Skocz do zawartości

[04/05] FBL #3 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie - w jaki sposób będą losowane nry draftu? No i kiedy będziemy znali swoje nry :)

O kolejności wyboru w drafcie zadecyduje losowanie wegenerowane przez aplet na kilkanaście minut przed samym draftem.

 

Ponieważ to nie jest pierwszy przypadek, więc mówię: 95% informacji o wszystkim jest zawartych w moich poprzednich postach. Zalecam uważniejszą lekturę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyniki draftu FBL #3

 

  • K. Garnett[/*:m:1ud1gkaw]
  • K. Bryant[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. O'Neal[/*:m:1ud1gkaw]
  • T. Duncan[/*:m:1ud1gkaw]
  • B. Wallace[/*:m:1ud1gkaw]
  • T. McGrady[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Jackson[/*:m:1ud1gkaw]
  • A. Iverson[/*:m:1ud1gkaw]
  • L. James[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Marion[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Francis[/*:m:1ud1gkaw]
  • Y. Ming[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. O'Neal[/*:m:1ud1gkaw]
  • E. Brand[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Nowitzki[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Harris[/*:m:1ud1gkaw]
  • P. Stojakovic[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Kidd[/*:m:1ud1gkaw]
  • B. Davis[/*:m:1ud1gkaw]
  • A. Kirilenko[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Artest[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Allen[/*:m:1ud1gkaw]
  • P. Pierce[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Marbury[/*:m:1ud1gkaw]
  • B. Miller[/*:m:1ud1gkaw]
  • Z. Randolph[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Webber[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Dalembert[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Hayes[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Wade[/*:m:1ud1gkaw]
  • V. Carter[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Bibby[/*:m:1ud1gkaw]
  • A. Stoudemire[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Anthony[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Redd[/*:m:1ud1gkaw]
  • A. Walker[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Maggette[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Davis[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Cassell[/*:m:1ud1gkaw]
  • L. Odom[/*:m:1ud1gkaw]
  • A. Jamison[/*:m:1ud1gkaw]
  • G. Arenas[/*:m:1ud1gkaw]
  • P. Gasol[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Nash[/*:m:1ud1gkaw]
  • K. Martin[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Camby[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Marshall[/*:m:1ud1gkaw]
  • A. Harrington[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Boozer[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Abdur-Rahim[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Wilcox[/*:m:1ud1gkaw]
  • E. Okafor[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Billups[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Jefferson[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Ginobili[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Hamilton[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Lewis[/*:m:1ud1gkaw]
  • Z. Ilgauskas[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Jackson[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Butler[/*:m:1ud1gkaw]
  • G. Payton[/*:m:1ud1gkaw]
  • E. Dampier[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Mobley[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Terry[/*:m:1ud1gkaw]
  • E. Jones[/*:m:1ud1gkaw]
  • A. Miller[/*:m:1ud1gkaw]
  • K. Hinrich[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Bosh[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Richardson[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Magloire[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Finley[/*:m:1ud1gkaw]
  • T. Ratliff[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Gooden[/*:m:1ud1gkaw]
  • T. Murphy[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Arroyo[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Olowokandi[/*:m:1ud1gkaw]
  • T. Parker[/*:m:1ud1gkaw]
  • T. Chandler[/*:m:1ud1gkaw]
  • A. Houston[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Crawford[/*:m:1ud1gkaw]
  • L. Sprewell[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Araujo[/*:m:1ud1gkaw]
  • B. Barry[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Wallace[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Johnson[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Posey[/*:m:1ud1gkaw]
  • E. Snow[/*:m:1ud1gkaw]
  • K. Thomas[/*:m:1ud1gkaw]
  • K. Van Horn[/*:m:1ud1gkaw]
  • K. Thomas[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Howard[/*:m:1ud1gkaw]
  • B. Gordon[/*:m:1ud1gkaw]
  • L. Hughes[/*:m:1ud1gkaw]
  • G. Robinson[/*:m:1ud1gkaw]
  • V. Lenard[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Williams[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Howard[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Rose[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Dunleavy[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Okur[/*:m:1ud1gkaw]
  • S. Swift[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Nesterovic[/*:m:1ud1gkaw]
  • G. Wallace[/*:m:1ud1gkaw]
  • N. Collison[/*:m:1ud1gkaw]
  • G. Hill[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Stoudamire[/*:m:1ud1gkaw]
  • Q. Richardson[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Stackhouse[/*:m:1ud1gkaw]
  • T. Thomas[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Christie[/*:m:1ud1gkaw]
  • E. Curry[/*:m:1ud1gkaw]
  • N. Van Exel[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Jaric[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Tinsley[/*:m:1ud1gkaw]
  • P. Brown[/*:m:1ud1gkaw]
  • W. Szczerbiak[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Armstrong[/*:m:1ud1gkaw]
  • D. Fortson[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. McInnis[/*:m:1ud1gkaw]
  • K. Brown[/*:m:1ud1gkaw]
  • T. Prince[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Alston[/*:m:1ud1gkaw]
  • R. Miller[/*:m:1ud1gkaw]
  • K. Kittles[/*:m:1ud1gkaw]
  • U. Haslem[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Welsch[/*:m:1ud1gkaw]
  • M. Harpring[/*:m:1ud1gkaw]
  • J. Mashburn[/*:m:1ud1gkaw]
  • N. Hilario[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Kaman[/*:m:1ud1gkaw]
  • B. Grant[/*:m:1ud1gkaw]
  • C. Atkins[/*:m:1ud1gkaw]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2. Mam nadzieję, że Antek_15 nie zapisał się do FBL #3 tylko po to, aby sobie zrobić jaja podczas draftu - bo naprawdę nie kumam wg jakiej punktacji wybierał swój skład....

 

J. Jackson

D. Harris

J. Hayes

R. Davis

C. Wilcox

C. Butler

D. Gooden

R. Araujo

V. Lenard

N. Collison

D. Armstrong

J. Welsch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po drafcie FBL#3 !

 

Na początku chciałbym przedstawić jak wyglądała draft patrząc ogółem: L-I-N-K.

 

No to od początku jak to było u mnie:

 

Wbiłem się na drafy i odrazu nie miła niespodzianka, czyli 12 numer (w sumie to 11, bo wiadomo jakie "gwiazdy" wybierał Stro ;) ) Ale patrząc na to z drugiej strony był w tym dość duży plus, bo wybierałem 2 razy pod rząd :)

 

Kiedy zegar wybił godzinę 0 zaczęły się emocje :)

 

RUNDA 1

 

Na początku myśleliśmy, że nie ma Divac'a, który wylosował nr 1, ale pojawił się niespodziewanie i odrazu zgarnął Garnka. Niestety zabrakło GM'a drużny "Minesota" i automat nie wybrał za niego za ciekawie :(

 

Doszło do mnie: nr 12 bez wachania odrazu wziąłem S. Francis'a. Po przejściu do Magic to jest teraz jego klub i on tam będzie panował, także mam nadzieje, że spisze sie na medal.

 

RUNDA 2

 

No i odrazu była moja kolej (nie ma to jak 2 wybory pod rząd). Rozejrzałem się i stwierdziłem, że jeśli mam już PG to ściągne jakiegoś dobrego C, bo za dużo ich nie ma w NBA. Bardzo ucieszony faktem, że Yao nie poszedł w pierwszej rundzie bez wachania zgarnąłem go do siebie :)

 

RUNDA 3

 

W tej rundzie chciałem koniecznie zagarnąc monego PF i myślę, że udało mi się :)Amare Licze na jego wszechstronność, a pozatym ma z kim grać teraz w Suns :)

 

RUNDA 4

 

Znów 2 wybór pod rząd :) Zgarnłaem w nim Carmelo. Na początku byłem zadowolony, ale raczej pójdzie na wymianę.

 

RUNDA 5

 

Musiałem zgarnąć jakiegoś SG no i tak zastanawiałem się bardzo długo nad Ginobilim, Q-Richem, Redd'em i Rip'em. Redd'a zgarnęli mi tuż przed moim wyborem i z pozostałem trójki postawiłem na Manu gdyż będzie ona grał więcej niż Q-Rich, a lepiej niż RIP moim zdaniem.

 

RUNDA 6

 

Tutaj zrobiłem błąd biorąc Rip'a . W sumie nie wiem dlaczego postanowiłem go wziążć. Zdecydowanie wystawiam go na wymianę!

 

RUNDA 7

 

Zgarnąłem bardzo dobrego (już drugiego) PG czyli T. Parker'a. Koleś gra niesamowicie i mam nadzieje, że w tym sezonie będzie tak samo. Idealny Util.

 

RUNDA 8

 

Odrazu potem trafił do mnie T. Chandler. Dobry zawodnik, ale jego rola na boisku jest podzielona z Currym, także go też jestem w stanie wymienić.

 

RUNDA 9

 

Tutaj jestem bardzo zadowolony jak na taką daleką rundę - Mike Dunleevy. Poprzedni sezon udany. Nabrał doświadczenia i powinien dużo zdziałać w GSW.

 

RUNDA 10

 

M. Okur - po przejściu do Jazz będzie grał myślę z 40min na mecz, także musi coś zdziałać w tyle czasu.

 

RUNDA 11

 

Te wybor to już były takie bez głębszych zastanowień. T.Prince. Różnie to z gościem bywa. w PO grał świetnie, w sezonie troche gorzej. W sumie byłem zaskoczony, że został tyle czasu nie wybrany. A może to mój błąd ?

 

RUNDA 12

 

Tutaj pojechałem po sympatii do Rafera Alston'a i wybrałem właśnie jego. Raczej nawet na ławce u mnie nie zagości za często, ale w Raptors powinien grać teraz dużo przy kontuzji Williams'a.

 

 

 

No i tak to wyglądał draft od mojej strony.

 

NIESPODZIANKI: w sumie to nie wiem, może 11 numer Mariona ?

 

MÓJ SQUAD NA DZIEĂ DZISIEJSZY

 

C - Y. Ming / M. Okur

PF - Amare / Chandler / M. Okur

SF - Carmelo / M. Dunleavy / T. Prince

SG - M. Ginobili / R. Hamilton

PG - S. Francis / T. Parker / R. Alston

 

FREE AGENTS

 

Nitk nie brał jak na razie, więc zagrnąłem:

 

- W.Green

- D. Mason ( nikt go nie wział :shock: ) zobaczmy czy warto było

 

NA WYMIANĘ

 

- Chandler

- R. Hamilton

- Carmelo

 

To by było na tyle.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2. Mam nadzieję, że Antek_15 nie zapisał się do FBL #3 tylko po to, aby sobie zrobić jaja podczas draftu - bo naprawdę nie kumam wg jakiej punktacji wybierał swój skład....

Niestety spozniłem sie na draft, przez glupie spotkanie do bierzmowania w Kościele, musiałem tam byc, no i cały rok plecy :(

Myslałem ze sie wyrobie, a tu taka lipa, szkoda, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moja drużyna

1.T. McGrady (SG)

2.P. Stojakovic (SF)

3.S. Dalembert (FC)

4.S. Cassell (PG)

5.S. Abdur-Rahim (PF)

6.G. Payton (PG)-może isć na wymianę

7.T. Ratliff (FC)

8.B. Barry (G)

9.G. Robinson (SF)

10.G. Hill (SF)-może iść na wymianę

11.W. Szczerbiak (SF)

12.M. Harpring (SF)-może iść na wymianę

 

czekam na rozsądne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybierałem chyba z 9 ... 8)

 

W pierwszej rundzie wybrałem Allena Iversona czemu ???

Emocje :wink: , sympatia, chęć posiadania go w teamie, wiem ze za wysoko, choć kto wie moze nie ??? :twisted:

 

W drugiej rundzie, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu ostał się jeszcze Dirk Nowitzki wziąłem go bez wachania :D - czyli mozna go zamienic z AI rundami i będzie dobrze :P

 

W 3 rundzie wybrąłem zdaje sie Wade'a okazało sie że AI to tylko SG i musiałem kogoś znaleźć na PG, licze na blisko 20ppg i z 7apg ( do Szaka)

Nie ma w Heat kto rzucać, poza O'Nealem i Dwayne'm......

 

W czwartej rundzie wziąłem chyba Maggette'ego, czemu ?? Bo gadałem z kimś na GG i nie zdążyłem wziąć nikogo innego a Corey był pod ręką obok był Melo, ale mogłem nie zdążyc. ... ale kto wie Corey też dobry .. 20ppg, ze 4zb i as powinno byc :D

 

W 5 był chyba Okafor - licze że w pustych Bobkach pokazę klase - tj ok 20ppg, 10rpg .....

 

Poza w/w graczmi wybrałem takze Troya Murphy'eo, Stephena Jacksona, Jasona Williamsa , Danny'ego Fortsona Geralda Wallace'a

Udonisa Haslema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cholera całkiem zapomniałem o draficie bo nie sprawdziłem skrzynki :(

 

Ale jakie moje zdziwienie było, jak ktoś mi napisał, że wybierałem pierwszy i mam Garnetta. Fajnie, że komputer mi go wybrał ;d I jestem mimo wszystko uważam faworytem

 

Mam 2 poważne problemy. Nie mogę wejść na konto w YAHOO! bo mi hasło nie wchodzi. Nie wiem co mam robić, najwyzej niech graja tak jak są. Może Stromile coś mi poradzi. A drugi problem to transfery, jednak bez hasła chyba nic nie da rady.

 

Komputer wybrał dobrze, bo nawet mądrze, ale zły jestem że mam dwóch super SG i dwóch super PF a nie mam obsadzonego SF (Van Horn ;) ) i C ( Curry) Nie zadowalają mnie ci gracze, także jestem skłonny oddać R. Allena i Kenyona Martina o ile ktoś zaproponuje mi kogoś na 3. lub 5. do pierwszego składu.

 

Mój skład:

 

C- ?????????, E. Curry

PF - Garnett, K. Thomas

SF - ????????, Van Horn

SG - Pierce, Christie

PG - Nash, Hinrich

 

Lista Transferowa: R. Allen, K. Martin, A. Miller, K . Martin

 

Oni mi niepotrzebni, potrzebuję za nich C i SF.

 

ale i tak nie mam hasła dostępu i jest tragicznie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze uzasadnie swoje wybory, poza S5

 

Gerald Wallace nie wiem czy ktoś ma wątpliwości czy to był dobry wybór, ja byłem przekonany od początku ze go wybiore i dziwię się czemu tak długo sie ostał :). W Charlotte obok Okafora (którego równiez wybrałem z tego samego powodu co GW) nie ma nikogo do rzucania, Wallace w sezonie powinien 15ppg rzucać luzikiem, do tego licze na jakies 5zb i do 4as, pokazał ze umie przechwytywać (ostatnio 8) Czyli torche FP powinien wykręcić :twisted:

 

Troy Murphy liczyłem na jakies 15ppg i 10b od niego i ze nie będzie mał kontuzji - bardzo dobry podkoszmen :lol:

 

Danny Fortson Podobnie jak Murphy - świetny w zbiórkach (w S5 moze ze 12 zrobi :P) a i z 10 oczek dorzuci ....

 

Stephen Jackson - bardzo dobry swingman w Pacers spadną mu moze statsy, ale i tak będzie pożyteczny :)

 

Jason Williams Dlatego, że musiałem miec jakiegoś zastępcę na PG, bo jeszcze w trakcie draftu AI był tylko SG.....

 

Latrell Spreewell 15pkt, 4zb powinien dac, starzeje sie - owszem, ale Spree to Spree .... ppzatym nie było juz nikogo innego

 

(kolejność nie jest zależna od numeru w drafcie)

 

Biorąc pod uwage ze nie ze wszystkimi graczami będzie pewnie tak różowo jak pisałem, wyminiłem Jacksona, Murphy'ego, Fortsona i Spree za Jermaine O'Neala i mięsko, które juz wywaliłem - R.Millera........

Miałem jeszcze przy ewentualnym tradzie dać Rafałowi (Dyniu Team)

a on miał mi dać jeszcze Rasharda Lewisa, ale przez problemy z GG nadal nie ustaliliśmy do końca jak to będzie .....

 

W bloku transferowym są:

 

Ronald Murray, Mo Peterson, Childress, Marquis Daniels (S5) - wszyscy FA, oraz Corey Maggettie, Udonis Haslem i Jason Williams . Wszyscy 3 grają w S5, Corey miał swietny poprzedni sezon, w PS tez wymiata,

Haslem przy Shaqu powinien jakies ok.10pkt, 10zb wykręcic ( nie ma kto zbierac poza nimi 2) Biała czekolada ma sporo dobrze punktowanych asyst ....

 

Moja S5 na moment dzisiejszy:

 

PG: Wade/Williams/Iverson

SG: Iverson/Corey

SF: Corey/Wallace

PF:O'Neal/Okafor/Haslem

C: Nowitzki/Haslem

 

w S8 planuje

Wade

Iverson

Corey - WYMIANA

Oneal

Dirk

Okafor

Wallace

J WIlliams

 

ale na 100% ten squad sie nie ostoi .... Juz prowadzę rozmowy transferowe...

:twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, na konto nie wejdę. Ale skład mam bardzo dobry. I niedawno dopiero się skapnąłem że Garnett to też SF, bo nie wiedziałem i chciałem koniecznie jakiegoś.

 

Teraz mój skład wygląda następująco:

 

Nash

Allen

Garnett

Martin

K. Thomas

 

+A. Miller

Pierce

Van Horn

Curry

Atkins

Christie

Hinrich

 

Prawda, że świetny?? :lol:

 

Transferów nie robię, ponieważ mi są niepotrzebne. No chyba, że wymieniłbym R. Allena za jakiegoś porządnego centra. Ale K. Thomas będzie i tak grał w pierwszej piątce. :)

 

Będzie fajnie, za rok nie zapomnę hasła, z resztą już mam nowe konto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac fanie ze jestes pewny siebie, ale nie widziałes jeszcze innych składów :lol::lol::lol: 3 osobom gwarantowałeś KG, a jeszcze nie znalazłes hasła :lol: :twisted:

 

Popatrzcie na moj skład - też jestem faworytem !! :twisted:

Wade - 2/3PG w FBL

Iverson - sezon życia ?? 25-28ppg, 7-8apg, 4rpg, 2,5spg :wink:

Maggette - rzuci pewnie ponad 20ppg (tendencja wzrostowa, patrz PS), i z 6zb

Jermaine O'Neal - jak nie najlepszy to 2 PF w FBL

Dirk - cyferki potrafi wykręcic, obok Shaqa jeden z lepszych graczy na C w FBL

 

G.Wallace - cudowy sezon w CHA

Okafor - patrz wyzej

Lewis - SF to SF - wszechstronny...

 

Moze mi odrazu oddacie zwycięstwo bo jestem najlepszy ?? :twisted: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac, strasznie lamersko sie zaprezentowales z tym haslem. Kurcze, chlopie, jak mozna zapomniec hasla. Poprobuj jakies inne swoje hasla, ktorych uzywasz w innych miejscach. Albo jakies kombinacje z literowkami, moze ci palec objechal jak wpisywales...

 

A ten twoj sklad antek to tragedia. Ktos zrobil ci bardzo nieladny kawal albo po prostu masz wroga/ow. A sam czegos nie skopales? Albo logowales sie na Yahoo w jakiejs kawiarni netowej czy innym publicznym miejscu (w szkole)?

 

A moj sklad? Nie chce mi sie wymieniac wszystkich. Kto chce, niech sobie sobie zajrzy na Yahoo. Moj team to TWisM. Podam tylko kilku gosci, z ktorych licze na trzech pierwszych kolesi, ktorzy maja miec IMO 100+ fp.

- Shaq

- Kirilenko

- B. Miller

- Arenas

- J. Richardson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten twoj sklad antek to tragedia. Ktos zrobil ci bardzo nieladny kawal albo po prostu masz wroga/ow. A sam czegos nie skopales? Albo logowales sie na Yahoo w jakiejs kawiarni netowej czy innym publicznym miejscu (w szkole)?

 

Własnie o to chodzi ze ani razu nie wchodziłem po za domem na aplet, a skopałem jedną rzecz , nie przyszedłem nadraft o czasie z powodu spotkania na bierzmowanie, ps, tak na marginesie i tak mnie juz ksiądz wyujebał i zaprasza na bierzmowanie za rok :lol:

Kurcze no i przez cos takiego rok w plecy..... :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bierzmowanie też dopiero za rok. Widzisz, ani FBL ani bierzmowanie. Normalnie tragedia.

 

Ale komputer ci słabo wybrał, a mi dobrze :lol:

 

 

SZAQ co bede próbował z literówkami. Skład dobry. Jest KG i to mi wystarczy. Gdybym znał hasło to bym Ci zaproponował R. Allena za B. Millera, ale że jesteś "stary wyga" to i tak byś się nie zgodził. A więcej korzystnych dla mnie transferów, i dla drugiej strony też (troszkę mniej może, ale ty nie masz SG dobrego, ale 2 C za to). No chyba, że Garnett złamie se kręgosłup z przemieszczeniem :) czego mu nie życzę, to tylko to może "uchronić" mnie od dobrej lokaty. Farta miałem wielkiego że z 1 miejsca losowałem.

 

A właśnie. Ile drużyn wchodzi do FBL#2 ??

 

A KG i tak nie oddam choćbym znał hasło. Mogliście se wylosować pierwszy nr i byście go mieli. Pietras ty go chcesz za Randolpha i Magloire? Tragiczna oferta

 

Chociaż Qba rzucił coś porządnego, ale KG to KG i zostaje!!!!

 

Tyle ode mnie, liga rusza niebawem. Życzę wszystkim powodzenia a najbardziej sobie :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac, chyba nie ma tu osoby, której nie rozbroiłbyś swoimi tekstami !!!

Naprawde :lol::lol::lol:

 

KG sprzedawałes już 5x - wszystkim na 100% (Pietrasowi nawet na 1000% " :lol: )

 

Trudno nie znalazłeś hasła.....

 

Jesteś faworytem, powiedzmy ze na chwilę obecną jestę w czołówce.....

Ale zobaczymy jak długo .... Zwróć uwagę na to, co pisał Stromile w FAQu !!! Tylko jesden zawodnik rozegrał na swojej pozycji 82 mecze !!!

Nawet jeślibyś miał fuksa, i udało by Ci sie ze ten zawodnik grałby właśnie u Ciebie, to jest jeszcze 7 którzy bankowo stracą FP ..... :roll:

Czyli nie będzie tak różowo ....

I nie śmiej sie z Antka bo jemu włamał się ktoś na konto i zmienił ranking, ty miałes fuksa (pamiętacie kto zawse ma szczęście ?? :wink:) i wylosowałeś 1 picka !!!

 

BTW: mój nowy skład ............

 

Po tradzie z P!3TR45em (Q-Rich, Randolph, Jamison,Mihm , Harrington/ J.O'Neal, Maggetee, Lewis), Kowalikiem ( Haslem/ Kenny Thomas ), wyrównaniu rachunków z Rafałem - DYNIU (wrócił do mnie Biała Czekolada za Kenny'ego Thomasa) oraz z Antkiem (M.Daniels, R.Murray, Mo Peterson, Childress/ Gooden, Deng, Hayes) mój skład uległ małemu przemeblowaniu....

 

Teraz wygląda następująco:

PG: Wade/Iverson/Williams

SG: Iverson/Q-Rich/Deng/Iguodala

SF: Jamison/Harrington/G.Wallace/Hayes/Deng

PF: Randolph/Okafor/Gooden

C: Nowitzki/Okafor

 

Moja S8: Wade/Iverson/Jamison/Randolph/Nowitzki i Gooden/Okafor/Wallace

 

Wciąż szukam solidnego SG na zmianę !! Oraz jakiegoś centra.....

W bloku transferowym : Q-Rich, Iguodala, Hayes, Deng !!!!

Czekam na rozsądne propozycje : GG#:5286624

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Divac jestes faworytem, ale nie masz hasła :lol: :lol: :lol: a masz kompletengo farta nie byłlo cie na drafcie i wylosowałes pierwszy pick, no ale amsz problem ze nie masz hasał .. oj biedny, ciekawe co zrobisz jak bedą mieli twoi zawodnicy kontuzje, a ty nie bedziesz miała hasła, co wtedy, wtedy chyba kaplica, a jak bedziesz FA zatrudniał :?: oj duzo tych pytan, do faworyta :lol: .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.