Skocz do zawartości

Gdzie NBA w sezonie 2017/2018


tivec

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze myślalem, że geje szukają kontaktów z innymi mężczyznami a tu proszę sport polegający na unikaniu tego kontaktu jest gejowski

 

Rozumiem, że nie lubicie siatki ale pod względem szybkości dynamiki siły to jest o wiele ciekawszy sport od choćby nudnej piłki nożnej gdzie słabszy po prostu ustawia często autobus w polu karnym. I duża część meczu jest po prostu nudna (cały czas piszę o polskiej lidze)

 

Siatka jest popularna bo jest związana z sukcesami zarówno klubowymi jak i reprezentacji. Wiara lubi być dumna z drużyn. Z wyczynów piłki klubowej nie da się być dumnym stąd jest na ekstraliga ma niższą oglądalność od PLS

No to teraz ja w telegraficznym skrócie :

" ... sport polegający na unikaniu tego kontaktu jest gejowski "  - nie znam drugiej takiej dyscypliny w której dorośli faceci co chwilę klepią się po dupach i przyklejaja do siebie cyckami po każdej udanej akcji... O ile w damskim wydaniu jest to bardzo fajne ( oglądam żeńską siatkę wyłącznie dla tyłków ) to w męskim nabiera koloru mdliście różowego. STOP

Jest taka rzecz której nie potrafię zrozumieć, jak można nie lubić lub nudzić się piłką nożną ? Dla mnie bez obrazy taki gość to pizduś plastuś który z powodu swojej cherlowatości nie nadawał się nawet na bramkę więc szedł obok porzucać ...STOP

Z tym brakiem NBA w NC + to proszę nie róbcie sobie jaj, dzięki Wojtkowi poznałem całą hydrologię i mikrobiologię jeziora Erie, liczyłem, że w tym sezonie przytoczy coś o katastrofie w Roswell '47, światłach nad Phoenix i wojnach osiedlowych pomiędzy kibicami Clippers i Lakers . STOP

Ogólnie powtórzę raz jeszcze, nie po to NC + pokazywai NBA Draft 17, robili wakacyjne spotkania z NBA i Michałowiczem by teraz powiedzieć see you, idźcie do Polsatu tam od dziś wiedzą na temat amerykańskiego basketu będzie się popisywał Bożydar Iwanow.STOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można nie lubić lub nudzić się piłką nożną ? Dla mnie bez obrazy taki gość to pizduś plastuś który z powodu swojej cherlowatości nie nadawał się nawet na bramkę więc szedł obok porzucać

Mówisz o tym sporcie, w którym średnio co parę minut ktoś udaje, że umiera bo doknął wiatru lub musnął innego kolesia? To takie męskie :rugby:

 

7d2b4c1618d10f1cb7e20296493eb795.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym sporcie, w którym średnio co parę minut ktoś udaje, że umiera bo doknął wiatru lub musnął innego kolesia? To takie męskie :rugby:

 

7d2b4c1618d10f1cb7e20296493eb795.jpg

Niestety udawanie i robienie z siebie idiotów ( patrz załączony przez Ciebie gif ) potocznie zwany " wymuszaniem faulu" jest tak samo wpisany w ten sport jak wpisane jest w NBA to, że 2 ostatnie minuty czwartej kwarty trwa 15. Nieuniknione, nudne ale do przeżycia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka to ciekawy przypadek.,W Polsce mocno popularna ,za to w US to sport niemal całkiem zapomniany ., Pomimo tego ,że volleyball narodził się w Ameryce i reprezentacja USA odnosiła dużo większe sukcesy niż Polska ,sport ten jest w Stanach niszowy i deficytowy.,W ostatnich latach US Team wygrał Lige Światową 2014 i Mistrzostwa Świata 2015 a w TV nie było transmisji ,ani nikt o tym nawet nie pierdnął .,Podobnie jest z dziewczynami #1 w światowych rankingach wór zdobytych medali i całkowita cisza w mediach., Liga siatkówki kilka razy startowała i bankrutowała,.Lacrosse jest bardziej popularna i częściej pokazywana w TV niż siatka.,

Kiedy niby USA wygrało MŚ w siatkówkę mężczyzn? Ostatnie MŚ były przecież w 2014 i wygrali je Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety udawanie i robienie z siebie idiotów ( patrz załączony przez Ciebie gif ) potocznie zwany " wymuszaniem faulu" jest tak samo wpisany w ten sport jak wpisane jest w NBA to, że 2 ostatnie minuty czwartej kwarty trwa 15. Nieuniknione, nudne ale do przeżycia.

 

No dobra, sam lubię i gram w piłkę tylko nie róbmy z tego jakiegoś sportu dla hardkorów w odróżnieniu od siatki. Tam może być więcej leszczy niż na boisku z siatką na środku. Zaraz ktoś powie, że jedynie rodeo jest sportem dla prawdziwych samców, a (parafrazując Twoją wypowiedź) "ci tego nie rozumieją byli ujeżdżani w podstawówkach". Piłka jest super ale retoryka wadliwa. Tym bardziej, że to wbrew pozorom wcale nie jest taki hardkorowy sport. Grałem parę razy w rugby jak się klub formował w moim mieście i nigdy nie byłem taki wytyrany po piłce czy koszu jak wtedy. Do wieczora sprawdzałem czy kości na pewno są całe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o Puchar Świata.

nie, Puchar Świata a Ligę Światową

 

nie kumam dlaczego na temat siatkówki odzywają sie ludzie którzy nie mają o niej pojecią

 

a co do USA to mają paru fajny grajków co jest mega wyczynem biorąc pod uwagę ze nie ma tam ligi zawodowej, wszyscy zawodnicy to biali no i że jest tyle innych sportów bardziej opłacalnych w stanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, sam lubię i gram w piłkę tylko nie róbmy z tego jakiegoś sportu dla hardkorów w odróżnieniu od siatki. Tam może być więcej leszczy niż na boisku z siatką na środku. Zaraz ktoś powie, że jedynie rodeo jest sportem dla prawdziwych samców, a (parafrazując Twoją wypowiedź) "ci tego nie rozumieją byli ujeżdżani w podstawówkach". Piłka jest super ale retoryka wadliwa. Tym bardziej, że to wbrew pozorom wcale nie jest taki hardkorowy sport. Grałem parę razy w rugby jak się klub formował w moim mieście i nigdy nie byłem taki wytyrany po piłce czy koszu jak wtedy. Do wieczora sprawdzałem czy kości na pewno są całe.

Dokładnie tak - po kilku treningach na Posnanii uważam, że nie ma bardziej kontaktowego a jednocześnie taktycznego sportu jak rugby.

 

Piłka tak naprawdę to dżentelmeński sport - mało kontaktowy. Piłka ręczna bije to na głowę. Rugby zdecydowanie

 

Tak w ogole to w takiej Serbii jeszcze 3 lata temu siatkówka w telewizji była popularniejsza od kosza czy piłki nożnej a nr 2 był tenis

 

A w takiej Argentynie odwołano np kolejkę ligi piłkarskiej bo reprezentacja Argentyna grała w półfinale Pucharu Świata w rugby

nie, Puchar Świata a Ligę Światową

 

nie kumam dlaczego na temat siatkówki odzywają sie ludzie którzy nie mają o niej pojecią

 

a co do USA to mają paru fajny grajków co jest mega wyczynem biorąc pod uwagę ze nie ma tam ligi zawodowej, wszyscy zawodnicy to biali no i że jest tyle innych sportów bardziej opłacalnych w stanach

Nie kumam dlaczego komuś dogryzasz i strzelasz samobója

 

Istnieje World Cup i ten w 2015 wygrali Amerykanie i istnieje World League którą w 2015 wygrali Francuzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym sporcie, w którym średnio co parę minut ktoś udaje, że umiera bo doknął wiatru lub musnął innego kolesia? To takie męskie :rugby:

Widać od razu, że piłki nożnej nie oglądasz. Ile masz takich sytuacji jak z gifa w trakcie meczu? Albo inaczej. Przez cały weekend we wszystkich rozgrywkach - ile masz takich przypadków? Zero? Może jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam dlaczego komuś dogryzasz i strzelasz samobója

 

Istnieje World Cup i ten w 2015 wygrali Amerykanie i istnieje World League którą w 2015 wygrali Francuzi

 

tylko ten Puchar Świata to ma słabą rangę tak naprawdę to są kwalifikacje do IO i dlatego zapomaniłęm o nim - moj błąd

a Liga światowa jest co roku ale to już nie wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten Puchar Świata to ma słabą rangę tak naprawdę to są kwalifikacje do IO i dlatego zapomaniłęm o nim - moj błąd

a Liga światowa jest co roku ale to już nie wazne

No wiem tylko

 

A przed Ligą Światową był właśnie ten Puchar jako coś ważnego a i teraz jest to pierwszy etap kwalifikacji o bardzo dużej randze bo gra tam 11-12 ekip o wysokich rankingach ( chyba wszyscy poza tymi którzy się dostali) w tamtym 2015 wygraliśmy wszystko poza jednym meczem i mieliśmy trójkę USA-Włochy -Polska z takim samym bilansem bodajże 10-1 i Polska wypadła a dostali się Włosi z USA - nie pomnę z kim była ta głupia porażka 0-3 ale chyba z Włochami ( ale fakt, że nie startuje tam chyba ani MŚ ani obrońca tytułu olimpijskiego to trochę osłabia rangę tego wydarzenia)

Inna sprawa to czy Liga Światowa co roku jest istotna bo w roku MŚ czy IO to jest traktowana jak poligon doświadczalny

 

B napisałeś komuś, że nie rozumiesz jak ktoś się wypowiada nie mając znajomości a sam strzeliłeś gafę korygując kogoś kto napisał dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać od razu, że piłki nożnej nie oglądasz. Ile masz takich sytuacji jak z gifa w trakcie meczu? Albo inaczej. Przez cały weekend we wszystkich rozgrywkach - ile masz takich przypadków? Zero? Może jeden?

No to Szerloku pojechałeś :) Gif był dla żartu ale nie tylko - symulek i teatralnych, przesadzonych reakcji na byle kontakt jest w piłce pełno i nie wiem po co się oszukiwać w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

 

Wyważyłeś drzwi otwarte.

 

Mayor jest w stanach, a po angielsku nazwy turniejów to

World Championship - Mistrzostwa Świata

World Cup - Puchar Świata

 

W piłce nożnej Mistrzostwa Świata to World Cup.

Łatwo o pomyłkę.

 

Co do słabej rangi Pucharu Świata w Siatkówce. W rankingu FIVB ma taką samą wagę jak Mistrzostwa Świata i IO. Gdyby nie przyznanie punktów Brazylii z 2011 za PŚ to nie byliby na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodziło mi o to ,że reprezentacja USA w siatkówce cały czas odnosi sukcesy międzynarodowe, w podobnym wymiarze ,(albo nawet większym) jak Polska ,a mimo to siatkówka halowa jest w Stanach niszowym,nieobecnym w TV sportem.,Jeżeli spytałbyś w US kto to jest Karch Kiraly to większość ludzi nie będzie miała zielonego pojęcia, za to każdy będzie wiedział kim jest Joey Chestnut., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Szerloku pojechałeś :) Gif był dla żartu ale nie tylko - symulek i teatralnych, przesadzonych reakcji na byle kontakt jest w piłce pełno i nie wiem po co się oszukiwać w tej kwestii.

Przesadzonych reakcji? Chyba się nie rozumiemy. Piłka, jak i koszykówka mają swoje zasady i regulaminy. Jeśli ktoś w piłce zostanie sfaulowany, to piłkarz może nawet dziesięć kołowrotków wokół własnej osi zrobić, nie przeszkadza mi to. Przesadzonych reakcji nie ma. Znaczy są, ale rzadko. Proponuję poprosić kogoś, by biegł koło Ciebie. Nabierz rozpędu i niech partner lekko przesunie Cię barkiem. Zobaczymy, jaka byłaby Twoja reakcja. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.