Skocz do zawartości

Wskaż 3 różnice pomiedzy dwoma obrazkami- Durant latem 2016 i LeBron latem 2011


Mentor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pisałeś, po czym usunąłeś posty w temacie Cavs- IND. Nie wiem czym wklepujesz dalej te guzik ma klawiaturze, bo kończyny to już wszystkie przegrałeś na forumowych zakładach. Został Ci nos i penis. Więc przemyśl kolejne odważne deklaracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vice jest dobry :D dodaje kolorytu, pewność siebie, język pisania + znafctwo karze zgadywać że mamy chyba jakiegoś spadachroniarza z pewnego polskiego portalu ;).

 

S&T z Houston i ląduje obok CP3 i Hardena.

LAL i maks.

Philly.

 

Któreś z tych trzech. Nie zostanie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron jak trafi do Houston to przez trzystronny trade, gdy jacyś Kings i Hawks wezmą Andersona z Tuckerem, snt jest cholernie mało realny, bo nie mogliby przekroczyć tych 126-128 milionów.

 

Lakers mają realne szanse, bo Rockets (super team + fakt, że nie wszystko od nich zależy) i Sixers (mogą klepnąć Cavs + zdrowie Embiida) to też nie są idealne opcje.

 

Pisałem już - jak Sixers wyeliminują Cavs w ECF to nie ma dobrej opcji z perspektywy legacy LeBrona: pójdzie do drużyny która go pokonała? Wybierze Rockets, i w obu przypadkach będzie porównywany do Duranta? Pójdzie do Lakers, gdzie być może nie powalczy już nigdy o tytuł? Zmarnuje kolejny rok w Cleveland? Damn.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już - jak Sixers wyeliminują Cavs w ECF to nie ma dobrej opcji z perspektywy legacy LeBrona: pójdzie do drużyny która go pokonała? Wybierze Rockets, i w obu przypadkach będzie porównywany do Duranta? Pójdzie do Lakers, gdzie być może nie powalczy już nigdy o tytuł? Zmarnuje kolejny rok w Cleveland? Damn.

Damn, a może dla dobra swojego legacy skoro juz ma 34 lata i zależy mu tak bardzo na wygrywaniu niech podpisze dużo niższy kontrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko poza z\pozostaniem w Cleveland będzie grubą krecha w zyciorysie

 

jazda po durancie w kontekście przenosin do heat czy ewentualnej wycieczki do houston to smiech na sali

durant mial zwyczajnie dosc gównianych decyzji zarzadu i gry z zerwoym

lebron sam sobie zgotował taki los, zawalił cavs swoimi ziomkami, wiec jesli teraz spieprzy z tonacego okrętu bedzie zwykłą pizdą

(choć mam wrażenie że zostanie)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie stanie zlego dla jego legacy jesli zostanie w Cavs na rok dluzej?  Jest to dla niego najlepsza opcja pod tym wzgledem, najbardziej prawdopodobna, jedyna dobra z punktu legacy. Cleveland maja zreszta prawdopodobnie 8 pick, moga zawsze porobic trady i stworzyc mu lepszy team.

 

LeBron juz 2 razy zmienial kluby w karierze, stworzyl superteam w Heat, wrocil do Cavs zdobyl tu misia i wszystkie winy u kibicow zostaly odkupione, zostal zywa legenda w Cleveland i teraz mialby znowu zrobic to samo i odejsc do superteamu po tym jaki gnoj spadl na niego po Decision 1? Kazda zmiana klubu w tym roku albo i wogole to bedzie dla niego mocna krytyka, to co napisal joseph sam stworzyl sobie ten team, dobieral sobie grajkow, mial wielki wplyw na trady i ujebal salary a teraz ma uciekac z tonacego okretu? Wiadomo odszedl Kyrie, ale w momencie tego tradu to wiele osob uwazalo ze Cavs go wygrali i patrzac przez pryzmat tego sezonu tak bylo. Co by nie mowic te trady za Hooda, Clarksona, Nance i Hilla w momencie tradu tez byly uwazane za dobre i moze w tych PO jeszcze to udowodnia.

 

LeBron teraz bardzo mocno dba o legacy takze przy jego decyzji to bedzie mialo chyba najwieksze znaczenie, nie wiem co by mialo go motywowac do pojscia na zachod, malo do zyskania, duzo do stracenia.

 

Odpadniecie w 1 rundzie z Lakers czy przegranie z Rockets vs. GSW w WCF to bylaby skaza na legacy w hoooj, a nawet jakby wygral misia w Rockets to by bylo na zasadzie wygrania misia przez Duranta, nikt by za to go specjalnie nie chwalil i nie postawil over Jordan, a w dyskusji LeBron vs. Jordan samo odejscie do Rockets byloby olbrzymim minusem. Nie mierzmy LBJa miara Duranta bo jednak on sie bije teraz o miano GOAT a nie o pierwsze mistrzostwo. Takze nie sadze zeby odszedl do rywali po przegranej z nimi w ECF jak Durant czy dolaczyl do Rockets, ktorzy na dodatek musieliby kombinowac z salary. Temat LeBron w Lakers to jakies sci-fi, bo $$$ i blichtr Hollywoodu to dla niego czwartorzedna sprawa. Jak 76ers wygraja wschod to tak jak napisal BMF raczej na pewno tam nie odejdzie (mi sie wydaje ponadto ze sama Philly nie bedzie na to specjalnie nalegac, (bo Simmons), a juz tymbardziej jesli wygraja wschod bez LBJ i przeciwko niemu, majac w glowie ze to 1 sezon i beda coraz lepsi, a LBJ coraz starszy).

 

No jak nic wychodzi ze zostanie w Cavs.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron jak zostanie w Cavs to straci kolejny rok kariery, a ma prawie 34 lata - może to nie jest na sto procent wykluczone, ale bardzo mocono bym się zdziwił.

 

Sixers z całą pewnością będą na pierwszym miejscu uderzać po LeBrona.

 

Zresztą, czego by LeBron nie zrobił to i tak hejterzy będą go krytykować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, czego by LeBron nie zrobił to i tak hejterzy będą go krytykować. :)

Prawie tak samo mocno jak loverzy będą go tłumaczyć niezależnie od tego co zrobi :)

 

Mówiąc serio to fakt gdzie by nie poszedł to odchodząc po raz kolejny miałby problem mimo wszystkich osiągnięć z pozbyciem sie latki gościa, który jak robiło sie ciężko zawijał się do lepszej sytuacji.

Niech zostanie w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda po durancie w kontekście przenosin do heat czy ewentualnej wycieczki do houston to smiech na sali

durant mial zwyczajnie dosc gównianych decyzji zarzadu i gry z zerwoym

 

gruby hejterski tekst :D

 

Durant mial dosc gownianych decyzji zarzadu, ktory zmuszal go do gry z takim szrotem jak Westbrook, Harden, Ibaka czy Adams. Dlatego poszedl do gotowego 73 W superteamu z ktorym umoczyl przewage 3-1. Propsy!

 

Lebron pizda bo odszedl z luksusow jakie mial grajac z Mo Williamsem i 40 letnim Shaqiem i stworzyl sobie od podstaw superteam. Shame on him!

 

(co do drugiej czesci i tego ze sam sobie utrudnil sprawe kontraktami ziomeczkow w Cavs 2.0 to zgoda)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że niektórzy od razu piszą jaki będzie ich tekst... ;)

gruby hejterski tekst :grin:

Durant mial dosc gownianych decyzji zarzadu, ktory zmuszal go do gry z takim szrotem jak Westbrook, Harden, Ibaka czy Adams. Dlatego poszedl do gotowego 73 W superteamu z ktorym umoczyl przewage 3-1. Propsy!

Bo jak odchodził Durex, to:

- Hardena od 4 sezonów nie było i odszedł m.in. za 1st round pick Adamsa

- Ibaka został sprzedany do Orlando

- Adams robił 9 pts i 6,7 reb

- a RW stwierdził, że potrafi rzucać lepiej niż Durant, więc zaczął oddawać równie dużo rzutów (per 100 poss) co Kevin.

Zresztą jak słaby to team bez Durexa, niech świadczy fakt, że mając za niego odpowiednio all-starów: Dipo "prawie wygrałem z LBJ"  i PG13 "zawsze chciałem wygrać z LJ" (już nad tym Melo nie będę się pastwił) z 60 win teamu stali się "ledwo awansuję do PO" teamem, który nie potrafi przejść 1 rundy PO. Ot cała prawda o OKC Rusella...

 

 

BTW. Ostatnie zdanie - chyba Ci chodziło "przeciwko któremu" a nie "z którym" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby hejterski tekst :grin:

 

Durant mial dosc gownianych decyzji zarzadu, ktory zmuszal go do gry z takim szrotem jak Westbrook, Harden, Ibaka czy Adams. Dlatego poszedl do gotowego 73 W superteamu z ktorym umoczyl przewage 3-1. Propsy!

 

Lebron pizda bo odszedl z luksusow jakie mial grajac z Mo Williamsem i 40 letnim Shaqiem i stworzyl sobie od podstaw superteam. Shame on him!

 

(co do drugiej czesci i tego ze sam sobie utrudnil sprawe kontraktami ziomeczkow w Cavs 2.0 to zgoda)

wytłumacz mi czym rózni się przejście do Heat, gdzie wszystko było ddogadane lub przejście do Rockets od przejścia do Warriors?

 

Że niby Heat było kiepską opcją z wałkiem w stylu umowy między Wadeem Boshem i nim?

A może 63w Rox są gorszą opcja?

 

Ja zwyczajnie stawiam znak równości między tym co zrobiłDurant a tym co zrobił i być może znów zrobi James

 

Ja sie akurat Durexowi nie dziwię ze odszedł od pojebanego zera cp on miał z tym cancerem osiagnąć?

A czy narzekał grając z ibaką czy hardenem? Nie pamietam, grał i był szczęśliwy ale pozniej oddali hardena za gówno ibake za gówno i zostawili go z bezmózgą amebą

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś gracz z TOP10 ligii który to nie ma hejterów?

 

moze nie to ze nie maja, ale Giannis (jest w top10?) i Davis na pewno sa najblizej tego

 

edit:

a, no i przed tym sezonem mysle ze bezdyskusyjnie Kawhi byl na tej liscie, ale teraz to inna bajka

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julek a czy ja gdzieś napisałem, że LBJ źle zrobił spieprzając z tonącego okrętu 2 razy? Zrobił to co dla niego najlepsze - tak jak Durex. Nie rozumiem tylko po kiego wała te oczywiste rozpiski robisz... Ja Ci tylko napisałem, że OKC z której odszedł KD to nie było OKC jakie Ty opisujesz... i de facto to Ty uprawisz hejt Duranta.

 

Do tego ta ciągła płytka konfabulacja...

 

LeBron przechodził do takich teamów:

1 - 2009/10 Miami to drużyna, która gładko odpadła w 1szej rundzie (taki poziom OKC bez Duranta, które tak tutaj z dannym krytykujecie)

Do tego 47-35 teamu MIA, który grał jedną z najlepszych defensyw w lidze i przegrał po walce z finalistami z Bostonu (zresztą podobnie jak LJ w CLE) dorzuć Chrisa Bosha, bez niego by tam LJ nie poszedł.

 

2 - 2013/14 Cavs to drużyna, która wygrała jedynkę w drafcie

Chyba 3 jedynki (Irving, Bennet, Wiggins) i 2 czwórki (Waiters, TT) oraz tacy 2 rundowcy jak Crowder czy Cunnigham o reszcie składu nie wspominam.

 

 

 

Jesteście tą siłą, która wiecznie zła pragnąć wiecznie czyni dobro :smile:

Nie siedź już więcej na słońcu, bo udaru dostaniesz.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.