Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - WCF (1) Rockets vs (2) Warriors


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Rok po roku.

Igoudala w fianłach

Klay z OKC, i danie dupy w finałach, pamiętne podanie za plecami w G7 w trybuny.

Durant w finałach

i w tym roku znów Durant.

Coś się nie zgadza? 

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry nie ma zdrowych kostek co szczególnie odbija sie na jego obronie.

Igi wszedł do pierwszej piątki kosztem centra, teraz Kerr powinien posadzić na ławce Stefka, a wprowadzić Livingstona, to zabierze trochę ataku ale pozwoli utrzymać linię w obronie, która była łamana dzieki izolacjom na SC

Stefek jako pierwszy rezerwowy, i wchodzić powinien w momentach gdy siada Paul lub Harden.

Nad tak wyjątkowo głupim postem musiałeś pracować naprawdę długo. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike D slynie z krotkich rotacji, a w PO jeszcze krotszych

No zdaję sobie sprawe z tego, dlatego napisałem "częściowo", z ta krótka ławką jest też trochę tak ze jak pierwsza piątka ma w nogach 30minut na dużej intensywności to powoli sama staje sie odrobinę drugim garniturem i taki zawodnik jak Curry na większej swieżości może zdobyć dzięki temu przewagę

Nad tak wyjątkowo głupim postem musiałem pracować naprawdę długo. 

Przeciwki Livingstonowi tak nie pograją, a jak juz się podmęczą to wtedy swieża Kura będzie w sam raz.

 

p.s. Ten film znalazłem po tych postach a nie przed :)

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, widze po tytule filmiku ze Coachowi Nickowi chyba odbilo. Potem obejrze.

Zrobili bardzo duzo rzeczy inaczej, i nie chodzi mi o to ze rolesi trafiali a w G1 nie trafiali. Gameplan byl w ogole zupelnie inny, nastawiony na wyeliminowanie bledow z G1 i to sie udalo i dlatego bylo jak bylo.

 

Btw szacun dla Mike DA, ogolnie nie przepadam za gosciem, zawsze wydawal mi sie takim RS coachem, a tu w kluczowym momencie sezonu takie adjustments. Zwyczajnie nie spodziewalem sie tego po nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra przeciwko Hardenom to w sumie nie wazne czy ma sie jedną luke w obronie czy 5, oni i tak grają izolacje przez najsłabszy punkt, wiec mając 4 super obrońców i jedną luke jest się słabszym niż majac 5 solidnych obronców.

Nalezy cisnąć w obronie grajac najlepszymi obrońcami nie zostawiajac w miarę możliwości zadnej luki w obronie, a jak trzeba dąc odpocząc tym najlepszym to lepiej od razu prawie wszystkim i wtedy postawić na możliwie ofensywną piątkę kóra bedzie nadrabiac atakiem a nie obroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby najciekawsza pora sezonu a ja jestem tak zmeczony tym shietem ze chcialbym koncowe konfetti 

 

zobaczymy co bedzie ale najbardziej zastanawiajaca czesc tego calego nba drama / championship quest i nba craze to 

Rockets przegrywaja g5 i g6 ze Spurs bez Leonarda ; dodaja rich man Beverleya i Tuckera , maja ten sam system, tego samego trenera, i tego samego przeciwnika i sa stawiani jako kandydat do mistrzostwa 

 

niech ktos mi to wyjasni , bo jezeli to nic nie dalo ze Spurs rok temu to Chris Paul nic nie da z Warriors 

 

ten system po prostu nie dziala w playoffs przeciwko doswiadczonym teamom ktore bronia i wiedza ze rzuca swoje po drugiej stronie - caly terror 3pt rain przestaje byc straszny 

 

koszykowka bez podan to nie koszykowka i w boxerskim pojedynku jakim sa mecze 5-7 i ostatnie minuty , trzeba umiec bronic i umiec podawac - Rockets sa przecietni w jednym elemencie i na koncu ligi w drugim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tymi liczbami, w koszykówkę gra się przy użyciu nóg, rąk i głowy, choć tej ostatniej akurat nie wszyscy używają. Gra się na boisku przy użyciu piłki, a nie k**** na kanapie, przed TV przy użyciu kalkulatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tymi liczbami, w koszykówkę gra się przy użyciu nóg, rąk i głowy, choć tej ostatniej akurat nie wszyscy używają. Gra się na boisku przy użyciu piłki, a nie k**** na kanapie, przed TV przy użyciu kalkulatora. 

Kalkulator na kanapie przed TV idzie w ruch po grze i dane też dotyczą tego, co było, a nie co będzie. Grają przy użyciu nóg, rąk i głowy. Na boisku przy użyciu piłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator na kanapie przed TV idzie w ruch po grze i dane też dotyczą tego, co było, a nie co będzie. Grają przy użyciu nóg, rąk i głowy. Na boisku przy użyciu piłki. 

Zgoda, ale ja odnoszę wrażenie że tutaj dla niektórych te liczby to jakaś wyrocznia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby najciekawsza pora sezonu a ja jestem tak zmeczony tym shietem ze chcialbym koncowe konfetti 

 

zobaczymy co bedzie ale najbardziej zastanawiajaca czesc tego calego nba drama / championship quest i nba craze to 

Rockets przegrywaja g5 i g6 ze Spurs bez Leonarda ; dodaja rich man Beverleya i Tuckera , maja ten sam system, tego samego trenera, i tego samego przeciwnika i sa stawiani jako kandydat do mistrzostwa 

 

niech ktos mi to wyjasni , bo jezeli to nic nie dalo ze Spurs rok temu to Chris Paul nic nie da z Warriors 

 

ten system po prostu nie dziala w playoffs przeciwko doswiadczonym teamom ktore bronia i wiedza ze rzuca swoje po drugiej stronie - caly terror 3pt rain przestaje byc straszny 

 

koszykowka bez podan to nie koszykowka i w boxerskim pojedynku jakim sa mecze 5-7 i ostatnie minuty , trzeba umiec bronic i umiec podawac - Rockets sa przecietni w jednym elemencie i na koncu ligi w drugim 

 

 

co w takim razie zrobiłbyś na miejscu Moreya latem 2017? Hardena i Capellę oddał za picki, a resztę zwaievował i odbudowywał się na draftach czekając na pojawienie się kolejnego wcielenia  Carmelo Ant LeBrona Jamesa? czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.