Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

ja wtedy chciałem iść z duchem czasu, ale starzy radni mnie punktowali CBA i wywiązały się z tego tylko kłótnie.

Obecnie w radzie nie zasiadam, ale na pewno Jasiek nie będzie za zmianą.

Absurdalny jest ten zapis w naszej rzeczywistości :D powinno być ~45 dni maks przez te terminy okienek u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w istniejącej nba wymieniać możesz do lutego szybciej i ekipy maja możliwość wyrobienia się w tym 60 dniowym terminie. Tylko cześć graczy jest dostępna po 15 grudnia ( podpisani latem) resztę jak wyślesz 6 grudnia to 6 lutego znowu możesz. Nie zrobiłem żadnej wymiany na razie wiec mi ta przepychanka nie przeszkadza w niczym ale w poprzednim roku była raczej zgodność.  
drugi temat to wnioskowane co rok WYRÓWNANIE Trade Deadline idealnie w punkt i sekundę do tego w realu. Handel wtedy ma ryzyko a nie podkupywanie Gasola gdy się wie ze poleciał do Toronto 

Wymusza to tez tej akurat nocy aktywność wszystkich którzy handlują i nasłuc***ą. Dodało by to kolorytu i bonus by szedł do tych którzy potrafią być aktywni i szybko działać 

A kto ma w dupie to najwyżej nic nie traci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja się nie będę wykłocał, są zasady to się zamierzam w nich trzymać, ale jeśli chcemy urealniać rozgrywkę to chyba trzeba by było to przemyśleć, zwłaszcza że terminy trymestrów jak widać są mocno lotne więc raz będzie można a raz nie - trzeba by to ujednolicić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
20 minut temu, ignazz napisał:

Ale o co chodzi?

Załóżmy że będę miał w tym roku stratę 5mln (nie będę ale jakaś pewnie będzie). Przed sezonem C_M przejął Bazemore'a a co za tym idzie po jego zwolnieniu część jego kontraktu odliczy mi się od tej straty? Tam chyba wyjdzie około 1,2 mln od każdego roku stretchu odliczone, więc strata wyniesie 3,8 i to to będzie liczone do wyliczania hardcapu? Czyli hardcap wzrośnie o 600k dzięki temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cvbe napisał:

Załóżmy że będę miał w tym roku stratę 5mln (nie będę ale jakaś pewnie będzie). Przed sezonem C_M przejął Bazemore'a a co za tym idzie po jego zwolnieniu część jego kontraktu odliczy mi się od tej straty? Tam chyba wyjdzie około 1,2 mln od każdego roku stretchu odliczone, więc strata wyniesie 3,8 i to to będzie liczone do wyliczania hardcapu? Czyli hardcap wzrośnie o 600k dzięki temu?

Tylko w obecnym sezonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, polishllama69 napisał:

normalnie ono wygasa a tutaj nie wiem jak to wygląda @karpik Ty wiesz co się dzieje ?

CBA pkt 25.

Once granted, the exception expires when a player is acquired, when the disabled player is traded or returns to the team, or on March 10 of that season, whichever comes first. This exception is granted on a season-by-season basis -- if the player also will be out the following season, the team needs to apply for this exception again the following season.

Innymi słowy, jak wyzdrowieje to może grać i będzie traktowany u nas jako gracz grający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, polishllama69 napisał:

normalnie ono wygasa a tutaj nie wiem jak to wygląda @karpik Ty wiesz co się dzieje ?

Piszę z telefonu bez sprawdzania cba, więc mogę się mylić, ale jak już DPE zostanie przyznane, to normalnie można handlować jak się chce. Jak się przehandluje kontuzjowanego gracza, a do tej pory nie skorzystało z DPE, to przepada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Piszę z telefonu bez sprawdzania cba, więc mogę się mylić, ale jak już DPE zostanie przyznane, to normalnie można handlować jak się chce. Jak się przehandluje kontuzjowanego gracza, a do tej pory nie skorzystało z DPE, to przepada.

Nie mylisz się. Dokładnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.