Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

lakers to nie sa nawet teraz blisko tego, co ma cavs teraz i zachodnia konfa duzy minus. Sezon gracza to rozjazdy, po sezonie co drugi ma tam dom.

Rockets nie maja kasy i nadal zachodnia konfa plus texas.

76 paskudny fit, wyleca shooterzy, masa plebu.

Sas maja system a nie maja graczy poza lma i kawhi ale to i tak lepsza opcja niz lal i sixers.

Cavs musieliby ogarnac kontrakty-albatrosy i dodac guarda pokroju kemby. Nie wiem czy nie najwiekszy kwas teraz to jest z lue.

Nie oceniasz tego wszystkiego racjonalnie, no cóż rozumiem - takie prawo kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

memento, serio po tym wszytkim co mialo miejsce w tym sezonie w cavs, ludzisz sie jeszcze, ze on zostanie?

lista rzeczy, ktore poszly nie tak w cleveland w tym sezonie jest tak cholernie dluga...

 

mysle, ze ostatnie o czym mysli to pozostanie w cavs... jedyna szansa to dan gilbert, ktory obieca mu sprzedaz klubu w zamian za zostanie ale wszyscy wiemy, ze to sie nie wydarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ nie zostanie w Cavs. Widać jego irytację na tych ludzi. Dał im mistrzostwo i dobrze wie, że więcej w obecnej sytuacji nie zrobi. W sumie to najbardziej odpowiada za to chyba Kyrie Irving :P  Jak jeszcze potwierdzą się ploty o Davisie w GSW to chyba tylko w Rox ma szansę podjąć walkę. Ale na moje, tak jak pisałem wcześniej, on nie po to buduje sobie rodzinne gniazdko w LA, żeby dalej się zabijać o pierścienie bez większej szansy na powodzenie tej beznadziejnej misji. Pogra sobie i zadomowi się w słonecznym LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał.

 

W ogóle skąd wzięli się ostatnio SAS w plotkach? Wcześniej była o nich cisza.

lepsze Spurs i prawdopodobna walka z warriors niż Lakers i max druga runda.

James naprawdę nie ma czasu ogrywać się z młodzieżą

I teraz pytanie dla Lakers

Czy robić all in i handlować młodymi żeby wspomóc jamesa na dwa lata czy czekać na rozwój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spurs zaczęło się wcześniej gdy lbj wprost opowiadał jakim to szacunkiem darzy popa w kontekście repry USA.

 

Teraz to wróciło w kontekście połączyć siły z Leonardem

 

W sumie spurs maja materiał aby ograniczyć 2. Z 3 gwiazd gsw a koniecznie trzeba zdjąć lekkość gry Durantowi i ciche open looki Klaya.

 

Spurs maja obrońców na to i nie musza angażować pod to lbj.

 

Na świeżo w złości sportowej to na sens.

 

A złość leonarda i popa na zaze tylko potęgują wspólny wektor.

Wracając do orlando to wszystko opierało się na opisie jaki to zespół utworzy hill i tmg.

 

Media opisywały konfiguracje podczas gdy był to po prostu jeden z scenariusza.

 

Dodatkowo pewnie świetnie taka plotka pomogła bez zastanowienia wrzucić maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby zobaczyć Lebrona w SAS obok Leonarda i Aldridge pod Popovichem.
Niestety reszta składu jest już zardzewiała, a trudno byłoby o solidne wzmocnienia.
Seria GSW vs SAS w playoff 2017 z Lebronem w składzie San Antonio i bez tej felernej kontuzji Leonarda to byłoby coś co chciałbym zobaczyć. Niedowierzanie na twarzach Currego, Duranta, Klaya i Greena :smile:
Teraz nie wiem czy wypaliłoby to, bo Ginobili, Parker czy P.Gasol to już zwłoki do tego co prezentowali kiedyś.

Bardziej realne wydaje się LAL. Bryant nie ma co się martwić. James jakby trafił do Los Angeles to pogra tam na koniec kariery i tyle.
Przecież najlepsze lata kariery w tym zespole byłyby już za nim.
Zresztą Bryant nie jest nawet najlepszym graczem Lakersów ever.
Magic, Jabbar, prime Shaqa > Bryant
Większość fachowców Magica, Jabbara i Shaqa umieszcza w Top 10 lub Top 5, a Bryanta w drugiej dziesiątce więc jak
może być najlepszym Lakersem. Co do Jamesa to z pewnością już w Top 5. A niektórzy umieszczą go nawet w Top 2-3.
Nie wiem jak będą patrzeć fachowcy po zakończeniu kariery prze Lebrona na to, że ma 3/9 w finałach i to, że właściwie był o
jeden rzut nietrafiony R.Allena 2013 i wypłakane wykluczenie Greena 2016 od 1/9 w finałach niczym Jerry West.

 

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie ogólne zasady

 

Po 1- wymiany mogą dotyczyć tylko wiążących aktualnych kontraktów a tu bleach proponuje wymianę gdzie po stronie Houston dwie umowy są nie wiadomo jakie i z kim a Le Bron może zrobić opt out

Po 2 - nie można dogadywać pod stołem przyszłych rzeczy czyli klub nie może powiedzięc Le Bronowi zrób opt in bo mamy dogadaną umowę z Houston. Ogólnie można w sezonie 17/18 dogadać wymianę kontraktów z 17/18 a nie tych z przyszłego roku

 

Za takie coś liga by dowaliła srogie kary Houston i Cavs i cofnęła umowę

 

.

 

ad. 1. Wiadomo jakie - Rockets już się do tego przygotowali, zwalniając w marcu Brandana Wrighta i podpisując kontrakt z Timem Quartermanem. Tutaj wszystko na legalu.

ad. 2. Żartujesz, prawda? Takie numery odchodzą na okrągło. Przecież wymiana Paula też była w gruncie rzeczy dogadana pod stołem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 1. Wiadomo jakie - Rockets już się do tego przygotowali, zwalniając w marcu Brandana Wrighta i podpisując kontrakt z Timem Quartermanem. Tutaj wszystko na legalu.

ad. 2. Żartujesz, prawda? Takie numery odchodzą na okrągło. Przecież wymiana Paula też była w gruncie rzeczy dogadana pod stołem. 

Ale była dogadana w ramach jednego roku -- czyms innym jest dogadywanie wymiany na przyszły sezon i proszenie pod tym kątem np Le Brona by zrobił opt in -- to już łamaniem zasad

 

Ad 1 nie jest prawidłowe bo wymiany zgodnia z zasadami NBA mogą dotyczyć tylko aktualnie podpisanych umów... Nie jest na legalu bo Quatermana nie ma za rok na kontrakcie w Houston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale była dogadana w ramach jednego roku -- czyms innym jest dogadywanie wymiany na przyszły sezon i proszenie pod tym kątem np Le Brona by zrobił opt in -- to już łamaniem zasad

 

Ad 1 nie jest prawidłowe bo wymiany zgodnia z zasadami NBA mogą dotyczyć tylko aktualnie podpisanych umów... Nie jest na legalu bo Quatermana nie ma za rok na kontrakcie w Houston

 

Dlaczego dogadywanie wymiany, które ma się odbyć w czerwcu jest legalne, ale w lipcu już nie? Tak czy inaczej trzeba nakłonić zawodnika, żeby zrobić opt-in. 

 

Podałem niewłaściwe nazwisko - Quartermana zwolnili, żeby zrobić miejsce dla Aarona Jacksona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzucacie tymi teamami, ale LeBron mógłby wybrać zupełnie inną drogę:

Moja opcja nr3 to - Spurs - wiadomo - Pop, Kawhi i chęć pokonania Łorjorsów.

 

Opcja Wschód: nr2 - Knicks. To byłoby COŚ!!! Odbudowanie legendy Big Apple i MSG. Kuszące, publika, która by go pokochała i te wielkie mecze.

 

ale mam jeszcze lepszy pomysł:

 

Thunder.

 

Sztylet w plecy Durexa. To byłoby Wielkie!!!! Uciekłeś tchórzu do silniejszych od siebie, więc ja przychodzę do twojej byłej drużyny, pokazać, że można. Zaprawdę LeBron byłby wtedy Wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzucacie tymi teamami, ale LeBron mógłby wybrać zupełnie inną drogę:

Moja opcja nr3 to - Spurs - wiadomo - Pop, Kawhi i chęć pokonania Łorjorsów.

 

Opcja Wschód: nr2 - Knicks. To byłoby COŚ!!! Odbudowanie legendy Big Apple i MSG. Kuszące, publika, która by go pokochała i te wielkie mecze.

 

ale mam jeszcze lepszy pomysł:

 

Thunder.

 

Sztylet w plecy Durexa. To byłoby Wielkie!!!! Uciekłeś tchórzu do silniejszych od siebie, więc ja przychodzę do twojej byłej drużyny, pokazać, że można. Zaprawdę LeBron byłby wtedy Wielki.

Knicks?

Może i kuszące ale czy w kontekście gry o wielkie cele możliwe?

Skoro przypuszczamy że James nie chce Lakers bądź Sixers bo tam produkt nie jest gotowy do walki o tytuł to Knicks tym bardziej są w dupie

 

Thunder?

On i Russell w jednej ekipie?

Chciałbym to zobaczyć!

Alonzo wyobrażasz sobie Zerowego schodzącego w cień?

Jedynym który mógłby na tym zyskać jest Melo

Swoją drogą dwa najgorętsze nazwiska z klasy 2003 razem? Pamiętacie jakie przed draftem były spekulacje który ile osiągnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks?

Może i kuszące ale czy w kontekście gry o wielkie cele możliwe?

Skoro przypuszczamy że James nie chce Lakers bądź Sixers bo tam produkt nie jest gotowy do walki o tytuł to Knicks tym bardziej są w dupie

 

Thunder?

On i Russell w jednej ekipie?

Chciałbym to zobaczyć!

Alonzo wyobrażasz sobie Zerowego schodzącego w cień?

Jedynym który mógłby na tym zyskać jest Melo

Swoją drogą dwa najgorętsze nazwiska z klasy 2003 razem? Pamiętacie jakie przed draftem były spekulacje który ile osiągnie?

LBJ pisze swoją własną historię.

W Knicks miałby Łotysza (dopiero od połowy sezonu, ale regular nie robi już na nim większego wrażenia). Na Wschód mogłoby wystarczyć. Pytanie kogo by miał do pomocy.

 

Thunder

Pokazanie światu, że może zdobyć mistrzostwo w Westbrożym i teamem, z którego uciekł Durex jest tego warte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.