Skocz do zawartości

Wskaż 3 różnice pomiedzy dwoma obrazkami- Durant latem 2016 i LeBron latem 2011


Mentor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, bo ludzie koszykarsko woleliby Rockets-Warriors (to tak co do nielubienia koszykówki).
 
Jakby Durantowi przeszkadzało bycie ''bad boyem'' to nie hejtowałby na twitterze Oklahomy czy nie lajkował na instagramie hejtu pod adresem Westbrooka, więc ta rozmowa jest kompletnie wtórna. :smile:

 

po ostatnim sezonie OKC decyzja Duranta wyglada jeszcze lepiej. Ogromne brawa dla niego, ze mial odwage wybrac najlepsza dla siebie opcje, mimo tyle absurdalnych glosow na nie.

Ostatnim sezonem OKC dla Duranta było wtopienie 3-1 w dużej mierze dzięki jego grze z drużyną do której poszedł. :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim sezonie OKC decyzja Duranta wyglada jeszcze lepiej. Ogromne brawa dla niego, ze mial odwage wybrac najlepsza dla siebie opcje, mimo tyle absurdalnych glosow na nie.

 

ano właśnie. ludzie chyba nie zdają sobie sprawy z tego, jak ciężko jest grać z Westbrookiem w drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie. ludzie chyba nie zdają sobie sprawy z tego, jak ciężko jest grać z Westbrookiem w drużynie.

 

 

na to zaczyna wyglądać

anyway, czy są jakieś artykuły / wywiady o tym świadczące? jeśli tak, to czy możecie podlinkować? [nie żebym oczekiwał że jest takich cała masa, dużo ludzi na graniu z nim robi sporą kasę więc jeśli jest on ciężki we 'współżyciu' to i tak lepiej o tym nie rozpowiadać]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to chyba wolalbym stracic w 2019 r. klaya za darmo niz brac jakiego kuzme (+ jakis deng,bo kontrakty musza sie zgadzac ?) od sezonu 2018-2019

 

jeden dodatkowy rok klaya to gwarancja mega jakosci a jest mala szansa,ze ten prospekt,ktory przyjdzie za niego da im tyle co klay

 

ps-jakie to w ogole moglyby byc prospekty ? kuzma/lonzo/fultz...-bo obracamy sie wsrod tegorocznych debiutantow ?

Edytowane przez jordan20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego nazwiska nie napisałem i tego nie zrobię, mimo że jeden pomysł na wschodzie sam się nasuwa pod palce. Może to też być pick z topu (jakiego topu, to sobie dopowiedz). Chodzi o schemat działania, bo salary nie jest z gumy i nie ma opcji, żeby dało się to utrzymać w dłuższej perspektywie. Najłatwiejszy do zastąpienia wydaje się właśnie Klay, a na bank nie będzie warty takich pieniędzy w GSW jako 3-4 opcja. Co innego w innym zespole. 

 

A umowy wcale nie muszą się wyrównywać.

 

Poza tym idziesz z miejsca w jakieś skrajności (i próbujesz wciągać mnie w głupie łączenie wymiany Klaya z wypisywaniem nazwisk graczy Lakers - zaraz wyjdzie na to, że kibice Lakers chcą Thompsona za Denga, pieprzę), o których nie mam zamiaru gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego nazwiska nie napisałem i tego nie zrobię, mimo że jeden pomysł na wschodzie sam się nasuwa pod palce. Może to też być pick z topu (jakiego topu, to sobie dopowiedz). Chodzi o schemat działania, bo salary nie jest z gumy i nie ma opcji, żeby dało się to utrzymać w dłuższej perspektywie. Najłatwiejszy do zastąpienia wydaje się właśnie Klay, a na bank nie będzie warty takich pieniędzy w GSW jako 3-4 opcja. Co innego w innym zespole. 

 

A umowy wcale nie muszą się wyrównywać.

 

Poza tym idziesz z miejsca w jakieś skrajności (i próbujesz wciągać mnie w głupie łączenie wymiany Klaya z wypisywaniem nazwisk graczy Lakers - zaraz wyjdzie na to, że kibice Lakers chcą Thompsona za Denga, pieprzę), o których nie mam zamiaru gadać.

 

Kibice Lakers nie chcą LeBrona, a co dopiero Kleja "3-4 opcja" Thompsona.

 

Opcja ze wschodu czyli Fultz? Thompson gdyby był tym dla Simmonsa, kim jest Korver dla LeBrona to miałby jakoś 35ppg z 14 rzutów, nobrainer dla 76ers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego nazwiska nie napisałem i tego nie zrobię, mimo że jeden pomysł na wschodzie sam się nasuwa pod palce. Może to też być pick z topu (jakiego topu, to sobie dopowiedz). Chodzi o schemat działania, bo salary nie jest z gumy i nie ma opcji, żeby dało się to utrzymać w dłuższej perspektywie. Najłatwiejszy do zastąpienia wydaje się właśnie Klay, a na bank nie będzie warty takich pieniędzy w GSW jako 3-4 opcja. Co innego w innym zespole. 

 

A umowy wcale nie muszą się wyrównywać.

 

Poza tym idziesz z miejsca w jakieś skrajności (i próbujesz wciągać mnie w głupie łączenie wymiany Klaya z wypisywaniem nazwisk graczy Lakers - zaraz wyjdzie na to, że kibice Lakers chcą Thompsona za Denga, pieprzę), o których nie mam zamiaru gadać.

 

lol widzisz Matek, poruszasz w sumie ciekawy temat, a w odpowiedzi, że kibice Lakers tamto i sramto i w ogóle to po cholerę o tym teraz piszesz jak sezon trwa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice Lakers nie chcą LeBrona

 

 

Opcja ze wschodu czyli Fultz?

 

Że niby Fultz + wypełniacze ( jeśli takowe potrzebne ) + jakieś picki których mają pół tony za Thopsona?

 

Sportowo to idiotyzm dla GSW ale salary im w końcu o sobie przypomni. Wolał bym taki pakiet niż puścić Klaya za free.

Dobra, to zdradzę ten sekret. 

 

Mikal Bridges. 

 

Z Fultzem, czy z pickami - nieważne, obie możliwości dobre, partner do wymiany też idealny. Chyba najlepsza opcja dla GSW (kilka lat za grosze) - 3&D z zajebistymi warunkami. Pytanie, czy 76ers byliby skłonni tyle oddać za Thompsona... na bank optyka mogłaby się im zmienić po pierwszych dniach offseason, jeśli podstawowe cele się rozejdą, ale nawet jeśli będzie trzeba zrobić miejsce w salary, to na przykładowego Cova zawsze będą chętni. Nie można zapominać, że kontrakt takiego Fultza to prawie połowa obecnej umowy Klaya, więc dużej dokładki przy takim rozwiązaniu wcale by nie było. 

 

Sezon 2017/18 się nie skończył, a tu dyskusja co Warriors powinni zrobić po kolejnym sezonie.

Teraz trzeba mieć szerokie horyzonty, cytując tym razem pana z Nie ma mocnych.

 

Swoją drogą Maklakiewicz to bardzo niedoceniany aktor. Perełka. 

 

lol widzisz Matek, poruszasz w sumie ciekawy temat, a w odpowiedzi, że kibice Lakers tamto i sramto i w ogóle to po cholerę o tym teraz piszesz jak sezon trwa. :grin:

:smile:

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tymi kibicami Lakers.

 

Chyba trzeba będzie (jak mi się zachce) porządny post napisać czemu nie chcę LJ w Lakers (i nie nie chodzi tu w żaden sposób o moją osobistą antypatię) na długiej umowie.

 

Klaya akurat do LAL wziąłbym na kolanach niemalże ;-)

Dawaj.Chętnie przeczytam.

 

I czym jest dla Ciebie długa umowa?Co, jeżeli będzie to 1+1 co roku, jak z Cavs?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors mogą zrobić też coś innego. Mogą wymienić latem Iguodalę, który ma jeszcze dwuletni kontrakt, na umowę kogoś, komu kończy się umowa już za rok. Włodarze Warriors odpuszczają wtedy takiego kolesia i uwalniają dużo wolnej gotówki. Dwie przykładowe wymiany z Magic i Suns.

Iguodala - Ross

Iguodala - Chandler

Plus jakieś wypełniacze i nie trzeba się pozbywać Klaya.

Można próbować z Philadelphią również za Baylessa plus wypełniacze, a nawet z Wizards za Gortata, choć ta opcja jest najmniej realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem January ale co Wy z tym LeBronem w Lakers? Ja ostatnio w temacie spytałem o LBJ w Miami zaznaczajac,ze to nierealne uzytkownika Alonzo jakby to wygladalo, ale mowie jako hipoteze ktora ma szanse zerowe. A tutaj czytam jakby to bylo realne. Przecież są tylko dwie opcje albo zostaje albo Phila. Ktoś powaznie mysli ze LBJ w wieku 34 lat pojdzie na zachod gdzie masz Warriors, Rockets, i mocniejsza konfe, by bić sie o tytuły?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.