Skocz do zawartości

beGM - Waiver Wire


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no to u mnie dostaje na 4-letnia umowe z najwiekszym hajsem :)

Ty chyba kpisz, że te 4 lata, z czego 2 lata są UNG a czwarty rok RFA to najlepsza finansowa oferta dla niego by była. Przecież jak zawiedzie to go spuścisz w kiblu i zostanie z gołą fają w ręku. Natomiast jak się pokaże to wtedy zagwarantujesz mu kontrakt za jakieś ochłapy i już widzę jak będziesz latał po forum chwaląc się jaka to niby koza z Ciebie jest i jakiego to nosa nie masz. 

1,2M vs 2,4M. 50% przebitka. Daj mu BaE skoroś taki dobry i hojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ty chyba kpisz, że te 4 lata, z czego 2 lata są UNG a czwarty rok RFA to najlepsza finansowa oferta dla niego by była. Przecież jak zawiedzie to go spuścisz w kiblu i zostanie z gołą fają w ręku. Natomiast jak się pokaże to wtedy zagwarantujesz mu kontrakt za jakieś ochłapy i już widzę jak będziesz latał po forum chwaląc się jaka to niby koza z Ciebie jest i jakiego to nosa nie masz. 

1,2M vs 2,4M. 50% przebitka. Daj mu BaE skoroś taki dobry i hojny.

3 lata gwarantowane i do tego PO w czwartym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wrzućcie tu ten gif ze Stonogą

Następny Laureat Kangura xd 

1,2 vs 2,4 to 100% przebitka a nie 50

No tak to jest jak piszesz posta jednocześnie gadając przez telefon. Miałem na myśli że CM daje 50% mniej.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

3 lata gwarantowane i do tego PO w czwartym roku. 

Wypas. Dobrze, że nie możesz mu tego dać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie moge mu dac 3+PO, to daje mu najwyzsza i najdluzsza jaka moge dac, czyli za pewne 1-roczne minimum.

a

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wrzućcie tu ten gif ze Stonogą

Następny Laureat Kangura xd 

 

jakos na koneic pdostawowki bylem laureatem w PL matematycznego kangura!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jezeli nie moge mu dac 3+PO, to daje mu najwyzsza i najdluzsza jaka moge dac, czyli za pewne 1-roczne minimum.

a

jakos na koneic pdostawowki bylem laureatem w PL matematycznego kangura!

Dopisuje do listy Twoich niezwykłych umiejętności, tuż za pokonaniem ElPolako w Fife na klawiaturze i mistrzostwie Polski w tenisa stołowego szkół specjalnych, brakuje tylko Tytułu w beGM i zgarniesz Wielkiego Szlema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Dawaj @Eld ankietę w sprawie Payne'a bo już minęło 48h chyba :) A nie wiem czy mam jego czy Chasson'a Randle :)

Chassona Randle możesz mieć od razu bo minęły 48h. Wystarczy, że spasujesz w wyścigu po Payne i po sprawie :). Będę się z CM tylko mocował wtedy, a Tobie od razu dopisuję i jego i Williego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Chassona Randle możesz mieć od razu bo minęły 48h. Wystarczy, że spasujesz w wyścigu po Payne i po sprawie :). Będę się z CM tylko mocował wtedy, a Tobie od razu dopisuję i jego i Williego. 

Zaczekam, aż tak mi się nie spieszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliburton dzisiaj u mnie nie zagrał, więc pewne 20 minut dla Payne'a właśnie stało się faktem - ma szansę zrezygnować z niewiele większej kasy, w zamian za realną szansę na minuty w mojej drużynie i większą szansę na kontrakt w przyszłym roku niż siedząc na końcu ławki za kilkoma PG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cvbe napisał:

Haliburton dzisiaj u mnie nie zagrał, więc pewne 20 minut dla Payne'a właśnie stało się faktem - ma szansę zrezygnować z niewiele większej kasy, w zamian za realną szansę na minuty w mojej drużynie i większą szansę na kontrakt w przyszłym roku niż siedząc na końcu ławki za kilkoma PG :)

Nie będę ukrywał, że u Ciebie ma większe szanse na minuty ale jednak to wcale nie jest "niewiele większa kasa". Jak pisałem Payne zarobił do tej pory ~12M w 6 sezonów. Tu ma na stole 2,4M w dw trymestry + playoffs. Dwa razy więcej niż od Ciebie. Co do minut - również się powtórzę. Nie wiem w jakiej formie wróci G. Hill. Może być tak, że będzie fatalny i wtedy szansa na spore minuty Payne'a drastycznie wzrasta zakładając, że Rose u mnie jest traktowany jako scorer z ławki, a nie rozgrywający, a Shai wiadomo, zagra od PG do SF ale jednak zależy mi na maksymalizacji wykorzystania swojej głębi, dawaniu zawodnikom grać na naturalnych pozycjach wykorzystując indywidualne zdolności co choć by pokazałem nie zdejmując Randle z PF i nie przesuwając go na C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cvbe napisał:

Haliburton dzisiaj u mnie nie zagrał, więc pewne 20 minut dla Payne'a właśnie stało się faktem - ma szansę zrezygnować z niewiele większej kasy, w zamian za realną szansę na minuty w mojej drużynie i większą szansę na kontrakt w przyszłym roku niż siedząc na końcu ławki za kilkoma PG :)

przeciez u mnie ma najwieksze szanse na minuty wtf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

przeciez u mnie ma najwieksze szanse na minuty wtf

Pomimo tego, że wszyscy naturalnie zgadzamy się z Tobą, że na pozycji PG masz gorszą rotację niż Cavs, czy Thunder, to niekoniecznie musi być to czynnik decydujący przy głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCambyRozumiem, że mogę jeszcze złożyć ofertę za Payne'a. Oczywiście to zrobię, podobnie jak za pana Franciszka Kamińskiego. 

Zastanawiam się jeszcze nad ofertą nr 3, ot tak na wszelki wypadek, gdybym nie dostał jednego z w/w w co jednak wątpię biorąc pod uwagę fakt, że pana Franka nikt nie chce, a Payne pod nieobecność Dragica ma u mnie pewne miejsce w s5, a i po jego powrocie na te ok. 20 min się załapie.

1 minutę temu, january napisał:

To coś zawaliliście z przepisami, bo na tej zasadzie to na upartego losy Payne'a, gdzie zagra w 2T by się rozstrzygały pod koniec kwietnia :D 

Wcześniej chyba było tak, że 48h od pierwszej oferty ale można było je składać po zakończeniu wymian. Co moim zdaniem miało sporo sensu, bo np u mnie wolne miejsca w rosterze zwolniły się ok. 30 może n przed końcem wymian ( kiedy Ronnie potwierdził deal), a i na pozyskanie Balla liczyłem praktycznie do samego końca. 

Stąd też nie składałem wcześniej oferty dla Payne'a, mimo iż oczywiste jest że pod nieobecność Dragica PG jest mi niezbędny. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał:

@MarcusCambyRozumiem, że mogę jeszcze złożyć ofertę za Payne'a. Oczywiście to zrobię, podobnie jak za pana Franciszka Kamińskiego. 

Zastanawiam się jeszcze nad ofertą nr 3, ot tak na wszelki wypadek, gdybym nie dostał jednego z w/w w co jednak wątpię biorąc pod uwagę fakt, że pana Franka nikt nie chce, a Payne pod nieobecność Dragica ma u mnie pewne miejsce w s5, a i po jego powrocie na te ok. 20 min się załapie.

Kaminsky ma ofertę z Wizards i na pewno tam trafi.

Także po za Payne, chociaż moim zdaniem oferta Thunder w jego sytuacji to no brainer to radziłbym wziąć kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.