Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zwalniam Carrolla i Johnsona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czemu ale myslalem ze Alize Johnson podpisał z Raptors za minimum, a to był exhibit, dlatego go trzymałem ;]

Jak mogę to zwalniam Alize Johnson i rozkładam jego kontrakt na trzy lata. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem czemu ale myslalem ze Alize Johnson podpisał z Raptors za minimum, a to był exhibit, dlatego go trzymałem ;]

Jak mogę to zwalniam Alize Johnson i rozkładam jego kontrakt na trzy lata. 

Tyle że tak jakby już nie możesz go rozłożyć na te 3 lata. Ale proszę resztę rady o potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Tyle że tak jakby już nie możesz go rozłożyć na te 3 lata. Ale proszę resztę rady o potwierdzenie

To na razie nie zwalniam jak nie mogę. A jak moge to zwalniam. 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Los Angeles Clippers pragną poinformować, że Marco Belinelli, który dołączył niedawno do zespołu w ramach wymiany z Milwaukee Bucks, postanowił  jednak wrócić do Europy. Clippers dogadali się z graczem i wyplacą mu pensję przysługującą za ostatni sezon jego kontraktu. Dziękują za wkład, może nie w rozwój Organizacji, ale całej ligi na pewno. Włoch jest mistrzem NBA z 2014 roku. Ponadto, przez 13 lat kariery, mocno przyczynił się do popularyzacji NBA na dużym europejskim rynku, jakim są Włochy. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z koszykówką!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, BMF napisał:

Zwalniam Carrolla i Johnsona.

BMF o których ( z imion ) Carrolla i Johnsona Ci chodzi?

Jeśli chodzi o Johnsona to domyślam się, że chodzi o Stanleya który miał na 2020/21 5,31M i to by się znalazło, ale Carolla nie mogę żadnego znaleźć. Przeszukałem wymiany, stary arkusz, swój save, temat Historii i nic.

--------------------------------------

Btw niech mi ktoś wytłumaczy to co znalazłem przy okazji przekopywania historii:

Nie wiem co się stało z Panem:

Demarre Carroll -> Kings 10,3/1+1 PO podpisanym przez Kings w 2019 r.? @shevcu?

19 godzin temu, ozzy110 napisał:

Jak w RL Pistons robili to na potęgę w tym offseason, to uważam, że Ronnie może go spokojnie zwolnić.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld

DeMarre Carroll na pewno był w arkuszu na rocznym kontrakcie ponad 5 baniek w Grizzlies 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

DeMarre Carroll na pewno był w arkuszu na rocznym kontrakcie ponad 5 baniek w Grizzlies 

Dziwne bo w kopii v2 mam u siebie, że powinien być FA, ale sprawdzę jeszcze raz. Może miał jakąś opcję która się mi nie skopiowała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld

W dniu 17.11.2020 o 15:47, Sylvinho. napisał:

ATL in: Evan Fournier

ATL out: James Johnson, DeMarre Carroll, ATL 21’ 1st

MEM in: James Johnson, DeMarre Carroll, Torrey Craig, WAS 21’ 1st

MEM out: Jonah Bolden

WAS in: Jonah Bolden, ATL 21’ 1st

WAS out: Evan Fournier, Torrey Craig, WAS 21’ 1st

@BMF   @eMeS

wg starego arkusza $5.250.000 ma za ten sezon

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edit:: @Braveheart22 - miałeś rację. Ma kontrakt na 2002/21 ale ja źle popatrzyłem. 

Stanley jest bez kontraktu u nas.

Z tego co wygrzebałem to prócz DeMarre Carolla BMF zwolnił również Jamesa Johnsona.

@BMF potwierdź mi to proszę, czy chodzi o Jamesa Johnsona i DeMarre Carolla.

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

wg starego arkusza $5.250.000 ma za ten sezon

@Braveheart22 dzięki za pomoc. Wiszę Ci. Trochę się miesza w głowie o tej porze i tak obżartym. 

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Eld napisał:

@Braveheart22 dzięki za pomoc. Wiszę Ci.

Ale że tę sumkę widoczną powyżej? :D

A całkiem poważnie, to po to jest nas 30, żeby sobie pomagać i ułatwiać pracę Radnym ;)

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ale że tę sumkę widoczną powyżej? :D

A całkiem poważnie, to po to jest nas 30, żeby sobie pomagać i ułatwiać pracę Radnym ;)

Najgorsze jest to, że po decyzji BMF ja ich przeniosłem do dead money wraz z kasą, a teraz siadam - patrzę - skasowani. Jak mi się będzie chciało to znajdę który to, bo w tej wersji arkusza zapisuję historię edycji komórek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwalniam mkg. Mam nadzieję że gest podobny do tego który zrobił cuban wobec Barei poprawi i tak typowy wizerunek hornets w oczach innych gm-ow. 

Jeżeli mkg nie znajdzie zatrudnienia gdzie indziej, trafi do sztabu Charlotte. 

Jednocześnie gwarantujemy umowę Johna konchara który już w zeszłym roku spędził cały obóz przygotowawczy w Charlotte i tym razem udało mu się w końcu dostać do składu. Dziekujemy pozostałym zawodnikom za udział w obozie, rekomendujemy agentom graczy kontakt z Milwaukee. 

@Eld bierze się do klawiatury i spalaj kalorie;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, fluber napisał:

Zwalniam mkg. Mam nadzieję że gest podobny do tego który zrobił cuban wobec Barei poprawi i tak typowy wizerunek hornets w oczach innych gm-ow. 

Jeżeli mkg nie znajdzie zatrudnienia gdzie indziej, trafi do sztabu Charlotte. 

Jednocześnie gwarantujemy umowę Johna konchara który już w zeszłym roku spędził cały obóz przygotowawczy w Charlotte i tym razem udało mu się w końcu dostać do składu. Dziekujemy pozostałym zawodnikom za udział w obozie, rekomendujemy agentom graczy kontakt z Milwaukee. 

@Eld bierze się do klawiatury i spalaj kalorie;) 

Najpierw musiałem śniadanko zjeść, później z Januarym musieliśmy trochę pojeździć po sobie, później poprawić w arkuszu kilka błędów z nocy, teraz znów trzeba było uszczuplić lodówkę z zasobów, podnieść poziom cukru w organizmie i można się za to brać.

@fluber sprawdź sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwalniam Mudiaya i Greena, którzy chwilę temu dołączyli do Clippers (wymiana z Wizards). 

J.J. Barea również nie zagra w barwach Clippers, ale prawdopodobnie zostanie w sztabie szkoleniowym na ten rok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwalniam Kaminsky'ego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cavs rezygnują z TO Fergusona na sezon 21/22 i zwalniają go z kontraktu, dziękując za zajebiście zmarnowane BAE (brawo GM Cavs, super scouting)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwalniam Yama Madara (2way)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwalniam Chrissa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cavaliers zwalniają Mike'a Scotta i jednocześnie oferują (mam nadzieję, że to dobry temat) kontrakty do końca sezonu:

1. Willy Hernangomez
2. Cameron Payne
3. Frank Kaminsky
4. James Johnson
5. Taj Gibson
6. Wayne Ellington

Zatrudniamy pierwszego z listy, który się zgodzi na kontrakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.