Skocz do zawartości

Gasol w Lakers !!!


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Każda okazja jest dobra byle sprzedać bilety, można nawet reklamować przeciwników, skoro własna drużyna jest nudna :twisted:

 

To miało być zabawne. Tobie się chyba nudzi jak wklejasz i piszesz takie pierdoły.

Mnie to rozbawiło, nie wiem jak innych, ale mnie bardzo. Nie dziwne, ze Tobie to nie jest w smak, bo zespół "prowadzony" orzez Twojego imiennika (z jego powodu) jest w dupie... :wink:[/quote:2cixcco6]

 

Twoi Bulls szaleją w tym sezonie dopiero aż się do PO nie łapią. Więc lepiej zacznij od swoich pupilów zanim zaczniesz czepiać się innych.

 

Edit: Załapali się na stan dzisiejszy i mają aż 1 wygraną mniej niż Nets więc chyba też są w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy inne poczucie humoru. Twoi Bulls szaleją w tym sezonie dopiero aż się do PO nie łapią. Więc lepiej zacznij od swoich pupilów zanim zaczniesz czepiać się innych.

 

Edit: Załapali się na stan dzisiejszy i mają aż 1 wygraną mniej niż Nets więc chyba też są w dupie.

No widocznie mamy...

 

A powiedz mi jaki to ma zwiazek z fakterm, że na oficjalnej stronie NJN jest poster z KB i Gasolem? To ze i Bulls i Nets grają kiche to ogólnie znany fakt, ale róznica polega na tym, ze na meczach Bulls hala nadal jest w zdecydowanej większości wypałniona, a hala NJN po tych wszystkich rewelacjach z fochami graczy, sprzedażą klubu i przeprowadzką na druga stronę rzeki ktoś tam w Jersey doszedł do wniosku ze lepiej reklamowac mecze NBA posterem KB niz Cartera- i to jest to co mnie śmnieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda okazja jest dobra byle sprzedać bilety, można nawet reklamować przeciwników, skoro własna drużyna jest nudna :twisted:

Tyle, że przy okazji meczów z dobrymi przeciwnikami to normalna praktyka z punktu widzenia marketingu dla każdego zespołu...
ja jakoś sobie nie przypominam czegoś takiego :? zwykle w dniu meczu jest na stronie głównej informacja o tym z kim i zdjęcie najczęściej z jakiegoś wcześniejszego meczu z tą drużyną przyjezdną a tu jeszcze zanim wejdzie się na główną stronę Nets mamy Bryanta i Gasola żeby jeszcze wrzucili ich dwóch po jednej stronie a po drugiej tą hmm niewielką trójkę Nets bo tak to wygląda naprawdę dość zabawnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczną sprawą jest, że nazwiskami gwiazd przeciwnikow przyciaga się kibiców do hali. Zawsze gdy gwiazda zawita na taki mecz, jest to okazja większego zarobku, niż chociazby mecz z Charllote (taki przykład). Namiawia sie w ten sposób do większej obecności, bo swoją druzynę kibice mogą oglądac paredziesiąt razy i nie jest to nic nadwzyczajnego, natomiast takie mecze się po prostu promuje. Poza tym jest to promowanie pewnego wydarzenia, jakim jest pierwszy mecz Gasola w Lakers. Bedzie o tym trabiła cała liga, a Nets chcą na tym jak najwięcej zarobić. Trudne? Faktem jest, że to te przecietne i słabe druzyny raczej potrzebują takich reklam, ale jest to z ekonomicznego punktu widzenia NORMALNE.

 

To, że Ty nie widziałeś to akurat twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chodzi o formę promocji a nie o sam fakt, że jest. Można promować mecz Nets - Lakers i jego wyjątkowość bo pierwszy raz wystąpi Gasol, a nie to że Gasol w nowej koszulce będzie w hali. Wyobrażasz sobie zdjęcie Zieńczuka na stronie Legii, albo Raula na stronie Barcelony, że przyjeżdża na Gran Derby świętować mistrzostwo? albo chociażby analogiczne do powyższego zdjęcie na stronie Bostonu, bo hura, cieszmy się, przyjeżdżają Lakersi! dla mnie to po prostu wystawienie niezbyt wysokiej oceny o swojej drużynie, której występu widać nie warto promować nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master ja się nie dziwię temu, że reklamują ten mecz osobami Bryanta i Gasola tylko temu, że w reklamie zabrakło miejsca dla ich własnych gwiazd. Dlaczego nie reklamować meczu jako pojedynku Kidda/Cartera/Jeffersona z nowym duo Lakers Bryant/Gasol :?: Mecze się zawsze promowało wizerunkami przyjezdnych gwiazd zwłaszcza takich jak Bryant, ale jako pojedynki z ich graczami Jordan/Pippen VS Stockton/ Malone, Kobe/Shaq VS Duncan/Robinson, Kobe VS Lebron itp bo tak wygląda to w ten sposób, że o ich graczach nawet nie warto wspominać, nie warto ich oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Josephnba nie wiem czy się kierowali opiekunowie strony Nets, że nie dali obok KB i Gasola żadnego graczy Nets. Trochę macie racji, że glupio to wygląda i jakby olali graczy NJ. Co zrobić to wina raczej ich to nie znaczy, że drużyna jest i beznadziejna itd bo to nie prawda. Mają kryzys jak każdy i trudno. Według nie ma o rtym co dyskutować. Po prostu myśleli jak walną KB i Gasola na na tapetę to ludzie zaczną kupować bilety jak opętani. Ale to zmienia faktu, ze jak LAL gdzieś grają na wyjeździe to wtedy zawsze dużo przychodzi i nie tylko do hali Izod Center.

 

Joseph co ty porównujesz Bulls do Nets. Po pierwsze miasteczko East Rutherford to wioska w porównaniu do Chicago, które jest 3 co do wielkości miastem w USA. Bulls to już zespół z historią i z wyrobioną marką i nie ma co się dziwić, że u nich zawsze hala jest pełna. NYK też grają padakę ale ich hala prawie też wypchana po brzegi bo są w NY bo kiedyś też byli niezłym zespołem. Może w nets też tak będzie jak przeniesieni zostaną do Nowego Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam taka reklama nie przeszkadza bo moze rzeczywiscie rodzi się nowa dynastia a tu pierwszy mecz gasola w nowym otoczeniu.

 

Ja korzystajac z urlopu i biorac moja ukochana na zakupy majac oczywiscie kupiony bilet na sas at nyk kombinowalem caly dzien jak tu wywinac się od wspolnego dzisiejszego wieczoru i pojechac na nets lakers

 

Sprawa nie prosta bo dojazd z ny do nj jedynie taxi bo metro nie dojezdza a korki likwiduja inne mozliwosci

 

Udalo się wykupoic biletami na musical na czwartek wiec i jutro ijndiana knicks realne!

 

A bilet normalnie dziś kupilem w nba store na piatej alei wiec jakiegos szalu nie ma bo miejsce moglem wybrac

 

Ale do rzeczy

 

Z gasolem nawet bez bynuma lakers sa w pierwszym szeregu po misia patrzac jak zmienia się gra kb

Maja wystarczajaco sporo czasu aby się zgrac a dodajac bynuma sa na zachodzxie najgrozniejsi

 

W usa na razie nadaja na jazz jak mocno obecnie graja i jakim idealnym wzmocnieniem jest kyle k glosniej oczywiscie o lakers i noh a o spurs i dallas cisza

Zobaczymy ale po chyba najmocniejsze w historii!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz trzeba bylo sie wczoraj wybrac do nba store bo autografy rozdawali jordan farmar i lamar odom:)

 

co do tej reklamy na njnets.com to zgadzam sie z wiekszoscia ze to troche pzesada. ja wiem ze to debiut, ze lakers-nets to nie barca-real tylko raczej mecz 2 przyjaznych ekip ale gdybym pewnego pieknego dnia wszedl na lakers.com i zobaczyl lebrona z goodenem na glownej i to tej wielkosci foto poczulbym sie.... zniesmaczony.

 

nie wnikam ilu kibicow chodzi tu i tu. wiem ze na mecze lakersow sie chodzi. jada do nowego orleanu, washingtonu, czy seattle to hala jest zawsze pelna i polowa to kibice lakersow. ale nie zmienia to faktu ze takie reklamowanie tego to dla mnie przesada.

 

powinni dac dla rownowagi foty kidda, jr'a czy cartera a tak kwyglada to tak jak wyglada.

 

oby taki pakat/promowanie 1 meczu gasola w lakers faktycznie okazalo sie narodzinami dynastii bo inaczej bez sensu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma człowiek komputera przez 5 dni a tu takie reczy... Z tego co widze to Kidd jeszcze nie wytrejdowany:P Coś ważnego jeszcze mnie ominęło ? :P

 

A tak na serio to teraz chyba trzeba zaczac dopisywanie LA do pretendentów na misia w tym roku... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, post jak najbardziej na temat: niech ktos podrzuci linka do tego dzisiejszego meczu live bo nire moge nigdzie znalezc :?

 

Vince Carter #15 - to ze nie trafiles z doborem idoli nie znaczy ze fajne zarty nie sa smieszne, tym bardziej ze akurat w tym przypadku to byla prawda :)

 

A obrona przez przerzucenie ciezaru tematu na Bulls to... :lol: co ma piernik do wiatraka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, post jak najbardziej na temat: niech ktos podrzuci linka do tego dzisiejszego meczu live bo nire moge nigdzie znalezc :?

 

Vince Carter #15 - to ze nie trafiles z doborem idoli nie znaczy ze fajne zarty nie sa smieszne, tym bardziej ze akurat w tym przypadku to byla prawda :)

Dobrze, że ty trafiłeś od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziala ("service unavailable") :/ moze ktos cos innego podrzucic?

Jak nie działa jak ja właśnie na niej oglądam Spurs - Pacers?!

 

Odświeżaj do oporu, ta strona tak ma...

 

Jedyny plus to ,że Grizzlies ma większe szanse na 1 numer draftu 2008.

Jak narazię to kolekcjonują draftowe busty. :wink: Najpierw Darko, teraz Kwame. Jak jeszcze Miller odejdzie to aż żal Gay'a który fajnie sie rozwija, lecz w takiej drużynie przy mocnym zachodzie prędko w PO nie zagra. A Gasol niech sie połamie bo po powrocie Bynum'a aż starch się bać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziwny mecz lakers nets

Wszystko dokladnie odwrotnie niż myslalem

 

1.

 

Obawialem się że zobaczac kobe na zywo bede musial zmienic idola

 

Spodziewalem się dominacji nad coraz slabiej broniacym carterem a stalo się odwrotnie

Kobe zagral najgorszy mecz sezonu zdobyl 6 pkt choc ciekawie podawal do partnerow (fish gasol) zagral totalnie bez ikry choc widzialem grymas na twarzy i byl moment jak trxymal się za brzuch co sugerowalo zatrucie pokarmowe

Rzuty jednak mial bardzo niecelne i gdyby nie 2 proste sytuacje punktow mialby mniej

Zapisano mu 2 bloki choc byly to raczej przechwytowe wybicia pilek przy penetracjach przeciwnika!

2 gasol

Zgodze się że slabszy w obronie i do tego 3 szybkie faule ale jak na zagubionego w taktyce nowego zespolu zagral przyzwoicie

Facet biega bardzo inteligentnymi koryatarzami efektywnie a jego ball handing na rozgrzewce mnie powalil!!!!!!

Podania rewelacyjne (4 asysty) i to nieszablonowe ala divac i wejscia dwutaktem polhaczki sdo partnerow. Ale zobaczycie co w PO beda grali i bedzie miazga

Facet podaje na ciasnym boiski reka do reki z zaslona co nijak bronic!!!!!!!!!!!!!!!!

3.

Najbardziej niedoceniany fish na takiej grze zyskuje bo nadaza za wolniejszymi akcjami lakers i wykorzystuje wolne pozycje

Mial dzien i sypnal 28 pkt 4 zx 7 za 3

4 radman

 

Kolejny gracz ktory zyskuje i do tego ma wiecej miejsca na swoje dziwne penetracje gdy nizszy gracz przy nim!!!!!

 

I tu clu calej sprawy bo z bynumem robi się szybka ale brdzo wysoka 5 i o missmatch nie trudno plus gra kb 1 na 1!!!!

 

Wygrali z kasztaniacym wszystko liderem i bez ab

5.

Carter zrobil ladne widowisko!!!!

Spodziewalem się drewnianych kolan braku werwy a vc byl najlepszym graczem meczu choc wejscie do srodka nie było latwe

6.

Williams

Niby się mowi o tym że nets maja już nastepce kidda bo mlokos utalentowany ale roznice pg widac golym okiem i duzo mu brakuje

Klepie dobrze ale tych otwierajacych podan nie ma!!!!

7 kidd 11p10a

Przeszedl barkiet obok meczu co pokazuje że plotek ma już dosc a tu! Dallas już przyjezdzaja!!

8 jeff dostal pod oko i mimo powrotu na boisko też byl nieobecny

9 nachbar 17p

Bardzo ladny mecz i wiele latwych pozycji wykorzystanych przez co wynik byl trzymany do 45 min

10 w nj licza na str swifta ktory w 2000 wybrany zostal nr2 po nets 1 kenyonie martinie

Niestety nie zagral

 

Ps dziś ny indy a jutro wreszcie spurs

 

A i chcę uciac jakiakolwiek dyskusje nad kwestia reklamy

 

Sporo ludzi kibicowalo lakers!!!!

Ta ladniejsza czesc pan miala nr 24 lub 8 było sporo magicow jeden stary szak

Także reakcje kibicow na akcje przede wszystkim gasola byly bardzo bardzo pozytywne a narzekania slychc było jedynie na wystep kb

Ale tu pewnie fani la dprawdza nie wykluczam jakis dolegliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszą porazke z Hawks. Kobe w końcówce spieprzył az miło. Potem niezrozumienie się z Vujacicem i LAL z pierwsza porazka w tak mocnym skłądzie. Do tego najlepszym zawodnikiem był... Lamar Odom. Póki co nie jest najlepiej, najpierw męczenie sie z NJN (nie oglądałem) teraz porażka z Atlantą. Potrzeba czasu żeby to poukładać...

 

Swoja drogą ATL byli dzis świetnie dysponowani. Josh bardzo blisko TD, Horford 15/20 :shock: , swoje dołozyli JJ i Lue no i zarazem dołożyli Lakersom. Nice

 

Żeby nie odbiegać od tematu to Gasol zagrał gorzej niż wczoraj ale całkiem przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.