Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

komentarz jest taki, że jest k**** środa mordo, a Ty masz 2 trójki, 3 asysty, 1 blok i 19 pkt więcej i 2 mecze więcej na koncie

 

Może zacytuję klasyka: "Ośle naleśnikowy" ;]

Meczów rozegranych mam jeden więcej, bo Hujkless nie zagrał. Z kolei Love zagrał, ale tak, że zrobił statsy na minus...

Muszę Ci najebać - cała liga na to liczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułkowniku, chyba wczoraj miałeś dzień dziecka... ale to Ci nie pomoże. Znowu zapomniałem zadziałać wieczorem i KD został na ławie. Wiele nie zagrał, ale zawsze bym miał te kilka AST więcej. Teraz do wyjebki będzie albo Love, albo Lonzo, albo jakiś czarodziej pokroju Taja Gibsona...

 

Patrzę tak sobie Panowie na to co się dzieje za moimi plecami i wychodzi mi na to, że nagrodą za drugie miejsce oprócz haj$u musi być noc z Krystyną Pawłowicz.... chapeau bas dla wicelidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza nocka mnie dźwignęła trochę, ale bez szału

 

drummond ładnie pocisnął ale za to zrobił 51%ft. Jak dobrze patrzyłem to masz chyba tylko jeden mecz więcej do końca tygodnia, tylko że u mnie CP3 ma b2b więc pewnie jeden mecz odpadnie, nie wiadomo też co z Gasolem bo memphis jest na poziomie siarki tarnobrzeg

 

poszperam dzisiaj na fa może został tak jakiś chuck diallo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę tak sobie Panowie na to co się dzieje za moimi plecami i wychodzi mi na to, że nagrodą za drugie miejsce oprócz haj$u musi być noc z Krystyną Pawłowicz.... chapeau bas dla wicelidera.

 

Ja idę na dno jak Titanic od 2 miesięcy, ale że goni mnie banda niepełnosprawnych, to wygląda to tak jak wygląda.

 

Ale pewnie skończy się tak:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się poszczęściło, nie powiem. +1 blk, +3 TO, +3 stl, + 0,1% FT. Nawet 7 stl Kurwingtona mnie nie pogrzebało.

 

Nie wiem jak tu działają tie-breaki, bo z cwebbem miałem dodatni bilans, a jak mieliśmy po tyle samo punktów, to byłem niżej w tabeli. Jeśli mam tie-breaka, powinny mi wystarczyć 4 punkty w tym tygodniu, ale pewnie będzie loteria przez ogólnoligowy tank.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby  na CP3 nie dmuchali jak ja jajo to może bym urwał ze 2 kategorie ale c***

 

walczę o 4 miejsce w ostatnim tygodniu, 3 jest już poza zasięgiem

 

z walki o podium mnie wyjebał ten długi tydzień w trakcie ASG i 1-8 z cwebbem, chociaż nadal nie wiem dlaczego tak się stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z walki o podium mnie wyjebał ten długi tydzień w trakcie ASG i 1-8 z cwebbem, chociaż nadal nie wiem dlaczego tak się stało

Z walki o cokolwiek wyjebał cię Jahlil Okafor. Trust me. Kornet, Diablo i Semafor - ta sama liga, z tą różnicą, że dwaj pierwsi w ogóle pojawili się na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie z walki o podium wyjebalem o 21 z minutami na drafcie 

 

A taki był zadowolony... Takiego składu jeszcze nigdy nie miał. Takich zawodników jeszcze nie miał...

 

 

Prawdę mówiąc, Bartuś, osobowo skład masz naprawdę konkret - Soften, Simmons, Jokic, Dray. Co się stało, że się zesrało? Chyba za bardzo poszedłeś w AST, bo wpierdol w TO's praktycznie murowany.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sklad naprawde fajnie wyglada ale jakos nie robi roboty - ostatnio 4-5 z Lorakiem 

no k**** i takich wpadek to ja mialem pelno , pewnych kategorii czasami nie szlo uratowac - 3fg , FT i TO 

no a wtedy to juz wiele nie trzeba startuje 0-3 w kazdym pojedynku , nie kumam tego i na czyms innym obuduje druzynke za rok - ale nie moge wam tego dzis zdradzic bo nie wiem jeszcze czy nie bedzie jakiejs odmiany duchowej w Wietnamie czy innym Buddyjskim tadzykistanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ze wszystkich ludzi połamać się musiał Lillard, na czym najbardziej skorzysta mój bezpośredni rywal, który ma w składzie McColluma.

 

Swoją drogą, nie lubię, gdy w danym dniu gra cały skład, bo wtedy jest pewne, że podejmę hujową decyzję w kwestii kogo posadzić. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.