Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana miedzy GSW a Bucks, z racji tego ze biorą w niej udział tez piki draftowe to tez pisze:

 

Do GSW leci: WC Stein + Warren

 

Do Bucks: Favors + Barns + pi, GSW + pik Philadelphia 2019

 

Tizz juz potwierdził na yahoo wiec można klepać czym prędzej - a jak sie pokaże to da swoje błogosławieństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana miedzy GSW a Bucks, z racji tego ze biorą w niej udział tez piki draftowe to tez pisze:

 

Do GSW leci: WC Stein + Warren

 

Do Bucks: Favors + Barns + pi, GSW + pik Philadelphia 2019

 

Tizz juz potwierdził na yahoo wiec można klepać czym prędzej - a jak sie pokaże to da swoje błogosławieństwo.

zgadza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks ban do 23.01

 

Anthony Davis 25 78 Blake Griffin 29 55.1 DeMar DeRozan 29 51.5 Darren Collison 31 41.25 Jamal Murray 21 39.45 Zach LaVine 23 36.5 Serge Ibaka 29 35.9 Joe Harris 27 27.1 Nemanja Bjelica 30 23.5 Jeff Green 32 25.75 Rodney McGruder 27 17.8 Jaron Blossomgame 25 15 Jalen Brunson 22 15

 

Salary: 461,85

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z T_omko - z Fbx3 - jest w niej komisarzem.

 

Sytuacja wyglada tak ze Matek nikogo nie powinien dostać, dopiero jak Krzemo wywali Garrett wowczas możesz mu go dopisać jak bedzie Matek dalej chciał mieć go w składzie.

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z T_omko - z Fbx3 - jest w niej komisarzem.

 

Sytuacja wyglada tak ze Matek nikogo nie powinien dostać, dopiero jak Krzemo wywali Garrett wowczas możesz mu go dopisać jak bedzie Matek dalej chciał mieć go w składzie.

No tak, z tym że to po częsci byłaby moja wina bo teoretycznie powinienem sprawdzać to codziennie, ale wciągnęły mnie święta. Wobec tego to by była podwójna kara za jedno przewinienie. Propozycja z przyznaniem Donte byłaby rozsądniejsza. Z tym że nadal nie wiem jak z regulaminem w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, z tym że to po częsci byłaby moja wina bo teoretycznie powinienem sprawdzać to codziennie, ale wciągnęły mnie święta. Wobec tego to by była podwójna kara za jedno przewinienie. Propozycja z przyznaniem Donte byłaby rozsądniejsza. Z tym że nadal nie wiem jak z regulaminem w tym wypadku.

Cvbe to nie Twoja wina a Matka - Niestety przekroczył salary.

 

Dla mnie Matek powinien mieć wolny slot. Tak jak to sie dzieje np w Fbx3 w takiej sytuacji.

 

Nie wyobrażam sobie sytuacji ze niby dajemy mu teraz szanse na wybór grajka ze wszystkich dostępnych - to niestety brzmi śmiesznie.

Jaki Donte? Ten, którego ma Benon? To taka sama sytuacja, jak z Temple.

 

Tak o tego mi chodziło ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że mam wrócić do stanu sprzed przekroczenia, którego nie sposób osiągnąć, bo lista moich poprzednich graczy jest w innych zespołach i byłbym dodatkowo pokarany, ale że masz osobisty interes, żeby mnie dodatkowo udupić, więc nie dziwi taka aktywność w temacie :) 

 

Ja tam nie czuje się niczemu winny, podobnie jak nie winię cvbe. Nie ogarnąłem salary po wymianie, tyle. To błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak - czekam jeszcze na odpowiedź jednego z Komiszów na temat tej sytuacji. Póki co usuwam ze składu Matka Craiga, tak aby dzisiaj nim nie zagrał. Jeśli dostanę rozsądną propozycję rozwiązania to ją wcielę w życie, jeśli nie - Matek otrzyma ostatniego dostępnego zawodnika, który był u niego w składzie a zmieści się w salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, niezupełnie matek może sobie wybrać zawodnika, bo to czasem większy atut niż powrót do składu wyoutowanego zawodnika. Takim sposobem stworzymy precedens - przy następnym banie taka osoba również się może tego domagać ;)

 

Rozsądne wyjście to albo wolny slot, albo Okafor, który został wywalony przy pobraniu Temple. Notabene Okafor nie powinien mieć salary 15, abo rozegrał 28 meczy tylko, ale to jest mój błąd, wynikający z niedopracowanego do końca systemu obliczania salary.

 

Moja propozycja to Okafor do czasu wywalenia przez Krzema Temple. Craig nie wiem czy kiedykolwiek był w składzie Matka, więc nie, tu jestem przeciw.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.