Skocz do zawartości

02.07.2018 -dzień, w którym NBA odrodziła sie na nowo...


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Nuggets tym bardziej, to Nuggets, bez jaj

 

Mimo kontuzji Sapa Nuggets byli o dziada w paski od PO. Teraz musi byc w koncu lepiej (szczegolnie, ze core to ciagle mlodziez ktora powinna sie dalej rozwijac). Niby konferencja jest jeszcze mocniejsza i tacy LAL musza wejsc do PO, ale imho pierwsi do odstrzalu beda Spurs (w koncu) i Brazzers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo kontuzji Sapa Nuggets byli o dziada w paski od PO. Teraz musi byc w koncu lepiej (szczegolnie, ze core to ciagle mlodziez ktora powinna sie dalej rozwijac). Niby konferencja jest jeszcze mocniejsza i tacy LAL musza wejsc do PO, ale imho pierwsi do odstrzalu beda Spurs (w koncu) i Brazzers.

ja się tylko odnosiłem do tych 6ciu ekip z szansami na schedę po Houston, nie ma tam Nuggets i raczej jeszcze trochę nie będzie

 

6-8 seed jak zwykle, to nasz cel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tylko odnosiłem do tych 6ciu ekip z szansami na schedę po Houston, nie ma tam Nuggets i raczej jeszcze trochę nie będzie

 

6-8 seed jak zwykle, to nasz cel

Jak Sap odpali tak jak mial odpalic + mlodziez sie rozwinie + Porter nie okaze sie przezlamasem (+szalony Mike dostanie zapasci i zmieni sie trener) to spokojnie moga powalczyc.

 

Na dzis kazdy pretendent z zachodu musi spelnic x warunkow aby wbic na 2gie miejsce - dlatego uwazam, ze Nuggets nie sa bez szans (choc wiadomo, ze to schizofreniczny team i bedzie albo bardzo dobrze, albo bardzo zle - a zapewne przeplatanka dwoch skrajnosci w trakcie sezonu).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się szukać, ale na reddicie co raz były wpisy o wysokiej oglądalności.

 

co do łojenia od lat, to raptem zrobili b2b, a i to pewnie dzięki temu, że w każdym z tych sezonów połamała się gwiazda ich najgroźniejszego przeciwnika.

 

TBH dziś na mnie większe wrażenie zrobiła wieść o Rondo niż Cousinsie. wydaje mi się, że warriors są już przeceniani, jak im idzie to jest wszystko pięknie, ale gdy ktoś rzuca rękawicę to gra nie jest już taka płynna. teraz tylko czekać jak zaczną wychodzić jakieś brudy z szatni, a Green z DC przejdą do historii dostając double T za krzyczenie na siebie nawzajem.

strasznie deprecjonujesz gsw. Dobrze wiesz, ze nie wygrali tych serii bo prawdopodobnie ktoś tam sie skontuzjowal. Od 4 lat grają w finałach, trzy razy wygrali mistrzostwo. A jak nie wygrali mistrzostwa (które bardziej przegrali w głowach) to wygrali 73 spotkań w regularze. Stwierdzenie, ze „łoją od lat” nie jest nadużyciem.

O szatni/głowach pisałem w pierwszym poście. Moim zdaniem jest to całkiem prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nVYeMSUq8GI1-0Qe9E3lgT5jjT0LMFP4brLt_oOefJg/htmlview

 

Według tego aktualnie Denver 5 

 

No i trzeba pamiętać o ujemnym bilansie LeBrona z Denver ;)

 

komuś kto to robił wyszło, że Nuggets będą 11 obroną ligi... nie napisali tylko w której galaktyce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na podstawie statow zwykłych, wiec bez dodatku umiejętności Malone + w tym live prediction tacy Rockets są bez Clinta etc.

 

Na tym Zachodzie zrobienie Playoffow będzie sukcesem, ale no z wiekiem i rozwojem core’u + nadzieja na lepszego Sapa chyba trzeba tego oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.GSW

2.Rockets

3.Utah

4.Thunder

5.Lakers

6.Denver

7.Minnesota

8. <---- tutaj można wstawić kogoś z Dallas, NOP, Portland, Spurs. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niestety po sezonie

 

nie lubie cousinsa za to, czemu? bo podobno siedzial w domu, nikt nie dzwonil bo wszyscy czekaja na lebrona, spanikowal, sam jego agent zadzwonil do gsw, gsw nawet o nim nie mysleli, sami byli w szoku, szybko to przyklepali

 

baynes, mcdremont, tolliver

 

wszyscy zarabaiaja tyle samo prawie, to jest chore

 

przeciez jakby to byl trejd do wizards, to bysmy mowili o power switchu na wschodzie

 

rozumiem ze gosc jest po achillesie ale nie ma 35 lat, ma skillset i mentalnosc zabojcy

 

jak lakers nie odpierdola jakiegos podpisania dwighta trejdu po kawhi i kemby walkera to niestety mamy juz po sezonie

 

a zapowiadalo sie ze moze sie zrobic w koncu fajna konkurencja dla gsw

 

kto ucierpial najbardziej? Chris Paul, dla niego to juz koniec, jedyna szansa na wycieczke do finalow odplynela w tym roku a teraz juz sie wszystko zamknelo

 

smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kto ucierpial najbardziej? Chris Paul, dla niego to juz koniec, jedyna szansa na wycieczke do finalow odplynela w tym roku a teraz juz sie wszystko zamknelo

 

 

A przepraszam bardzo, a kto jemu zabronił kontraktu ala Kuzyn, i iść do GSW skoro w opinii fachowcow tego forum spać nie może, i nie uśnie dopoki doputy nie zdobędzie mistrzostwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doceniacie Rockets jednak.

 

A dlaczego mielibyśmy ich teraz doceniać? Miejsca na ruchy nie ma, motywacji Paula, który dostał maxa, i Hardena, który wreszcie zgarnął MVP, już aż takiej nie ma, do tego odszedł Capela, więc pod koszem mają gorszą sytuację niż 3/4 ligi, do tego jak nie było, tak dalej nie ma PF z prawdziwego zdarzenia. 

 

 

Ja się tylko zastanawiam, dlaczego w lidze nie powstał drugi klub podobny do Warriors. Dlaczego kilku graczy się nie skrzyknęło na 2-3 sezony, by odebrać mniejszą gażę, ale doprowadzić do powstania drugiego tak mocnego teamu. Jak widać mało komu w tej lidze zależy na pierścieniach i liczy się większy wpis na czeku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja się tylko zastanawiam, dlaczego w lidze nie powstał drugi klub podobny do Warriors. Dlaczego kilku graczy się nie skrzyknęło na 2-3 sezony, by odebrać mniejszą gażę, ale doprowadzić do powstania drugiego tak mocnego teamu. Jak widać mało komu w tej lidze zależy na pierścieniach i liczy się większy wpis na czeku. 

nie wiem czy zdajesz sobie sprawe.. ale właściwie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie które na początku zadałeś.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie bierzecie j3szcze chyba jednej rz3czy pod uwage. Ten caly wlasciciel gsw, siedzi w zaglebiu technologicznym i biotech. Wam sie wydaje, ze goscie jak curry, durant, klay czy green biora paycuty, a oni robia "inwestycje" w jakies spolki-prostytutki. Zaoszczedzaja kasy za gigantyczne kary ktore by musial lacob placic do nba, a kaska leci pod stolem. Struktura zeby sie ukryc przed nba banalnie prosta. Nba wogole ma jakies COI laws? Zyjac w us tyle lat i zarabiajac na zycie w sektorze biotech i widzac mase tego typu naduzyc, Nawet nie mam pojecia jakby nba miala to egzekwowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie bierzecie j3szcze chyba jednej rz3czy pod uwage. Ten caly wlasciciel gsw, siedzi w zaglebiu technologicznym i biotech. Wam sie wydaje, ze goscie jak curry, durant, klay czy green biora paycuty, a oni robia "inwestycje" w jakies spolki-prostytutki. Zaoszczedzaja kasy za gigantyczne kary ktore by musial lacob placic do nba, a kaska leci pod stolem. Struktura zeby sie ukryc przed nba banalnie prosta. Nba wogole ma jakies COI laws? Zyjac w us tyle lat i zarabiajac na zycie w sektorze biotech i widzac mase tego typu naduzyc, Nawet nie mam pojecia jakby nba miala to egzekwowac.

Hmmm, ale przecież Lakersi są bardzo niedaleko i też siedzą w 'zaglebiu technologicznym'. I oni nic pod stołem nie teges? Żadnych "inwestycji"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie bierzecie j3szcze chyba jednej rz3czy pod uwage. Ten caly wlasciciel gsw, siedzi w zaglebiu technologicznym i biotech. Wam sie wydaje, ze goscie jak curry, durant, klay czy green biora paycuty, a oni robia "inwestycje" w jakies spolki-prostytutki. Zaoszczedzaja kasy za gigantyczne kary ktore by musial lacob placic do nba, a kaska leci pod stolem. Struktura zeby sie ukryc przed nba banalnie prosta. Nba wogole ma jakies COI laws? Zyjac w us tyle lat i zarabiajac na zycie w sektorze biotech i widzac mase tego typu naduzyc, Nawet nie mam pojecia jakby nba miala to egzekwowac.

 

comment_s5QKXsTaVQ3c7Wmb3eHZ8RrFyNxF8GzH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, memento to napisał jakby tylko wlasciciele Warriors działali w biznesie i mogli załatwić dojścia do inwestycji a inni właściciele byli nauczycielami w szkołach albo kelnerami. 

 

Sacramento też jest blisko Silicon VAlley, Vivek jest właścicielem przejebanej firmy działającej w sektorze IT i pewnie zna sporo biznesowej śmietanki tamtej okolicy a jakoś nie słychać żeby jakoś ziomeczki ciągneli do Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.