Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Na powaznie, wezcie spojrzcie w roster 76, na tu i teraz tj tylko przyszly rok, bo cap space cavs 2019/20 bedzie super. Lebron w zyciu nie podpisze z nikim wiecej niz 1rok teraz. Teraz dochodza jeszcze pieniadze za gambling pool w przyszlym roku, tylko idiota podpisalby teraz dlugiego maxa.

Love, hill, korver, pionki

Szklany embid na minutes restriction, simmons bez rzutu, saric, pionki

Cavs moga zatrzymac hooda, 76 powinni podpisac jednego z ersan/belli/reddick.

 

Nie wiem, moze to nie obiektywne, ale wydawalo mi sie, ze lwia czesc tego sukcesu w poprzednim sezonie to dzieki shooterom ersan/belli/reddick, a ostalby sie jeden teraz.

Nie piszcie tylko o covingtonie, bo tak to ja moge rownie obiektywnie napisac o jr i jego coming soon 9 3pt finals game.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/bdfagan/status/1007124497621647360/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.realgm.com%2Fboards%2Fviewtopic.php%3Ft%3D1714409%26start%3D40

Na miejscu Lakers wolałbym, żeby to Magic brał się za bajerkę z Lebronem, niż Jeanie ;).

Niech już będzie ten lipiec, bo dziennikarze wariują.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powaznie, wezcie spojrzcie w roster 76, na tu i teraz tj tylko przyszly rok, bo cap space cavs 2019/20 bedzie super. Lebron w zyciu nie podpisze z nikim wiecej niz 1rok teraz. Teraz dochodza jeszcze pieniadze za gambling pool w przyszlym roku, tylko idiota podpisalby teraz dlugiego maxa.

Love, hill, korver, pionki

Szklany embid na minutes restriction, simmons bez rzutu, saric, pionki

Cavs moga zatrzymac hooda, 76 powinni podpisac jednego z ersan/belli/reddick.

 

Nie wiem, moze to nie obiektywne, ale wydawalo mi sie, ze lwia czesc tego sukcesu w poprzednim sezonie to dzieki shooterom ersan/belli/reddick, a ostalby sie jeden teraz.

Nie piszcie tylko o covingtonie, bo tak to ja moge rownie obiektywnie napisac o jr i jego coming soon 9 3pt finals game.

Ty tak serio z porównaniem Covingtona do JR'a?

 

Embiid nie ma minutes restriction od bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienienie 37-letniego Korvera w gronie tych "dobrych" assetow pod katem kolejnego sezonu powinno Cie sklonic do autorefleksji nt faktycznej sily rosteru Cavs.

umiescilem go tam, bo RS impakt ma napewno nie gorszy niz shooterzy ktorzy przyczynili si3 do sukcesu 76ers, a napewno wszyscy nie wroca.

Ty tak serio z porównaniem Covingtona do JR'a?

 

Embiid nie ma minutes restriction od bardzo dawna.

zanim zaczniecie rzucac kamienie, spojrzcie rs i playoffs per game.

https://www.basketball-reference.com/play-index/pcm_finder.fcgi?request=1&sum=0&player_id1_hint=Robert+Covington&player_id1_select=Robert+Covington&y1=2018&player_id1=covinro01&idx=players&player_id2_hint=J.R.+Smith&player_id2_select=J.R.+Smith&y2=2018&player_id2=smithjr01&idx=players

 

 

poprawione.

najgorszy season JRa vs chyba calkiem przyzwoity wg glosow na forum Covingtona.

 

wyrzucmy do kosza smietnikowy RS na wschodzie, PO impakt az tak pupe urywa ?

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem 5 spotkań z Bostonem (z czego 1 genialny i 4 fatalne) to mniejsza próbka niż 200 spotkań RS+1 runda

 

Nawet jeśli uznamy że Smith to ten sam poziom w ataku (co też not even close) to drugi jest w defensywie cancerem a drugi właśnie zrobił 1st team all defense

 

Strasznie niedoceniany jest Covington tutaj

 

Idealny roles pod Lebrona. Lepszego chyba nigdy nie miał

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że tu nie chodzi o ''jedną serię'', a o to, że Covington w każdym momencie jest w stanie wpaść w slump i zrobić 10/52 za 3 w 6 meczów. I wtedy z grubsza w playoffach nie ma sensu grać ziomkiem. Koleś jest definicją bycie streaky, a niestety w obronie wtedy też traci na jakości, co irytuje mnie w sumie jeszcze bardziej. I to dobrze pokazuje seria z Bostonem.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden typ, 27 lat w swoim prime, pokazuje, kiedy zaczyna sie prawdziwe granie (PO, w "hot" teamie), ze poki co jego sufit jest tam gdzie podloga 32 letniego. "wszechobecnie" znanego cancera na stetryczalym teamie.

moja uwaga byla dlatego, ze obaj wyladowali w katergorii pionki, a mialem przeczucie, ze go ktos wyciagnie zaraz.

JR wyglada tak w D miedzy innymi, ze gra w takim systemie (trenera) w ktorym obrona jest z grubsza na jakims piatym miejscu pomiedzy bidonami z zimnym gatorade / recznikami (RS) i sytuacyjnie wskakuje jako 3-ci priorytet w co drugiej grze w PO.


Problem w tym, że tu nie chodzi o ''jedną serię'', a o to, że Covington w każdym momencie jest w stanie wpaść w slump i zrobić 10/52 za 3 w 6 meczów. I wtedy z grubsza w playoffach nie ma sensu grać ziomkiem. Koleś jest definicją bycie streaky, a niestety w obronie wtedy też traci na jakości, co irytuje mnie w sumie jeszcze bardziej. I to dobrze pokazuje seria z Bostonem.

 zamien w tym zdaniu Covington <-> JR i z grubsza mozna to samo powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które to były jego PO?

Covington ma 28 lat i jest w ataku randomowym rolesem, żeby trafiać open 3s w playoffach nie trzeba mieć ogromnego doświadczenia, nie?

 

Oczywiście JR=Covington to rak, sorry Memento, to inna sprawa.

 

Nie śledzę jakichkolwiek plotek związanych z LeBronem, mam nadzieję, że wytrwam jeszcze 3 tygodnie w tym postanowieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie, ze po tylu latach szorowania bez wstydu, nadal nie ma "WOW" factor w 76. Odejda shooterzy, zobaczym jak bedzie wygladac ofensywa prowadzona przez PGka bez rzutu i 35min Embiidem. Saric (w sumie fajny), dwunasty wybor w pierwszej rundzie smiechowego draftu w top3 76rs 2018. 

niesamowita prase maja 76 za ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że Ilyasova i Belinelli dołączyli do drużyny jakoś w lutym, prawda?

 

A Sixers przez serię z Bostonem stali się niedoceniani, mi to za bardzo nie przeszkadza, więc przekonywać nie mam zamiaru..

wiem, ale jakie sa szanse na podpisanie ilyasowy/belli/reddicka na ten sezon + top tier free agent?

3 luty 2018, sixers sa 25-25. bez shooterow to bedzie mordega a nie rozwoj w przyszlym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej wynikało z terminarza. Nawet w okresie gdy grali kompletnie bez ławki (czyli bez Ersana/Belineliego) mieli TOP4 SRS na wschodzie mimo tego że kręcili się koło 0.500 

ale uwazasz, ze Sixers w przyszlym sezonie, core w postaci Simmonsa/Embiida/Saricia, bez tych 3 shooterow z ostatniego sezonu nie bedzie mial problemow ??? w tym polowaniu na gruba rybe, moga np podpisac tylko jednego z nich, Lebron musialby upasc na leb, zeby ze swojego ukladu umowy na rok, trener figurant, wlasciciel na pasku podpisac nawet na rok z sixers, a co dopiero jakas dluga umowe.

nikt na forum nie rozmawia i pieniadzach z zakladow, ktore moga naglde pojawic sie na stole w przyszlym roku - nikt nie wie w jakiej formie i ilosci, ale przewidywania sa calkiem jasne co do wzrostu pieniedzy w NBA - James bylby idiota podpisujac dluga umowe z kimkolwiek w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers do przyjścia Belinelliego i Ilyasovy mieli bilans 29-25 przy najgorszym terminarzu w ligi i chyba 8. SRS w NBA.

 

Jeżeli nie przyjdzie LeBron, przedłużeni zostaną zapewne wszyscy trzej (Redick, Ilyasova, Belinelli; tak przypuszczam), jeżeli przyjdzie - to prawdopodobnie tylko jeden (typuję Belinelliego), ew. dwóch (Ilyasova mógłby się skusić na minimum IMHO), ale Sixers będą mogli oddać #10, #25 czy PHI 19 na dalsze wzmocnienia. Bez większych obaw w tym aspekcie. Przerabialiśmy wielokrotnie, że jak jesteś contenderem (Sixers z LeBronem) to pozyskujesz zawodników tj. Korver czy inny David West za drobne.

 

Warto też mieć na uwadze, że obecny LeBron rzuca pięć trójek na mecz na 37%. Co nie znaczy, że to byłby idealny spacing, ale to już kwestia ustawienia ataku.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale uwazasz, ze Sixers w przyszlym sezonie, core w postaci Simmonsa/Embiida/Saricia, bez tych 3 shooterow z ostatniego sezonu nie bedzie mial problemow ??? 

Wszystkie ich problemy (jeślii tak to mozna nazwać) w 1 części sezony wynikały praktycznie z najgorszej ławki w lidze (unit starterów był mocno plusowy ) a mając tyle miejsca w salary nie będzie trzeba szukać jakiś bolków ze śmietnika  nawet jeśli Ersan/Redick/Belinelli podpiszą gdzie indziej (gdzie i tak w razie czego daliby następny 1y deal redickowi) to mogą bez problemu podbijać po różnego rodzaju Korverów tej ligi którzy dadzą z ławki to samo jak nie więcej

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co, Simmons na handel do zyda, czy z lawki ?

Cavs moga zrobic jakas bombe po expiring Kemby, do tego przeplacony Batum, Howard - mozna sie zamienic wujowymi kontraktami, z czego Cavs maja do oddania krotsze/tansze.


Wszystkie ich problemy (jeślii tak to mozna nazwać) w 1 części sezony wynikały praktycznie z najgorszej ławki w lidze (unit starterów był mocno plusowy ) a mając tyle miejsca w salary nie będzie trzeba szukać jakiś bolków ze śmietnika  nawet jeśli Ersan/Redick/Belinelli podpiszą gdzie indziej (gdzie i tak w razie czego daliby następny 1y deal redickowi) to mogą bez problemu podbijać po różnego rodzaju Korverów tej ligi którzy dadzą z ławki to samo jak nie więcej

a ktorzy to Korverzy tej ligi beda dostepni za min/MLE ? jak podpisza Lebrona to ta lawka bedzie jeszcze biedniejsza, niz rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.