Skocz do zawartości

02.07.2018 -dzień, w którym NBA odrodziła sie na nowo...


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Był przypisywany, ale w momencie jak Rondo sypią 9M, to nikt nawet nie myslal o nimw Lakers za 5M. Nie chodzi o to, gdzie przeszedl, ale za ile. Realnie nie był oto możliwe. co innego jak LeBron schodzi 5-10M w Miami, a co innego jak ktos taki podpisuje za 5M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron zaczął tworzyć 5-all star teamy? Liczysz jak rozumiem z James Jonesem i Mikiem Millerem?

ja wiem że jest moda na wybielanie, wybaczanie i tłumaczenie wszystkiego co robił/robi James

Rozumiem twoja potrzebę bycia ze stadem i wpasowaniem się w narrację większości

 

Ja takiej potrzeby nie mam

Był przypisywany, ale w momencie jak Rondo sypią 9M, to nikt nawet nie myslal o nimw Lakers za 5M. Nie chodzi o to, gdzie przeszedl, ale za ile. Realnie nie był oto możliwe. co innego jak LeBron schodzi 5-10M w Miami, a co innego jak ktos taki podpisuje za 5M.

odpowiedzią na twój post jest Achilles

Z Lakers były plotki i nic poza tym, a co z pozostałymi 29 klubami? Słyszałeś cokolwiek? Nikt po legitnego all stara przez 2.5 dnia nie wyciągnął rąk, zrobili to warriors i zgarnęli pulę

Dcm maxrok żeby pokazać czy wart jest poważnych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że jest moda na wybielanie, wybaczanie i tłumaczenie wszystkiego co robił/robi James

Rozumiem twoja potrzebę bycia ze stadem i wpasowaniem się w narrację większości

 

Ja takiej potrzeby nie mam

 

 

Widać. Masz potrzebę wrzucania na Lebrona przy każdej okazji. Jak dziecko z gimnazjum co jest "kibicem Barcelony" i "nienawidzi" Cristiano Ronaldo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze DMC nie zagra od poczatku sezonu to moze by 80 winow zaatakowali.

Ech dobrze ze dokupilem Golf Channel do pakietu bo na NBA nie ma co liczyc w przyszlym sezonie. Wschod bez Lebrona i polowa zespolow tankuje. Zachod Rockets slabna, Gsw sie wzmocnili. Nikt z pozostalych nie zrobi takiego progresu by zagrozic Golden. Lakers z Lebronem i nawet KL to za malo. Nie bedzie zadnych emocji w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko niech NBA pozwoli grać dwiema piłkami i powinno być dobrze :D Jak oni myślą to wszystko pogodzić? Czyżby pozycja Klaya zostanie nieco pomniejszona żeby Demarcus nie był obrażony i atmosfera nie padła?

Trochę słabo dla ligi bo tworzy się dysproporcja. Już przed tym transferem GW byli trudni do ogrania. Demarcusa już bardziej spodziewałem się w Lakers.

Na dzień dzisiejszy przed następnymi transferami nie bardzo wiem kto mógłby ewentualnie wygrać z Warriors w finale ligi albo finale zachodniej konferencji. Jeśli Warriors się wzajemnie nie pozagryzają, Demarcus nie odstawi im jakiegoś numeru albo nie będzie plagi kontuzji to raczej marnie widzę szanse pozostałych ekip. Przynajmniej przy tym rosterze jakie mamy obecnie. Chyba trochę co innego kiedy liga staje się ligą jednej drużyny i są to Bullsi lat 90-tych a co innego kiedy Warriors obecnie z przeładowanym składem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szybko kończysz oglądanie nba. Wczesna wiosna.

Ale do tego ostatnio jesteś przyzwyczajony ....

niczego nie kończę, tyle, że jak chcę sobie pooglądać składy z kosmosu wypaczające jakąkolwiek sportową rywalizację i zdrowy rozsądek, to sobie odpalam 2k

 

a co do wiosny, to nie martw się... od tego sezonu łowimy wspólnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym treningu i gali KSW z Grennem w szatni go wyjebią :] 

 

Easy...

 

A na poważnie: teraz Kerr będzie mógł pokazać jak z niego kozak, bo trzymanie Curry'ego za kolano i mówienie mu jaki jest fajny to jedno, ale taki dzban jak Boogie to inna para kaloszy i nerwowe wertowanie podręcznika od Jacksona i Popa. Jak ogarnie linkę pomiędzy uszami DeMarcusa, to będzie mógł pokazać palec Stevensowi, który nie chciał tego kloca w pobliżu Bostonu i krzyknąć "da się?"  

 

Wpasowanie jego leniwej dupy do drużyny nie krzywdząc przy tym innych (będą wymówi, że gra tak dużo, bo inni odpoczywają + musi się zgrać) będzie zajebistym wyzwaniem i wmówienie mu, że stoi jako 4/5 w kolejce po piłkę to będzie wyczyn. 

 

Dla wszystkich co bóldupią o ten ruch: widocznie Pelicans nie przedstawili mu odpowiedniej oferty, tak jak inne zespoły w obawie o jego zdrowie/grę po kontuzji i  wpływ na szatnię.

 

GSW nie mieli nic do stracenia i mogą go sobie sprawdzić i spróbować go ułożyć. Jak wybierasz ludzi do meczu klasowego to bierzesz najlepszych, a nie dzieciaka z nadwagą i w okularach, który za trzy lata zastrzeli cię z glocka na korytarzu. 

 

Dla niego samego to może być (kolejna) szansa na ogarniecie dupy, zdobycie pierścienia i podbicie swojej wartości w przyszłym off-season i zgarniecie dobrych dolarów. 

 

Albo rozsadzi ich od środka i każdy będzie zadowolony :] 

 

Teoretycznie wygranymi tej decyzji są Pelicans, którzy nie wjebali się w jego kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nasz kochany Kuzynek to jest tak naprawdę koń trojański, który rozwali GSW od środka?

:)

Dokladnie. Bardziej mnie zdziwi jak ten kasztan da GSW nowa jakosc (bo w sumie jak?) niz jak bedzie jedna z przyczyn jakiegos historycznego collapse'u (bo nie wiem czy druzynie dla ktorej najwiekszym zagrozeniem jest "zmeczenie materialu" potrzebny jest akurat TAKI impuls).

 

Dramatyczna nazwa tematu tez dziwna patrzac na FA dwa lata temu :)

 

Generalnie bedzie sie dzialo. GSW Monstarz vs LeBron's meme team. Jakby jakims cudem trolle z LA cos pograly w takim pojedynku to jest gotowy material na film. Chris Tucker juz sie cieszy na role Lance'a!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers są nadal słabsi niż Houston czy OKC więc pewnie by nie pograli za bardzo. A nawet jeśli to dostaliby szybkie 4-1 i na ryby. GSW zamyka grę przed sezonem po raz kolejny, damn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

RESULTS:

 

Of 86 athletes screened, 62 met inclusion criteria including 25 NBA, 32 NFL, and 5 MLB players. Nineteen (30.6%) professional athletes with an isolated Achilles tendon rupture treated surgically were unable to return to play. Among athletes who successfully returned to play, game participation averaged 75.4% ( P < .001) and 81.9% ( P = .002) of the total games played the season before injury at 1 and 2 years postoperatively, respectively. Play time was significantly decreased and athletes performed significantly worse compared with preoperative levels at 1 and 2 years after injury ( P < .001). When players were compared with matched controls, an Achilles tendon rupture resulted in fewer games played ( P < .001), decreased play time ( P = .025), and worse performance statistics ( P < .001) at 1 year but not 2 years postoperatively ( P > .05). When individual sports were compared, NBA players were most significantly affected, experiencing significant decreases in games played, play time, and performance.

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28644678 - badania na 86 zawodnikach zawowodywch lig, którzy doznali zerwania achillesa. Chyba nie trzeba tłumaczyć na polski.

 

Nie jest taki ruch, który rzeczywiście zapieczętował by Warriorsom mistrzostwo, jak się większości wydaje. Trzeba przeanalizować z jakimi problemami borykają się zawodnicy po zerwanym achillesie. 

 

Gdzieś czytałem doniesienia, że Cousinsowi nikt nie chciał dać jakiegoś większego kontraktu niż te 5 Mln. Nie dziwi mnie to, zważywszy jak mały procent zawodników wrócił do formy sprzed takiej kontuzji.

 

https://www.sbnation.com/nba/2018/1/27/16940178/demarcus-cousins-achilles-injury-golden-state-warriors-this-is-the-worst

 

Elton Brand, myślę, że podobny zawodnik, ten sam wiek i ta sama kontuzja:

Przed kontuzją: 9 sezonów, notując średnią 20 pkt/10 zbiórek

Po kontuzji: nigdy nie wrócił do tych samych liczb, w sezonie 2010-11 notował 15 pkt/8zb

W dodatku w wywadzie powiedział to:

 

 

 

I didn’t have the same explosiveness that I had. I regained and then I relost it. I didn’t have it. I had to change my game a little bit where I jumped off two feet and I was a little bit slower. - Elton Brand

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie można mieć do GSW pretensji, że część ludzi schowała ego do kieszeni i w odpowienim momencie godziła się na paycuty.

Curry długo grał za 11 baniek na rok - to pierwsze extension przez kontuzje kostki było wyjątkowo korzystne i pozwoliło na zbudowanie świetnego zespołu.

 

Polewke mam jak ludzie z Boogiego robią rolesa, bo miał rozjebanego Achillesa... gość robił 25/13/5/1,5/1,5 - myślę, że nawet ograniczając mu liczbę rzutów to w takim towarzystwie jakie ma w GSW teraz zrobi sobie pod 20/8/4 na kozackich procentach - jeśli tylko dostanie odpowiednią ilość minut. Fajny mi roles. W takim zespole wszystko się zmienia, jesteś w CY, musisz trzymac buzie na kłódkę, zeby nie spi*****ić chemii, bo jak cie zwolnią, to ciężko będzie potem dostać robotę za dobre pieniądze.

 

Boogie w GSW nawet po rozje***ym achillesie to jakas totalna abstrakcja. 

Na razie LeBron w Lakers wygląda na farewell LeBron w big markecie, LeBron, który pogodził się już z tym, że więcej miśków nie ugra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.