Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

No coz, moglo byc nieco lepiej. Niestety u Lukasza kazdy typ w rosterze moze walnac w dowolnej chwili 35 pkt albo 18 zbiorek albo 12 asyst albo 5 przechwytow. W miedzyczasie moja rywalizacja z cwebbem przypomina walke na piesci miedzy Stevenem Hawkingiem i poznym Muhammadem Alim, z zalozeniem, ze obaj juz nie zyja.

 

WAR BOLDAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może mogłeś wyciągnąć na 4-5, ale 3-6 chyba odpowiada temu co się działo w tym tygodniu. Bez Kuraka miałeś fhuj trudno. Gdyby nie Lonzo bym przegrał REBs, a wygrał FT. Wyszło więc dość sprawiedliwie, choć dwie z trzech stykówek były na moją korzyść.

 

Ciekawie wygląda walka o drugie miejsce. Myślałem, że Buła może się włączy, ale ma on dość spory niefart, że w przyszłym tygodniu gra przeciwko mnie. Poza tym gość pickujący Jahlila, czy Brandona Jenningsa z założenia nie może być w czubie tabeli - to byłoby po prostu niesmaczne.

 

U siebie wciąż szukam jakichś emocji i chciałbym się dobrze przyszykować na matchup z PeWeem. Wygląda na to, że znowu jakoś się ułożyłem na 4 mecze Davisa, który napierdala statline'y jak pick za 80$. Nawet nie wiem kogo pobrać z FA - czy iść w wysokich, czy napierdalaczy za 3, a może w PG... Na pierwszy rzut oka Pe ma wielu wysokich (Kapelutek, AD, Valuś, Horford), więc pewnie czeka mnie wpierdolik w REBS i BLK (bez Durexa mój skład jest przeciętny, naprawdę). W AST też w sumie nie wiadomo co i jak, bo Batum (dobrze się spisałeś, mój czarnuchu) już chyba nie wróci w tym sezonie, a ostatnio naprawdę dzielnie napierdalał.

 

Ostatnie 3 matchupy i wakacje od FB :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym sobie zostawił gordona i nie brał tego tępego czarnucha jenningsa to bym miał 6-3, a każdy punkt się teraz liczy.

 

Na 2 miejsce już chyba nie mam szans, walczę jeszcze o 3, tutaj sytuacja wygląda lepiej. Zależy, które leniwe karwy będą odpoczywać.

W ostatnim tygodniu powinien być zdjęty limit na ruchy na FA :smile:

 

btw; Evan Turner dał lorakowi 4 wygrane kat. zamiast 3, ale miał więcej szczęścia niż rozumu :smile:

 

 

Teraz jest kluczowy tydzień - cieszy fakt że jokic, green i booker grają po 3 mecze ale będzie wszystko na styk

Edytowane przez buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie z Lu Iriving out.

 

U mnie z kolei hasło reklamowe "no durex, no party" pasuje jak ulał.

 

Poza tym Lowry? Kto to k.u.rwa jest, nowy Reggie Miller? 13 trójek w dwóch meczach, kutasiarz jebany. Wkurwia mnie też Tyreke, a w zasadzie trener tych jebanych Miśków. Jak jest totalna żena, to Tyreke wchodzi i ratuje twarz organizacji, aby potem sobie odpocząć. Mogliby się w końcu zdecydować.

 

Dziś na szczęście pomógł mi Dwight, ajt?

 

Pe, módl się żebym nie miał WiFi przez weekend w Planicy; wtedy nie wyłowię nikogo z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.