Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem

Jeden wniosek to Bulls nie mają ławki rezerwowych

Mają dwa może trzy nazwiska ale ławki niestety nie ma

Przede wszystkim brak backup PG to będzie nie raz i nie dwa gwóźdź do trumny Chicago

Payne gra tak jak się nazywa. Kolejny rok i żadnych postępów. Gdyby w Chicago była jeszcze mafia, powinna gmowi zostawić odciętą głowę konia za ten transfer

Nie wiem czemu ale dla niego jedyna droga to Chiny

Podobała mi się agresywna i ambitna gra lavinea ale z każdym uderzeniem piłki o parkiet słyszałem 80/4. Widać że solidnie pracował latem i to nikogo nie dziwi bo zawsze tym imponował. Zobaczymy jak się zmienił jako gracz

Parker zdążył pokazać że rękę wciąż ma. Jednak on jako SF to dziś samobójstwo (choć dziś jako SF wyszedł nawet carmielony)!

 

Portis naciułal punktów ale w sumie to jego gra niczym mnie nie zachwyciła, sporo to takie śmieciowe punkty, które bardziej premiowany partnerów #5 niż jego samego

Nasi rookies poprawnie. Widać było inteligencję cartera i wszechstronność Chandlera. Niestety pierwszy ma ogromną konkurencję na swoich pozycjach a drugi musi oddać swoje minuty Parkerowi

Miałem nadzieję zobaczyć jak Ferdek sobie poradzi z ułożeniem minut dla podkoszowych ale nie ma Lauriego więc dupa. Nie mniej będzie ciężko bo albo chłopaki zasługują na minuty albo trzeba im te minuty dawać żeby byli wartościowi jako trade assety

 

 

Portis musi odejść. Dla niego nie ma tam zwyczajnie miejsca. Lopez niby też ale to jedyny weteran w ekipie i ciężko byłoby go zastąpić

 

Reszta to kołki bez przyszłości

 

To będzie dluuugi sezon

 

Największą i najpilniejszą potrzebą jest drugi rozgrywający!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobała mi się agresywna i ambitna gra lavinea ale z każdym uderzeniem piłki o parkiet słyszałem 80/4. W

 

źle do tego podchodzisz...

 

powinieneś słyszeć taki dźwięk otwieranej kasy i widzieć 400 dolarów...

 

tak mi średnio by nawet wyszło dla gracza NBA w sezonie z kozłem w liczbie 50.000 jeżeli Zach zrobi ze 30 kozłów na akcję a przeprowadzi ich na mecz 20

 

niestety problem z nim jest taki, że on może nie dograć tych 82 meczów i ten licznik się podwoi...potroi....

 

wiec od dziś myśl o 400$ z każdym kozłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle do tego podchodzisz...

 

powinieneś słyszeć taki dźwięk otwieranej kasy i widzieć 400 dolarów...

 

tak mi średnio by nawet wyszło dla gracza NBA w sezonie z kozłem w liczbie 50.000 jeżeli Zach zrobi ze 30 kozłów na akcję a przeprowadzi ich na mecz 20

 

niestety problem z nim jest taki, że on może nie dograć tych 82 meczów i ten licznik się podwoi...potroi....

 

wiec od dziś myśl o 400$ z każdym kozłem

na polibudzie uczyli nas jednego

Nie ważna jest metodologia, ważne żeby wynik był poprawny

A wynik to 80/4 ;)

 

 

Aha

Obiecałem sobie więcej lakeryzmu w tym roku

 

Lauri future hof

Zach legitny all star

Carter roty

Parker mip

Dziękuję

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem poszło o kasę

Jak to zwykle w Bulls bywa

 

Nwaba da Wam dużo radości

 

Akurat w przypadku Nwabe to dziwne bo odrzucił kilkuletnią propozycje od Pacers, a w Cavs gra za minimum. Może Bulls proponowali mu za dużo. A tak poważnie to pewnie Nwabe wymyślił sobie, że w Cavs o wiele łatwiej będzie mu się wybić by dostać grubszy kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobrze bronił i był dodatni, koszmarnie LaVine i Parker by przy nim wyglądali :)

Miałem wrzucić mem facepalma po tym komentarzu, ale już machnąłem ręką na tą kiepską wrzute.

 

patrzę, że zebrał jednak trzy like, więc już pomijając skalę porównawczą między pierwszą opcją ofensywną, a rezerwowym to są jakieś statystyki, gdzie Nwaba jest rzekomo plusowy i bardziej wartościowy od Lavine?

 

by nie było, że tylko ból dupie to powiem że wspomniany Lavine przeciwko Pels wyglądał fantastycznie. Pod kosz wchodził jak taran, kilka razy ośmieszył samego Jrue, widać było lekkość w grze, piękna chociażby akcja z kozłem za plecami i minięciem.

 

zdrowy Lavine jest bardzo fun to watch i powinien mieć ogromny impact na ofensywę Byków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy Zach miał ujemny wpływ na ofensywę Timberwolves więc nie wiem czemu zakładasz odwrotny scenariusz w przypadku Bulls

 

Naturalny rozwój młodego, utalentowanego zawodnika. Coś jak z tą minusową defensywą Davisa, ely ;)

 

Sensowności udowadniania jego wyższości nad Nwabą mam nadzieję Tobie nie muszę udowadniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna rola - niemniej Nwaba się świetnie wywiązywał z roli do której predysponował go jego talent

 

Zach jest lepszym graczem ale  i przez to ma niestety większy negatywny wpływ na wyniki drużyny

 

Więc wszystko zależy od punktu widzenia

 

A co do Davisa to on się poprawił w obronie ale przez lata opinia o nim była lepsza niż jego gra ( wysyłanie Asika do obrony lepszego gracza, śpóźnianie się w rotacji, schodzenie z drogi wjeżdżającego pod kosz zawodnika by się nie znaleźć na plakacie itp)


Coś jak Avery Bradley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dunn-LaVine-Holiday-Portis-Carter

Wiele wskazuje że taką piątką zacznie Hoiberg tej sezon

 

No i zajebiście!

Niech nawet przegrają na początku kilka, kilkanaście gier. Ale niech się ogrywają.

Nie myślałem że Ferdek będzie miał na tyle jaja żeby zaczynać Parkerem na ławce, ale to jedyna słuszna decyzja. Jest w gorszej formie od Portisa a na SF jest zdecydowanie za melowaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunn-LaVine-Holiday-Portis-Carter

Wiele wskazuje że taką piątką zacznie Hoiberg tej sezon

 

No i zajebiście!

Niech nawet przegrają na początku kilka, kilkanaście gier. Ale niech się ogrywają.

Nie myślałem że Ferdek będzie miał na tyle jaja żeby zaczynać Parkerem na ławce, ale to jedyna słuszna decyzja. Jest w gorszej formie od Portisa a na SF jest zdecydowanie za melowaty

Też się cieszę, co ciekawe z ławy Parker może być całkiem przydatny (biorąc pod uwagę próbkę z preseason). Miał on najlepszy stosunek asyst do strat z wszystkich w drużynie (w sensie tych sporo grajacych). Miał 13 Asyst przy 5 stratach, Dunn 17A 18TO, A LaVine 7A 17TO. Próba gry z Parkerem jako prowadzący atak 2giego unitu ma jakieś podstawy.

 

Plus Wendell musi startować.

 

Jak wróci Lauri i Denzel to ławka Valentine/Holiday - Parker - Portis może być fun to watch i nawet dawać jakieś fajne punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.