Skocz do zawartości

[04/05] FBL #3 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Stormile mam do ciebie pytanie. Czy Divac jeśli wygra naszą lige to awansuje do FBL2 czy zostanie w 3 lidze?

Moim zdaniem nie powinein ponieważ nie zasłużył i sądze że większość osób w naszej lidze też tak myśli. Może sie on usprawiedliwiać, że zapomniał hasła ale można uznać że olewa sobie lige. Na dodatek myśli że jest geniuszem FBL bo prowadzi w lidze, kiedy to komputer za niego wszystko robi. Ja nie wiem jak mo żna być skończonym kretynem (sorki, ale nie mogłem sie oprzeć) i zapomnieć hasła. Jak ktoś sądzi podobnie lub co gorsza inaczej to niech powie to w swoich kolejnych postach. Prosze o to aby ludzie z FBL3 powiedzieli co o tym sądzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co napisal Peter, ma sens, ale jeszcze za wczesnie, by o tym debatowac. Wlasciwie to wyzsza liga ma byc premia za jakas aktywnosc, wykazanie sie, dobra gre, a Divac zwyczajnie rzecz biorac nie gra... Ale jeszcze wiele wody w Wisle uplynie zanim bedzie koniec sezonu, wiec mozliwe, ze nie trzeba bedzie sie w ogole nad tym zastanawiac. Szkoda, ze kolejny czlowiek olal sprawe, mianowicie wlasciciel druzyny Guilianova. :?

 

Policzylem sobie srednie dla naszych wszystkich druzyn. A skoro to juz zrobilem, to wrzuce rowniez tutaj. Jest to stan na 27 listopada, czyli po meczach z dnia poprzedniego. Stromile pewnie dzis lub jutro wrzuci wyniki tygodniowe, a ja daje ogolne.

 

Podaje w kolejnosci: druzyna, ilosc fantasy points, liczba rozegranych meczow, srednia fp. Uszeregowalem wedlug sredniej.

 

dynamity - 8175, 95, 86,05

kabe - 8469, 99, 85,54

mjteam - 7119, 91, 78,23

peter - 7212, 93, 77,54

twism - 7442, 97, 76,72

lalakers - 7214, 98, 73,61

dyniu - 6709, 95, 70,62

qteam - 7678, 110, 69,8

lakers - 7116, 111, 64,10

giulia - 5007, 96, 52,15

wolves - 4536, 98, 46,28

 

Srednia ilosc rozegranych meczow to 98,45, niech bedzie 98. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty Peter głupi jesteś :evil: :!: :!: :!:

To miała być niespodzianka !!! :twisted: 8) :lol::lol::lol:

 

Każdy tak myśli, bo to jest FBL, jak ktoś chce sobie pograć z komputerem, to włącza NBA Live i tam sobie może managerować.....

 

Tutaj grają ludzie, a nie komputer !! za co miąłby Dvac avansować ?? Za założenie konta ??

 

Poza tym nie ma sie narazie co przejmować .... Jeszcze nie awansował :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to znaczenie czy mam hasło czy nie? Przecież i tak nie muszę nic zmieniać w swojej drużynie, bo prowadzę w lidze. Mam jakistam skład, który punktuje i nie rozumiem czemu mnie chcecie wywalić. Jakbym wam nie powiedział ze nie mam hasła to byscie wcale nie wiedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Dobra, gdybyś wybrał ten skład SAM, to OK, ale wybrał ci go KOMPUTER - Aplet, nie ty, nawet nie wg. twojego rankingu, ale wg. rankingu yahoo :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Przyfarciłeś: 1pick, Nash - po któtrym nikt takiej gry sie nie spodziwał .... Kutrt Thomas, który narazie gra jednen z lepszych sezonów w karierze, K.Mart, po którym wszyscy spodziewali się raczej spadku niż wzrostu formy bez Kidda..... Ray Allen gra sezon życia..... Nie wiem, jak się tak fuksi, ale ....

 

Odnośnie zmian - zdaje się, że na benczu siedzi ktoś, kto ma wiekszą srednią fppg, niż A.Miller :lol:

 

A tak wogóle, to doganiam Cię 8) Szak liczył bez dzisiejszego dnia.... a mi doszło od 8 graczy średnio 93fp 8)

 

 

P.S Stromile - czekamy na podsumowanie tygodnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Divac, nie chodzi o to, ze sie nie chcesz wymieniac, ale wyzsza liga oznacza bardziej zaawnsowanych i powaznych graczy. Ty jestes niepowazny, bo zapomniales takiego czegos jak haslo. I bardzo latwo by sie bylo poznac, czy grasz czy nie, bo bys mial tone zaleglych propozycji wymian, ktorych nie mialbys mozliwosci odrzucic w systemie i posypalyby sie skargi, ze trafil sie ktos nieaktywny. To gwoli wyjasnienia. Nie mam nic do tego, ze moglbys sie nie chciec wymieniac albo ze komp ci wybral graczy. Ja tez odpowiadam tylko za swoje pierwsze 4 wybory, reszta to komp, choc skladem zarzadzam.

 

Druga rzecz, KaBe, wyniki sa najnowsze, na dzis dzien, razem z tym, co sie odbylo w NBA minionej nocy. Pamietaj, ze jest roznica czasu, stad mecze rozegrane 26 listopada to sa wlasnie te, ktorych wyniki ogladasz dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Divac nie powinien być wpuszczony do FBL#2 ale i tak coś czuję, że nie awansuje, bo jednak trochę meczy jego zawodnicy nie rozegrają :) A pozatym jkaby Divac mógł dostać się do składu to by go rozwalił znając jego wiedzę o NBA :lol: i wtedy bankowo by nie wygrał :) Mi chciał oddać KG i Pierce'a prawie za darmo :lol: gratulacje :lol:

 

wyzsza liga oznacza bardziej zaawnsowanych i powaznych graczy.

No właśnie. Divac jest na tyle niedojrzały, że nie można poważnie z nim grać. KG obiecał 3 lub 4 innym graczom. Mi powiedział, że na 1000%, KaBe na 100% i innym podpobnie. Czy to jest poważne? Tutaj to jest 3cia liga, można zrozumieć, że trafią się jakieś niepoważne małolaty, ale w FBL#2 będzie to już conajmniej denerwujące.

 

Proponuję wprowadzić, wzorem NBA, limit wieku wstępu do ligi :) powiedzmy 18 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz, KaBe, wyniki sa najnowsze, na dzis dzien, razem z tym, co sie odbylo w NBA minionej nocy. Pamietaj, ze jest roznica czasu, stad mecze rozegrane 26 listopada to sa wlasnie te, ktorych wyniki ogladasz dzis.

Aha sorki, nie popatrzyłem na datę, tylko na to, że napisałeś WCZORAJ i myślałem, ze np. liczyłeś wczoraj wieczorkiem ..... :)

 

Ale i tak dogonię Divaca :D

 

 

 

Poponuję wprowadzić, wzorem NBA, limit wieku wstępu do ligi :) powiedzmy 18 lat :)

A co nie możesz znieść, że przegrywasz z młodszymi ??? :twisted:

Od przyszłego roku proponuję wprowadzić 17lat .... nie pytajcie czemu :roll: :wink: Poza tym jak sprawdzisz ??? Legitke trzeba będzie wysłać ? :P

 

Może poprostu - brać do ligi ludzi, którzy mają przynajmniej 6th mana na forum i widać, że nie olewają ..... raz na miesiąc sie pojawi jakis użytkownik i juz..... wielki gracz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz KaBe za rok w FBL#3, to bedziesz mogl tu wprowadzac swoje zasady (jak ci Stromile pozwoli). :) Limit wieku nie sluzylby twojej sprawie, bo od kogo bys wyludzal tych wszystkich graczy? :lol: Dowiedzialem sie od tajnego informatora, ze w FBL#2 nie bylo dotad ZADNEGO trejdu, wiec nie wiem, po sie tam pchasz. Co bys ty tam robil? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no bez przesady :evil: :evil: :evil:

 

Dyniu nie narzekaj, bo twój Jermaine O'Neal był kontuzjowany, teraz 35gier zawieszenia i wogóle :? Naszczęście się go pozbyłem :D:D:D:D

 

Poprostu lepiej wybiorę w drafcie .... Już wiem duzo więcej co i jak w tej grze 8)

 

No a trejdy - normalna rzecz .... Pietras sobie polepszyc chciał skład, sam mi zaproponował, ale nie wyszło (jemu :twisted:) to na dobre :wink:

Lakers tez był spragniony - nie miał żadnego SFa (Artest, Tim 20fppg thomas), a teraz juz ma :)

A tak wogóle to nie wiem o co chodzi :shock: :shock: :shock:

 

w FBL#2 nie było trejdów.... bo nie ma tam mnie 8) Natomiast w FBL#1 już było całkem sporo - nieprawdaż ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaBe powiem ci jedno: K. Martin gra wręcz fatalnie. Mało zbiera, nie zdobywa punktów i zaden mam z niego pozytek. Z Allena mam za to rzeczywiście spory pożytek, natomiast K. Thomas też nie jest imponujący. Wszystko KG i Nash.

 

A z tym hasłem to nie wyzywajcie mnie ze jestem kretynem bo zapomniałem hasła. Powiem wam ze założylem se NOWE konto, hasło i login ZAPISAŁEM i też NIE CHCIAŁO wejść. Nie wiem jakim cudem, ale mówię całkiem poważnie, nie mogłem dostać się na swoje konto. A hasło zawsze daję identyczne albo podobne i próbując ze 100 razy bym na pewno "zgadł"

 

Być może ja zawaliłem, a być może nie mogę wejść z przyczyn niezależnych ode mnie.

 

P.S. Fajnie że prowadzę :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym hasłem to nie wyzywajcie mnie ze jestem kretynem bo zapomniałem hasła. Powiem wam ze założylem se NOWE konto, hasło i login ZAPISAŁEM i też NIE CHCIAŁO wejść.

No to chyba wszystko tlumaczy. Wyglada na to, ze nie zapomniales hasla, tylko po prostu nie wiesz, co gdzie wpisywac. Angielski jako tako znasz? Probowales chociaz tych moich wskazowek, kiedy ci pisalem, gdzie sie klika, zeby sie zalogowac? To, co napisales, to gorzej niz zapomnienie hasla... :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mamy dzisiaj kolejną sobotę , czas na kolejną klasyfikację minionego tygodnia FBL #3.

 

Tydzień 4 (20 - 26 XI 2004r.):

  • KaBe - 85,0 fp ( 33 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • Divac - 84,4 fp ( 29 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • Szak - 78,2 fp ( 26 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • Peter - 75,0 fp ( 27 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • Dyniu - 73,9 fp ( 25 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • P!3TR45 - 66,3 fp ( 30 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • Air MJ - 66,1 fp ( 32 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • Qba - 64,3 fp ( 29 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • MastaKilla - 63,6 fp ( 31 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • Guilers - 55,8 fp ( 31 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]
  • Antek_15 - 52,0 fp ( 30 meczy )[/*:m:8w3uq2xk]

Graczem Kolejki w FBL #3 został: KaBe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Divac Gate"

 

Sytuacja faktycznie troszkę kłopotliwa. W wielu ligach już brałem udział, ale takiej parodii jeszcze nie było :lol:

 

Powiem szczerze, że nie wiem co zrobić.

 

Z jednej strony - faktycznie, zasługa Divaca w tam gdzie jest teraz jest właściwa żadna (żeby chociaż miał tego Pre-Ranka, ale nawet tego nie było).

 

Z drugiej jednak strony - ja nie odbieram jednak jakoby olewał zupełnie ligę. Gdyby tak było, nie było tu jego postów, nie bylo by jego pytań do mnie czy mogę (a nie mogę) kierować zdalnie jego teamem. Facet chyba chce, ale najwyraźniej nie może :lol:

 

Uważam, że najrozsądniej byłoby przeprowadzić referendum w tej sprawie pod koniec sezonu (bo nie jest powiedziane, że zajmie miejsce w czołowej 3ce) spośród wszystkich uczestników FBL (bo czy wejdzie wyżej czy nie, to tyczy się już nie tylko FBL #3). Niech demokracja zadecyduje w tym przypadku za komisarza.

 

 

I na koniec muszę Was, uczestników FBL #3, troszkę zbesztać 8)

 

Co by nie mówić to tylko i wyłącznie Wasza wina, że alplet wybrał za Divaca tak dobrych graczy. To nie on (komp) tak dobrze wybierał - to Wy tak źle wybieraliście.

Niech to będzie dla Was nauczką na przyszłość.

A mówiłem - dobrze się przygotujce, ponapastujcie Excela itd... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze robiłem sobie pre-rank i wszystko co mogłem zrobić (w przeciwieństwie do Divaca). Może i on chciałby grać ale za rok w wyższej lidze też nie zagra poniważ jak na Yahoo sie nie zaloguje to sie nie zarejestruje w przyszłym roku do ligi. Więc czy ma sens awansowanie osoby do wyższej ligi która za rok i tak nie będzie grać bo nie może sie nawet zarejestrowć? Ja myśle że obecnie będe walczył o 3-5 miejsce przez kogoś kto awansuje choć więcej nie zagra. A tak to bym miał troche większe szanse na awans. Sądze jednak że ludzie z FBL będący w temacie zdecydują w referendum że nie należy awansować osoby która na to nie zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze sprawa referendum to jest jedna wielka paranoja, bo od NIKOGO na 100% nie dostane głosu poparcia, bo dla kazdego wyeliminowanie mnie to jest wyzsze miejsce w tabeli. Stro zastanów sie czy ja przekroczyłem którykolwiek z punktów regulaminu. Jeśli nie, to nie masz podstaw aby mnie"cofnąć", a referendum nie jest uczciwym rozwiązaniem.

 

Aha. I na Y! zawsze mozna założyc sobie nowe konto :lol: Ale zescie sie przyczepili, choć rozumiem was. Wszyscy jakiestam cyferki robili, rankingi i inne duperele. A ja se przyszedłem z 18stki kuzyna i mnie zalali informajacjami ze draft był a w dodatku ze mam KG i innych swietnych graczy. No to rzeczywiście miałem taki fart. Mysleć chłopaki co robić z tym niesfornym Divacem.

 

Mam nadzieję zescie jeszcze nie wymyslili (referendum) :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.