Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Parker zacznie grac na wyższym poziomie, a ma do tego predyspozycje i talent to Bulls moga zrobić niespodziankę i wejść do PO z 7-8 seed'u. Oczywiście jest trochę "jeśli"  przy tej drużynie, ale już jakoś to zaczyna wyglądać i ławka też nie najgorsza. Dunn, LaVine, Parker, Markkanen, Carter - tak bym chyba widział ich pierwszą piątkę. Czuję, że Markkanen już w tym sezonie może robić 20/10 więc to spory upgrade do poprzedniego sezonu. I tego w sumie życzę kibicom Bulls, bo jakiś tam sentyment do nich mam. To kawał historii  więc w końcu powinni wrócić na właściwe tory, oby. Good luck.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Parker zacznie grac na wyższym poziomie, a ma do tego predyspozycje i talent to Bulls moga zrobić niespodziankę i wejść do PO z 7-8 seed'u. Oczywiście jest trochę "jeśli" przy tej drużynie, ale już jakoś to zaczyna wyglądać i ławka też nie najgorsza. Dunn, LaVine, Parker, Markkanen, Carter - tak bym chyba widział ich pierwszą piątkę. Czuję, że Markkanen już w tym sezonie może robić 20/10 więc to spory upgrade do poprzedniego sezonu. I tego w sumie życzę kibicom Bulls, bo jakiś tam sentyment do nich mam. To kawał historii więc w końcu powinni wrócić na właściwe tory, oby. Good luck.

Co ciekawe, bulls na swoich portalach społecznościowych, że właśnie tak ma wygladać piątka. Z jednej strony RoLo to super kolo i chciałbym aby był mentorem dla młodych wysokich, z drugiej strony szkoda go na rezerwowego. Faktem te 20-25 min dostanie, malo gdzie będzie miał wiecej, ale jednak Bulls będą stawiać na rozwój Cartera i on może na tym ucierpieć, a tego szkoda. Jakiś rezerwowy PG by się za jiego przydał, taki z rzutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś powątpiewam, że Carter z miejsca zostanie starterem, jeśli nie wydarzy się jakiś transfer to RoLo będzie wychodził w pierwszej piątce.

https://www.youtube.com/watch?v=3fYvsbYKyk8
 

 Jakiś rezerwowy PG by się za jiego przydał, taki z rzutem.

 Mogliby odpuścić Arcidiacono i Antonio a w ich miejsce podpisać Duvala i Alkinsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls zrobili super przebudowę, narazie tylko na papierze i cholernie dużo zalezy od zdrowia, ale i tak fajnie to wygląda, plus nie pierd.... o jakimś drafcie bo ma być marny plus na g. w schodzie to oni powinni o po walczyć. Ciekawe jak będzie wyglądała rotacja na 5/4, jak tu efektywnie wykorzystać Cartera/PArkera/Portisa i MArkanena, będzie zagwostka, ale z dwojga złego lepiej mieć takie problemy niż nie mieć kim grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucał ktoś już Jabariego Coelho? Tego było więcej, więc polecam.

 

“Well, I don’t know I just stick to my strengths,” Parker said. “
Look at everybody in the league. They don’t pay players to play defense. There’s only two players, historically, who play defense.
I’m not gonna say that I won’t, but to say that’s a weakness is like saying that’s everybody’s weakness. I’ve scored 30s and 20s off of guys who say they try to play defense.”

WTF?

 

Powodzenia, Chicago.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawle Alkins na 2way dealu z Bulls. Ziomeczek Lauriego z Arizony zawsze na propsie, jak się sportowo nie sprawdzi, to będzie dla Fina kumplem.

Gar ewidentnie czyta enba, chciałem Alkinsa, więc jest.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NgQYvpNGjCs

 

Cameron zrobi rozpierdol inaczej nie widzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie piszę ostatnio często bo czasu mało człek miewa na starość...

Jeśli coś się odezwę to tylko dlatego, że ktoś mnie wkurwił, lub ja mam pilną potrzebę wkurwienia kogoś, a że ostatnio coraz mniej rzeczy na tym świecie, które nie wkurwiają, to widzicie efekt w postaci posta na forum...

Co mnie wkurwiło, to że wszędzie na te ruchy GMów się narzeka. Sam nie byłem fanem wyrównania oferty dla LaVine'a, ale potem spodobało mi się to że poszli za ciosem. Walnęli gruby bunji jumping bez asekuracji i pod tym względem zrobili coś czym mnie urzekli, bo wcześniejsze ruchy były takie jakie były. To co brali w FA nigdy nie miało żadnego upside'u. Boozer, Wade, Gasolinka to wszystko było na zasadzie widziały cały co brały i mogło być tylko gorzej na tym etapie. Tym razem jest całkowicie inaczej i pomimo ryzyka, kurewsko wielkiego ryzyka potencjalnie może to się opłacić. Nie wiem czemu, ale w tym alfabecie widzę tylko A i Z. Jak to wypali to widzę NAS w top4 wschodu, a jak nie, to szorujemy dno i wybieramy wodę z zęzy. Według mnie warto było mimo wszystko zaryzykować, bo w tym scenariuszu nie widzę miejsca dla aktorów drugoplanowych...

Albo młode gwiazdy na dorobku, albo kino klasy C.

 

Według mnie obydwa scenariusze są dla wszystkich kibiców Krówek z Czikago dość optymistyczne, więc GO BULLS!!!

 

Jeszcze mi się przypomniało, że nawet te kontrakty dwustronne, albo minima to jakieś takie perełki znajdują, jak Rawle Alkins, czy pan Cleveland nawet...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quiz pt. Who said that...???

 

“People take it out of proportion and blow it out. Basketball is a two-way street. You gotta play offense and defense,” he said of his comments on The Score. “It just so happens that you need more baskets to win the game. But defense is important too.”

 

⬆️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quiz pt. Who said that...???

 

“People take it out of proportion and blow it out. Basketball is a two-way street. You gotta play offense and defense,” he said of his comments on The Score. “It just so happens that you need more baskets to win the game. But defense is important too.”

 

⬆️

James Harden? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.