Skocz do zawartości

50W i poza, czyli najmocniejsze PO wszech czasow?


Jmy

Co najlepszym rozwiazaniem byc ci sie wydaje:  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co najlepszym rozwiazaniem byc ci sie wydaje:



Rekomendowane odpowiedzi

Walka o 1 miejsce imo rozstrzygnieta. Hornets maja jednak 2 mecze przewagi, co w obecnej sytuacji jakby nie bylo jest duzo. Watpie, ze to roztrwonia. Zdziwie sie jak przegraja cos wiecej niz z lakers, bo tam oczywiscie sa an to spore szanse. Utah na wyjezdzie za dobrze nie gra, clippers i wolves to nie sa tej klasy przeciwnicy, a dallas i kings(mimo ze w sacramento) chyba jednak nie sa w formie powstrzymac hornets...

 

nie bądź taki pewny, mają sporo tych wyjazdów i w ogóle sporo meczów do rozegrania w tym ostatnim tygodniu, tu zmęczenie może mieć znaczenie, Jazz w Nowym Orleanie też nie będą łatwym rywalem oni wciąż walczą by mieć HCA w pierwszej rundzie, kto wie czy ostatni mecz w sezonie nie będzie miał dla Mavs jakiegoś kluczowego znaczenia zwłaszcza, ze dla Hornets będzie to mecz b2b. Nawet te potencjalnie łatwe mecze z Sacto i Minny będą dla nich meczami b2b także ja tu nawet poza meczem z Lakers widzę spokojnie miejsce na jeszcze jedną porażkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van przesadzasz widac to chocby po tych argmentach z niby trudnymi meczami z sacto i minny ;] prosze cie przeciez oni niedosc ze o nic nie walcza to jeszcze graja beznadziejnie, a w sacto nie wiem czy przypadkiem artest nie bedzie gral. zreszta co za roznica, nawet z nim zbyt wielkich szans bym im nie dawal. nie zapominaj, ze hornets walcza o 1st seed, wiec tez beda grac z zaangazowaniem.

 

jazz graja slabiutko na wyjazdach(zaledwie 16-22), wiec tez nie bedzie to bardzo trudny rywal.

 

dla mavs juz i tak sie nic nie zmieni, bo zostaja na tym 7 seedzie tak czy siak :)

 

za to lakers beda mieli oprocz hornets jeszcze bardzo trudny mecz ze spurs, ktorzy bezposrednio beda pewnie z nimi walczyc o seed, wiec terminarz raczej jest za hornets.

 

nie jestem pewny siebie, moze to tak wyglada, ale ja juz tyle razy zle wrozylem w tym sezonie, ze juz mi sie odechcialo :P "raczej" to jest odpowiednie slowo. tak, "raczej". hornets "raczej" beda 1. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tyle ze lakers tez mieli latwy terminarz i tez mieli byc juz pierwsi, a tymczasem przyszla kontuzja gasola, fisha, choroba odoma no i wdupienie z grizz i bobcats. queens graja jak graja ale udalo im sie wyrwac (gdy juz o nic nie walczyli) mecz zarowno la jak i nuggs, takze tu bym nie byl wygranej noh taki pewien. przynajmniej mam taka nadzieje ze polegna.

 

licze tez ze mavericks sie zrownaja bilansem z denver badz warriors i ich spotkanie z hornets bedzie rowniez dla nich walka o seed. wtedy bede dobrej mysli.

 

teraz na pewno lakers maja slabe rozstawienie. pierwsza runda prawdopododbnie mavs, druga spurs to gorszy uklad niz np. warriors + suns/jazz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem, że te mecze z Sacto i Minny są trudne, ale spójrz na okoliczności dzień wcześniej grają zdecydowanie trudniejsze i ważniejsze dla nich mecze z Jazz i z Lakers, do rozpoczęcia PO pozostał tydzień w takiej sytuacji łatwo o zlekceważenie zdecydowanie słabszego, nie grającego o nic rywala zwłaszcza kiedy jak pisałem dzień wcześniej grało się ważniejsze i prawdopodobnie dość ciężkie spotkanie. Tutaj nawet niezależnie od klasy rywala w ostatnim tygodniu regular tyle meczów b2b, jeszcze wyjazdowych to niezbyt wygodny terminarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz wole grac back2back, przy ktorych w jednym z meczow moge sobie zagrac gorzej, a i tak wygram

no i właśnie o takim ewentualnym podejściu przez Hornets do meczów z Wolves i Queens mówię i na nie liczę :)

 

Nuggets mający jeden z najlepszych bilansów we własnej hali, walczący o awans do PO przegrywają u siebie z Sacto grającymi bez Artesta, Udricha i Millera. Ja na forum Lakers parę dni temu pisałem, że obawiam się wtopy w meczu w Sacramento i w Portland, jakoś o mecz ze Spurs i Hornets jestem spokojny dlatego, że mam pewność, że z nimi dadzą z siebie wszystko co do tych słabszych rywali właśnie zawsze istnieje obawa, że podejdą sobie z nastawieniem "moge sobie zagrać gorzej, a i tak wygram"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy kilka niespodzianek dzisiejszego dnia. Walczący o zaklepanie mistrzostwa northwest Jazz po chyba cholernie błotnym meczu (coś czuję ze ściagnę) wywieźli z NO wygraną, dajacą i Lakers i Spurs szanse na zajęcie pierwszego miejsca. Co ciekawe dwóch obecnie najlepszych PG młodego pokolenia statystycznie wypadło blado...

Wszystko byłoby ładnie, gdyby LAL nie dostali batów od bardzo średnio ostatnio grających Blazers, czym dali sie wyprzedzic Spurs.

Jeszcze jedna tak niekontrolowana wtopa Hornets i mogą spaść nawet na pozycję 3, a jakby tego było mało to Rakiety mają tylko 2 mecze straty! Lakersi u siebie w dywizji tez nie są wcale tak pewni pierwszego seeda jakby fani tej ekipy chcieli. Dziś przegrali z PTB, za chwile mecz ze Spurs, którzy po słabym poczatku na ostatniej prostej ida jak burza. Choc z drugiej strony Ci sami Spurs, którzy mam nadzieję wygrają w piątek z LAL juz dzis mogą pomóc Lakers wygrywając z PHX

 

A w dole tabeli spokój- PHX, Mavs wygrali swoje mecz, które wygrać po prostu musieli. Obie ekipy grają ostatnio dobry basket, nauczyli sie chyba juz w jakis sposób wykorzystywać nowe nabytki.

A Nuggets bronią się przed GSW

 

I pomyslec ze do końca tylko tydzień, a tyle może sie jeszcze wydarzyć!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazz graja slabiutko na wyjazdach(zaledwie 16-22), wiec tez nie bedzie to bardzo trudny rywal.

 

Co Ty nie powiesz, no popatrz :lol::lol::lol::lol: : :?: :?:

 

Who is next?: :?: :?:

 

 

Jazz po chyba cholernie błotnym meczu (coś czuję ze ściagnę) wywieźli z NO wygraną, dajacą i Lakers i Spurs szanse na zajęcie pierwszego miejsca. Co ciekawe dwóch obecnie najlepszych PG młodego pokolenia statystycznie wypadło blado...

No nie wiem joe :roll: :roll: Wiesz jednak 16 asyst D-Willa przy 9 Paula to chyba zasadnicza roznica :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mialem racje, wiec nie wiem czemu sie czepiasz :roll:

 

jazz zagrali slaby mecz, tylko NOH zagrali jeden z najgorszych w sezonie. takie straty jakie oni mieli, to ja widze u mnie na lidze gimnazjalnej :lol:

 

teraz przeciwnicy Paula widzicie co sie dzieje, kiedy on ma slabszy dzien. support nijak nie pociagnie, nie jak w przypadku Kobego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem koncowke meczu Mavs - Utah. D-Will trojka od tablicy wyrownal (nie sadze, zeby umyslnie rabnal to od tablicy) a potem Dirko poakzal jak to poiwnno poprawnie wygladac. Dallas wygrywa, Dallas w playoffs. 9 raz z rzdu sezon z 50+ zwyciestwami. Imponujace.

 

Mecz GS i Denver tez byl emocjonujacy. Wyglada na to, ze jednak Denver....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.