Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Jakimś cudem dowiozłem drugie miejsce przegrywając wszystko jak leci od dwóch miesięcy. Pasjonujący to był wyścig - ja wyjebałem się na ryj kilometr przed końcem, a w grupie pościgowej jeden czołgał się do mety, a drugi pojechał w drugą stronę.

 

Gratulacje dla Łukasza.

 

Nie-gratulacje dla wszystkich moich zawodników za bycie parówami i dla 1/3 NBA za ordynarny tank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz więcej, nikogo nie interesuje co robisz w braniewie

 

Kolejna część filmu "Rocco invades obwód kaliningradzki"... ale Ty Pawełku, po matchupach ze mną, wiesz co to mocny gangbang.

 

Dzięki Panowie za sezon. Moja wygrana świadczy o tym, że ta nasza zabawa to w gruncie rzeczy totalny przypadek. Do draftu nie przygotowywałem się wcale, nie wiedziałem co to FB Ninja, po prostu miałem fart do draftu i kontuzji.

 

Z wybranych zjebałem Wade'a i Millsapa. Z tych, którzy grali u mnie cały sezon, na pewno radę dał Durant, choć trochę się łamał. Towns jako tako, choć spodziewałem się po nim więcej. Daliście mi wybrać Oladipo bodajże za 8$ i Dwighta za 2$, więc wiecie do kogo możecie mieć pretensje. Lonzo nie był  taki zły, jak mi się na początku wydawało choć swoim FG% i FT% kilka razy mnie zamordował (szczególnie odczuwalne to było przy jego kontuzji, kiedy kilka razy udało mi się wygrać FT%).

 

Jrue ładnie napierdalał, ale niestety już nie u mnie, podobnie Steven Adams i Ingram... No ale musiałem ich wyrzucić żeby mieć steale z FA - po pierwsze Tyreke'a, który gdy grał, był prawdziwym kocurem, Willa Bartona, który czasem irytował, ale ogólnie był na bardzo duży plus i - tak, to prawda - Tobajasa, który miał być jednowymiarową pipą... i w sumie nią był, ale czasem niechcący albo mu piłka wpadła w ręce i zapisywali mu jakiś STL, albo podał do Lu Williamsa i zapisywano mu AST. cwebbowi muszę podziękować za Batuma, który zaczął c***owiutko, a kończył jako król TD, dając zajebisty boost w AST. THJ też ładnie napierdalał, ale w grudniu się połamał i po powrocie był cieniem siebie samego - na szczęście już nie u mnie, a chyba u buły.

 

Trochę grałem też Elfridem, ale to było spowodowane zeszłosezonowym otumanieniem. Fakt, że Magic oddali go za 2nd round pick jest wymowny - z tego gościa nigdy nic nie będzie. Taj Gibson miał być na 2-3 mecze, a został do końca, bo okazało się, że mam kilku bardziej potrzebnych do wyjebki na FA.

 

Gratulacje dla chytrego za obronę 2 miejsca. Gratulacje dla Jendrasa za walkę do końca - jak widać, opłaca się. Gratulacje dla cwebba, który ojebał mnie 6-3, no i gratulacje dla PeWeego, z którym mam negatywny bilans i który pojechał mnie na grubasie, tj. 8-1.

 

Co do rozliczeń, to proponuję ca$h na drafcie. Zbiorę pulę - kupię to, co jestem winien Marcowi i Bołdasowi (tj. po flaszce), a resztę roztrwonimy...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

 

ai3     $ James Harden 1   65,00 Nikola Jokic 2   55,00 Draymond Green 3   43,00 Ben Simmons 4   13,00 Dario Saris 5   3,00 Devin Booker 6   9,00 Justice Winslow 7   1,00 Chandler Parsons 8   1,00 Evan Fournier 9   1,00 Valanciunas 10   9,00

 

Na którym miejscu sezon zakończył shavlik i kto z ww. składu ostał mu się do końca sezonu? To jest nieprawdok****podobne że z tym składem nie ma go na podium. Już nawet odliczając Bookera i Fourniera którzy więcej nie grali niż grali w końcowej fazie sezonu i żart w postaciach Winslowa i Parsonsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towns jako tako, choć spodziewałem się po nim więcej.

Choćby za to, że typ zawsze gra 82 mecze mógłbyś mieć odrobinę przyzwoitości i przestać na niego narzekać co sezon, a potem podbijać do skandalicznych kwot jak chcę go kupić.

Pytanie:

 

 

Na którym miejscu sezon zakończył shavlik i kto z ww. składu ostał mu się do końca sezonu? To jest nieprawdok****podobne że z tym składem nie ma go na podium. Już nawet odliczając Bookera i Fourniera którzy więcej nie grali niż grali w końcowej fazie sezonu i żart w postaciach Winslowa i Parsonsa.

7 miejsce. Sarica tylko wywalił gdzieś na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja poradze ze Dario Nasaric gral padake przez miesiac i go wyjebalem , co ja poradze ze sklad wyglada jak world beater a przegrywalem zawsze TO , i moje triple double threaty torpedowaly mi FT , do tego 3fg wbrew pozorom w lidze gdzie kazdy nakurwia po 10 3fp to juz wybitny nie bylem 

4-5 wiekszosc przegrywalem i nie bylem w stanie zrobic 7-2 z nikim , to tak zajebiscie poszlo , pozornie fajny sklad ale takie ziomeczki jak KAT czy 50-40-90 KD ktory prowadzil w blokach przez pol sezonu o wielee wiecej znaczyly , za rok ide w innym kierunku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby za to, że typ zawsze gra 82 mecze mógłbyś mieć odrobinę przyzwoitości i przestać na niego narzekać co sezon, a potem podbijać do skandalicznych kwot jak chcę go kupić.

 

Rok temu nie narzekałem na KAT-a. Zwłaszcza drugą część sezonu miał kosmiczną. Liczyłem, że w tym roku będzie miał lepsze statsy niż w 20016.... ale żeby nie było - w październiku też nie będę go łatwo odpuszczać.

Poza tym Chytry, Ty chyba nie walczyłeś o KAT-a. Buła bodajże dał 67, ja 68 i był koniec licytacji. Tak to pamiętam, a dodaję, że byłem trzeźwy.

 

za rok ide w innym kierunku

 

W październiku znów każdy będzie mądrzejszy - aż strach się bać jak przebiegnie draft, skoro będzie tylu ekspertów.

a pewnie znów ktoś wypierdoli 60$ na Kawhiego...

220465921_qnsernw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Carlisle go udupi i skonczy sie na 6-4.

 

 

4.4 - 5.6, blisko byłem.
 
Btw, czy to jest obowiązujący system:
 
1 +500

2 +240

3 +100

4 -60

5 -80

6 -100

7 -120

8 - 140

9 - 160

10 - 180

 

Jesli tak, to:

 

Cwebb (60), Shavlik (120), PeWee (140), Lorak (180) -> Łukasz

Buła (80), Bołdas (160) -> Chytry

Marzec (100) -> Jendras

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.