Skocz do zawartości

Gdzie NBA w sezonie 2017/2018


tivec

Rekomendowane odpowiedzi

Przesadzonych reakcji? Chyba się nie rozumiemy. Piłka, jak i koszykówka mają swoje zasady i regulaminy. Jeśli ktoś w piłce zostanie sfaulowany, to piłkarz może nawet dziesięć kołowrotków wokół własnej osi zrobić, nie przeszkadza mi to. Przesadzonych reakcji nie ma. Znaczy są, ale rzadko. Proponuję poprosić kogoś, by biegł koło Ciebie. Nabierz rozpędu i niech partner lekko przesunie Cię barkiem. Zobaczymy, jaka byłaby Twoja reakcja. :>

Wystarczy ,że po oglądasz sobie taką Barcelonę i już masz bardzo dużo przesadzonych reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ,że po oglądasz sobie taką Barcelonę i już masz bardzo dużo przesadzonych reakcji.

stereotyp, ostatnio oglądałeś?

 

to samo można powiedzieć praktycznie o każdej drużynie z półwyspu iberryjskiego i zawodniku latynoskim

w sumie włochy też bym podpiął

wiec o drużynie z południa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stereotyp, ostatnio oglądałeś?

 

to samo można powiedzieć praktycznie o każdej drużynie z półwyspu iberryjskiego i zawodniku latynoskim

w sumie włochy też bym podpiął

wiec o drużynie z południa

Dużo rzeczy nie wiem i dużo się jeszcze muszę nauczyć , ale jednego jestem pewien-przesadzone rekcje piłkarzy Barcelony to nie jest żaden stereotyp.Pierwszy lepszy przykład to szopka która odbywała się w meczu Barcelona-PSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotyp że oni to robią na taką skalę, że trzeba o nich wspominać w pierwszym szeregu. Wszyscy to robią a zwłascza południowcy i latynosi.

A Barcelonie dostaję się za każdym razem i jest to wyciągane po paru nieszczenych i slawnych prze-aktorzeniach.

 

np. wydaje mi się że z Ronaldo już trochę ludzie zeszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak nie mam stawiać Barcelony w pierwszym szeregu?W innym temacie doszliśmy do wniosku ,że GSW nie dorównuje Barcelonie nawet do pięt pod wieloma aspektami.Większości ludzi na świecie jak się spytasz o drużynę piłkarską którą znają  to Ci odpowiedzą Barcelona lub Real ewentualnie Bayern. To znaczy że Barcelonę trzeba stawiać w pierwszym szeregu przy każdych tematach i tych dobrych (historia oraz zdobyte trofea czy klasowi gracze) i w tych złych( zepsucie rynku transferowego w tym sezonie , oszustwa podatkowe piłkarzy itp itd). A to że piłkarze zarówno Barcy jak i Realu nurkują i bawią się w aktorów to chyba logiczne ,że podaję ich jako pierwszy lepszy przykład. Na pewno są gdzieś na świecie drużyny/zawodnicy którzy  zachowują się  bardziej nieetycznie w tych tematach  tyle że właśnie marka Barcelony/Realu jest globalna i ich się podaję w różnych tematach jako wzór czy jako ta "zła drużyna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzonych reakcji? Chyba się nie rozumiemy. Piłka, jak i koszykówka mają swoje zasady i regulaminy. Jeśli ktoś w piłce zostanie sfaulowany, to piłkarz może nawet dziesięć kołowrotków wokół własnej osi zrobić, nie przeszkadza mi to. Przesadzonych reakcji nie ma. Znaczy są, ale rzadko. Proponuję poprosić kogoś, by biegł koło Ciebie. Nabierz rozpędu i niech partner lekko przesunie Cię barkiem. Zobaczymy, jaka byłaby Twoja reakcja. :>

Zdecydowanie mówimy o różnych rzeczach. Zaliczyłem setki takich upadków, do trzydziestki grałem regularnie. Amatorsko, ale wiem to znaczy zbierać się z gleby. Ty piszesz z pozycji autorytetu, że jak ktoś się wywali to go zaboli. Serio? :rugby:

Zresztą my nie o tym mówimy, że podczas gry można zaliczyć kuku. Mnie chodziło o symulki, a wtedy aż tak nie boli ;) A wyszliśmy od porównania siatki i piłki, gdzie ten pierwszy miał być dla pipek. To jest bzdura kompletna i właśnie wiem to z doświadczenia w realu, nie na Playstation.

Jak wspomniałem, każdemu kto zadziera nosa bo gra w piłkę i uważa, że to jest taki super twardy sport dla amogis z big cojones polecam zagrać w miarę serio w rugby.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - po kilku treningach na Posnanii uważam, że nie ma bardziej kontaktowego a jednocześnie taktycznego sportu jak rugby.

 

Piłka tak naprawdę to dżentelmeński sport - mało kontaktowy. Piłka ręczna bije to na głowę. Rugby zdecydowanie

 

Tak w ogole to w takiej Serbii jeszcze 3 lata temu siatkówka w telewizji była popularniejsza od kosza czy piłki nożnej a nr 2 był tenis

 

A w takiej Argentynie odwołano np kolejkę ligi piłkarskiej bo reprezentacja Argentyna grała w półfinale Pucharu Świata w rugby

Nie kumam dlaczego komuś dogryzasz i strzelasz samobója

 

Istnieje World Cup i ten w 2015 wygrali Amerykanie i istnieje World League którą w 2015 wygrali Francuzi

Skąd Ty bierzesz te wszystkie dane? To znaczy nie neguję, bo Djokovic mogłby do takich wyników doprowadzić, tylko jakoś wątpię żeby w Serbii puszczano tenis na ogólnodostępnych kanałach. Bo że Novak to dobro narodowe, to nie ma sensu podważać. Ta siata tez mi jakoś nie pasuje. Bo w kraju gdzie mamy najbardziej pojebane derby świata  (porównywalne są tylko Boca- River), do tego Partizan w Eurolidze, jakoś trudno mi uwierzyć, żeby siatka była bardziej popularna, tym bardziej że nawet nie potrafię sobie przypomnieć nazwy jakiegoś godnego uznania siatkarskiego klubu. Bo przecież sama reprezentacja, nie jest w srtanie takich wyników kręcić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty bierzesz te wszystkie dane? To znaczy nie neguję, bo Djokovic mogłby do takich wyników doprowadzić, tylko jakoś wątpię żeby w Serbii puszczano tenis na ogólnodostępnych kanałach. Bo że Novak to dobro narodowe, to nie ma sensu podważać. Ta siata tez mi jakoś nie pasuje. Bo w kraju gdzie mamy najbardziej pojebane derby świata  (porównywalne są tylko Boca- River), do tego Partizan w Eurolidze, jakoś trudno mi uwierzyć, żeby siatka była bardziej popularna, tym bardziej że nawet nie potrafię sobie przypomnieć nazwy jakiegoś godnego uznania siatkarskiego klubu. Bo przecież sama reprezentacja, nie jest w srtanie takich wyników kręcić. 

 

A u nas jakie kluby kręcą piłkę nożną? Heh?

 

U nich nakręcali to Grbicie dwaj oraz Milijkvoić. Czyli takich 3 Lewandowskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę aby w Serbii siatkówka była popularniejsza od piłki nożnej i kosza :) Andy 13 mam nadzieję, że jako " profesjonalny " gracz starłeś się w swojej karierze ze Zbyszkiem Rybakiem i jego gdyńską Arką oraz popularnym ostatnio Śledziem ( pobity w Danii, zajebisty koleś z błędami przeszłości na plecach ) i Władcami Północy - gdańską Lechią ? Jeśli nie to wasze rugby nie przypominały niczego innego jak zabawy na lekcjach wychowania fizycznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę aby w Serbii siatkówka była popularniejsza od piłki nożnej i kosza :) Andy 13 mam nadzieję, że jako " profesjonalny " gracz starłeś się w swojej karierze ze Zbyszkiem Rybakiem i jego gdyńską Arką oraz popularnym ostatnio Śledziem ( pobity w Danii, zajebisty koleś z błędami przeszłości na plecach ) i Władcami Północy - gdańską Lechią ? Jeśli nie to wasze rugby nie przypominały niczego innego jak zabawy na lekcjach wychowania fizycznego :)

A to podobno brutalny sport dla gentelmanów

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. "Football is a gentleman’s game played by hooligans. On the other hand, rugby is a hooligans game played by gentlemen."

Ha no to na Twickenhamm Stadium jakiś 60 letni dziadek mówił mi to ale zamiast played było watched

 

W sumie nieistotne już w sumie jak to jest w oryginale to dla mnie i tak rugby jakieś kilka pięter powyżej piłki nożnej . Emocje, intensywność gry cała otoczka to jest coś niepowtarzalnego

Ale możliwe, że Twoja wersja jest prawdziwsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ już leży, sam Canal plus ma ogromne problemy na rynku Francuskim, gdzie stracili prawa do L1. Odchodzą Smokowski i Twarowski, a więc postacie związane ze stacją od jej początku. Eleven zaraz po wejściu chciało podkupić BPL i Ekstraklasę, więc myślę że uda im się to przy następnym przetargu, bo skoro NC przegrała Ligę Mistrzów, to na to pewnie też nie będzie kasy. W najlepszym przypadku zostaną z samą Ekstraklasą.

Ja NBA oglądałem na NC, jeśli akurat leciał mecz który mnie interesował, zawsze mniej problemu, niż przerzucanie streama z kompa na TV. Ktoś kupi, TVP ma NHL, więc nie wykluczam że się połaszą, na podobny pakiet z NBA.

 

też o tym myślałem NBA w parze z NHL było by git, a co do C- to można by powiedzieć że faktycznie jeśli kurzajewska tam za coś odpowiada to musi być cienko, ale po dokładnej analizie to w sumie stawiają na to co popularne, skoro będzie siatka, żużel i polska kopana to jednak ich agonia chyba zostało obwieszczona zbyt wcześnie

tylko że ponoć NBA chce wiecej kasy niż NHL

poza tym mało ludiz ogląda hokej wiec nie wiem czy pójdą tą drogą

 

niektórzy cały czas przeceniają popularność kosza w Polsce :tongue:

 

 

wiadomo, że ludzie którzy komentują cokolwiek raz na 4 lata jak jest IO beda to robić gorzej niż ktoś kto robi to co noc od paru lat

plus nie interesują się tym sportem

casus michałowicza śmie temu przeczyć :smile:

 

 

Co byście sądzili o Eurosporcie ? W sumie rozmawiamy tutaj głownie o  kanałach stricte  sportowych tylko nie o Eurosporcie.

właśnie hamerykański właściciel mógłby się postarać, ale jak było wspomniane oni mają już "swoje" dyscypliny na które stawiają to jest kolarstwo i tenis, takie idealnie wpisujące się w ich kartę

 

PS co to będzie za hańba jak ta stacja dla januszy kopanej wykupi nba i znając życie z miejsca zatrudni michałowicza, boszee. I uwielbiam te stawki za naszą rodzimą ekstraklasę, coś co sportowo jest poniżej jakiegoś mongolskiego ganiania kozła cieszy się wśród niektórych taką estymą, masakra. Jeszcze na ten stadion się wybrać to pół biedy, tam mankamenty sportowe spadają na dalsze miejsca, ale żeby siedzieć przed tv i temu czas poświęcać to poważnie trza narzekać na nadmiar wolnego czasu :tongue:

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałem NBA w parze z NHL było by git, a co do C- to można by powiedzieć że faktycznie jeśli kurzajewska tam za coś odpowiada to musi być cienko, ale po dokładnej analizie to w sumie stawiają na to co popularne, skoro będzie siatka, żużel i polska kopana to jednak ich agonia chyba zostało obwieszczona zbyt wcześnie

 

niektórzy cały czas przeceniają popularność kosza w Polsce :tongue:

 

 

casus michałowicza śmie temu przeczyć :smile:

 

właśnie hamerykański właściciel mógłby się postarać, ale jak było wspomniane oni mają już "swoje" dyscypliny na które stawiają to jest kolarstwo i tenis, takie idealnie wpisujące się w ich kartę

 

PS co to będzie za hańba jak ta stacja dla januszy kopanej wykupi nba i znając życie z miejsca zatrudni michałowicza, boszee. I uwielbiam te stawki za naszą rodzimą ekstraklasę, coś co sportowo jest poniżej jakiegoś mongolskiego ganiania kozła cieszy się wśród niektórych taką estymą, masakra. Jeszcze na ten stadion się wybrać to pół biedy, tam mankamenty sportowe spadają na dalsze miejsca, ale żeby siedzieć przed tv i temu czas poświęcać to poważnie trza narzekać na nadmiar wolnego czasu :tongue:

Mam 33 lata i nie przypominam sobie aby na Eursoporcie było coś innego niż ... sport europejski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.