Skocz do zawartości

50W i poza, czyli najmocniejsze PO wszech czasow?


Jmy

Co najlepszym rozwiazaniem byc ci sie wydaje:  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co najlepszym rozwiazaniem byc ci sie wydaje:



Rekomendowane odpowiedzi

jak już pisałem na forum Lakers Jmy mnie jest całkowicie obojętne czy zagramy z Nuggets cz z Mavs. Wiele osób uważa z jakiegoś powodu, że lepiej by było uniknąć Mavs, ale dla mnie to bardziej ocenianie ich po tym kim byli a nie po tym kim są w tej chwili.

 

Nie będzie łatwo w żadnej serii, to nie wchód, ale jestem dość pewny awansu do drugiej rundy niezależnie od rywala, będą to prawdopodobnie właśnie Nuggets bo Hornets po pokonaniu Clippers co zakładam, że zrobią nie będą się w Dallas wysilać a i Mavs raczej nie będą chcieli spotkania z Lakers w pierwszej rundzie. Na temat rywala Lakers z kimś tam napiszę więcej jak to już będzie oficjalnie wiadomo.

 

Ciekawa sytuacja za to jest trochę niżej jeżeli Suns wygrają u siebie z Blazers i Rockets z Clippers i jeśli Jazz wygrają w San Antonio wszystkie te drużyny kończą sezon z 55-27 kończą sezon na trzecim miejscu i grają z szóstymi Spurs mając HCA :) jeżeli przegrają to bez HCA grają z Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej sie boje takiego ukladu w ktorym gramy z jazz podczas gdy oni maja HCA :/ jazz z HCA moga byc najtrdudniejszym rywalem w 1 rundzie.

 

chyba 3 mece przegrali w RS u siebie, w tym jeden z celtami ktorzy sa na wschodzie a drugi z portland ktorzy sa poza PO, nie wiem z kim przegrali ten jeden ale nic to dobrego nie wrozy. za to i spurs i rockets mi pasuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej sie boje takiego ukladu w ktorym gramy z jazz podczas gdy oni maja HCA :/ jazz z HCA moga byc najtrdudniejszym rywalem w 1 rundzie.

 

chyba 3 mece przegrali w RS u siebie, w tym jeden z celtami ktorzy sa na wschodzie a drugi z portland ktorzy sa poza PO, nie wiem z kim przegrali ten jeden ale nic to dobrego nie wrozy. za to i spurs i rockets mi pasuja :)

Z Lakers :P, ale wydaje mi się, że przegrali 4 a nie 3 mecze u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w tym wszystkim jest to ze trzeba poczekac do ostatniego meczu w sezonu by moc w ogole zakladac tematy dotyczace par playofowych, choc z tego co widze 2 pary na wschodzie sa juz znane.......

 

szkoda, ale juz lepsze to majac pewnosc gry w po niz to co bylo rok temu gdy przez kontuzje bilismy sie o sam awans do po.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys zabrzmialo tak jakbyscie bez kontuzji w zeszlym roku byli contenderem ;] kontuzje czy nie itak 1 runda to byl wasz max w zeszlym roku, szczegolnie z takimi tuzami w rotajcji jak smush kwame i cook. nie mowiac juz o "2" opcji odomie

:? Oj chłopie, skąd ty możesz wiedzieć, co było, a co nie naszym maxem w tamtym roku.

Dwa lata temu zrobiliśmy 45-37, a rok temu mieliśmy dużo bardziej doświadczoną, lepszą ekipę i pokazało to kilkadziesiąt meczów tamtego sezonu, kiedy wygraliśmy około 66% meczów. Seryjne przegrywanie zaczęło się dopiero kiedy, dopadła nas plaga kontuzji.

 

Także, jeśli wyciągać wnioski po okresie kiedy w poprzednim sezonie byliśmy zdrowi, to zdecydowanie byliśmy drużyną na coś więcej niż pierwsza runda.

 

Tyle, ze teraz można tylko teoretyzować, bo już nie dowiemy co by było, gdybyśmy nie doświadczyli tak wielu kontuzji. Dlatego nie rozumiem sensu twoich tekstów z poprzedniego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale w PO nie mieliscie plagi kontuzji, a mimo to wiele z suns nie pokazaliscie. ze spurs i mavs moglo byc niewiele latwiej, a na osiagniecie 5 miejsca raczej wielkich szans nie mieliscie nawet bez kontuzji. zreszta pamietasz na pewno jak sie ukladal kalendarz w zeszlym roku. z tego co wiem, to zaczynaliscie od tych slabych meczow, a im dalej tym poziom sie zwiekszal. takze te 66% bylo bardzo zludne i chyba nie powinienes sie nimi sugerowac, a juz tym bardziej w kontekscie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to i spurs i rockets mi pasuja :)

a co wyjeżdżasz gdzieś zaraz w pierwszej połowie maja i nie miałbyś czasu oglądać kolejnych rund :?:

 

no tak, ale w PO nie mieliscie plagi kontuzji, a mimo to wiele z suns nie pokazaliscie.

nie no Walton grający z kontuzją kostki, Lamar i Kwame z kontuzjami, które wymagały operacji zaraz po zakończeniu sezonu, brako możliwości przeprowadzania z powodu tych kontuzji normalnych treningów z udziałem calej drużyny to nic takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze * ;]

 

a po drugie wydaje mi sie, ze ze spurs lepiej by sie matchupowali niz z suns. spurs nie graja tyle pick and rolli, a obrona pick and rolli to byla czarna magia dla lakers. i lakers lubia sobie czasami pobiegac, a z suns takie akcje konczyly sie niezbyt dobrze

 

a co wyjeżdżasz gdzieś zaraz w pierwszej połowie maja i nie miałbyś czasu oglądać kolejnych rund :?:

tak, jade na ryby z duncanem i spolka ;]

 

nie no Walton grający z kontuzją kostki, Lamar i Kwame z kontuzjami, które wymagały operacji zaraz po zakończeniu sezonu, brako możliwości przeprowadzania z powodu tych kontuzji normalnych treningów z udziałem calej drużyny to nic takiego

no tak, bo walton to bardzo wazny factor, a w innych druzynach nikt nie gral z kontuzjami - to sa PO. kwame jak sobie zwichnie kostke to ma kontuzje na caly sezon, wiec juz go sobie odpusc. zreszta nie przegraliscie przez kontuzje, ale przez to, ze byliscie kilka klas gorsi i tyle. ciesz sie, ze unikneliscie sweepa, bo o to trudno nie bylo w takim skladzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem swiezo po meczu Dallas - NO. Osobiscie nie jest dla mnie niespodzianka to co sie wydarzylo. Trener Scott upewnil sie, ze zamiast meczyc sie z Denver w pierwszej rundzie zagraja z Mavs. Posadzenie Chandlera, Stojaka, Paula (mimo, ze mial 5 fauli) na poczatek czwartej kwarty mialo wplyw na przebieg spotkania. Jeszcze wczesniej go sciagnal w pierwszej na jakis czas. Natepnie kluczem do meczu, triple double Kidda (setne w karierze, ale zakonczenie rs) ktory w koncu zagral tak jak grac powinien przez caly czas. Agresywnie i kiedy wide open to egzekwowac. Prawda, ze mu idealne pozycje zostawila obrona Hornets ddal tych trojek. I Bass, WOW jakby chcial obrecze zrywac, jakas czesc mlodego Shaqa wnim siedzy czy inny czort, ten blok jeden i drugi i w ogole energia... Nastepny klucz Teryy, ktopry nie potrafil spudlowac. Dirk, probowal ceglowkami cos zbudowa, choc finalowa trojka dopelnila misji. Osobiscie uwazam, ze dla Hornets lepiej jest grac z Mavs niz Nuggets. Nie wszytko gra tak jak powinno po przejsciu Kidda, i lepiej bedzie sie uporac z zatrzymaniem Nowika niz zmagac Paulowi z Iversonem. A i w przypadku kontuzji PAula czy wyklucznia go z gry Hornets nie sa Hornets.

 

Prosze odblokowac temat Lakers - Nuggets i na przyszlos mnie sluchac. Lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.