Skocz do zawartości

[04/05] FBL #3 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie...... :roll:

 

Znaczy co - powinienem się cieszyc, ze zostaję w lidze, z której mogę nie awansowac i znowu męczyc się w FBL#3 zamiast bawic sie w fbl#2 ....

 

Rozumiem o co Ci chodzi, dokladnie rozumiem, ale mysle, ze to o co MI chodzi też powinienes brac pod uwagę .... bo nie rozumiem dlaczego za to wszystko karany mam byc najbardziej JA........ bo ostatecznie to to, ze Pietras nawet jak zajmie nmiejsce na pudle nie awansuje mnie nie pociesza, bo 1 ze nie zajmie takiego miejsca, a 2 ze mi nie chodzi o karanie jego tylko o jakies bardzoej sprawiedliwe rozpatrzenie tej całej sprawy..

 

ja przeciez nie chodzilem i nie patałem, czy chce ktos wspomagacza.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co - powinienem się cieszyc, ze zostaję w lidze, z której mogę nie awansowac i znowu męczyc się w FBL#3 zamiast bawic sie w fbl#2 ....

Czyli ty to rozumiesz w taki sposób że ty dostajesz od Pietrasa graczy, awansujesz bez problemu i masz wszystkich innych (którzy grali bez takich zagrywek, moim zdaniem nieuczciwych) gdzieś! tak? A dlaczego np. to ja nie mam sie bawić w fbl#2? z tego co tu napisałeś wynika, że jeśli nie awansujesz do wyższej ligi to nie ma zabawy :? jeśli fbl#2 jest dla ciebie zabawą to dlaczego zabawą nie może być fbl#3, tylko ma być męką! Dla mnie to niezrozumiałe!

 

Rozumiem o co Ci chodzi, dokladnie rozumiem, ale mysle, ze to o co MI chodzi też powinienes brac pod uwagę .... bo nie rozumiem dlaczego za to wszystko karany mam byc najbardziej JA

Wiesz jakbyś zagrał wszystkie mecze to byś nas wyprzedził i to tylko i wyłącznie twoja wina że nie rozegrasz wszystkich meczy! A co do tego to posłuchaj! Zmawiam sie z kumplem (któremu nie zależy na lidze) i sprzedaje mi swoich najlepszych zawodników za mięso! To jest SPRAWIEDLIWE? Każdy by sie czuł pokrzywdzony gdyż zdobyłbym łatwiej niż inni awans i to dzięki temu że postanowiłem sie zmówić z ludzmi aby mi sprzedali graczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak Peter, tylko zauwaz, ze TO JA DAWAŁEM SOWICH GRACZY, a nie Pietras mi swoich !!!!!!!!!!!!!!!!! dalem mu chyba Harra i Bosha za Okafora (ktorego dlaem wczesniej za miesko)i Fishera...

 

Ja się z nikim nie zmawialem, zeby mi sprzedawal graczy za free, mialem składzik ,którym luźniutko awansowałbym i po kiego grzyba miał mi się harr i bosh wówczas marnowac na ławce, jak mogłem dac go komus ze srodka tabeli, zeby się pobawił a i tak nie zargroził nikomu w sprawie awansu.... Dzięki mojej pomocy rozgrywka stała się ciekawsza, a wyników absolutnie nie wypaczyła (no chyba, ze ja nie wejde) zadję sobie sprawę z tego, ze ty teraz zrobisz wszystko, zebym tylko został jak najbardziej ukarany, bo kazdy fp wiecej u mnie to mniejsza szansa na awans dla ciebie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z nikim nie zmawialem, zeby mi sprzedawal graczy za free, mialem składzik ,którym luźniutko awansowałbym i po kiego grzyba miał mi się harr i bosh wówczas marnowac na ławce, jak mogłem dac go komus ze srodka tabeli, zeby się pobawił a i tak nie zargroził nikomu w sprawie awansu

Kabe to że wtedy tak sie wymieniłeś to był twój błąd i nie można cofnąć czasu! I teraz TO TOBIE MIAŁ DAĂ PIETRAS GRACZY A NIE TY JEMU! Porównajmy to do NBA! Jest sytuacja że klub w drafcie bierze jakiegoś młodego gracza, jednak widać że graczowi nie idzie i sie nie stara! klub go sprzedaje! Młodzik zaczyna grać na wysokim poziomie! i chcesz go teraz odzyskać? Podobna sytuacja jest tutaj! Bo tamci byli mięskiem które jest teraz dużo warte!

Skoro luźniutko mogłeś awansować to dlaczego zrobiłeś tak że sie teraz męczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty nie rozumiesz, ze ja mu tych kolesi najzwyczajniej pozyczylem ?? Oni się prawdzali, ale miałem wówczas w s8 lepszych, albo porównywalnych... Pietras i tak by nie wygrał miejsca na pudle a przynajmniej grałoby mu się ciekawiej....

 

Teraz ja chce ZWROTU moich zawodników... bo nie oddałem ich dlatego, ze sie nie sprawdzali, ale dlatego, ze najzwyczajniej WTEDY nie byli mi potrzebni, a kiedy tylko mieli byc mi potrzebni Pietras miał mi ich oddac...

 

Skoro luźniutko mogłeś awansować to dlaczego zrobiłeś tak że sie teraz męczysz?

Bo chciałem komuś lekko pomóc ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaBe, do ciebie rzeczywiscie jak do sciany. Czy ty nie rozumiesz, ze wszelkie pomaganie i podstolowe uklady sa po prostu zabronione? Tyle i koniec kropka. Jak oddawales, to moze to bylo do przepuszczenia, ale jak potem chciales z powrotem za czapke kartofli dostac juz wyrobionych graczy, to sory, to juz nie przeszlo. A to, ze spadles w tabeli, to zasluga tylko twoja. Zreszta w ostatniej wymianie i tak sporo dostales za Okafora, wiec sie ciesz ze steala. Zreszta wystarczylo by, zebys nie zniknal na 2 miesiace, to rozgrywanie zaleglych meczow jakimis bolkami po 40-50fp i tak pewnie pozwoliloby ci pozostawac na 1. miejscu. I teraz jeszcze smiesz sie rzucac i czepiac innych graczy (Petera i dawniej mnie na GG) o to, ze niby maja zla wole. Kazdy chce awansowac, ale w przeciwienstwie do ciebie niektorzy caly sezon obserwowali swoje druzyny i wyrobniczo pracowali na swoje miejsca. Ty sobie skompletowales osemke wymiataczy i myslales, ze nikt ci juz do konca nie podskoczy. A gdy posypaly sie kontuzje, to wielki krzyk, ze komisarz zablokowal wymiane, ktora pozwolilaby ci dostac gwiazdy w zamian za patalachow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec. Air_MJ zgarnal pierwsze miejsce. Gdyby nie ponizszy obrazek, to moze nie mialbys tak latwo, ale stalo sie. Choc wczesniej to po mojej stronie czesciej bylo zdrowie :)

 

Dołączona grafika

 

U Dynamitow w ostatnim dniu dwoch zawodnikow nie zagralo, ale przydalby sie jeszcze jeden (Garnett :twisted: ), to wtedy odzyskalbym drugie miejsce, a tak zabraklo mi 100fp. Ale wyrobilem maksa w co celowalem. Udalo sie to poza mna tylko Peterowi.

 

Dołączona grafika

 

KaBe maksymalnym psim swędem wskoczyl na czwarte, premiowane miejsce. Taka olewa, żale, a zamiast po prostu usiasc na dupie, poswiecic 5 minut... to dopiero w ostatni dzien to zrobiles. Szkoda mi Peter, bo zabraklo ci glupich 12fp i gdyby Billups nie dal tak ciala... Ale moze nie wszystko jeszcze stracone.

 

Divac zgodnie z przewidywaniami sie nie zalogowal nawet i dalej data jego ostatniej aktywnosci to 2 pazdziernika 2004, co bylo jeszcze przed draftem. Mysle, ze wysiudanie go z puli awansujacych bedzie tylko formalnoscia. Zero zaangazowania, zero doswiadczenia... zero logowania. Za to masa szczescia i przemadrzalstwa. Jego awans bylby kpiną i lepiej bedzie jak w tegorocznym pazdzierniku znow sprobuje sie zalogowac i dla odmiany zobaczyc jak wyglada system, pod jakim adresem jest serwis Yahoo (jee, to musi byc strasznie trudne), jakie sa reguly gry i o co w tym chodzi...

 

Nizej mamy Pietrasa i Qbe, ktorych nie omijaly rozne komplikacje i nastepstwa. Kolejna grupa to Dyniu i Mastah, a na koncu antek (druzyna lecac na automatycznym pilocie jakos awansowala na przedostatnie miejsce) i giulers (who?).

 

Nic wiecej na razie nie pisze, bo moze Stromile tak jak rok temu zalozy osobny temat na dyskusje o tym sezonie i zapewni mozliwosc przyjrzenia sie troche statsow i troche pogania o tym, co sie komu przydarzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to juz koniec sezonu i zabawy na najblizsze pare miesiecy.

Mialem szczescie i udalo mi sie wygrac co mnie bardzo cieszy. Dziekuje wszystkim uczestnikom za udane transfery i walke do samego konca.

Respect dla Szaka bo dzieki niemu mialem motywacje codziennie sledzic nasza lige i gdyby nie plaga kontuzji w jego druzynie to moglo byc roznie.

 

Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia w przyszlym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaku nie wkurzaj mnie.... :twisted:

 

Pisałem Ci, ze sporo czasu nei mialem kompa i najzwyczajniej nie mogłem managerowac...

Wiesz ile czasu spędziłem na początku sezonu dobijając tych wszystkich tradów ?? Fuksło mi się wprawdzie bo oddałem Jermaine'a, nie wymieniłem Kirlenki, ale miałem tez kilka problemów chocby z Randolphem, asolem, czy Jamisonem....

 

Nie mow, ze ostatni dzien przysiadłem na dupie, bo juz od tradu z Q zapycham fajfusami typu Lue.... Miałem od początku inną taktykę - nadrabiac pod koniec kiedy będę juz wiedział ile meczów nie rozegrali moi gracze, zeby nie zabierac np. meczyków Nowikowi...

 

Gdybym miał kompa przez cały czas i gdybym nie był tak zyczliwy (ostatni raz) spokojnie bym awansował i z pierwszego miejsca...

 

p.s: gdzie jest ta tabelka z rozegranymi meczykami na danej pozycji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Szak to nie billups dał ciała tylko MARION! miałem go za pewniaka a tu 30fp! billups ostatnio słabo grał ale alston nie lepiej więc nie miałem na kogo postawić! z kolei zamiast Mariona mogłem wstawić Crawforda! i już bym awansował! no cóż szkoda! Air-MJ jeszcze raz gratuluje zwycięstwa! Szak gratuluję awansu! Kabe ty też pewnie awansujesz (ankieta) a więc dla ciebie też gratulacje!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile czasu spędziłem na początku sezonu dobijając tych wszystkich tradów??

Domyslam sie, bo robienie wody z mozgu bywa czasochlonne :wink:

 

Nie mow, ze ostatni dzien przysiadłem na dupie, bo juz od tradu z Q zapycham fajfusami typu Lue....

No spoko, ale zapychales tak raz na 4 dni, potem znow znikales. W miedzyczasie lamentowales o Bosha i Harringtona (ciesz sie, ze ten trejd zostal zawetowany), a np. Wade 3 mecze na benchu przesiedzial niewykorzystany. Przez ostatnie 4 dni miales mozliwosc rozegrania az 30 meczow, w tym 3 razy mogles wystawic pelna osemke. Rozegrales tylko 19, a pelna osemke miales dopiero w ostatnim dniu (z czego dwoch nie zagralo). Jak sie okazalo potrzebowales doslowanie kazdego fp, zeby awansowac o wlos. Ale to tez pokazuje, jak duzo miales mozliwosci manewru i jak spory zapas. Tak spory, ze na 3 tygodnie przed koncem mysle, ze mogles jeszcze spokojnie rozpoczac atak na 2 miejsce. Dlatego licze, ze nie bedziesz juz wspominal o swojej "zyczliwosci" i rzekomej karze za to, bo to nie przez to nie wygrales. Dlatego gratuluje ci awansu, ale to tak (przyjmujac analogie do rzeczywistego sezonu) jakby Nets nie awansowali, a to Cavs weszli w tym sezonie do playoffs. Ty bys byl Cavsami w takiej sytuacji :)

 

p.s: gdzie jest ta tabelka z rozegranymi meczykami na danej pozycji??

Oh my god! :lol: Choc to by troche tlumaczylo...

Przyjrzuj sie stronie "My team" i linkom na niej, wskazowka - na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie, bo robienie wody z mozgu bywa czasochlonne :wink:

Nawet nie pytaj 8)

 

No spoko, ale zapychales tak raz na 4 dni, potem znow znikales.

Wiesz, jestem bardzo zajętym człowiekum... Poprawianie 1 semestru itd :lol: Ostatnio szlaq mnei prawie trafił, bo mecze rozgrywane były ok 20-21, a ja najczesciej przestawiałem wszystko ok. 22...

 

wade na ławie posiedział, przez pomyłkę, bo mysląłem, ze był w składzie, a okazało się, ze go nie było....

 

widać dane było mi awansowac 8) mimo wiatru w oczy.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.