowiedni klik w VLC i ta najlepsza akcja w historii koszykówki przepadłaby pośród milionów innych zwyczajnych zagrań. Ale na szczęście się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są na tym świecie ludzie przeciętni. Są ludzie, którzy się przykładają i są dobrzy w tym co robią. Są liderzy. I wreszcie, jest kasta najwyższa. Zwą ich różnie, trendsetterzy, mistrzowie, nadludzie. Właśnie do tej kasty należy James Broda Harden.

 

Podczas gdy pośledni koszykarze bronią patrząc na atakującego zawodnika, Harden poszedł o krok dalej, i jako pierwszy w historii zaliczył no-look steala, w dodatku tuż po tym jak atakujący sfaulował go!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fbvuhcl8hy4

 

"wy maluczcy patrzcie na tego, kogo kryjecie, ja nie muszę, phi & mem z kotem na wasz wysiłek"

 

Kurtyna. GOAT.  DPOTY. Nasil Yani. MVP do końca kariery.

 

(wielkie szczęście, że akurat trafiłem na ten moment, bo ostatnie 2.5 kwarty meczu obejrzałem w 10 minut, więc wiecie. a na pewno nikt z licznych haterów by tego nie zuploadował nawet gdyby to zobaczył)

 

to co, jakiś fajny hejcik na Jamesa? bo coś ostatnio cieńko wam idzie

Wyszedł steal ale Harden po prostu chciał faulować w niezauważalny dla sędziów sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz co on chcial zrobic

Domyślam się.  W ten sposób nie patrząc nawet na piłkę i sędziego  jakby go lekko zahaczył za rękę sędzia by nie zwrócił uwagi a ze wyszło zbicie to lepiej dla niego.

 

ZA BARDZO SIĘ PODNIECACIE TYM OBIBOKIEM W OBRONIE

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwóch(był trzeci) największych looserów ostatnich lat i musiało to tak się skończył. byłem mega zaskoczony że Houston nie ma najgorszej obrony w NBA jak spojrzałem na drtg. ogólnie jeden trade moze odmienić wszystko ale trochę liga odjeżdża a oni nadal są w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie widzę opcji, żeby w dupie nie byli. Mają w rosterze 5 zawodników, którzy nadają się do gry w koszykówkę na najwyższym poziomie. Ennis, Green czy MCW w innych zespołach mieliby problem, żeby załapać się do rotacji. Brak ławki + zaskakująco wyrównany w tym roku zachód i nie zdziwię się jak będą poza PO.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.