Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

mamy czwartek, przegrywam z lorakiem 1-8, nie wiem kto u niego gra a kto nie bo tam są jacyś zakamuflowani

 

do tego nie mam ruchów na FA, wziąłem jenningsa - 2,1,1,30% z gry dzisiaj, wyjebany typ

 

anything is possible

Edytowane przez buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Zajączka z "Chłopaki nie płaczą"? Tak samo jest z Isaiahem Thomasem. Tym c***em nie idzie wygrać FG, a i strat dorucha za trzech...

 

Gdy się kładłem wygrywałem z Chytrym FG, teraz jest 43% do 46% dla Chytrego.c*** w dupę karakaniastemu nygusowi.

 

KD chyba pozazdrościł swojemu psu i usunął sobie żebro... Trudno, już poczekam na Kevina Love'a. Rok temu też go zgarnąłem w podobnym czasie i ładnie napierdalał.

 

Buła, jak tam Jennings? Myślałeś żeby wziąć D-Rose'a?

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem żeby wziąć barona davisa, efekt byłby podobny

 

jestem wpierdolony z tym czarnuchem do końca tygodnia więc będę go wystawiał co zrobić

 

a Lorak to chyba po 4 miesiącach znalazł jakieś kody na yahoo, bo nie mam pojęcia jak te pomioty mogą narobić tyle cyferek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.