Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

co masz na myśli ze trener się nie cacka z jazzmanami?

Nie wiem co ma na myśli Ignazz ale zarówno insiderzy jak Tony Jones czy Andy Larsen oraz zawodnicy opisują 3,5 godzinne treningi w Jazz jako norma

I na początku sezonu są one ciężkie i dużo pracują na siłowni nad siłą przed sezonem. A oprócz tego jeszcze czasem robi indywidualne sesje nad błędami ( pół roku temu była artykuł na CBSS jak z Mitchellem pracowali wieczorami dodatkowo gdzie robili mu sesje video z meczu w temacie podejmowanie decyzji i to nie tylko jego ale i nnnych graczy)

 

Snyder to taki Fergusson koszykówki - za błędy w obronie 2 lata temu od razu Exuma wysyłał na rowerek ( częsty obraz gdzie Exum obok parkietu pedałował na rowerku stacjonarnym) czy teraz Graysona Allena od razu zdejmuje z parkietu albo w ogóle go nie wpuszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odpowiedz weź proszę tylko lajka wpisu Ely3

 

Wystarczy.

Bardzo przypomną mi popa.

 

Tzn ma więcej jego zalet z równoczesnym brakiem tej wady popa który jest stary po prostu

Spurs sezony zaczynali zawsze w morderczym tempie treningowym i zachowania na Nin rzutowały na otrzymane minuty.

 

Jazz tez jest twardo.

 

Lakers chyba tak nie trenują

Moge cos zle pamietac, ale rok temu w Cavs to on byl chyba najlepszym obronca w PO ;)

To chyba niezbyt dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius i Camby w tym temacie ? :smile: chyba jeszcze inni w innych (memento?), nie pamiętam.

 

Ktoś pisał też (ely?), że fair deal, kiedy dla mnie oczyiwstye było, że Jazz rozwalili system wyciągając za szmurksa i 2nd roundery Korvera.

 

Łżesz jak...typowy January ;)

 

Zdjęcie Michnika mam wkleić?

 

Napisałem, że jest fair deal dla obu stron. Nie pisałem, że pozyskanie Korvera to słaby ruch dla Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz podało ,że

 

Exum nie zagra do All star co oznacza, że Jazz mu płaci o 400 tys mniej bo taki ma zapis w kontrakcie ( i za rok latem jego salary będzie się liczyć jako 9,2 a nie 9,6)

Thabo i Neto za tydzień przejdą kolejne badanie

 

Kurcze ta kontuzja nie wyglądała tak poważnie

 

A dziś zacznie się kluczowa seria Jazz

 

Ostatni mecz z Blazers ( wygrana daje bonus w przypadku równego bilansu)

4 domówki

Potem Hawks

ostatni mecz z Houston

Suns

Ostatni mecz ze Spurs

i wyjazd na ostatni mecz z Warriors

 

Aż 4 mecze , które będą na koniec sezonu decydować kto będzie miał bonus

 

Blazers nigdy nie leżało Jazz -- dziś też pewnie się zapowiada cięzki pojedynek. Zwłaszcza,że Nurkić jest w świetnej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę ze gul skacze jak cokolwiek dobrego się napisze o mitchellu ;)

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale qcin zacytował stats, który gdzieś tam ktoś znalazł. To z ciekawości zobaczyłem jaka ma skuteczność w czasie tego streaku. Okazuje się ze za dobra dla niektórych ;)

co mi pierdzielisz, ja na niego złego słowa nie napisałem z tydzień albo nawet i ze dwa :tongue:

 

Misiu no to chyba ze mną pospołu byłeś w pierwszej linii

 

 

obaj się misie schowajta bo ja bym usprawiedliwił trade po KK nawet jakby Michela z Gobertem musieli spakować i jeszcze tą nieszczęsną 2rd dorzucić :smile:

 

Mieszane mam uczucia z tym Conleyem, ok dla jakiejś ekipy faktycznie z samego czuba to mogłąby być wymiana zmieniająca sporo, ale w przypadku Jazz, 31 letni pg po urazach z nich contendera raczej nie uczyni a kaska pójdzie, może gdyby jeszcze tego Miro dodali to na papierze miałoby ręce i nogi a tak to cholera wie. Szkoda mi Rickiego, jak jest w gazie to jest top pg tej ligi ale ciężko winić że kolejny klub go odpuszcza bo pierońsko chimeryczny jest  

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest proposal oficjalny: Fav+Ricky+ 1stR za Conleya

No nie wiem, średnio mi się to uśmiecha. ELwariato napisał chyba słusznie, że MC wcale nie jest wyraźnie lepszy do RR, choć mniej chimeryczny. Do tego oddajemy prawdziwego woła roboczego, co to nam nie raz dupę ratował pod koszem. Lubię Fava i jakoś nie pasuje mi do tej wymiany. Co więcej, coś jest na rzeczy, bo fani Jazz na forach mają nastroje mniej więcej jak fani tutaj, zaś ci Memphis wręcz sikają z zachwytu.

Co innego, gdyby Fav poszedł dziś za Tobiasza H, to bym sam się posikał. A tak :numbness: :numbness: :numbness: :numbness: :nonchalance:

Edytowane przez Maxec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko ocenic... ja czasem też mam wrażenie że Conley jest przereklamowany, choć solidny do bólu no i staty kręci dobre. Jak jest zdrowy, a często nie jest.

Z drugiej strony Rubio jak gra dobrze to jest świetny (np PO vs Thunder), ale częściej gra średnio albo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley to być może w porywach poziom ~borderline allstara, ale ma 32 lata i wiecznie mu coś dolega. Jest dobry, ale Jazz właściwie pozbawiają się szans znalezienia trzeciej gwiazdy do duetu Mitchell-Gobert dopóki Mitchell jest na rookie umowie, bo po 2021 roku wchodzi max dla Mitchella i ew. extension dla Goberta. Pytanie brzmi, czy znaleźliby na następne dwa lata kogoś lepszego niż Conley. Dobry fit. Raczej nie difference maker. Tricky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le. k**** nie.

 

Jak Jazz pójdą po Conleya w pakiecie z Greenem i Temple to prime Goberta i młodość Mitchella będą zaprzepaszczone .

 

Cała nadzieja w FO Memphis, oni jeszcze bie wygrali wymiany, wiec liczę ze podtrzymają passę .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ze będzie dostawal oferty w granicach 15 mln to żeby go przyklepać dałbym 20. Proste

Brogdon jest max 4 opcją w świetnie poukładanym teamie. Nie daje się komuś takiemu takich pieniędzy byle tylko go mieć, wejdzie max Goberta i Mitchella i będziecie płacić 100 baniek na 3 zawodników z czego jeden może nie mieścić się do top50 ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brogdon jest max 4 opcją w świetnie poukładanym teamie. Nie daje się komuś takiemu takich pieniędzy byle tylko go mieć, wejdzie max Goberta i Mitchella i będziecie płacić 100 baniek na 3 zawodników z czego jeden może nie mieścić się do top50 ligi

 

Niezle, z każdym twoim zdaniem się nie zgadzam.

 

Po pierwsze widać ze zapomniałeś o osi czasu i rosnącym poziomie salary cap/luxury tax.

 

Gobert i mitchell podpisują maxa od sezonu 21/22.

Projekcje capow na sezon 20/21 to 118 mln i 143 mln.

 

Z wejściem w podatek w slc bywa raczej niechętnie ale jeśli będzie taka potrzeba to należy to zrobić. Wobec tego za referencje możemy wziąć sobie 140 mln. Bez podatku ale powyżej salary cap limit.

 

Brogdon podpisuje w te lato nowy kontrakt wiec zanim wejdzie w życie max goba i mitchella 2 lata jego kontraktu już nie wchodzą w grę. Tutaj dodatkowo mamy pole manewru - kontrakt za x mln na y lat gdzie 60%x idzie w pierwsze dwa lata np. Kombinacji możliwości jest wiele

 

Anyway, 140 mln na 5 pozycji daje średnio prawie 30 baniek. Starting combo Guard za 20 mln jest jak najbardziej w porządku.

 

Ostatnia sprawa. Sam Brogdon. Obrońca nie zabierający piłki a będący zabójczo skuteczny. Przy systemie jazz nie jest potrzebny kreator, przy takim lineupie potrzebny jest wyrobnik. A Brogdon jest idealny do takiej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.